Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Мовчите? Мовчіть на здоров'я, за це ще не доставляють до буцегарні. Поки можна навіть безкарно поплескати в долоні

15 липня 2011, 16:51

Суспільство, принаймні київське, доволі байдуже ставиться до процесів над опозицією. Доступні опитування показують, що ніхто не вірить в правосуддя. Щодо звинувачень, гора народила мишу. Вся владоохоронна система пахала пвітора роки, і нічого не знайшла: по всіх кримінальних справах висунуто сміховинні звинувачення, починаючи із виплати пенсій екологічними грошима. Не знайдено жодної копійки, яку б Тимошенко поклала собі у кишеню. Навіть прокуратура у звинувачувальному висновку не знайшла, до чого прискіпатися, крім як до бажання "створити собі позитивний імідж ефективного керівника держави". Словом, прокурорські стали фахівцями з іміджмекінгу.

Всім все зрозуміло, і здебільшого всі мовчать. Навіть найзатятішим противсіхам зрозуміло, що вони таки не однакові. Втім, визнавати очевидного не хочеться. Півтора роки тому вони вирішили покарати Тимошенко. Вийшло: її дійсно спіткали великі неприємності. А то дарма, що при цьому, вибачте на слові, так трахнули всю Україну. Тепер в новому законі про вибори противсіхів, горе їм від розуму, взагалі ліквідують як клас: тепер ця технологія Партії регіонів не потрібна.

Так само помилковим є мовчазне спостереження за розправою над Тимошенко. Її можна любити чи ненавидіти. До неї можна бути навіть байдужими! Але не можна не розуміти, що йдеться не про суд над Тимошенко, а про погром опозиції, таку ж її ліквідацію, якій підлягають і противсіхи. Тимошенко попала під роздачу лише тому, що є ключовою ланкою. Не можна знищити опозицію, і при цьому обійти Юлію Тимошенко. Після неї, якщо вийде з нею впоратися, потрощать і інших, чия зброя калібром поменше.

Історія Білорусі варта того, щоб на ній повчилися українці. Коли десь в 1995 році Лукашенко судив Шушкевича нібито за ящик іржавих державних цвяхів, завезених на привтану дачу, білоруси здебільшого мовчали. Мовчали вони і в 1996 році, коли Лукашенко розганяв Раду і ліквідовував парламентаризм. Мовчать вони і тепер, але нині до буцегарні забирають вже навіть за мовчання, а не лише за публічне плескання в долоні. Таким шляхом нині прямують і українці. Дивлячись суд по ТБ, можна помовчати. За це нічого не буде. Активні юлененависники можуть навіть безкарно поплескати в долоні від морального задоволення від того, що їй таки боляче. А коли настане момент нестерпності, і захочеться шось вигукнути, за це вже забиратимуть у кутузку. І тоді говорити буде вже запізно, бо зміни стануть незворотними. І справа тут зовсім не в Тимошенко.powered by lun.ua
Коментарі — 402
67viktor _ 18.07.2011 18:16
IP: 212.80.33.---
До речі, ніколи не пізно починати зорганізовувати людей. В будь якому разі це краще, ніж посипати голову попілом і винити інших у бездіяльності.
67viktor _ 18.07.2011 18:13
IP: 212.80.33.---
НОЛЬ НОЛЬ СЕМЬ:
Michael Mayevsky:
Цікаво, а чому мовчить переважана кількість місцевих осередків "Батьківщини"? Чи таких взагалі не існує? Або з авторитетом у них та їхніх лідерів щось не те? А якщо саме так – то починайте з розбудови-відбудови та гасел "Не мовчіть!" до своїх однопартійців! Приклад кличе вперед краще за слова! А інакше такі слова – демагогія!
100% правда!
Коли до пана Мєдвєдєва звертався під час арешту ЮВТ і говорив про те, що вони повинні діяти, зорганізовувакти штаб спротиву у Києві, розбити Київ на сектори і проводити агітацію і організацію, він й слухати не хотів: для нього існували лише макропоказники. Отже, панове бютівці, ви самі вирили то політичну могилу своєю бездіяльністю, в яку зараз закопують Тимошенко. Ви звикли вирішувати активність людей за допомогою грошей, а треба було вкладитсяв активістів, які б встановлювали горизонтальні стосунки. Не дивно, що ваша партія рухнула як картковий дім
простий доцент _ 18.07.2011 12:10
IP: 94.27.66.---
Шановний Олеже!Все дуже гарно Ви пишите, але навіщо звинувачуєте так званих "противсіхів" в поразці Тимошенко? В першу чергу винна сама пані Юлія та її найближче оточення. Поразка на виборах-це розплата за не зовсім чітку й зрозумілу політику навіть людям з декільками вищими освітами, науковими ступенями та званями та з дійсно патріотичним налаштуванням. Ви знову робите помилки та наступаєте на ті самі граблі.
Я хотів би почути про напрямки та шляхи розбудови в Україні ліберальної економіки, демократичного суспільства та мати можливість бути почутим та вислухати інші думки, а не лише функціонерів від "опозиційної еліти", які всі без винятку є доволі заможними людьми і зовсім не завдяки своїм бізнесовим таланам або науковим чи інженерним здобуткам. За рахунок чого та яким шляхом все це робити? Ви в найкращих традиціях партосередків часів преснопам'ятного СРСР "клеймите позором" людей з іншим поглядом на життя.
Може краще шукати щось спільне?
антивірус _ 17.07.2011 23:16
IP: 91.214.32.---
имошенко звинувачують, що вона не мала Директив...Є деякі нюанси... А хіба Директиви, прийняті в Україні, мають силу на території Росії?...Вони там на них плювати хотіли...По-друге, Директиви потрібні б були на підписання міждержавних Угод між Путіним і Тимошенко...А Контракт був підписаний між двома суб*єктами господарської діяльності, де директиви не передбачені, між "Газпромом" і "Нафтогазом"...Міллєром і Дубиною...Підписів Тимошенко і Путіна на Контракті нема...Між іншим, ще 10 січня всім, в тому числі Ющенку, було відомо, що Росія виставила базову ціну 450...А Польщі 510...І більше двох років всі мовчали і жили з новими цінами...І про "кабальний" газовий контракт ПР-дони згадали, коли зас...сь з економікою і вирішили все спихнути на Юлю-стрєлочніцу...
антивірус _ 17.07.2011 19:11
IP: 91.214.32.---
Україна була б справді іншою, якби Янукович не вкрав президентство Тимошенко у 2010 році. Перша спроба фальсифікації виборів у 2004 році для Януковича виявилась неуспішною – народ вийшов на Майдан. Більшість кучмістів і з штабу Януковича або виїхали за межі України або пострілялись, побоюючись справжніх кримінальних справ...Але Ющ повернув Янука з Подмосковних лєсов...У 2010 році Януковичу вдалося сфальсифікувати вибори завдяки зрадництва Ющенка. За короткий період свого прем'єрства у 2,5 роки, яке переривалось через бажання Ющенка усунути Тимошенко з посади, вона довела свою спроможність не тільки виводити країну з кризи, але і забезпечити стале і навіть відносно швидке одужання економіки. За її прем'єрства більшість прав громадян України було забезпечено. Тимошенко оголосила війну бізнес-монополії корумпованого олігархату України. За це Янукович – ставленик кримінально-олігархічних груп – наказав зараз сфальшувати кримінальні справи проти Тимошенко – свого головного політ. противника
valeridze _ 17.07.2011 15:48
IP: 178.4.171.---
Прошу допомогти в пошуку церкви УПК КП або УАПЦ в Криму!!!
Я живу в Нiмеччинi, буду в серпнi в Судаку, хочу свого сина там охрестити, але до московських попiв не пiду.

Дякую
southerner _ 17.07.2011 15:00
IP: 82.145.208.---
Олег, ни одно доброе дело не остается безнаказанным. Пора бы уже поумнеть.
антивірус _ 17.07.2011 11:30
IP: 91.214.32.---
Ніяк не можу врубитись, за що Тимошенко взялись судити?...За те, що розлулила ситуацію, відновила газові поставки?...За те. що врятувала Україну і ЄС від замерзання, коли рускій "мєдвєдь"-монополіст закрутив крани і почав шантаж?...Хіба була альтернатива, чи інший продавець газу з меншою ціною?Чому нема претензій до Росії, що виставила таку ціну?...Не дарма є прислів*я "За моє жито – мене ще й бито!"...Якийсь дурдом!...Мені здається, що ПР-дони мстять їй за кормушку "Росукренерго", що розігнала... Де Бойко, Хорошковскій, Льовочкін, Ющенко та інш. провладні високопосадовці є акціонерами "Росукренерго"...А Бойко одночасно є міністром палива і енергетики...Зараз їм довелось " востанавлівать" свого посередника Фірташа і віддати йому "товар" – 12 млрд.куб державного газу ще по 150 дол, який закупили і закачали при Уряді Тимошенко...Ці самі мотиви і сценарій для суду над Діденком і Макаренком...Цей "бєспрєдєл" може зупинити тільки справа в в США проти Фірташа, куди звернулась Тимошенко...
Ninei _ 17.07.2011 10:23
IP: 95.135.13.---
Shlosser:
человек выссказал свои мысли а вы сразу гавном метать...В 2004 я тоже голосвала за ющенко а сейчас презираю это ничтожество-показал себя на что способен на таком посту! Человек всегда анализирует и делает свои выводы а дураки тупо и упрямо на одни и те же грабли...
Shlosser _ 17.07.2011 02:39
IP: 178.137.4.---
Медведев типичный "тушка", флюгер, "добре там де платять". в 2004 так усердно помагал "протевсихам", а тепер все наоборот. Медведев, вы либо просто бабло отрабатываете штабное или обьяснитесь перед публикой. "Суспильсто" относится к вам лично как гавну – вы за деньги можете поддерживать Ющенка в 2004 и за теже деньги срать ему на голову в 2011. зря пишу все это, и другим не советую коментить этот "блог" – ТАВАРИЩ получает зелень за кол-во просмотров и коментов. кому на руси жить хорошо – ПРОДАЖНЫМ МЕДВЕДЕВЫМ:)
Fist _ 17.07.2011 00:36
IP: 77.52.99.---
Створюється цілком нормальний прецедент для будь-якої правової держави – одна з найвищих посадових осіб держави потрапила на лаву підсудних за ті прорахунки, які були допущені під час перебування при владі.
Очевидно, що теперішні теж мусять це мати на увазі.
Одне погано – нам ще дуже алеко до правової держави.
waawan _ 16.07.2011 15:54
IP: 195.128.252.---
Що тут скажеш... Хлопець роками сидить на утриманні навіженої Аферки, і підскулює від відчаю що його бахіню яка носить на голові рускій каравай всеж таки посадять, і всі її випендрьожі і закоси під дурника в суді Кірєєву до одного місця. Посадить хамку аж бігом... бо є за що!
Ваная "царіца морських пучин" разом з всією їхньою зомбованою сектою полоумних пристосуванців в білих простинях ТАКЕЖ САМЕ ЗЛО для України як і той недолугий шапкокрад!
Їхній ПРиБЮТ це теж саме що і у відомому блокбастері "Чужий проти Хіщниці". Дві інопланетні потвори влаштували між собою в Україні бійню в якій виживе лише один! І нема простому пересічному українцеві взагалі НІЯКОЇ РІЗНИЦІ хто з цих двох виживе, в любому випадку будуть доїти народ однаково нахабно та цинічно! Що Аферка з придурковатим алкашем Юзіком, що Даунецька братва!
Хай ці чудовиська вже ПеРеБ'ЮТь один одного насмерть!!!
Можливо хоч тоді щось світле замаячить на горизонті... а так навіть лінь дивитись телевізор з клоунадою навіженої.
vagabon _ 16.07.2011 14:22
IP: 109.162.67.---
Трохи про "гоп-позицію".Ну не пахне тут не позиціями не опозиціями. Є картинні пози і гоп-позиції. Конфлікт між двома Кримінально-Корпоративними Кластерами (ККК) за обшарпану з усіх боків кістку, яку, не без іронії, охрестили незалежною україною.
Юльці (та й Юрію, на жаль) дісталося, бо нічого баризі пацанам погрожувати. Понятия надо соблюдать.
A quelques choses le maleur est bon!
У цьому остання надія. Як прискорити процес, щоб ККК зарвалися між собою по-справжньому? На рагулів надії "0".
Треба якось перевести базар у майнову площину, підливаючи масла в вогонь. Ментів та інших "правоохоронців" мотивувати. Глистів по-іншому не витравити. треба. щоб вони самі себе винищили
0rion3 _ 16.07.2011 12:05
IP: 95.134.106.---
Олег Медведєв:
аццкий сотона:
Всього декілька десятиліть тому на Україні жил абсолютно інший народ. Не мудрий, а нормальний. Не українська нація, а українці. Над цим народом іноді жартували, але не із зла. Набагато частіше жителям України по-доброму заздрили, за їх добродушність, простоту і працьовитість, заздрили тому, що живуть українці краще, що баби тут найкрасивіші, мужики справжні, пісні душевні. Що на Україні прекрасний клімат, є родючі чорноземи, прекрасні курорти, куполи київських і чернігівських храмів.
аццкий сотона:

И все ето наша РУсь-матушка!
Хоть кто-то – сам автор – заметил, как товарищ старается.
брандашмыг1 _ 16.07.2011 12:05
IP: 93.75.19.---
уже года полтора не каментил ну УП (не нравится политика редакции), но на этот раз не удержался. несмотря на свой оголтелый юлизм, товарищ Медведев, по большому счету прав. мы сидим на своих кухнях и смотрим репортажи из зала суда (оя%6у какое шоу), а ведь нас имеют все больше и больше. донбасяне ведь примитивны как монголоиды – начнут с политреспрессий, далее – закроют поликлиники и библиотеки, а потом и интернеты отменят. это пипецки печально.
а насчет противсихив (как протывсих), не согласен. Юля тоже хотела закрыть рот СМИ. нужно бороться не зя Юлю-шмулю или кого ещё, а против явлений.
извините, если сказал что-то не так
ганна-ахметова _ 16.07.2011 11:52
IP: 93.73.64.---
Ninei:
Люди не хочуть зрозуміти, що на Тимошенко, навіть на кучму й Ющенка. м ожна було якось вплинути, переобрати. Гражданін начальнік країни не буде перейматися такими заморочками. Можна вплинути на динозавра?! Отож. І він й його оточення, сформувалися у сурових умовах, коли виживав найбільш сильний, якій встигав стріляти останнім. А переможених добивали контрольним у голову
Хіба важливі для них якісь людські проблеми – медицина, освіта, екологія. Хворих треба добити, а грамотних не потрібно, бо від науки голова болить і грошей не прибуває, а природа у Межигір"ї богата
. Які перспетктиви у країни, яка на очах за останній рік-півтора стала повним аутсайдерому світі, який змінюється на очах
Ninei _ 16.07.2011 11:29
IP: 95.135.29.---
та мрійте про те як колись будете голосувати,викидати когось з влади-мрійте,бо якщо вони все це провернуть так як бажають -то НІЯКОГО вибору,чи права голосу у вас не залишиться-ви ще не зрозуміли що таке бандюки донбасські-але коли зрозумієте то пізно буде...
Ninei _ 16.07.2011 11:23
IP: 95.135.29.---
головне, аби ви всі чубилися поміж собою поливаючи один одного лайном а в цей час гопники доведуть країну до канцуру а потім вже пізно буде...потяг пішов а ви всі залишитесь! в 2004 р я голосовула за ющенко -це вже зара я знаю яку мерзенну особу ми винесли на олімп влади,але якщо наразі повернулася б назад в 2004р знаючи всю правду -все одно зробила би знову той же вибір (попри всю зневагу та презирство до нього) - бо іншого не дано,бо було б ще страшніше... А ви тут наразі продовжуєте танцювати під дуду гопників які тільки руки потирають від задоволення -ДАЙТЕ ПОВНУ ВЛАДУ НАД ВАМИ- дайте їм посадити тих хто відомі світу й якщо ми це все проковтнемо-то горе нам буде,тим про кого світ навіть не здогаюється – й нікому буде за вас заступитися бо самі себе в рабство заганяємо...В мене немає жалю до тимошенко з луценко-вони не зробили того що могли коли стали у владі але й тільки дурні не розуміють що станеться потім...танцюйте,танцюйте під дуду-на кістках майбутнього країни,вашого ма
ганна-ахметова _ 16.07.2011 11:10
IP: 93.73.64.---
антивірус:
Якби головним критерієм була правда і логіка, ваші аргументи звучали би тверезо, але у театрі абсурду, акторами якого є сьогодні влада, її прихильники та ображений на весь світ Вітя Безпорадний, інший сценарій, інша мета і головне, інші меценати, яких мало цікавить реальне життя, більше – реальні бабки, які вони крутять за кулісами, поки глядачі витріщаються на сцену
Slovjnka _ 16.07.2011 11:09
IP: 82.193.98.---
Лазаренко и его сообщники сумели присвоить сотни млн. долл. США различными мошенническими способами: путем вымогательства, взяток, хищений и растрат. Среди этих схем было и снятие сливок...бла, бла, бла, бла...
А КАК НА СЧЁТ КУЧМЫ, ПИНЧУКА, АХМЕТОВА, ФИРТАША и т,д,СТЫРИВШИХ И ПРОДОЛЖАЮЩИХ ТЫРИТЬ МИЛЛИАРДЫ, ИМ ЗНАЧИТ МОЖНО? ВАМ БРОСИЛИ КОСТЬ ПОД НАЗВАНИЕМ ТИМОШЕНКО И вы ЕЁ С УПОЕНИЕМ ГРЫЗЁТЕ, А ВСЕХ НАС В ЭТО ВРЕМЯ ПРОДОЛЖАЮТ ГРАБИТЬ.
антивірус _ 16.07.2011 10:50
IP: 91.214.32.---
Олег Медведєв: Думаю, що вона добилася максимум того, на що можна було спромогтися в тих умовах. Чи могла б бути ціна кращою? Мабуть, що так. Якби не глибока криза в стосунках президентів двох держав. Якби "РосУкрЕнерго" не вело за спиною у офіційної делегації залаштункових переговорів, про які згодом розповідали і керівництво "Гозпрому", і очільник "Нафтогазу". Якби 31 грудня Ющенко не відкликав Дубину із Москви. Якби три вищеназваних чинники не призвели до відключення Росією газу і паралічу постачання до України та Європи. Якби Росія не була монополістом, і Україна мала би доступ до алжирського чи норвезького газу. Якби, врешті-решт, Тимошенко припускала можливість політичних поступок, як то здача Севастополя чи вступ до Митного союзу, чи відмова від вступу до НАТО, тощо. А так вийшла ринкова ціна. І це абсолютно правильний підхід, справедливість якого доведена часом. Бо і зараз бачимо, що Росія готова знижувати ціну на газ тільки в обмін на політичні поступки. На таких неприйнятних
ганна-ахметова _ 16.07.2011 10:43
IP: 93.73.64.---
murzikmurzik:
krabat-m:
murzikmurzik _ 15.07.2011 22:54
krabat-m:
"Ой, я вже не можу це виносити..."

Це через те, що для Вас немаєте богині крім Юлі і Турчинов пророк її...Чи у вас викликало умілєніє написане на дитячих футболочках "НАСТОЯЩІЄ МУЖЧІНИ ВИБІРАЮТ ЮЛЮ"...
моєму таку здається в 1 класі видали)))))
Наче Ви не розумієте, що з кожним наступним вони зроблять теж саме, тільки ще більш зухвало і жорстко. Ви знайдете тоді в кого очі позичити?
Привіи, мурзик, все вони розуміють, тільки сподіваються. що таварісч Сталін мудрий і зазря нє посодіт. А у випадку, чого – і в Сібірі люді живут, стукачки й такм знадобляться
Віктор Дніпров _ 16.07.2011 10:32
IP: 95.135.177.---
murzikmurzik:
антивірус:
Да у них вообще все обвинения такие же дурные, как они сами. Хотіла створити собі позитивний імідж, сказала Путіну, що продовження перебування флоту можна обговорювати, хіхікала, блін! Луценко судят за то, что он снял дворец Украина для концерта ко дню милиции! Так подождите сильно радоваться, через год посадят Ющенко за парад ко Дню независимости в 2008 году в кризис и во время стихийного бедствия в Калуше.
Посадять!!! 100%
murzikmurzik _ 16.07.2011 10:27
IP: 95.132.212.---
антивірус:
Да у них вообще все обвинения такие же дурные, как они сами. Хотіла створити собі позитивний імідж, сказала Путіну, що продовження перебування флоту можна обговорювати, хіхікала, блін! Луценко судят за то, что он снял дворец Украина для концерта ко дню милиции! Так подождите сильно радоваться, через год посадят Ющенко за парад ко Дню независимости в 2008 году в кризис и во время стихийного бедствия в Калуше.
murzikmurzik _ 16.07.2011 10:27
IP: 95.132.212.---
антивірус:
Да у них вообще все обвинения такие же дурные, как они сами. Хотіла створити собі позитивний імідж, сказала Путіну, що продовження перебування флоту можна обговорювати, хіхікала, блін! Луценко судят за то, что он снял дворец Украина для концерта ко дню милиции! Так подождите сильно радоваться, через год посадят Ющенко за парад ко Дню независимости в 2008 году в кризис и во время стихийного бедствия в Калуше.
Корупція1399 Україна та Європа1117 Донбас26 Уряд реформ419 Зеленський56
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter