Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

"Путінська" технологія фальсифікації виборів: "не важливо ні те, як голосують, ні те, хто рахує, важливо – що "малюють"

05 листопада 2010, 13:01

Під час місцевих виборів 31 жовтня 2010 року в Україні владою було застосовано небачену за зухвалістю та нахабністю технологію фальсифікації результатів виборів за зразком, апробованим у Російській Федерації під час президентських виборів 2000 року та застосованим на всіх наступних виборах. Суть цієї технології полягає у фальсифікації результатів голосування під час зведення результатів у територіальних виборчих комісіях, коли зведений протокол територіальних виборчих комісій абсолютно не відповідає результатам голосування на виборчих дільницях, без огляду на те, що є протоколи ДВК з мокрими печатками.

5 листопада 2010 року о 6-ій годині ранку Київська обласна виборча комісія прийняла фальшивий зведений протокол Білоцерківської міської виборчої комісії, згідно із яким результати, отримані ВО "Свобода" та зафіксовані протоколами з мокрими печатками з дільниць, більш ніж на 5 тисяч голосів виборців різняться із зведеним протоколом міської виборчої комісії. Київський облвиборчком на чолі з головою нашоукраїнцем Деревенцем Дмитром Олександровичем залишив без розгляду скаргу ВО "Свобода" на дії Білоцерківської МВК з вимогою перерахувати голоси згідно з протоколами дільничних виборчих комісій з мокрими печатками. Не подіяли навіть аргументи "свободівців", що на попередньому засіданні Київська обласна виборча комісія задовільнила аналогічну скаргу по Переяслав-Хмельницькому, де в результаті перерахунку голосів "Свободі" повернули вкрадені на користь Партії регіонів 500 голосів і результат зведеного протоколу став сумою результатів, отриманих на дільницях міста.

Масштабне застосування "путінської" технології уже документально зафіксовано у Київській області. Як відомо, згідно з результатами екзит-полу, проведеного компанією GFK, "Свобода" на Київщині отримала 7,6% підтримки громадян України. На тих виборчих дільницях, а головне, в тервиборчкомах, де "Свобода" змогла забезпечити своє представництво, підсумки голосування відповідають екзит-полу. У тих же комісіях, де "Свобода" як позапарламентська сила була позбавлена права мати своє представництво, на тих дільницях, де її спостерігачів було незаконно вилучено, результати голосування за націоналістів у десятки разів відрізняються від результатів екзит-полу та підсумків голосування на сусідніх дільницях, де "Свобода" мала своїх представників.

Проте після надходження протоколів із дільничних у районні та міські територіальні виборчі комісії фальсифікації виборів набули тотального характеру. Так, у місті Переяслав-Хмельницький за "Свободу" віддали голоси 553 виборця, а в зведеному протоколі виборів у Переяславі-Хмельницькому "Свободі" "намалювали" 53 голоси. Така ж ситуація і з підрахунком голосів у Переяслав-Хмельницькому районі, де за результатами протоколів ДВК з мокрими печатками за "Свободу" проголосували 480 виборців, натомість у зведеному протоколі Переяслав-Хмельницької районної виборчої комісії "Свободі" лишили всього 143 голоси. Ще більш кричущим є факт виборчого грабунку в Білій Церкві, де результат за "Свободу" до Київської області у зведеному протоколі Білоцерківської міської виборчої комісії на 5 тисяч голосів менший за той, який отримала "Свобода" згідно з протоколами ДВК з мокрими печатками (у зведеному – 1,5%, по протоколах ДВК – 9,1%).

Подібне "малювання" також є в місті Буча (за протоколами ДВК – 678 голосів, у зведеному протоколі – 379) та в Тетіївському районі, де при складанні зведеного протоколу голосування у районі та місті "Свобода" втратила більше 50% голосів виборців.

Внаслідок цих махінацій підсумковий протокол у Київській обласній виборчій комісії у кілька разів відрізнятиметься від реальних результатів, отриманих нашою політичною силою, що зафіксовані дільничними виборчими комісіями в протоколах з мокрими печатками.

Очевидно, що саме цю технологію фальсифікації виборів російський прем'єр Владімір Путін привіз своєму українському васалу Віктору Януковичу під час візиту в Україну за 3 дні до місцевих виборів. Адже, завдяки махлярству з протоколами тервиборчокомів під час президентських виборів 2000 року лише у Дагестані В.Путін "збільшив" свій результат із 16% до 75% (http://www.kasparov.ru/material.php?id=4B6A8CDF7388A). Враховуючи брутальну ефективність, путінська адміністрація застосовувала цю технологію на всіх без винятку наступних виборах у РФ, а сьогодні принесла її в Україну.

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник: "Сталінська технологія фальшування виборів визначала, що "не важливо, як голосують, важливо – хто рахує", але путінське удосконалене – гебістське – ноу-хау передбачає, що "не важливо ні те, як голосують, ні те, хто рахує, важливо – що малюють". "Намальовані" територіальними комісіями протоколи – це гебістська технологія, за допомогою якої окупаційна адміністрація на чолі з Януковичем намагається остаточно узурпувати владу в Україні. Проте їм це не вдасться, бо сфальшованими папірцями не можна перекреслити підтримку реальних людей".

Довідка. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє про тотальну фальсифікацію результатів голосування 31 жовтня 2010 року у Київській області та вимагає негайно заарештувати голів Переяслав-Хмельницької міської та районної виборчих комісій та Білоцерківської міської виборчої комісії. Також "Свобода" вимагає звільнити голову Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка за незабезпечення конституційного права громадян на вільне волевиявлення та чесний підрахунок голосів.

Коментарі — 26
sorin4 _ 06.11.2010 00:47
IP: 91.142.161.---
для Мірошниченка:

Політична розправа над Данилишином продовжується
3 листопада 2010р. президія НАН України ліквідувала Раду по вивченню продуктивних сил України, голова якої – Данилишин Б.М.

Прошу Вас посприяти публікації даної інформації,
Huala _ 05.11.2010 20:22
IP: 193.109.128.---
вимагає негайно заарештувати голів Переяслав-Хмельницької міської та районної виборчих комісій та Білоцерківської міської виборчої комісії.

Да уж дождемся когда всех сразу, по всей стране. Что только двоих арестовывать? Вместе с зеком по тюрьмам и растолкаем
Охтанась _ 05.11.2010 16:20
IP: 95.132.138.---
ngc12:
Шановний, якщо ви не прихильник ЮВТ, то чому приписуєте Свободі розвал Бюта? хіба "тушкі" – то через Свободу, а в Херсонській, Миколаївській, Київській областях в Харкові, хіба через Свободу ЮВТ підтримала ригіоналів і віиренко?, Тому не треба нам тут втирати того, чого не було, а якщо пишете про факти, то називайте джерела.
efendy _ 05.11.2010 16:14
IP: 94.27.68.---
Слава Україні!
Пане Ігорю.
Про тотальну фальсифікацію виборів знала більша половина тих, хто не голосував, ще до виборів.
Тому заява "Свободи" про фальсифікацію зовсім не вражає.
А вимоги до окупаційної адміністрації про звільнення своїх функціонерів дивує своєю наївністю, мяко кажучи.
Треба добиватись результатів І то відчутних результатів в чомусь, відмінному від входження в окупаційну адміністрацію.
svlady _ 05.11.2010 16:08
IP: 80.91.163.---
НАПЁРСТОЧНИКИ
Семён Битый

Эй, кручу-верчу, обдурить хочу,
А не нравится – финкой замочу!
Подходи, народ облапошенный -
Кидай в урночки, люд запрошенный!

Бюллетеньчики – как картиночки,
Кидай в урночки, дурачинушки -
Подсчитаем типа по-честному -
Подыграем фраеру местному,

А запишем – как полагается -
Лох пусть урною подтирается,
Мы – братки-ребятки верчёные -
Как нажухать – жизнью учёные,

Кореша как есть приблатнённые
И не раз ментурой палёные,
Только в заднице отдыхает мент,
Раз сидевший вор – нынче президент,

Наверху ворьё – на ворюге вор,
В кумовьях у них главный прокурор,
И вся власть у нас – уголовная,
Вся страна конкретная, новая!

Так что Харьков весь – под бандитами,
Не согласные – с мордой битою,
Ну а ты чего кочевряжишься? -
Нишкни, поц – на землю уляжешься,

Не заткнёшься – юшкой умоешься,
А не то – в ментуре закроешься,
Стуканём – заткнут твой поганый рот -
Доиграешься – понял, ты, урод!
cake _ 05.11.2010 15:11
IP: 86.156.29.---
Віктор Уколов:
ЦЕ НЕ ВИБОРИ А СВИНЯЧЕ ВУХО
vcs _ 05.11.2010 15:02
IP: 95.215.159.---
Донбасс, не испытывай нервы Украины. Вы за деньги что угодно сделаете, даже на колени станете и ручку Якуновичу целовать станете – задокументировано.:) Порожняк только и гоните. Если на угли плеваться – ничего не будет, но зачем раздувать их? Вы потом за любые деньги не сможете погасить это пламя – спалят вас, как фраеров для самосуда. Никакие деньги не помогут оккупанту, если нужно будет отвечать за свой разбой. Веди себя прилично.
Консул1 _ 05.11.2010 14:28
IP: 194.44.130.---
за офіційними результатами у Свободи лише 3,46%, а було ж 7,6%! що будете робити, Ігоре? ви ж бачите як і всі, що виграти у бандитів чесно на виборах ніколи неможливо.
Северянин _ 05.11.2010 14:26
IP: 193.138.246.---
amartin1976:
Так рейтинг ВФЯ и ПР падает. Значит опять ее выпустят в прямой эфир (народная примета). И опять на следующих выборах будут "голосовать" кробками с баксами... Вот такая у нас современная национальная специфика.
amartin1976 _ 05.11.2010 14:23
IP: 195.43.43.---
KSN Donbass:
Этот "коммЭнтатор" наверное отвечал за выборы в г. Белая Церковь и за малый результат боиться что тягныбокий загонит его в схрон, в общество фарион, бабы непонятного полу и состояния психического здоровья. Хотя у этих фашистов там все такие. Иди комментируй матчи 1 лиги и не высовывайся со своими репликами – умом не вышел.
______________________
Що ти сказати хотів, г а н д о н е використаний?:)
amartin1976 _ 05.11.2010 14:22
IP: 195.43.43.---
Северянин:
глас народа:
Послушали. Офигели. Лучше ее за ВФЯ и ПР никто не агитировал.
_______________
:)
мало ж дурням сіверянським потрібно
Гайдамакуипутвсраку _ 05.11.2010 14:22
IP: 94.178.121.---
глас народа:
вы бы ее послушали, может, поумнели бы.
_________________________________________
вам вот, как раз, не помогло...
Северянин _ 05.11.2010 14:17
IP: 193.138.246.---
глас народа:
Послушали. Офигели. Лучше ее за ВФЯ и ПР никто не агитировал.
Флинт _ 05.11.2010 14:13
IP: 217.87.37.---
При чем здесь Путин? У него, как раз, реальная поддержка избирателей, хорошо это или плохо, и ему нет нужды малевать результаты. Что характерно, дай волю Свободе – будут так же само малевать в свою пользу, избавляться от конкурентов. Прошлогодний Тернополь тому подтверждение. Это как однояйцевые близнецы, но с разным резус-фактором.
глас народа _ 05.11.2010 14:08
IP: 95.134.107.---
KSN Donbass _ 05.11.2010 14:01
Этот "коммЭнтатор" наверное отвечал за выборы в г. Белая Церковь и за малый результат боиться что тягныбокий загонит его в схрон, в общество фарион, бабы непонятного полу и состояния психического здоровья. Хотя у этих фашистов там все такие.
__________________________________________
Если вас не устраивает мировоззрение других людей, это не значит, что вы умный, а они глупые.Нужно отдать должное Тягныбоку- он человек умный. Не в пример некоторым из Донбасса. А Фарион, кстати, тоже очень грамотный филолог, вы бы ее послушали, может, поумнели бы.
Kislorod _ 05.11.2010 13:56
IP: 95.133.186.---
в Києві українофоби сфальшували тотально, навіть дурень розуміє що Київщина терпіти не може нинішній українофобський режим.
......
Во время вчерашнего матча киевского "Динамо" против голландского клуба АЗ футбольные болельщики освистали президента Виктора Януковича на стадионе в Киеве АЗ.

Сообщение диктора на стадионе о том, что на матче присутствует Янукович, зрители встретили оглушительным свистом и характерными жестами рук.
...

але це незаважає їм "малювати" протоколи. Хто може поірити що ПРдуни перемогли на Києвщині???? Ніхто.

Хтось ще сумнівається що ця голуба пошесть фальсифікувала в 2004???
Нічлава _ 05.11.2010 13:49
IP: 178.93.132.---
Ігоре, в яких містах (окрім Тернополя) мерами стали свободівці?
Що цек за пнаславянське чудо Павло Севастьянов з Севастопольської міськоорганізації?
П. С. Як тобі Романович у ролі керманича Динамо?
Tyrannosaurus rex _ 05.11.2010 13:48
IP: 178.95.36.---
Пахло рулит.
И Хам.
Не считая шнырей типа Калеса и др. – все с погонялами...
А чё? Правильно рулят.
Быдломасса болезненно осознаёт свой статус за еду работающей быдломассы исключительно благодаря второстортности шпаны блатной донецкой. Вдохновенно рулящей пока...
К весне своим главным врагом они будут считать вора.
А не бандеровца, например...или украинский государственный язык...
И сразу станут просто гражданами.
Обычними.
Путину такой успех и не снится и не мечтается...
Северянин _ 05.11.2010 13:38
IP: 193.138.246.---
Братчик:
А как Ельцин до этого побеждал на президентских? С коробкой от ксерокса? Это технология тех у кто баксы переносит в коробках от ксерокса. Лозунг Гбня виновата – это отвод в сторону.
Братчик _ 05.11.2010 13:33
IP: 77.123.77.---
Северянин:
Автору – А Путин то тут при чем? У него все было всегда тихо до безобразия. Вот Сталинская понятно. А скорее всего так все чисто местное. А вообще котел перегревается потихоньку...
Ти краще б дочитав до кінця матеріал, тоді б зрозумів – до чого Путін.
Віктор_Дніпров _ 05.11.2010 13:28
IP: 95.133.23.---
А заодно арештувати і Путіна, за те, що оці технології апроюував у РФ?

Холопці, ви у свойому розумі?

Та ці технології впроваджені в українські виборчі технології ПР ше в 2004-5 році.

Ви цього з Укрловим не знали? То може в Інеті погуглите?

Бездарі!
Братчик _ 05.11.2010 13:20
IP: 77.123.77.---
Віктор Уколов:
Погоджуюсь – на місцевих виборах відбулася тотальна фальсифікація результатів у тих областях, де влада їх програла. Щойно отримав відео з Харкова: http://glavnoe.ua/news/n61922
Ти замість на блогах х.ню писати, краще б захищав результат Авакова, умніку.
Северянин _ 05.11.2010 13:20
IP: 193.138.246.---
Автору – А Путин то тут при чем? У него все было всегда тихо до безобразия. Вот Сталинская понятно. А скорее всего так все чисто местное. А вообще котел перегревается потихоньку...
seno _ 05.11.2010 13:19
IP: 93.72.95.---
Вы знаете, технологии те же. Но и народ тот же. Пускай не совсем, но все же...
Dolento _ 05.11.2010 13:19
IP: 213.231.56.---
Арешти треба провести на Банковій та Межгірьї!
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом

Дзюнсей Терасава

Новая история священных реликвий Будды, (привезенных в Японию 1300 лет тому назад китайским Мастером Гандзином), во время глобальных перемен в конце 20 столетия в Европе и во всем мире

Володимир В’ятрович

Група "Першого грудня": не "промайданити" Україну!

20
Ольга Богомолець

Сотні тисяч життів можуть бути врятовані щороку

Ярослав Юрчишин

#АктивістиНеМішені

6
Марина Ставнійчук

Родзинки майбутніх українських виборів або ''Захід нам допоможе!''

13
Віктор Уколов

''Тепла ванна'' для Тимошенко чи об'єктивні опитування?

Іван Крулько

Президентський "злам"

61
Олег Тягнибок

За українське майбутнє без олігархів!

13
Олександр Лємєнов

Кейс Холодницького: рибки теж хочуть їсти?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте