Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Хіба не Хамелеон? ''Визначення голодомору геноцидом... є актом відновлення історичної справедливості'. Так колись казав Табачник

12 травня 2010, 12:11

ТЕПЕРІШНІЙ ТАБАЧНИК ПРО ГОЛОДОМОР

Упорное стремление "трипольцев-голодоморцев" педалировать тему именно геноцида, их стремление в разы завысить количество жертв является надругательством над памятью умерших. Тем большим надругательством является политическая подоплека данного вопроса, о которой предпочитают молчать президент и статусные политики "оранжевого" лагеря, но которую с удовольствием раскрывают пещерные националисты из маргинальных организаций вроде КУНа, "Свободы" или УНА-УНСО. Они не скрывают намерения потребовать от России как от правопреемницы СССР "компенсации за голодомор".

Собственно, только ради этого и "создаются" виртуальные миллионы новых жертв, а преступление против советского крестьянства объявляется преступлением против украинцев

А ОСЬ РАНІШЕ, КОЛИ ТАБАЧНИК СЛУЖИВ КУЧМІ

ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ОФІЦІЙНО ВИЗНАЛИ ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ ПОЛІТИКОЮ ГЕНОЦИДУ РАДЯНСЬКОЇ ВЛАДИ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, НАГОЛОСИВ ДМИТРО ТАБАЧНИККИЇВ, 12 лютого. (Алла Вторушина, Лариса Козік – Укрінформ). Під час підготовки до відзначення 70-річчя голодомору 1932-1933 років органи державної влади України вперше офіційно визнали цей голодомор як політику геноциду радянського керівництва проти українського народу, зазначив сьогодні з парламентської трибуни віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник. Він наголосив, що цим визнанням закладено юридичну базу для широкомасштабного дослідження, правового тлумачення і політичної оцінки злочинів проти людства, повідомляють кореспонденти Укрінформу.

Визначення голодомору актом політичного геноциду проти українського народу свідчить про суттєві зрушення в громадсько-політичному житті нашого суспільства, наголосив Дмитро Табачник, і додав: це також має принципове значення для стабілізації суспільно-політичних відносин в Україні, є доказом незворотності демократизації суспільства, актом відновлення історичної справедливості і морального зцілення кількох поколінь від страшного шоку, заподіяного масовими репресіями і голодомором.

Дмитро Табачник високо оцінив роботу дослідників трагедії голодомору і діяльність архівів, які зібрали цінний матеріал тих часів. Він підтримує ідею створення меморіалу трагедії початку 30-х років. Водночас Дмитро Табачник висловив думку, що не лише селян було знищено голодомором, але й українську інтелігенцію, трудову еліту, духовенство і релігію взагалі. Він навів конкретні приклади на підтвердження своїх слів і водночас висловив докір тодішнім закордонним політикам і бізнесменам, котрі мовчки спостерігали за тим, що діялося в Україні, і не застосовували жодних економічних чи політичних санкцій проти керівництва Радянського Союзу.

Віце-прем'єр-міністр висловив думку, що жертвами голодомору стали до 7 млн чоловік, а смертність у 1933 році у п'ять разів перевищувала народжуваність. Водночас він погодився з тими науковцями і дослідниками, які вважають, що ці цифри можуть недостатньою мірою відповідати дійсності, вони ще будуть уточнюватися, нові документи і свідчення тих часів розшукуватимуться по всьому світу. Дмитро Табачник зазначив, що критерієм оцінки трагедії тих часів для всіх нас повинні бути не цифри, а "уміння людей сприймати чуже горе як своє". Оцінюючи події тих часів, Віце-прем'єр ще раз назвав голод 1933 року найжахливішою зброєю масового знищення та соціального поневолення українського народу.

ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ДМИТРО ТАБАЧНИК ДАВ ПОЛІТИКО-ПРАВОВУ ОЦІНКУ ГОЛОДОМОРУ

КИЇВ, 12 лютого. (Алла Вторушина, Лариса Козік – Укрінформ). Політично-правову оцінку голодомору 1932-1933 років дав сьогодні з парламентської трибуни віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник. Він наголосив, що осмислення трагедії вимагає нетрадиційних історико-політологічних методик, бо обмежитися простим переліком причин та висновків про наслідки голодомору сьогодні вже недостатньо, повідомляють кореспонденти Укрінформу.

Дмитро Табачник висловив думку, що, говорячи про відповідальність за трагедію голодомору, потрібно дотримуватися диференційованого підходу. Він наголосив, що причиною голоду є тоталітарний сталінський режим і безпосередньо Сталін, Молотов, Каганович, Чубар, Петровський, Косіор та інші тодішні керівники.

За його словами, не можна звинувачувати в організації голодомору всіх комуністів або керівників різних рівнів у цілому. Бо така оцінка, на його думку, суперечила б історичним реаліям. Адже за ухилення від виконання хлібозаготівельних завдань представники місцевої влади каралися смертю. Дмитро Табачник зазначив, що сотні голів колгоспів і місцевих рад стали жертвами такої розправи. Судові справи були відкриті проти працівників райкомів і обкомів партії. Тож завдання істориків з'ясувати не лише причини і наслідки, а також не забути жертв голодомору і його організаторів, наголосив Дмитро Табачник.

Голодомор 1933 року – це наша розрита могила, бо мільйони людей не поховано за християнським обрядом, підкреслив віце-прем'єр-міністр, і додав: "Відтак, маємо визнати їх жертвами політичного терору, жертвами геноциду, щоб у храмах священики мали змогу поминати їх за належним церковним обрядом".

Перед нинішнім урядом України, Верховною Радою і перед усім українським суспільством стоїть завдання належно вшанувати пам'ять жертв голодомору і не обмежитися відзначенням лише 70-ліття трагедії, наголосив Дмитро Табачник. Він також поінформував, що комітет з відзначення цієї дати на чолі з Прем'єр-міністром Віктором Януковичем почав здійснення масштабних загальнодержавних заходів. Одним з них буде спорудження національного меморіалу пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, в якому буде втілено нашу спокуту перед невинно загиблими і ненародженими нашими співвітчизниками. Однак, найкращим меморіалом у кожного з нас, у поколіннях нині сущих і прийдешніх буде вироблення генетичної пам'яті українського народу.

УКРАЇНА ПОВИННА ДОМАГАТИСЯ МІЖНАРОДНОГО ВИЗНАННЯ ГЕНОЦИДУ НАЦІЇ ПІД ЧАС ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ, ВВАЖАЄ ДМИТРО ТАБАЧНИК

КИЇВ, 14 травня. (Алла Вторушина, Лариса Козік – Укрінформ). Наша держава повинна домагатися міжнародного визнання геноциду нації під час штучно організованого голодомору 1932-1933 років. На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник під час сьогоднішнього спеціального засідання Верховної Ради України, яке проводилося з метою вшанування пам'яті жертв голодомору, повідомляють кореспонденти Укрінформу.

Всі політичні сили країни повинні зробити "глибокі політичні і наукові висновки, щоб трагедія геноциду нації 30-х років глибоко усвідомлювалася серцем кожного громадянина", сказав Дмитро Табачник. У той же час, за його словами, трагедія голодомору і сталінських репресій, які точилися проти України протягом чверті століття, інколи стають "фактом політичних спекуляцій" різних партій. Віце-прем'єр-міністр вважає неправомірними звинувачення деякими політичними силами Росії і комуністів, які народилися після 30-х років, у причетності до трагедії тих років. "У тоталітарній державі народ не може відповідати за злочинні дії влади", – наголосив він.

За словами Дмитра Табачника, після схвалення рішення про вшанування 70-ої річниці голодомору, в Україні проводяться заходи щодо цієї трагічної дати. Зокрема, створюється меморіал пам'яті у Києві, відкриваються пам'ятники, монументальні знаки на честь пам'яті загиблих у роки штучного голодомору. В Україні діє півтори тисячі архівів у 17 областях, існує понад 200 тисяч справ за фактом голодомору. Дмитро Табачник пропонує розширити пошук і дослідження проблем голодомору за межами нашої держави – в Росії та інших країнах. Нині, за його словами, проводяться молитви, панахиди в усіх релігійних конфесіях. Завершується створення документального фільму про події 30-х років, вже випущено 15 документальних збірників, проводяться виставки, телевізійні передачі, публікації про правдиві події 30-х років.

Дмитро Табачник звернувся до народних депутатів з тим, щоб вони сприяли увічненню пам'яті жертв голодомору, не створювали дискусій навколо цього питання, а об'єктивно, лише за допомогою фактів розкривали трагедію нашої держави в роки сталінського режиму

УКРАЇНА Й НАДАЛІ НАПОЛЯГАТИМЕ НА ВИЗНАННІ МІЖНАРОДНОЮ СПІЛЬНОТОЮ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ 1932-33 РОКІВ АКТОМ ГЕНОЦИДУ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЗАЯВИВ ДМИТРО ТАБАЧНИК

СТОКГОЛЬМ, 26 січня. /Укрінформ/. Українці особливо сприймають актуальність теми геноциду, адже лише під час штучного голоду 1932 – 1933 рр. наш народ втратив понад 7 мільйонів людських життів, заявив сьогодні у виступі у Стокгольмі на Міжнародному форумі "Запобігання геноциду: загрози та відповідальність" віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник. За його словами, хоча наслідки Голодомору відчуваються ще й зараз, Україна не має наміру зводити рахунки з минулим, покладати відповідальність на якусь окрему соціальну чи етнічну групу. "Але ми й надалі домагатимемося визнання міжнародною спільнотою Голодомору як акту геноциду проти українського народу, щоб осмислення трагічного історичного досвіду України послужило пересторогою при виборі шляху іншими народами" – зазначив він.

Дмитро Табачник очолює делегацію України на цьому форумі, організованому з ініціативи шведського уряду. Очікується, що протягом роботи форуму, 26-28 січня, українська делегація, до складу якої входять також перший заступник міністра освіти та науки В.Ткаченко та перший заступник голови Державного комітету у справах національностей та міграції В.Воронін, проведе зустрічі з міністром політичної координації Швеції Пером Нюдеразом, міністром у справах дитини і сім'ї Швеції Беріт Анднор, віце-прем'єр-міністром Словацької Республіки Палом Чакі, Верховним комісаром ОБСЄ з питань національних меншин Послом Рольфом Екеусом, представниками групи з міжпарламентського співробітництва з Україною шведського Риксдагу.

Програмою роботи Форуму передбачені проведення тематичних семінарів та сесій, а також церемонії вшанування пам'яті жертв Голокосту. Основним завданням Форуму є вивчення випадків геноциду в сучасному світі та пошук шляхів запобігання новим проявам цього явища в майбутньому.

На запрошення Прем'єр-міністра Швеції у Форумі беруть участь глави держав і урядів, високі посадові особи з 60-ти країн світу. На високому рівні представлені також міжнародні організації. Серед учасників – Генеральний секретар ООН Кофі Аннан і Генеральний секретар Ради Європейського Союзу Хав'єр Солана. На церемонії відкриття Форуму були присутні Король Швеції Карл XVI Густав, Королева Швеції Сільвія та Кронпринцеса Вікторія.

У 2003 році під час 58-ї сесії Генеральної асамблеї ООН 36 країн-членів цієї Організації стали співавторами Спільної заяви з нагоди 70-ї річниці Голодомору – Великого голоду 1932-1933 років в Україні, а ще третина держав-членів ООН беззастережно підтримала цей документ.

СПОРУДЖЕННЯ У КИЄВІ МЕМОРІАЛУ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ І ПРОДОВЖЕННЯ РОБОТИ ЩОДО ВИЗНАННЯ МІЖНАРОДНОЮ СПІЛЬНОТОЮ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ВВАЖАЄ НАЙВАЖЛИВІШИМИ ЗАВДАННЯМИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ НА НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС

КИЇВ, 19 листопада. /Уляна Кожух – Укрінформ/. Прем'єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що одними з найважливіших завдань органів виконавчої влади України на найближчий час є спорудження у Києві Державного історико-меморіального комплексу жертв голодомору та продовження роботи щодо широкого визнання міжнародною спільнотою голодомору в Україні. На цьому він наголосив сьогодні під час засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 70-ми роковинами голодомору в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Прем'єр нагадав, що впродовж 2002-2003 років в Україні було проведено значний комплекс заходів щодо вшанування пам'яті загиблих українських громадян під час голодомору та встановлення історичної правди. Зокрема, за його словами, за цей час було створено центр дослідження геноциду українського народу, організовано ряд міжнародних наукових конференцій з цього питання, досліджено нові архівні джерела та проведено низку акцій у різних країнах світу з вшанування пам'яті жертв голодомору. Крім цього, в регіонах було впорядковано місця поховання жертв трагедії і здійснено ряд заходів соціального спрямування: надання матеріальної допомоги та поліпшення медичного і соціально-побутового обслуговування громадян, які пережили ті жахіття. "Однак, робота над цими питаннями не закінчується з відзначенням річниці голодомору, і органам державної влади та усім небайдужим до своєї історії громадянам України ще потрібно серйозно працювати й далі", – наголосив Віктор Янукович.

У засіданні Оргкомітету сьогодні взяли участь віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник, міністр культури та мистецтв Юрій Богуцький, міністр освіти та науки Василь Кремень, представники міністерств і відомств, народні депутати, керівники облдержадміністрацій

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ВИСЛОВИВ ВДЯЧНІСТЬ УРЯДАМ І ПАРЛАМЕНТАМ КРАЇН СВІТУ, ЯКІ ВИЗНАЛИ ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШИХ ТРАГЕДІЙ В ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА

КИЇВ, 19 листопада. (Уляна Кожух – Укрінформ). Прем'єр-міністр України Віктор Янукович висловив вдячність урядам та парламентам країн світу, які визнали голодомор 1932-1933 років в Україні однією з найбільших трагедій в історії людства. "Уряд та громадяни України сердечно вдячні урядам, парламентам і народам країн світу, які разом з нами поділили біль голодомору. Останні події, які відбулися з обговорення питання голодомору в Україні на рівні ООН, виступ Президента України, підтримка світових організацій мають визначальну роль і зняли багато питань, які виникали щодо визнання цієї жахливої події у світі", – наголосив він сьогодні, виступаючи на засіданні Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 70-ми роковинами голодомору в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Віктор Янукович зазначив, що голодомор посідає в історії українського народу трагічне місце і є нестихаючим національним болем. За його словами, сімдесята річниця цієї трагедії, яку Україна відзначатиме 22 листопада, відіб'ється болем у серці кожного українця. Прем'єр нагадав, що втрати українського народу за 1932-1933 роки просто незчисленні і мало у світі націй, які за такий короткий період втратили щонайменше 7 мільйонів співвітчизників та зазнали таких великих моральних збитків. Більше того, сказав він, цього удару було завдано по генофонду української нації, поставлено під сумнів саме існування українського народу.

Глава уряду також зазначив, що причини і наслідки цієї трагедії в Україні встановлені науковою громадськістю і визнані державою. "Голодомор був спланованою акцією сталінського режиму, і цей факт визнала міжнародна спільнота, яка разом з українським народом відзначає цю скорботну річницю", – наголосив він.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
львів-750 _ 22.05.2010 19:42
IP: 195.211.156.---
...
geminis _ 20.05.2010 20:43
IP: 91.195.230.---
АБВГ:
Цинизм активистов голодоморной интерпретации великого голода состоит в том, что им на самом деле наплевать на эти жертвы. Почему?
1) Они не ратуют за то, чтобы пережившим эту трагедию как-то помочь.
2) Им все равно, что есть страна, которая совершила настоящий геноцид – фашистская Германия и надо в первую очередь этот вопрос поднимать. Ан невыгодно!
3) Единственной причиной поднятия на щит голодоморной тематики у них является желание привить ненависть к России, русским, что имеет своим результатом разделение Украины на два лагеря и гражданскую войну.
Нет. Ещё раз утверждаю, главная причина поднятия голодомора как истребления украинской нации -- оправдать перебежку к фашистам украинских групп националистичекого толка.
Всё остально – второстепенные, но имеющие место быть факты, где особо выделяется, конечно же, безотчётная и неаргументированная ненависть к русским.
АБВГ _ 20.05.2010 00:02
IP: 109.87.163.---
Цинизм активистов голодоморной интерпретации великого голода состоит в том, что им на самом деле наплевать на эти жертвы. Почему?
1) Они не ратуют за то, чтобы пережившим эту трагедию как-то помочь.
2) Им все равно, что есть страна, которая совершила настоящий геноцид – фашистская Германия и надо в первую очередь этот вопрос поднимать. Ан невыгодно!
3) Единственной причиной поднятия на щит голодоморной тематики у них является желание привить ненависть к России, русским, что имеет своим результатом разделение Украины на два лагеря и гражданскую войну.
geminis _ 15.05.2010 23:45
IP: 91.195.230.---
Wasserfall:... лженауке закралась ошибка с определением термина "нация" ввиду однобокой оценки национал-социализма, то надо вернуться к этимологии слова (которое вовсе не славянское, на минуточку).
Просветите как раз национал украинцев, что они ТЕМ БОЛЕЕ напрасно требуют признать голодомор геноцидом украинской нации, потому как получается, что они лукавят, используя термин нация.
Вы это доказали.


P.S. Из всего выходит, что было истребление собственного, на ту пору советского народа, т.е. в этом контексте да, голодомор – это геноцид нации (этносов СССР).
Немножко ещё поиграются и обратятся к правде. Надоест же когда-нибудь спекулировать на "гонениях" их как национальности.
geminis _ 15.05.2010 23:37
IP: 91.195.230.---
Wasserfall:
Сколько еще будут совки заниматься терминологическим фарисейством?! "Нация" это не "этнос". Украинский народ = украинская нация = сообщество этносов, населяющих государство. Спросите этнического хинду с британским паспортом о его "nationality" – он скажет British. Если в советской лженауке закралась ошибка с определением термина "нация" ввиду однобокой оценки национал-социализма, то надо вернуться к этимологии слова (которое вовсе не славянское, на минуточку).
Так я ж о чём и говорю, что напрасно нацио-хохлы настаивают, что истреблялись исключительно по признаку украинской национальности, а это -- НЕПРАВДА
Wasserfall _ 15.05.2010 10:52
IP: 94.248.86.---
Сколько еще будут совки заниматься терминологическим фарисейством?! "Нация" это не "этнос". Украинский народ = украинская нация = сообщество этносов, населяющих государство. Спросите этнического хинду с британским паспортом о его "nationality" – он скажет British. Если в советской лженауке закралась ошибка с определением термина "нация" ввиду однобокой оценки национал-социализма, то надо вернуться к этимологии слова (которое вовсе не славянское, на минуточку).
geminis _ 13.05.2010 16:07
IP: 91.195.230.---
Олеже!
А Вы не учитываете тот факт, что віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник как представитель власти тогда озвучивал не свои личные, субъективного характера, мысли, а "сформированное" мнение, во-первых.
А во-вторых. ОСОБО ХОЧУ ВАМ УКАЗАТЬ, ЧТО ВЫ – МАНИПУЛЯТОР.
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ: Табачник сформулировал это как "геноцид радянського керівництва проти УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ" (т.е. ВСЕХ ЛЮДЕЙ, ЖИВУЩИХ НА ТЕРРИТОРИИ УССР), А НЕ "Голодомор як геноцид УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ" (как утверждают нацио-украинцы, что именно по национальному признаку).
НЕ ВИДИТЕ РАЗНИЦЫ -- ну тогда тут и лексика Вам не поможет. Потому как ИЗОЩРЁННОСТЬ УМА – серьёзный ущерб сознанию.
Здравия Вам.
Deutsch _ 13.05.2010 13:07
IP: 109.84.65.---
Мне кажется,что проблема невосприятия не только Голодомора,но и любой национальной идеи лежит в отвращении рядовых украинцев ко всему,чем занимался Ющенко.Ведь Голодомор,ЕС и НАТО,языковая политика,вопрос ЧФ и Бандеры,ветеранов УНА-УНСО и КА, НКВД и комунистов-это вопросы не только каденции Ющенка,но и всех предыдущих президентов.Если предыдущие были ПОЛИТИКАМИ и умели даже горькую пилюлю завернуть в красивую упаковку или подсласить последующей сладкой пилюлей,то Ющенко,как политик,редкая бездарность,умеющий лишь лбами сталкивать,но не диалог налаживать.Вот и столкнулись.Запад и Восток.Стенка на стенку.13 млн януковцев против 12 млн тимошенковцев.Ну,а что же сам Ющенко?Рвёт всё то, что у него рваться может,что-бы остаться над схваткой третейским судьёй: (Ну разве это умный политик?Или вообще политик?Или вообще Гражданин?Или вообще думающий Человек?Может и есть у него что-то хорошее в намерениях,но исполнение бездарнейшее.Потому,что во главу угла поставлено собственное мессианство.
Осмомисл _ 13.05.2010 12:12
IP: 95.135.157.---
argentodario:
протон _ 12.05.2010 19:02
Отчего вы, нацпэтриоты, такие дебилкуватые?
Табачник все-таки прав в своих изысках про галичан...
Так ты можешь дать ссылку, убогое чудо разума, хотя-бы на один документ, в котором рукой Сталина или Косиора или Ордженикидзе, или кого угодно будет написано про задачу уничтожить украинцев по этническому принципу?
Маэшь думку та маэшь докази, bydlo?
Ждем-с.
Це ти долбо""б! Нахрена це писати, а раптом лінія зміниться? це можна робити й так. відповідно до усної лерективи. Не в курсі? Для тебе, ідіота. скажу, що вбивць в історії людства більше ніж тих, хто перед вбивством ходив по місту і всім заявляв, що вб"є того і того. нафіга? Вбивали тихо і крім того кожен намагався все сперти на когось іншого. так що, агенто піндаріо, йди нах... як кажуть німці і росіяни.
Nick_M _ 13.05.2010 10:58
IP: 77.120.196.---
Борис Кушнірук:
Табачник просто цинік. Він зрозумів, що бути українофобом значно вигідніше. Саме українофобство забезпечує йому активну підтримку з боку російських можновладців.
Иногда и Кушнирук может правду написать. А про Нацбанк и воровство в нем родственников Юща и Стельмаха так и не решился написать.
Nick_M _ 13.05.2010 10:54
IP: 77.120.196.---
argentodario:
Суспирия, это никак Вы собственной персоной?
Deutsch _ 13.05.2010 09:53
IP: 109.84.65.---
bmi _ 13.05.2010 00:57

""Ось і згвалтоване,пограбоване,старіюче населення ностальгує,а керманичі країни-не є беззаперечними авторитетами...І їх риторика -дратує,бо змушує думати...А дії влади-неоднозначні і хаотичні...і найгірше-корисливі."

Всё это так.Но ведь Табачник не стар.И не изнасилован и не ограблен-скорее наоборот-он ограбил и изнасиловал и музеи и культурное наследие страны, да и бюджет был им насилован регулярно.И это при полном нашем согласии.Грабёж этот происходил на наших глазах.Об этом лишь ленивый журналист не писал.
Да и риторика руководства вроде бы тоже непричём. И почему она заставляет думать?Какие раздумия нужны над этой фразой?

""Каждую ночь в Харькове собирают по 250 умерших от голода и тифа. Замечено, что большое число из них не имеют печени, из которой готовят пирожки и торгуют ими на рынке"-это итальянский консул о голоде в Харькове.

Таких свидетельств тысячи.Они заставляют скорее содрогнуться, а не думать. Дело в другом видимо.Но вот в чём?
argentodario _ 13.05.2010 08:17
IP: 91.200.107.---
bmi _ 13.05.2010 00:33
так ти, байстрюк недоношений, ксіву-діплом купив? Чи, як підар...с викручуєшся, аби тіко не підтвердити, те шо в матеріалах з"їздів, канхвєрєнцій... Дивись, виродку гидотний, поверещиш ше, не раз...Ніфєль нікчемний, на умнякє, акі шоха, пітух, захища таких людоїдів...
--
Интеллектуальная украинская элита в своем репертуаре. Где-то есть в каких-то материалах... Ты нашел, урод?
Свинья ты противная. Тьфу, мля.
bmi _ 13.05.2010 00:57
IP: 212.3.111.---
Deutsch:_ 13.05.2010 00:39... какую роль здесь сыграла та обстановка последних пяти лет, которая не только подвигла Табачника на перемену своих "взглядов" – но и подавляющую часть жителей восточной и южной Украины оттолкнула от признания голодомора не только, как геноцида украинцев, но и вообще от признания голодомора, как такового_________ Візьміть ПДРуху... Як бачите і знаєте, в наших містах, особливо пішоходи,не дотримуються ПДР, переходять вулицю де хтять... Попробуйте штрафувати – зойку, крику... Згадають все... і порушення прав людини... Чого такого нема вМінську, Варшаві? Оштрафують... Коли широкі маси населення України, вірніше бидла, совків – розпустили, дозволили..., загнати в стійло, чи в рамки закону – ой як важко... Ось і згвалтоване, пограбоване, старіюче населення ностальгує, а керманичі країни – не є беззаперечними авторитетами...І їх риторика -дратує,бо змушує думати...А дії влади – неоднозначні і хаотичні...і найгірше -корисливі...
Deutsch _ 13.05.2010 00:39
IP: 109.84.65.---
То, что Табачник хамелеон, перевёртыш, ж...лиз и ещё многое другое похуже – спору нет. Надо попытаться понять проблему этого перевёртыша пошире. В контексте не лишь его мелочной душонки, но и внешних факторов, влиявших на эту душонку.
Что могло заставить человека из ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНОГО сторонника признания Голодомора превратиться в ярого его отрицателя?
Только лишь хамелеонова душа тому виной? Или бабло кремлёвское? И какую роль здесь сыграла та обстановка последних пяти лет, которая не только подвигла Табачника на перемену своих "взглядов" – но и подавляющую часть жителей восточной и южной Украины оттолкнула от признания голодомора не только, как геноцида украинцев, но и вообще от признания голодомора, как такового Не попытавшись найти ответ на этот вопрос (а также на многие другие), мы будем и далее отдаляться друг от друга.
bmi _ 13.05.2010 00:33
IP: 212.3.111.---
argentodario:
bmi:
brdm:
argentodario _ 12.05.2010 20:29
"...Дайте ссылку хотя бы на один аналогичный документ в СССР..."
.
Смешной, так их били не по паспорту, а по лицу... (((
Вы сказочник?)))
___________________ він не сказачьнік... Воно брехливе падло... Сука конспєкти класікав не робив? Канспєктіравал! І рішєнія всіляких партквнхвєрєнцій... Де прямі вказівки манкуртам на місцях – ачістіть тєріторію... Для трудавого калхознава крістьянства...Мєснава а потім і прівізьоннава... Бо не хтіли добре в калхозє працювати...
Даун, где ссылка?
Гавкать любой пес шелудивый может, как ты.
Где документы, абецадло тупое?
____________ так ти, байстрюк недоношений, ксіву-діплом купив? Чи, як підар...с викручуєшся, аби тіко не підтвердити, те шо в матеріалах з"їздів, канхвєрєнцій... Дивись, виродку гидотний, поверещиш ше, не раз...Ніфєль нікчемний, на умнякє, акі шоха, пітух, захища таких людоїдів...
LN _ 12.05.2010 22:33
IP: 77.52.63.---
Отчего вы, нацпэтриоты, такие дебилкуватые?
Табачник все-таки прав в своих изысках про галичан...
Так ты можешь дать ссылку, убогое чудо разума, хотя-бы на один документ, в котором рукой Сталина или Косиора или Ордженикидзе, или кого угодно будет написано про задачу уничтожить украинцев по этническому принципу?

Люди, вы пьяные? Архивы до сих пор не открыты. Даже выступление Хрущова подвергается сомнению,т.к. он ссылался на закрытые документы, словно он все придумал. Он не мог действовать один, явно была поддержка на тот момент.
Неужели вы думаете, что 1) полностью все архивы откроют? 2) там не заложены уже перекручивания?
Документы с подписью Орджоникидзе и написанные его рукой???
А отпечаток пальцев Ленина на бревне не хотите предъявить?

Как и все наши коммунисты любил DolceVita: у него был Ролс-Ройс, а Сталин любил, кажется, американские машины. Что было в тех.папорте записано и был ли он?
Emre _ 12.05.2010 22:31
IP: 95.132.103.---
argentodario _ 12.05.2010 22:03
"...Даун, где ссылка?
Гавкать любой пес шелудивый может, как ты.
Где документы, абецадло тупое?..."

A ти, часом, не Табачник "собственною персоною"?
brdm _ 12.05.2010 22:06
IP: 77.52.250.---
argentodario _ 12.05.2010 22:03
"...Даун, где ссылка?
Гавкать любой пес шелудивый может, как ты.
Где документы, абецадло тупое?..."
.
Не теряйте самообладания!)))
Выше нос и свастику!)))
Шоб было видно, куда плювать!)))
argentodario _ 12.05.2010 22:03
IP: 91.200.107.---
bmi:
brdm:
argentodario _ 12.05.2010 20:29
"...Дайте ссылку хотя бы на один аналогичный документ в СССР..."
.
Смешной, так их били не по паспорту, а по лицу... (((
Вы сказочник?)))
___________________ він не сказачьнік... Воно брехливе падло... Сука конспєкти класікав не робив? Канспєктіравал! І рішєнія всіляких партквнхвєрєнцій... Де прямі вказівки манкуртам на місцях – ачістіть тєріторію... Для трудавого калхознава крістьянства...Мєснава а потім і прівізьоннава... Бо не хтіли добре в калхозє працювати...
Даун, где ссылка?
Гавкать любой пес шелудивый может, как ты.
Где документы, абецадло тупое?
bmi _ 12.05.2010 21:36
IP: 212.3.111.---
brdm:
argentodario _ 12.05.2010 20:29
"...Дайте ссылку хотя бы на один аналогичный документ в СССР..."
.
Смешной, так их били не по паспорту, а по лицу... (((
Вы сказочник?)))
___________________ він не сказачьнік... Воно брехливе падло... Сука конспєкти класікав не робив? Канспєктіравал! І рішєнія всіляких партквнхвєрєнцій... Де прямі вказівки манкуртам на місцях – ачістіть тєріторію... Для трудавого калхознава крістьянства...Мєснава а потім і прівізьоннава... Бо не хтіли добре в калхозє працювати...
Борис Кушнірук _ 12.05.2010 21:35
IP: 93.74.7.---
Табачник просто цинік. Він зрозумів, що бути українофобом значно вигідніше. Саме українофобство забезпечує йому активну підтримку з боку російських можновладців.
brdm _ 12.05.2010 21:10
IP: 77.52.250.---
argentodario _ 12.05.2010 20:29
"...Дайте ссылку хотя бы на один аналогичный документ в СССР..."
.
Смешной, так их били не по паспорту, а по лицу... (((
Вы сказочник?)))
argentodario _ 12.05.2010 20:29
IP: 91.200.107.---
карабас-барабас:
Зверніть увагу на цілком доречну думку, що тут була оприлюднена – якщо керуватися логікою Янека та Табачника (сьогодні) щодо Голодомору як геноциду – то й Холокосту не було – адже Гітлер знищував не тільки євреїв
С 1933 года был принят целый ряд антиеврейских законов. Евреи носили знаки отличия от немцев, если Вы не в курсе. По таким же сценариям уничтожали цыган.
Существует масса документов в том числе по так называемому "окончательному вопросу" подписанных Гиммлером, Глобочником, Гейдрихом и другими нацистами.
Дайте ссылку хотя бы на один аналогичный документ в СССР.
карабас-барабас _ 12.05.2010 20:20
IP: 93.73.140.---
Зверніть увагу на цілком доречну думку, що тут була оприлюднена – якщо керуватися логікою Янека та Табачника (сьогодні) щодо Голодомору як геноциду – то й Холокосту не було – адже Гітлер знищував не тільки євреїв
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter