Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Любов за гроші, або політ (техн) ологічний бют-квартет: Гарань-Уколов-Мєдвєдєв-Кузьо.

26 листопада 2010, 16:20Опус пана Гараня, який називає себе істориком-міжнародником, політологом, політконсультантом, учасником багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними – дав мені натхнення до написання наступних рядків, які, втім, визрівали досить давно. Кому шкода часу на перечитування висмоктаних з пальця Гараневих розумувань, зазначу, що предметом його писанини стала міфічна ймовірність співпраці "Свободи" з Партією регіонів.

У коротенькій довідці про свою персону Гарань пише, що полюбляє симфоджаз. Припускаю, що його свідомість настільки піддалася впливу музики, що і сама набула рис цього музичного напрямку. "Історик-міжнародник" власноручно описав прогресивний симфоджаз своєї свідомості у довідці на Українській правді, коли за одну книгу його було титуловано "націоналістом", а вже за 7 років він написав протилежний трактат, за що його почали вважати політичною повією соціалістів. Аби доповнити Гараневу біографію, слід додати, що цей "політконсультант" за 5 років до написання "націоналістичної" праці патетично писав про радість, яку московські окупанти подарували українцям Західної України після 1939 року, а дослівно – про те як "після возз'єднання західноукраїнських земель з Радянською Україною у відсталому аграрному краї розпочалися соціалістичні перетворення". Сьогодні цей типовий представник совєцької історіографії у стилі рідної йому школи комуністичних кадрів вперто веде інтернет-полювання на "буржуазних націоналістів" – а саме на Всеукраїнське об'єднання "Свобода". І зовсім не важко розібратися у причинах, чому пан Гарань вдався до цькування "Свободи", адже поруч з його "гострим пером", за шаблоном, виводять однакові пасквілі на націоналістичне об'єднання Гараневі колеги по штабу БЮТ – Мєдвєдєв, Кузьо та Уколов.Цей занепадницький квартет бютівських політтехнологів з чудернацькою симфоджазовою свідомістю схильний методично поливати брудом "Свободу" за дві речі. За те, що БЮТу всюди мариться "співпраця" націоналістів із "регіоналами" (політтехнологи навіть "накреативили" щодо ВО "Свобода" термін "зручна опозиція" і підсунули своїй хазяйці) та за не менш міфічні "провини" лідерів "Свободи".

Голослівні заяви про "співпрацю" ВО "Свобода" з Партією регіонів розбиваються об неспростовний факт – жоден з депутатів "Свободи" не став "тушкою" Януковича. Натомість у "Батьківщини" такої ганьби – під зав'язку. І не тільки у парламенті, але й чи не в кожній місцевій раді, куди були обрані її представники. Цілі табуни бютівських "тушок", відповідальність за яких піарщики з БЮТу, з якогось дива, теж намагаються навішати на "Свободу".

На відміну від чотириголового колективного розуму Гараня-Мєдвєдєва-Кузя-Уколова я оперую не хворобливими фантазіями, а неспростовними фактами:

• На Вінниччині у Чечельницькій райраді бютівці допомагають регіоналам захоплювати владу

• На Тернопільщині у Зборівському районі владу сформували ПРиБЮТ

Бютівські "тушки" допомогли обрати головою Хмельницької облради регіонала

• У Каневі "Батьківщина" і Партія регіонів стали союзниками

• У Дніпропетровську ПРиБЮТ підтримали "Фронт зрад" та "безСильна Україна"

"Демократи" здали регіоналам Чернівецьку облраду

• У голосуванні за голову і заступника Полтавської облради "опозиціонери" віддали свої голоси за "регіоналів"

ПРиБЮТ процвітає. З подачі "регіонала" головою Козельщанської райради став представник "Батьківщини"

ВО "Свобода" – єдина опозиційна сила в Рівненській районній раді

"Тушкування" на Київщині захопило і Вишгородську міськраду

Це лише дещиця повзучого ПРіБЮТу, який чорною тінню вкриває мало не всю Україну.

Бютівські політтехнологи також щоразу ритуально перераховують "провини" лідерів "Свободи", яких на сьогодні є дві: "ксенофобський" виступ Олега Тягнибока на Яворині шестирічної давності та "нетолерантний" виступ Ірини Фаріон у львівському дитсадку. Разом з тим, піарщикам БЮТу їхня господиня платить достатньо, щоби вони мовчали про те, що усі ці звинувачення проти свободівців із тріском провалилися у судах.

"Свобода" ретельно відслідкувала походження цих "інформаційних бомб" – спершу скандали проти націоналістів на порожньому місці роздуваються у підконтрольних Кремлеві інформаційних ресурсах, а тоді роками обсмоктуються в Україні так званими "незалежними" політологами-гаранями. Цікаво і те, що ці організми, чиї мізки виструнчуються на позивні кремлівських курантів і пливуть у ритмах симфоджазу, спрямовують вістря свого чорного піару не проти Партії регіонів, комуністів та інших українофобів, а проти "Свободи" і, зокрема, проти людей, які підтримують "Свободу". Хоча і цей вибрик бютівської свідомості дуже легко пояснюється, адже їм набагато легше домовитися, роздерибанити, "парішать-вапроси" з такими самими україножерами з Партії регіонів, ніж дослухатися до мільйона українців, які, не бажаючи миритися із фірмовим бютівським зрадництвом, підтримують ВО "Свобода".

Саме тому платні політтехнологи – Гарань-Уколов-Мєдвєдєв-Кузьо – які (поки що) працюють на Тимошенко, отримали обов'язкове домашнє завдання щонайменше раз на тиждень "викривати" "Свободу" у вигаданій ними ж міфічній "співпраці" із Партію регіонів. Цей політтехнологічний бют-квартет виконує свою чорну піар-симфонію, очевидно, не за дурно, то ж за гроші готовий наслідувати приклад бютівських "тушок" у їх стремлінні до кишені багатшого хазяїна. Тому не здивуюся, якщо з часом вони опиняться в обслузі "регіоналів".

Давайте розглянемо кожного з цих бютівських штабістів і прикинемо, скільки разів у житті їм доводилося вивертати свою свідомість у стилі симфоджаз.

Олег Мєдвєдєв – працював у конторі сумнозвісних російських політтехнологів Глєба Павловського та Марата Гєльмана, де, очевидно, навчився "фаху" лайномета-українофоба.
Після цього "спецкурсу" став редактором "Києвскіх Вєдамастєй", де друкував українофобський пасквіль Олеся Бузіни "Вурдалак Тарас Шевченко". І, навіть, зараз, коли пише щось в українофільському стилі, то все одно час від часу (школа Павловського-Гєльмана в дії) вдається до випадів проти українських націоналістів.

Віктор Уколов – починав з маразматичних "Лучів Чучхе", працював на штабі одіозного соціаліста Олександра Мороза, був членом Соцпартії (хто забув – у 1991 році СПУ стала рятівним човником для колишніх капеесесівців).
Був прес-секретарем нунсівської "тушки" Івана Плюща, а нині курує питання піару в БЮТі. Фігурант гучного педофільського скандалу, після якого обіцяв виїхати в село і не займатися політикою. Але, схоже, взявся за старе...

Олексій Гарань нещодавно отримав належну відповідь на свою нібито політологічну діяльність від української діаспори у Чикаго, яка влаштувала йому обструкцію під час його публічної лекції.
Можна, звичайно, припустити, що Гарань, будучи істориком-міжнародником, самотужки пише нісенітниці, подібні до сьогоднішньої. Але також, ймовірно, він за певну суму погодився на використання його підпису під ахінеєю, вигаданою на задвірках БЮТівського штабу.

Тарас Кузьо – найнікчемніший персонаж із цього квартету.
Цей безграмотний графоман, який іменує себе "доктором" та "професором", перед місцевими виборами 2010 року нашкрябав у блозі настільки нісенітну провокацію про Олега Тягнибока, що його колеги по штабу навіть не ризикнули пустити її в маси, а всі, хто читав цю маячню, занепокоїлись станом здоров'я Кузя.

І насамкінець. Усім відома різниця між любов'ю і любов'ю за гроші. Отож шановані бютівські блогери-штабісти, коли вже поливаєте "Свободу" брудом, чи виконуєте інше політичне замовлення, так і підписуйтеся: штатний політтехнолог "Батьківщини" Олексій Гарань (Тарас Кузьо, Віктор Уколов, Олег Мєдвєдєв). Тоді це щиро. Це любов.

А якщо найдревнішу професію приховують за різними бутафорними титулами на кшалт "незалежний політолог", тоді це, вибачте, вже любов за гроші.

P.S. Симптоматично, у своєму пасквілі на "Свободу" Гарань пише: "Зараз не буду здійснювати детальний науковий аналіз феномену "Свободи". Готовий до спокійної політологічної дискусії у будь-яких стінах і на будь-якій території" і паралельно відключає можливість коментувати. Очевидно розуміє, що жодної політологічної дискусії на тему своїх інсинуацій він не витримає.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
wert58 _ 22.01.2011 19:44
IP: 193.105.201.---
Прикро за таких як І.Мірошниченко. Молода, з виду, начебто, грамотна людина, патріот, а далі свого носа нічого не бачить, хіба, що прикидується.
Братчик _ 01.12.2010 15:39
IP: 93.75.74.---
grafo:
Півроку тому хтось із юзерів пробивав це непорозуміння природи і сказав, що ушльопок пише з того самого айпі, що і мірошниченко.
Якщо це правда – тоді без коментарів
Ах ти ж, с.учонку бютівський, маніпуляторе уБлЮТочний...

"хтось пробивав... і сказав..." – ключове слово у цій маніпуляції "хтось". Це нагадує маніпуляції в питанні фінансування "Свободи" – "хтось" сказав, "хтось" чув, "хтось" бачив, а далі йде маячня у стилі кузя-мєдвєдєва-гараня-уколова, яку в спецвипуску своєї газети зібрала "Свобода".

А далі йде завершення маніпуляції: "Якщо це правда – тоді без коментарів".

Це щось подібне до того, що написати: "...хтось із юзерів пробивав цього grafo і сказав, що він пише з айпі Глевахи. Якщо це правда – тоді без коментарів"

А Мірошниченка я поважаю, на відміну від персонажів його дописів, які відробляють своє бабло у Грігян-Капітельман.
konsyltacii _ 30.11.2010 09:01
IP: 109.200.240.---
У будь-кого, хто прийде до влади в Україні, буде 3 проблеми:

1.Где знайти дешеві енергоносії?

2.Где знайти фінанси?

3.Как зберегти існуючі соціальні виплати і керованість країною при необхідності все модернізувати?

Хто не знає як вирішити ці вопросы- навіть не лізьте в управління країною.

Не будьте "ботаніками" в управлінні або "фынансыстами" в юриспруденції!)


http://konsyltacii.livejournal.com

http://blogs.pravda.ru/users/3039108/blog
ice 7 _ 28.11.2010 21:41
IP: 93.74.237.---
Треба побажати Свободі так тримати. Прості люди з нею. А зараз у її бік все більше починає дивитись інтелігенція. Стосовно Тимошенко все зрозуміло. Якби вона зараз була при владі все було би ще гірше, ніж є (ну може, не було би тільки призначення українофоба міністром освіти). Згадайте як вона хіхікала на прес-конференціях з призидентом РФ, коли той хамськи розповідав про президента країни в якій він перебував.Це її істинне обличчя А також піддакувала, коли він брехав про участь українців у військовому конфлікті гірської країни. Про те що Свобода стає вагомим політичним гравцем свідчить, що політичні конкуренти розпочали в підконтрольних мас медіа проти неї повзучу дезу.
dikkens _ 28.11.2010 20:06
IP: 78.26.128.---
Почему социальная революция в Украине была неизбежной?
Нельзя не видеть того факта, что при всей антинародности всех режимов власти, которые пережила Украина на протяжении многих веков своего существования, каждый их этих режимов отличается в ту или иную сторону от всех других. Это правило с полным основанием можно отнести и к России. Например, в Российской империи режим Александра Второго ("Царя Освободителя") отличался от режима Николая Первого ("Николая Палкина"), в Советской России режим Сталина – от режима Хрущева, а режим Ельцина – от режима Путина. В Украине за годы ее нынешней независимости режим Ющенко отличается от режима Януковича.
http://minfin.com.ua/blogs/dikkens/12272/
bmi _ 28.11.2010 20:03
IP: 178.219.95.---
Просто:
Браво Свобода! Продолжайте отрабатвать 30 донецких сребряников
___________- і чьо? За базар, дядя, атвічяєшь?Чи ти, ПРОСТО, в калюжу перднув?
Просто _ 28.11.2010 19:16
IP: 95.132.58.---
Браво Свобода! Продолжайте отрабатвать 30 донецких сребряников
антивірус _ 28.11.2010 14:00
IP: 91.214.32.---
...Прикро дивитись, як "свої" патріоти зі "Свободи" в режимі сприяння від ПРдонів солідарно з ними також нагло (свідомо чи несвідомо?) знищують Тимошенко...Зависть їх душить, що не дає їм пробитись на політичну арену ця харизматична жінка з косою?..."Закопати" хочуть, щоб заволодіти її лекторатом на Галичині?...І вважають це дуже патріотичним вчинком...Пряма мова:"Інакше нам нічого не світить!...Рятуймо Україну!"...Хоча Ющ вже довоювався з нею, підставивши тим самим під загрозу суверенітет України...
bmi _ 28.11.2010 00:55
IP: 178.219.95.---
Wort:
П.С.А вы,свободовцы,не любите... ____________________ дурню... Ото як вам, руусссскім, пояснити... Буть уважнішим... Чи жиди, чи мордва і іньші руссскіє – тим свабодовцам пацимбалам! Вони, як патріоти, мусять любити Україну і українців, ненавидіти і боротися – з ворогами України і українців... А хто є, чи буде ворогом – справа така..., хоч поляк, хоч жид, хоч хахол, хоч руссскія чи амєріканци з папуасамі...
Wort _ 28.11.2010 00:41
IP: 91.13.19.---
Я так понял,что по существу тебе нечего сказать.
А отвечать на твои глупые послания неинтересно.

Такие агитаторы,как Мирошниченко (а ты и подавно),никогда не завоюют симпатии избирателей.
Я среди свободовцев видел пока только одного симпатичного человека,который не хамит и отвечает по существу – это Via с форума УП.Я хоть с ней и не согласен в принципе,но с ней можно нормально поспорить,без оскорблений.

П.С.А вы,свободовцы,не любите не только евреев и русских,но и мордву,оказывается.Да,наверное,и много других.
Мракобесы!
bmi _ 28.11.2010 00:26
IP: 178.219.95.---
Wort:
_________________ Загадай дурному Богу молицця, то й лоба проб"є... Так і ти... Це якшо ти сам розмірковуєш... Хоч рівень твоїх розмірковувань – як у Пєтькі... -" а в міравом масштабє – магьошь?...?
Wort _ 28.11.2010 00:19
IP: 91.13.19.---
Вот хорошая цитата из одной статьи:
"Любая процентная норма – это дискриминация граждан, когда уровень их прав полностью зависит от принадлежности к определенной национальной или расовой группе."

П.С.Вот я не пойму,почему свободовцы такие злые и почему среди них так много хамья,в частности,здесь,на УП.
bmi _ 27.11.2010 23:58
IP: 178.219.95.---
Wort:
Я-то читал,а вот ты,хам,вряд ли.______________________- ісчьо раз! Де, як, тебе, мурло мордовське, дискримінувати збираюцця за цим праєктам?
Wort _ 27.11.2010 23:53
IP: 91.13.19.---
Я-то читал,а вот ты,хам,вряд ли.

Стаття 16. Держава гарантує паспортну ідентифікацію громадян за національною ознакою.
Громадяни України різних національностей є рівні в правах.
Процент українців та представників національних меншин, що навчаються в середніх спеціальних та вищих навчальних закладах, працюють в органах законодавчої, виконавчої та судової влади всіх рівнів, служать у Збройних Силах України та працюють у правоохоронних органах, в освітній і культурній сферах, охороні здоров'я, мають бізнес, є власниками виробництв, має відповідати національному складу населення України, який встановлюється Всеукраїнським переписом населення.
Державні дотації, які надаються фізичним або юридичним особам, також слід розподіляти пропорційно національному складу населення України.
bmi _ 27.11.2010 23:38
IP: 178.219.95.---
Wort:
"Бютівські політтехнологи також щоразу ритуально перераховують "провини" лідерів "Свободи", яких на сьогодні є дві"
---
Есть и третья вина – свободовский проект конституции,где заложена дискриминация по национальному признаку.
________________ ти чьота плутаєш, мордвин? Ти ж не читав проект, то й не бреши... Ти як вор-босяк, якого піймали і він просить шоб його не духопелили, просіт пасчяди... А хвилину тому він " пєром"людям попід ребра "заїхав"... Нравоучєнія вам таким нідочого, радикальніше тре з вашими руками та й головами...
bmi _ 27.11.2010 23:31
IP: 178.219.95.---
Наталка 28:
І не зачіпайте будь-ласка музику, впевнена, ви й уявлення не маєте, що це за річ така – симфоджаз.__________________________ – ви тут, мать, випадково, просто йшли мимо?
Wort _ 27.11.2010 23:23
IP: 91.13.19.---
"Бютівські політтехнологи також щоразу ритуально перераховують "провини" лідерів "Свободи", яких на сьогодні є дві"
----
Есть и третья вина – свободовский проект конституции,где заложена дискриминация по национальному признаку.
вектра _ 27.11.2010 20:05
IP: 76.28.64.---
Тарас Кузьо – найнікчемніший персонаж із цього квартету.

Влучно характеризує людиу
вектра _ 27.11.2010 20:04
IP: 76.28.64.---
Уколов пі...дар це на рожі написано
Наталка 28 _ 27.11.2010 14:02
IP: 95.133.76.---
Ніколи не була націоналісткою і, гадаю, ніколи не буду. Але СВОБОДІ симпатизую, вважаю, що при сьогоднішніх реаліях тільки вони можуть якимось чином вплинути на збереження національних ідей. Але ж, пане Ігоре, навіщо опускатися до таких статей. Навіть не дочитала – гидко. І не зачіпайте будь-ласка музику, впевнена, ви й уявлення не маєте, що це за річ така – симфоджаз.
антивірус _ 27.11.2010 13:23
IP: 91.214.32.---
Зараз спостерігається тільки один реальний політик...Один-єдиний – на всіх майже 130 зареєстрованих в мінюсті партій...І той – жінка з косою, справді крутий мужик... На фоні морально-етичних і дуже дешевих епотажних мужиків з жіночою зовнішністю і зав*язаними хвостиками...
антивірус _ 27.11.2010 12:17
IP: 91.214.32.---
Всіх об*єктивних антирегіаналовських політтехнологів-патріотів, які застурігають "Свободу" не воювати з Тимошенко (бо це йде на шкоду опозиції), ті навішали на них ярлики і записали до свого списку "поганих...Але серед "поганців" чомусь нема ПРдоновскіх...Між іншим, тушка Тягнибока-"противсіха" уплила до Януковича самою першою – між першим та другим турами, коли "Свобода" порадила своїм виборцям залишитися вдома...
konsyltacii _ 27.11.2010 11:51
IP: 213.231.53.---
Про Налоговый Кодекс, про Трудовой и про неотъемлемые права Человека.

About Internal revenue Code, about Labour Code and about the inalienable Human rights.

Über Steuerkodex, über Arbeitkodex und über unveräußerlichen Menschenrechten.

À propos du Code général des impôts (code fiscal), du Code du travail et les droits inaliénables de l'homme.


Блог на "Правде"

http://blogs.pravda.ru/users/3039108/blog

Блог
http://konsyltacii.livejournal.com
Якщо не я, то хто? _ 27.11.2010 11:50
IP: 178.94.31.---
SH_Holms:
Лисиче:
За державну зраду,за розвал демократичної коаліції,за кримінальні злочини зрадниця України ВАНАя ПОВИННА понести покарання і хай" Свобода" рве електорат зграї ім. ВАНАя,хай рве НАША УКраїна,ФЗ,УНП,ПР,ВСІ,а зрадницю ВАНУЦю до ВІтренко і Мороза,до братів соціялістів,хай понесе хоч якусь відповідальність за свої злочини проти українського народу. Краще "Свобода" і Тягнибок ніж зграя Б"ЮТ і зрадниця ВАНАя.
***
То для тебя был краще Янукоовощь...теперь вот Тягныбок...Ответь мне на один очень лёгкий вопрос...Ты что дешевая проститутка, как твой главный мыздобул?...:-)
====================
Невже ви не зрозуміли, що основне завдання Лиссиче-Чупакабри
в любий спосіб лити бруд на Юлію Тимошенко.
Це спланована акція Партії Регіонів, які з цією метою
заслали своїх козачків на УП.
А щоб це не виглядало аж так все явно-
вони ПРикриваються Ющенком, Тягнибоком, Наливайченком.
Лисиче-сПРавжня Чупакабра;-)))
антивірус _ 27.11.2010 11:31
IP: 91.214.32.---
...Прикро дивитись, як "свої" патріоти в режимі сприяння від ПРдонів солідарно з ними також нагло (свідомо чи несвідомо?) знищують Тимошенко...Зависть їх душить, що не дає їм пробитись на політичну арену ця харизматична жінка з косою..."Закопати" хочуть, щоб заволодіти її лекторатом на Галичині...І вважають це дуже патріотичним вчинком...Пряма мова:"Інакше нам нічого не світить!...Рятуймо Україну!"...Хоча Ющ вже довоювався з нею, підставивши тим самим під загрозу суверенітет України...
Зеленський76 Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter