Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

"Львівський Табачнік" Садовий

10 листопада 2011, 13:46

Про те, ким є остогидлий українофоб Дмітрій Табачнік для нинішньої влади, якось дуже лаконічно та влучно сказав Борис Калєснікав: "Дешевий клоун та казнокрад". – Кому ж, як не віце-прем'єру, який практично одноосібно кроїть бюджет України під проекти до Євро-2012 і цим шиє всю країну у дурні, розумітися на таких нюансах!

Одіозна постать Міністра освіти і науки, молоді та спорту України поперек горла стоїть не тільки Калєснікаву, але й самому Януковичу. Однак, без відома Кремля головного адепта так званого "Русскава міра" в Україні не в змозі прибрати з посади ні олігархи, ні тимчасовий власник Межигір'я. Тому Табачнік продовжує наполегливо відпрацьовувати свій кремлівський хліб, раз-по-раз неадекватними вчинками та висловлюваннями підмиваючи як підмурки незалежності України, так і президентську легітимність Януковича, бригаду якого він представляє. Втім, нинішня влада дуже часто використовує Табачніка як таке собі "городнє опудало" для рішуче налаштованого проти зграї донецьких узурпаторів українського суспільства. Коли є потреба бодай на кілька днів перемкнути увагу українців з проблем соціально-економічної площини в мовно-культурну, вкинути провокативні тези на теми історичної чи національної справедливості, "випустити пар" невдоволення, – Табачніка натравлюють на людей. Як один з авторів технології фальсифікації виборів та підтасовування результатів соціологічних досліджень, цинічний брехун, – він також надзвичайно важливий елемент у побудові системи авторитарної влади в країні, необхідний для досягнення мети у будь-яких цілях, які Янукович ставить перед собою. Тож, як не крути, а Янукович з Табачніком один без одного обійтися ніяк не можуть. Причому одного "клоуна й казнокрада" адміністрації на Банковій вже замало.

Янукович через власну недолугість ламає стільки дров у країні, що затуляти їх дурнуватими табачніками доводиться водночас і по всіх регіонах. У Львові, наприклад, цю роль час від часу взявся виконувати міський голова Садовий. Усі українці добре пам'ятають огидну запопадливість, яку продемонстрував Садовий, ламаючи язика в російськомовних славослів'ях "данєцкаму гаспадіну" під час першого – на посаді віце-прем'єра – приїзду Калєснікава до Львова. А буквально кілька днів тому Андрій Садовий "на відмінно" склав одіозному Міністрові освіти іспит із фальсифікації громадської думки. Пригадуєте, як у 2008 році телеканал "Інтер" створив проект "Великі українці"? Тоді Табачнік шляхом банальних маніпуляцій, пов'язаних з смс-голосуванням, сфальшував вибір українців, і замість Степана Бандери переможцем опитування було визнано Ярослава Мудрого. Ця історія отримала неабиякий резонанс і закріпила за нинішнім Міністром освіти репутацію цинічного шахрая.

Через три роки "майстер-клас" Табачніка у Львові відтворив Андрій Садовий. Історію фальшування ще у більш примітивній, ніж табачнікова, формі він реалізував на прикладі "вивчення громадської думки" щодо назви львівського аеропорту. Після того як Янукович, як завжди необдумано, бовкнув, що його назву буде визначати місцева громада і на горизонті знову замайоріла страшна для будь-якого українофоба назва – імені Степана Бандери – "львівський Табачнік" Садовий радо вислужився перед Банковою. Він нишком, нібито на сторінках соціальної мережі Facebook, провів так зване "соціологічне опитування" і доповів у Кабмін, що, мовляв, "громада Львівщини хоче у назві відбудованого до Євро-2012 аеропорту увіковічнити пам'ять Короля Данила Галицького". Вибір, прямо скажемо, не найгірший, але ж до громадської думки він має умовне відношення, бо про якісь соціологічні дослідження чи опитування самі львів'яни ні сном ні духом не чули. Не кажучи вже про те, що подібне "опитування" аж ніяк не могло бути репрезентативним, адже у Facebook можна опитати всю планету, але вже точно не громаду міста! Якщо Садовий дійсно хотів поцікавитися думкою львів'ян – слід було поставити це питання на сесії міськради, де рішення би ухвалили обранці громади, або провести повноцінний плебісцит. Проте, для центральної влади у Києві це й не важливо. Скориставшись зі своїх повноважень, Кабмін без зволікань видав відповідне розпорядження про присвоєння львівському аеропортові імені Данила Галицького. Сфальшована Садовим цидулка у якості обґрунтування цього вибору до документу додається. Справа Діми Табачніка живе та процвітає, а кількість його послідовників з числа хрунів шириться геометрично. До парламентських виборів не далеко – треба відпрацьовувати різні технології.

Більше з тим, "регіонали" майстерно використали Садового: враховуючи його підлабузництво і готовність до "компромісів", вони й порозумілися з ним – аеропорт носитиме не ім'я Бандери, а Данила. Ось тільки не "Короля Данила Галицького", а просто "Данила Галицького". Відчуваєте різницю? Це і є практика "данецкіх" – використовувати своїх підручних як одноразовий посуд чи, скажімо, туалетний папір...

Очевидно, що насправді Табачніка і Садового об'єднує не спільна любов до історії Київської Руси, а спільна ненависть до Бандери!

Проігнорувавши думку львівської громади у виборі назви для місцевого аеропорту, Янукович і компанія ще раз плюнули в обличчя українцям та підтвердили репутацію брехунів. Однак, як завжди, вони забули прорахувати наслідки свого вчинку. Ім'я Героя України Степана Бандери переконаний мають носити головні повітряні ворота країни у Києві! І це обов'язково станеться, коли Україна отримає справжню українську владу!!!

powered by lun.ua
Коментарі — 167
MohSerg _ 18.11.2011 10:11
IP: 95.135.117.---
StepanIvanov:
вполне может быть, но мирошниченки и тягныбоки об этом не узнают никогда, только их хозяева...
MohSerg _ 18.11.2011 10:09
IP: 95.135.117.---
Мирошнеченко, пойди дерево посади, попустит
StepanIvanov _ 18.11.2011 10:04
IP: 46.30.167.---
Я всегда думал, что Свобода – это недоразумение, оторое кормиться денежками тех, кого люто бешено (якобы) ненавидит... Это не так?
rusalka1 _ 15.11.2011 19:40
IP: 82.193.98.---
Бандера- наш герой!!!!!!!!
антивірус _ 13.11.2011 20:59
IP: 91.214.32.---
"...ім*я Героя України Степана Бандери переконаний мають носити головні повітряні ворота країни у Києві! "...Дай Боже нашому теляті вовка з*їсти (народна мудрість)...Але для цього треба "Свободі" спочатку потрапити у ВР і мати там більшість...Але це виглядає нереально...Маючи більшість у Львівських обласній і міських Радах (в цьому їм допомогли ПР-дони, знявши там через суди БЮТ з виборів), "Свобода" не зуміла цього зробити навіть у Львові...
Северянин _ 12.11.2011 22:16
IP: 94.179.95.---
Ru1NNop:
Северянин:
В департаменте контрпропаганды и черного пиара ПР прикупили экс-БЮТовских политолохов и те приказали грязно плеваться?
НЕ нравиться – дау#нбасский? – а дау#ннецкий??
-------------
Таки прикупили. ЭксБЮТОвские теперь злые и голодные, а толку от них как не было для ЮВТ, так не будет и для ВФЯ.
Ru1NNop _ 12.11.2011 16:49
IP: 77.122.45.---
Северянин:
В департаменте контрпропаганды и черного пиара ПР прикупили экс-БЮТовских политолохов и те приказали грязно плеваться?
НЕ нравиться – дау#нбасский? – а дау#ннецкий??
Віо _ 12.11.2011 10:02
IP: 95.132.152.---
Замість захисту львівських підприємців від "донецької орди", яка ввела рейдерство у ранг закону, Садовий виконує забаганки правлячого режиму, організовуючи липове опитування. Львів'яни, якщо знали би про його хитку позицію, стосовно захисту інтересів громади, напевно не обрали би свого часу на посаду голови. У списку кандидатів було достатньо порядних людей без підлабузницьких інстинктів.
Северянин _ 12.11.2011 09:33
IP: 95.133.22.---
Ru1NNop:
Северянин:
Еж не еж, а метода то ведь работает.Какой то патриотизм у них строго в пользу ВФЯ и главное вовремя.
А в ЧЬЮ ПОЛЬЗУ твой патриотизмом ХОЛОП дау#нбасский??
-------------------
В департаменте контрпропаганды и черного пиара ПР прикупили экс-БЮТовских политолохов и те приказали грязно плеваться?
carbid _ 11.11.2011 22:59
IP: 46.30.167.---
Журналіст все правильно написав. Думку львів"ян не врахували зовсім!
"Аеропорт імені короля Данила Галицького", – звучить прикольніше, ніж просто "Аеропорт імені Данила Галицького"...
Ru1NNop _ 11.11.2011 21:10
IP: 77.122.45.---
Северянин:
Еж не еж, а метода то ведь работает.Какой то патриотизм у них строго в пользу ВФЯ и главное вовремя.
А в ЧЬЮ ПОЛЬЗУ твой патриотизмом ХОЛОП дау#нбасский??
Dovbush50 _ 11.11.2011 21:02
IP: 188.230.41.---
Nick_M:
x64:
Odessa01:
Автор болен. Текст бред.
никто и не сомневался что УП рассадник пещерного национализма:)
Уважаемый, вы слишком много читаете музейного вора и казнокрада Кабачника Димончика. А может,вы и сам того полковник Дима Табачник?
====
Табака вже давно ще в часи Ющари з тріском розжалуваний з "настоящєго палковніка" у прості старлєї!
Dovbush50 _ 11.11.2011 21:00
IP: 188.230.41.---
Новий аеротермінал у Львові повинен мати 2 назви: зі сторони вильоту "Ворота до РАЮ", а зі сторони прильоту з демократичного світу – "Вхід до ПЕКЛА БАНДЮКОВІЧА!"
Северянин _ 11.11.2011 19:48
IP: 95.133.114.---
Ru1NNop:
Северянин:Ну кто лучше Автора агитирует за ПР? На Востоке из Тягнибока и ВФЯ, конечно выбирут ВФЯ на фоне Фарион.
Напуган ЕЖ голой жопой – нут так выбирайте опять Януковича. Буаа. ИДИОТЫ.
----------------
Еж не еж, а метода то ведь работает.Какой то патриотизм у них строго в пользу ВФЯ и главное вовремя.
крос _ 11.11.2011 19:19
IP: 93.180.193.---
Ігоре,з Садовим ти явно перебрав. Він неодноразово і публічно визнавав Бандеру – Героєм України. Визнавав щиро, без фальші. Як і будь-яка людина, Садовий має право на власну думку. Він вважає, що називати їмям Бандери Аеропорт – не доречно. Чому всі, хто не підтримують ваші недолуги ідеї, автоматично отримують якесь тавро? Чи ваша любов до Бандери найправильніша? Чи хто не звами, той проти вас?
Petro39 _ 11.11.2011 18:58
IP: 91.124.156.---
ice 7:
А хто тобі сказав, що ти справжній патріот? Штампово мислячий ти... БЮТ, ПР, "Свобода". Твій асоціативний ряд замикається лише на чітко структурованих офіційних політичних об'єднаннях. Таких ковтають, не прожовуючи.
Petro39 _ 11.11.2011 18:57
IP: 91.124.156.---
Vik Nov:
А хто тобі сказав, що ти справжній патріот? Штампово мислячий ти... БЮТ, ПР, "Свобода". Твій асоціативний ряд замикається лише на чітко структурованих офіційних політичних об'єднаннях. Таких ковтають, не прожовуючи.
Ru1NNop _ 11.11.2011 17:15
IP: 77.122.45.---
Северянин:Ну кто лучше Автора агитирует за ПР? На Востоке из Тягнибока и ВФЯ, конечно выбирут ВФЯ на фоне Фарион.
Напуган ЕЖ голой жопой – нут так выбирайте опять Януковича. Буаа. ИДИОТЫ.
Северянин _ 11.11.2011 16:12
IP: 193.138.246.---
Peyto:
Северянин:
Peyto:
При таком раскладе Тягнибок сам снимется в пользу ВФЯ...За Ли Куан Ю надо голосовать.
ну і про що з таким такими говорити – функціонує непідсудний троль. Тим більше немає сенсу вимагати фактів.
-------------
?? Непідсудний троль – це як?
А факты – просты, как только у ВФЯ проблемы, так тут Свобода начинает людей фарионить и запугивать, чтобы хозяева на их фоне выглядели поприличней. Ну кто лучше Автора агитирует за ПР? На Востоке из Тягнибока и ВФЯ, конечно выбирут ВФЯ на фоне Фарион.
Йосеф _ 11.11.2011 15:32
IP: 79.179.194.---
Спортивний журналіст якусь дурну маячню пише, якщо чесно
Йосеф _ 11.11.2011 15:07
IP: 79.179.194.---
x64:
Odessa01:
Автор болен. Текст бред.
никто и не сомневался что УП рассадник пещерного национализма:)
смішно, коли про печерний націоналізм розмірковують звичайні рашисти та носії печерного кацапського шовінізму
Peyto _ 11.11.2011 13:52
IP: 95.135.235.---
Северянин:
Peyto:
При таком раскладе Тягнибок сам снимется в пользу ВФЯ...За Ли Куан Ю надо голосовать.
ну і про що з таким такими говорити – функціонує непідсудний троль. Тим більше немає сенсу вимагати фактів.
Nick_M _ 11.11.2011 12:41
IP: 80.239.242.---
x64:
Odessa01:
Автор болен. Текст бред.
никто и не сомневался что УП рассадник пещерного национализма:)
Уважаемый, вы слишком много читаете музейного вора и казнокрада Кабачника Димончика. А может,вы и сам того полковник Дима Табачник?
Йосеф _ 11.11.2011 10:36
IP: 79.179.194.---
NationalJustice:
Це рішення не є відображенням думки громади Львова
А що, відомо, яка та думка саме є? Звідки?
Северянин _ 11.11.2011 08:45
IP: 95.133.114.---
Peyto:
Северянин:
Автору – Опять рейтинги ВФЯ поднимаете? Зря. Вот захочется Вам вдруг про футбол сказать, а после этой писанины, кто ж Вас будет слушать.
а його луганчани, в яких душогуб Ворошилов за кумира – і так не слухають. Донеччани і так не слухають – центральна вулиця ім. Постишева – організатора Голодомору. Запорізці – не слухають – в них усі старі совкові назви полишалися + памятник Сраліну і т.д. і т.п.
А от ви за кого б з двох проголосували за Януковича чи за Тягнибока?
------------------------
При таком раскладе Тягнибок сам снимется в пользу ВФЯ...За Ли Куан Ю надо голосовать.
ONLINE
Україна та Європа1058 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter