11 квітня 2014, 12:33

Замовні матеріали у ЗМІ та медіа-кілерство – ознаки цивілізаційного дикунства

Завжди вважав, що замовні матеріали у ЗМІ та медіа-кілерство – ознаки цивілізаційного дикунства. А поливання політиків брудом і перекручування фактів більше б пасували черговому етеру Дмітрія Кісєльова, ніж відомим українським виданням, які зберігали обличчя навіть за умов шаленого тиску Банкової.

Втім, брехня й облуда залишаються для багатьох українських медіа головним сенсом роботи. Маю на увазі нещодавню новину, перекручену "Українською правдою" і поширену в такому вигляді ще кількома ЗМІ.

На перший погляд – звичайна новина: свободівця Сергія Рудика призначили головою Державного агентства земельних ресурсів. Це означає, що ВО "Свобода" бере на себе політичну відповідальність за реформування однієї з найбільш корумпованих в Україні царин. І я впевнений, що наші побратими зуміють вимести там корупцію і поламати всі схеми режиму Януковича.

Однак замість інформаційного повідомлення я побачив чергову порцію брехні та "свободоненависті". Нашу політичну силу і Сергія Рудика "Українська правда" звинуватила в усіх смертних гріхах. Ба більше, як і в часи темників, намагаються накинути думку, що "Свобода" просуває у владу корупційних монстрів епохи Черновецького.

Вважаю, що такий інформаційний сморід, який отруює українців, потрібно якнайшвидше зупиняти. Саме тому хочу публічно запитати в "УП":

1. Ви звинувачуєте нашого свободівця у тому, що він працював заступником голови КМДА Л.Черновецького. Але забули додати, що з початку грудня минулого року впродовж 3 місяців він був революційним комендантом Київради і одним із організаторів Комітету самоврядування Києва. А раніше як заступник голови КМДА відповідав за внутрішню політику та очищення Києва від комуністичного сміття. І, на відміну він багатьох київських "діячів", він може показати реальні результати своєї роботи. Це перейменування вулиць Січневого повстання на вулицю імені Івана Мазепи, Комінтерну – на Симона Петлюри, Червоноармійської – на Велику Васильківську і багатьох інших.

До речі, "УП" мала би пам'ятати, що рішення про перейменування вулиці Радянської України на Георгія Ґонґадзе також розробляв і лобіював депутат Київради Сергій Рудик. А ваше видання не раз друкувало фото знесення у столиці пам'ятників косіорам, іллічам і петровським, де заступник голови КМДА стояв із молотом у руках в оточенні комуністичної нечисті.

2. Ви пишете про нашого свободівця як про "випадкову людину в партії". Наша команда завжди вирізнялася тим, що приходили до неї лише сильні духом і переконаннями. Як свободівець, 2010 року він не ховався у партійному списку, а балотувався в мажоритарному окрузі у вотчині Тулуба, а не в областях, де "Свобода" має високі рейтинги. І якби не кілька тисяч вкрадених голосів – ми мали б сьогодні у парламенті ще одного патріота-свободівця, а не олігархо-"регіонала" чи гнилого лібераста.

3. У своїх матеріалах ви настійливо "сієте" у голови читачам цинічну брехню про непрофесіоналів-свободівців. Знову ж таки, скажу на прикладі Рудика. Українська та європейська освіта, кандидат історичних наук, лідер кількох громадських організацій. Керував Держкомом у справах національностей і міграцій, працював заступником голови КМДА, очолював секретаріат нашої парламентської фракції. І таких професійних менеджерів у "Свободі" досить, щоби формувати виконавчу владу і реально змінювати країну.

Bluewatter української політики

Ви ж знаєте, друзі, наскільки прозорою і чистою має бути діяльність народного депутата? Як blue water, себто блакитна (чиста) вода, а не транслітероване в українську мову геть протилежне за значенням і наповненням поняття...

Що робило Міністерство агрополітики під керівництвом Швайки

У зв'язку з тим, що Олександр Мирний не має свого блога, надаю йому майданчик для відповіді на чергові закиди на його адресу та поливання брудом його імені...

Річниця лєнінопаду. Як це було

8 грудня 2013 року ми зробили перший надзвичайно важливий крок до повалення бандитського режиму. Пригадую, тоді я сказав журналістам: впав Ленін на Бесарабці – впаде й режим Януковича! Зрештою, так воно й сталося...

Що робила "Свобода" 2 роки в парламенті? Приклад Олександра Мирного

Не знаю, хто як, але свободівці до права представляти інтереси українців у статусі народного депутата ставилися як до щоденної рутинної роботи, тому регулярно відмовляли собі в задоволеннях не тільки відпочивати, але й бути самими собою...

УВАГА! Фальсифікації в Лук'янівському СІЗО

Побратим Юрко Левченко повідомляє, що у Лук'янівському СІЗО, який розташований у 223-му окрузі, відбувається відверта фальсифікація. Дільнична виборча комісія, попри норми виборчого законодавства, ухвалила самовільне рішення видавати "мажоритарні" бюлетені всім виборцям, які там тимчасово перебувають, а не тільки тим, які прописані на території округу (як має бути згідно Закону)...

МВС покриває Пилипишина

Для деяких депутатське крісло – це місце під сонцем, яке вони готові здобути у будь-який спосіб. Гречкосії, фальсифікатори, злочинці здатні зробити будь-що, аби лишень отримати мандат парламентаря...