Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Проффессор-регіонал вже готовий звільняти Севастополь від ''українських гауляйтерів''

11 серпня 2008, 18:58

... "Сейчас нацисты пытаются закрыть русские школы и заблокировать деятельность филиалов российских вузов, в дальнейшем же, если их не остановить, они перейдут к прямому насилию...

... Майданная власть в Севастополе является оккупационной в полном смысле этого слова. Назначенные ею гауляйтеры ведут себя как коменданты армии захватчиков...

... Националистический режим требует от гауляйтеров в Севастополе еще более активизировать русофобскую политику для нанесения севастопольцам как можно более чувствительных ударов, унижения их достоинства, стирания памяти о подвигах предков... Это должно морально сломать горожан или заставить их уехать....

... Уже звучат голоса майданных идеологов, предлагающих целенаправленно заселять Севастополь преданными идеям "оранжизма" выходцам из Галичины и материально поощрять их многодетность, что заставляет опять вспомнить Косово, которое все оккупанты целенправленно заселяли албанцами...

... В Белом доме понимают, что что даже в гипотетическом случае вывода ЧФ "оранжевым" не удастся удержать город, сделать его жителей бессловесной биомассой эксперимента по фашизации страны."

Вся ця маячня під заголовком "Третья оборона Севастополя" оприлюднена в газеті "Республика Крым" за підписом Дмитра Табачника. Для тих, хто не знає, хто це такий, зазначено, що "доктор исторических наук, профессор". Забули додати, що ще полковник, хоча, здається, нахабно привласнені полковничі погони з нього зірвав ще Кучма.

Кучма свого часу позбувся Табачника, але потім дозволив Януковичу його підібрати. Янукович лише виграв би, якби подібно Кучмі очистився від зоологічного українофоба, який ідеологічно може вписатися хіба що до Вітренчихи.

Справедливості ради зазначу, що зацитована тут глибоко наукова праця "проффессора" Табачника вийшла друком ще 24 липня, до початку російсько-грузинської війни, але по суті це нічого не міняє. Деякі регіонали, як я зрозумів, готові очищати Севастополь від "українських гауляйтеріів", і єдине, чого їм бракує, так це відповідного сигналу з Москви.

А щодо "українізації Криму та Севастополя", то, перебуваючи в Великій Ялті, я, звичайно, намагався знайти бодай якісь її ознаки і, о жах, знайшов. В одному з ресторанів на власні вуха чув, як пісню з україномовного репертуару Ані Лорак нахабно дозволив собі якийсь лабух – очевидно, це і був хтось з "нацистів-оранжистів". Втім, заспокоїла стаття в газеті "Ялтинский вестник" під заголовком "С русским языком в Ялте все нормально". Правда, матеріал написав звичайнісінський кримський журналіст. Та куди курячому мозку репортера до професорського інтелекту Табачника, який претендує на роль головного ідеолога Партії Регіонів?powered by lun.ua
Коментарі — 114
igorsich80 _ 03.09.2008 09:25
IP: 89.162.209.---
Эй, Олег Медведев лично!
чтош ты мне месяц в блогах истерически кричал об ответе на русскую агрессию, а 2/09 я не увидел твоего голоса в парламенту за осуждение дествий агрессора?
Тут 2 вывода: либо ты врешь в блогах либо соврал вчера при голосовании. оба варианта проигрышные и жыть тебе с изменой самому себе будет несладко.

И твоя карточка синхронно голосовала с карточками СИМОНЕНКО и ЯНУКОВИЧА и ГРАЧА!!!
:-) Удачи. Встретимся в пекле, я там буду смолу пить а ты... ну ты найдешь себе место поближе к трону.
Unique _ 19.08.2008 21:11
IP: 91.124.6.---
Москва, которая еще в мае отказалась признать геноцидом уничтожение миллионов украинцев, назвала действия Грузии... геноцидом.

Раша, під лавку, блєвотина...
sindick _ 13.08.2008 17:18
IP: 91.124.158.---
"В Верховной раде зарегистрирован проект закона "О денонсации соглашения между Украиной и Российской Федерацией о статусе и условиях пребывания Черноморского флота России на территории Украины"".

Спасибо! Еще пара таких дебильных проектов и крымчане наконец избавятся от брехни про голодомор и вызывающих блевотину "героев" типа шухевича.
Олег Медведєв _ 13.08.2008 12:39
IP: 195.78.69.---
Якщо Ви вважаєте, що цитована тут стаття Табачника написана "розумово та духовно", то я не Олег, а Дмитро Медведєв.
dunduk _ 12.08.2008 20:33
IP: 213.160.137.---
_Медведєв
dunduk, не можу рости до рівня Табачника. Вниз не ростуть.

невже?
така частина кожної рослини як корінь росте завжди вниз:-))))))

а що до табачника, то він розумний дядько, інтелігентна і виважена людина. Навряд чи дозволив собі такі ляпи які ви йому навісили з жовтої газетки яку до речі ніхто не бачив і не побачить.
Воювати з ворогом потрібно на рівних – статтями. Для цього потрібно рости розумово і духовно, тоді більш переконливо вийде.
zinik _ 12.08.2008 16:30
IP: 99.255.215.---
А хто контролює ціни в готелях? Кому належить готель біля аеропорта? З якого даху вони взяли ціну $200 за ніч? Ви, взагалі знаєте ціну грошам? Які такі послуги вони надають за ці $200? Чому немає конкурентів цьому готелю? Обслуга має поняття, що треба казати здрасьтє?
Гаспада офіцери, Які самі, такі і сані. Ваш прєдєл, це чмо, хамло, бабло, хамло.
Будьте здорові, не чіхайтє.
zinik _ 12.08.2008 16:17
IP: 99.255.215.---
Велике вам сорі, що інтераптид ваші лайки. Але є гарна новина, пробачте, що немає відношення до конфліктів.

Водночас, нещодавно з'явилася інформація, що "Аеросвіт" повертає державі ще один ласий шматок, який був із поспіхом отриманий компанією напередодні президентських виборів 2004 року – ділянку землі під Борисполем для будівництва нового терміналу аеропорту.
Боже ж ти мій! На нашому, іностранному дворі, теж свято. Може, десь так років через ссать (я вже не побачу, мабуть), моі діти та онуки побачать модерновий аеропорт в Украіні, звісно з оконечка. В.Пінчук у вас є шанс зайти в укр.історію з парадної двері. Браво.
МГТУ _ 12.08.2008 14:03
IP: 83.170.236.---
about _Hrim
О-па, "вихований" і "необмежений" _Грім вичхав "Грицька з конопель":-)
Це той самий Гриценко – Голова Комітету ВР з Нацбезпеки і Оборони (до речі, Верховна Рада – це саме той орган, який визначає зовнішню політику України), який ВЕСЬ ЧАС МОВЧАВ, поки Росія не заявила про припинення бойових дій.
Гриценко мовчав і тоді, коли в нього замміністра працював хабарник Кредісов, і мовчав, коли Ющенко робив афери з РУЕ, Венко і т.п.
А заговорив Гриценко (і то – не про все), коли Ющенко його під зад коліном викинув з посади Міністра:-))
Hrim _ 12.08.2008 13:48
IP: 194.44.34.---
2МГТУ: відтепер не бачу між вами ніякої різниці. Всього доброго.
МГТУ _ 12.08.2008 13:47
IP: 83.170.236.---
to _Hrim
Ні, _семафор – то Ваш "клієнт". Він "мужньо" кинувся Вам на поміч, прикрившись ще й старим маразматиком – ющебалоганцем _крабатом:-)
Про начебто Вашу "тематичність", то нагадаю, що тема Блогу – творчість Діми Табачника (який, до речі, по квоті ПРезидента Ющенка два роки тому став Віце-прем"єром з гуманітарки в Уряді Суперширокої Коаліції ПР-СПУ-КПУ-Ющенко).
Ваша думка мене ще менше цікавить, ніж моя – Вас.
Але я запитував Вас щодо МОВЧАНКИ Ющенка щодо війни в Грузії, щоб побачити Вашу незаангажованість.
Але Ви виявились заангажовані Ющебалоганом. Тому насолоджуйтесь Вашими однодумцями _семафор, _крабат, _NELLI і т.п.:-))
Hrim _ 12.08.2008 13:39
IP: 194.44.34.---
"Гриценко заметил, что кто-то с косой слишком подозрительно молчит
"Обком"
Народный депутат, председатель парламентского комитета по вопросам нацбезопасности и обороны Анатолий Гриценко осуждает руководителей парламентских фракций, премьер-министра и правительство за отсутствие их позиции относительно военного конфликта на Кавказе."

Почалося. І хто тепер винний?
Hrim _ 12.08.2008 13:32
IP: 194.44.34.---
Панові Олегу: вже дійсно пізно щось говорити. Перепрошую за те що потурбував.
Hrim _ 12.08.2008 13:30
IP: 194.44.34.---
2МГТУ: онде нижче ваші клієнти, мене у своє перегавкування прошу не втягувати.
Hrim _ 12.08.2008 13:28
IP: 194.44.34.---
2МГТУ: ок, злив прийнято.
Щодо позиції Ющенка – ви вже ним оскомину набили. Він вас так турбує? Якщо для вас то так важливо, то я не маю жодної підстави оцінювати дії Ющенка у не тематичному блозі людини що немає до нього жодного відношення. Аби висказати своє "фе" в його сторону в мене вистачає знайомих за межами цього блогу. І я не вважаю за потрібне виказувати свою любов до певної політичної партії поливаючи брудом інших, будь то співбесідники чи політики. Я вже сказав що не збираюсь вам надавати контраргументи тому твердженню що я верблюд, ви як і пасує невихованій та обмеженій людині це прорахували слабкістю. Мушу ще раз вам вказати на помилковість вашої думки – тим більше що на цю вашу думку мені від усієї душі чихати, так як вона стосується не питання по суті а беззмістовним переводом стрілок та поливанням бруду.
семафор _ 12.08.2008 13:26
IP: 77.90.193.---
12.08.2008 13:12___ МГТУ
... до МОВЧАНКИ Ющенка...
От петеушнікі розійшлися... Пре лайно, нажите в маскві, - нічим не зупинити...

"...любі мої! В цей важкий для нашої країни час...кали ми всі...весь наш уряд...в поті ліца...тобто я хотіла сказати в поту...але...хі-хі...бачте саме зірвалось з язика...Тут мені підсказують – це такий грузінскій порт...А наша політична сила ще три дні тому попереджала,що тільки напалеглива спільна співпраця з нашими расійськими партнерами...Але ж...але ж...але ж...Ви тепер самі переконались,що ніякої нєфті...ніякого аверсу і немогло бути..."
Крабат: +++!!!
МГТУ _ 12.08.2008 13:12
IP: 83.170.236.---
Яке парі? Ситуація прозора, як скельце: Ви не висказали свого відношення до МОВЧАНКИ Ющенка і переводите "стрілки" на інші теми.
Розумному – достатньо:-))
Hrim _ 12.08.2008 13:01
IP: 194.44.34.---
2МГТУ: шановний, вам ющебалоганівці постійно ввижаються, чи я є щасливим виключенням? Давайте ми з вами укладемо парі, я потім з вас навіть вибачень не буду вимагати – якщо ви чесна людина ви їх надасте добровільно. Ну то що?
МГТУ _ 12.08.2008 12:48
IP: 83.170.236.---
to _Hrim
Своє відношення до МОВЧАНКИ ПРезидента Ющенка, який відповідає за зовнішню політику, Ви так і не висказали.
Отже, я "ахінею" не писав. Ви – Ющебалоганець, що намагався прикинутись "розчарованим" БЮТівцем:-))
Hrim _ 12.08.2008 12:24
IP: 194.44.34.---
2МГТУ: театр абсурду. Я не збираюся комусь доказувати наприклад те що я не верблюд. Тим більше пан Олег, при бажанні, може в тому пересвідчитись особисто. Прошу шановний МГТУ більше не писати ахінеї, саме так я сприймаю ваш останній пост. Щодо пана Писаренко – він виступив дійсно до окупації, однак не виступив після неї. Маю щиру надію на те що в нього просто не було можливості.
МГТУ _ 12.08.2008 12:13
IP: 83.170.236.---
to _Hrim
Не брешіть, що Ви голосували за БЮТ, товаришу з Ющебалогану.
Своїм коментом з НЕКРИТИКОЮ Ющенка, як відповідального за зовнішню політику, за МОВЧАННЯ до цих пір, Ви ПОВНІСТЮ себе викрили!!!
Крім того, слова В.Писаренка, сказані ним ВРАНЦІ П"ЯТНИЦІ 8-го серпня, коли Російська 58-ма Армія ЩЕ НЕ ВХОДИЛА в Пд.Осетію, а біля розбомбленого Грузинськими установками "Град" м.Цхінвалі був лише невеликий (500 чоловік) т. зв. Миротворчий Контингент під Мандатом ООН.
НА ТОЙ МОМЕНТ слова В.Писаренка були цілком правильними. І Ви, ющебалоганець _Hrim, прекрасно це розумієте, але СВІДОМО брешете.
Историчка _ 12.08.2008 12:06
IP: 91.124.210.---
12.08.2008 11:23___ Ulla ------Це порада з власного досвіду?

Да, уважаемая Ulla, еше могу прогнуться и расти над собой, в отличие от вас, закостенелых "патріотів Україні".
Hrim _ 12.08.2008 11:58
IP: 194.44.34.---
ЗІ: зараз настав час діяти, а не виправдовуватись чи звинувачувати. І тим більше не час витрачати час на обговорення діяльності такого гною якою є Табачник.
Hrim _ 12.08.2008 11:56
IP: 194.44.34.---
2МГТУ: Шановний. Я не прихильник Ющенка Балоги Литвина чи Януковича, ба більше – свій голос віддав за Юлю (поки що не жалкую. поки що). І моє право вимагати (не просити і благати) стати на сторону вільної країни що знищується. Я б не хотів щоб завтра Юля в інтерв"ю, як вчора Ніно Бурджанадзе, благала весь світ допомогти зупинити окупантів – а у відповідь чути від таких як пан Олег "завтра завтра". Для справедловості зазначу – Ющенко сьогодні їде в Грузію, в столицю Тбілісі, що вже оточена російськими окупантами. Заодно з тої ж справедливості нагадаю висловлювання пана Писаренка від БЮТ про законність дій російських "миротворців". Поки що спростування його заяви не було. Пане Олеже. Доки не пізно – зробіть що у ваших силах, або хочаб поясніть чому не робите. Я вже зробив все що міг, може навіть більше ніж потрібно впадаючи у непотрібний пафос – за що перепрошую. Всього доброго.
Yark _ 12.08.2008 11:52
IP: 195.68.202.---
Дааа... Интересно, что нюхает/пьет/вкалывает Табачник?
Это ж полный бред.
Смотрел РТР, так там Грузию называют не иначе как "грузинской военщиной". Очень напоминает "провокации финской военщины" против мирного СССР.
Удивляет другое: как обычные расейские люди могут быть настолько тупыми, чтобы постоянно лезть воевать не за свои интересы, а за мифическую "Єдіную і нєдєлімую", построенную на варварско-рабской эксплуатации их предков?

З.Ы. Кстати о табачниковском проффесионализме: как-то журналистка специально, левой ногой, наляпала на Андреевском за десять минут какую-то мазню и понесла показать шедевр в ВР "знатокам". Так этот самый проффесиАнал и от живописи в том числе признал в "гениальном полотне" работу какого-то экспрессиониста 19 века. И сказал, что картина стоит больших денег.
В народе на это говорят "яке йшло – таке й здибало", т.е. говно тянется к говну.
То же касается и остальных сторон развития нашего непризнанного гения))).
Beskyd _ 12.08.2008 11:51
IP: 213.186.198.---
"Забыли о Табачнике. Евреи достаточно не глупые люди. Вопрос; почему почти все иудеи или полу-удеи так ненавидять Украину? Что это? Паталогия или обида за Гоголя, описавшего их в довольно не приглядном виде?"

Князів Святослава, Володимира Мономаха; Хмедьницького, Гонти мало?:)

Особливо розсмішив агітплакат за Турчинова, де він стоїть на фоні пам'ятника Богдану під час перевиборів Київського голови))
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter