Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Що ''натворила'' Ірина Сех

24 червня 2014, 11:12

Якось знайомий, який все ще дивиться телевізор і водночас не гребує такими "незалежними" телеканалами як "Інтер", заговорив про Ірину Сех, яка очолила Львівську обласну державну адміністрацію: "Що ж цю вашу Сех так не люблять? Що вона такого встигла натворити?". Скажу, що ці запитання чую не вперше. Щоразу після чергового потоку бруду на Ірину, зокрема з всеукраїнських телеканалів, з цим до нас підходять депутати різних фракцій, зокрема й ті, що зайняли посади у виконавчій владі й "грішать" сумісництвом. "Що ж вона такого натворила там, на Львівщині?..."

Двома словами не поясниш.

...Ірині довелося очолити область у той час, коли ворог зайшов до Криму, українські чоловіки вишикувалися до військкоматів, бо завтра мала бути війна. Тоді говорили про те, що Путін має плани дійти до Києва. Ірину відправили до Львова готувати тил. Їй, першій жінці-очільникові області, довелося взяти на себе керівництво цивільним захистом та обороною, дбати про формування батальйону територіальної оборони, відправляти мобілізованих на східний кордон і... приймати "вантаж 200", хоронити загиблих і дбати про їхні сім'ї, опікуватися пораненими.

Водночас на Львівщину почали їхати переселенці – з Криму, потім із Донбасу. Треба було знайти можливості, щоби прийняти, дати дах над головою, нагодувати. Дехто приходив просто до кабінету голови, як от Галина Олійникова – громадська активістка з Артемівська, яка втікала від розправи терористів разом із чоловіком-журналістом і маленьким племінником (сестра залишалася зі старенькою мамою, але віддала сина, щоби хоч він врятувався). Тепер вони в безпеці, як і родина журналістів Колгушевих із Донецька, що теж знайшли порятунок і прихисток на Львівщині. Ірина Сех може розповісти десятки, сотні таких історій, але хто її слухає? Думаєте, про її добрі справи написали чи показали місцеві чи центральні мас-медіа? Аж ніяк. Ніхто не помічає титанічної праці, яку вкладає адміністрація в порятунок переселенців.

Так само медіа не зауважили, що голові ЛОДА довелося розв'язувати проблеми, які наробив паводок, і як їй вдалося "вибити" на ліквідацію цього лиха чималі кошти з Києва. Газети не написали, як їй вдалося обрубати злочинні схеми у владі, як вона змогла позвільняти одіозних чиновників старого режиму, які вперто не бажали випускати з рук владу, як вона, попри все, взялася ремонтувати дороги і писати програми, які стосуються різних галузей – від медицини до ЗСУ. По телебаченню не розповіли, що Ірина Сех ініціювала надання по 100 тисяч гривень не лише родинам загиблих майданівців, а й сім'ям військових, які полягли від рук терористів, що вона подбала про додаткове фінансування з обласного бюджету на бронежилети для військових, гвардійців та прикордонників (якщо вже нема на це грошей у держави). Ні, це не цікаво ані телеканалу "24" Садового, ані олігархічно-офшорному "ЗІКу", ні державному телебаченню, біля керма якого досі перебувають ті ж люди, що служили режимові Януковича. Зате люди побачили по телевізору, як "громадськість" пікетує Сех, мало не виносить її з приміщення адміністрації, всі побачили принизливі картинки й вигуки мітингарів, які справно збиралися по понеділках, відпрацьовували рівно з 12-ої до 13-ої, здавали реквізит керівникам і розходилися. І нікого з "найнезалежніших журналістів" не бентежило, що керують цією псевдогромадськістю колишні "регіонали", які втратили корито, але знайшли "годівничку".

Із дня у день, упродовж трьох із половиною місяців Ірина Сех змушена протистояти команді добре вмотивованих "тролів" та медіакілерів. Особливо надривається в цьому напрямку медіа-холдинг "ЗІК", ну і традиційно – "фанат" ВО "Свобода" Починок зі своїм "Експресом". Під егідою "ЗІКу" навіть створено цілий "Люстраційний комітет Майдану", який на цьому каналі "люструє" потенційних або щойно призначених чиновників. Люструє "від імені громади та від імені Майдану". Але спитайте в когось із представників громади, а найперше в майданівців, чи доручали вони комусь судити від свого імені посадовців і чи взагалі знають когось із тих люстраторів, які чомусь уявили із себе великих моральних авторитетів? Переважно вам скажуть, що вперше про таких чують. Але це не бентежить ні так званий "люстраційний комітет", ні "ЗІК", бо їм "своє робить".

От наприклад, позбиралися "люстратори" на етері й давай знущатися із новопризначеного керівника департаменту освіти й науки Львівщини. А оскільки закинути щось вчительці із багаторічною практикою, із університетською освітою та аспірантурою, з великим депутатським досвідом і дуже скромною декларацією про доходи нема що, то просто поливали брудом, натякаючи, що в неї дитина "якась не така". А скільки вже вилили болота на новопризначеного голову Городоцької райдержадміністрації, бо ж йому, бач, всього 24 роки. Це за мірками "люстраторів" – великий гріх, і дарма, що хлопця весь Майдан у районі підтримав, дарма, що йому довіряє громада й щиро ним пишається. У "люстраторів" же свої критерії, й чесність та довіра людей для них – не показник. От тільки хочу спитати, де були ці "авторитети", коли представники президентів на Львівщині призначали на голів РДА чи керівників департаментів відвертих корупціонерів та злодіїв і водночас "недорого" брали – тисяч сто зелених за посаду?...

Коли аналізуєш, що розповідали про Ірину Сех "найнезалежніші медіа", то почуваєшся, ніби в Задзеркаллі якомусь. Скажімо, Ірина неодноразово заявляла, що не отримує зарплати на посаді голови ЛОДА (зрештою, журналісти можуть це легко перевірити – Закон "Про доступ до публічної інформації" ніхто не скасовував), але газета "Експрес" виходить із заголовком "Прогульниця Сех і дві її зарплати". Або проводить Ірина зустріч із родинами Героїв Небесної сотні (їх на Львівщині – 21), проводить без журналістів, бо не для піару, до того ж, у той день, коли вони вже отримали на рахунки по 100 тисяч гривень з обласного бюджету, ще по 25 тисяч вона роздає від благодійників, які передали гроші їй особисто. Що понаписував "Експрес"? "Панi Сех раптом згадала, що не повернула кожнiй родинi загиблих 25 тисяч гривень, що зiбрали кiлька мiсяцiв тому нардепи"...

Або ще інша історія. У день, коли Львівщина зустрічала тіла п'ятьох загиблих над Слов'янськом бродівських льотчиків, Ірина Сех була там, де й мала бути, – на аеродромі, а потім у військовій частині в Бродах. Журналісти написали, що "піариться на смертях". Наступного дня був похорон, серед тисяч людей журналістка "ЗІКу" не помітила голову ЛОДА й тут же передала інформацію на сайт: "На похорон Героїв не прийшла Ірина Сех". Це добре, що люди бачили й були фото, як Ірина разом з іншими свободівцями йде в жалобній процесії, "ЗІКу" навели докази... Але відчуття паралельної реальності не полишає. Таке буває тільки, коли дідько спокусить подивитися новини на "ОРТ" чи "Рассія 24", де тобі розкажуть і про тріумфальну перемогу Яроша на президентських виборах, і про фосфорні бомби, і про Олену Підгрушну, яка зі снайперською гвинтівкою винищує російськомовне населення... Воно ніби й кумедно і наче зрозуміло, що брехня, але водночас трагедія, яку переживає український народ, свідчить, наскільки ця брехня отруйна і які страшні її наслідки.

Українцям час протверезіти, вимкнути телевізори й викинути на смітник "жовті" газети. Треба зрозуміти, що телеканали й газети належать олігархам, а їм не служать. ЗМІ кажуть тільки про те, що їм "благословив" господар, й інколи ми навіть не підозрюємо, хто може "замовляти музику" тому чи іншому медіа. Вчімося брати інформацію з різних джерел й аналізувати її. Бо поки є на світі "ОРТ", "Рассія 24", "Вєсті. Рєпартьор", "Інтер", "ЗІК" та "Експрес" – ЗМІ не можна вірити.

А журналістам, які думають, що відповідальність лежить тільки на власниках і редакторах, скажу, що для брехунів у пеклі (за версією Данте) призначене восьме коло, нижче від якого тільки місце для зрадників і самого сатани...

powered by lun.ua
Коментарі — 59
Орест Лагідний _ 11.09.2014 11:33
IP: 109.207.193.---
Sashko Barmak:
Сашко! Якщо я вам надам документи, (копія куплі продажу) де видно, що Мірошниченко І.М. фінансово співпрацював із КПУ редакцією "Кієвський вісник, є також аудізапис девін із своїм кумом розповідає як це вони зробили?! Що ви тоді скажете! Люстрація потрібна усім, Свободі також, не треба боятись полоти БУРЯН (Мірошничеко І.М.) Слава Україні, ганьба політичним курвам.Sashko Barmak:
Орест Лагідний _ 11.09.2014 00:47
IP: 109.207.193.---
Апеляційний суд м. Києва
Головуючому судді Борисовій О.В.,
Nсправи 22ц/796/10134/2014
Nсправи в суді першої інстанції 757/22533/13ц

Представника відповідача 1: Деледивка Сергій Григорович,
02217, м. Київ, вул. Закревського, 27-а, кв. 61
тел. 047-239-96-50

Відповідач 1: Гаранджа Орест Антонович
01042, м. Київ, вул. Тверський тупик,
Позивач: Мірошниченко Галина Микитівна
02140, м. Київ, пр-т Бажана,

Відповідач 2 (Апелянт): Мірошниченко Ігор Михайлович
02140, м. Київ, пр-т Бажана,
ЗАПЕРЕЧЕННЯ
на апеляційну скаргу

У провадженні Апеляційного суду м. Києва знаходиться справа, розгляд якої призначений на 2 жовтня 2014 року, за апеляційною скаргою представника Відповідача 2, Мірошниченко І.М. на рішення Печерського районного суду м. Києва від 5.03.2014 року у справі за позовом Мірошниченко Г.М. (дружини Відповідача 2) до Гаранджі О.А. та Мірошниченка І.М. про
Vlad Terron _ 28.08.2014 06:08
IP: 74.125.18.---
НІХТО ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ НЕ БУДЕ СЕРЬЙОЗНО ВИЗНАВАТИ ФАКТ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ДО ТИХ ПІР, ДОКИ ФАКТ АГРЕСІЇ НЕ ВИЗНАЄ САМА УКРАЇНА!!!
ДО ТОГО ЧАСУ, ДОКУ НЕ БУДЕ ВИЗНАНА РОСІЙСЬКО-ФАШИСЬКА ВІЙСЬКОВА АГРЕСІЯ, НІХТО В СВІТІ НАВІТЬ НЕ ПОВОРУХНЕТЬСЯ, ЩОБ ХОЧ ЯК ТО ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ!!!
ВИСНОВОК – ОФІЦІЙНЕ Й НЕ ДВОЗНАЧНЕ ВИЗНАННЯ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ УКРАЇНСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ – ПИТАННЯ ВИЖИВАННЯ ЦІЄЇ ДЕРЖАВИ!
ЯКЩО ЗАРАЗ В УКРАЇНІ Є ДІЙСНО УКРАЇНСЬКА ВЛАДА – ЦЮ ЗАЯВУ ЗРОБЛЯТЬ НЕГАЙНО, ЯКЩО ВЛАДА ВОРОЖА ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – РОСІЯ СПЕРШУ ЗНИЩИТЬ ВСІХ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ, ПОТІМ ВІДНОВИТЬ ПАНУВАННЯ У СВОЇЙ КОЛОНІЇ, З ПРИЗНАЧЕННЯМ СВОЇМИ ВАСАЛАМИ НИНІШНЮ ВЛАДУ.
genyk _ 07.07.2014 20:46
IP: 93.77.143.---
Путінські "люстратори" у Львові на низькому старті та в очікуванні команди "фас". Під час війни така пасквілянтська діяльність межує з зрадою.
Volodimir Lugoviy _ 04.07.2014 11:17
IP: 194.146.180.---
Пані Сех – файна, розумна та адекватна жінка, яка просто була невигідна львівським місцевим елітам. І тому почалась така травля проти неї. Хоча жоден з тих людей, що її поливав брудом, не може сказати про її негативні справи чи ще шось. Бо сказати нічого! Єдиною зачіпкою було для цих людей те, що вона була сумісником. Але ж усі розуміли – вона – лише кризовий очільник області, місія якої – тимчасово втримати область під час буремних подій в країні. І вона цю місію виконала!
Михайло Галущак _ 26.06.2014 12:13
IP: 46.211.126.---
Думаю, несправедливість полягає і в іншому... Свободівці надто серйозно поставились до дотримання своїх слів перед союзниками по коаліції, у порівнянні і на відміну від останніх...

Почнемо з найменшої дрібниці, але яка десь визначає сутність великих речей. У той же передвиборчий період, коли свободівці не заклеювали сплакати воїх опонентіа, проте в поклейці опонентів тенденція була наступна: в одину ніч йде зачистка плакатів Тягнибока, а за два дні на їхньому місці появляється Порох. І таких прикладів дуже багато...

Те ж було і у ЗМІ, коли "друзі" по коаліції у підконтрольних їм медіа, коли заводили мову про депутатів-сумісників, наводили камеру на Ірину Сех, хоча серед Батьківщини їх було куди більше і на значно вищих посадах (то й же Пашинський, який був головою АдмінПУ)

Чому жоден центральний канал не зробить сюжет, як депутати у п'ятницю ходять на засідання? Коли сидить вся Свобода і по 2-3 від інших фракцій. Матимете нагоду, включіть якось "Раду" у п'ятницю...
Олександр Семененко _ 25.06.2014 23:40
IP: 79.143.44.---
Час покаже в чому СВОБОДА була права, а в чому ні.Всі вислови в адресу Москви, справдились і багато іншого. І далі "гонят" на СВОБОДУ, ну побачимо.
Орест Лагідний _ 25.06.2014 23:19
IP: 109.207.200.---
Звинувачувати українське видання "Експрес" яке надрукувало документи, які підтверджують що політична курва Мірошниченко співпрацювала із Комуністами – є ницістю.
До речі є аудіо запис де ви із Бутирським розповідаєте як ви фінансово співпрацювали із бандитами із КПУ.
Телеканал Зік на від міну від Вас пане Ігоре не розміщує, як ви із своїм бізнес партнером "спортивним журналістом" Бутирським джунсу у спортивних новинах на телеканалі ІСТві гроші.
Запамятайте таких лже політиків народ винесе із парламенту на гноївку історії – де вам і місце.
Рядові члени Свободи перші закриють вам вашу брехливу пельку.
Слава героям Небесної сотні, ганьба політичним КУРВАМ!
Михайло Галущак _ 25.06.2014 22:19
IP: 95.69.194.---
Треба було ще написати про "люстрацію" очільника обласної міліції Загарію, які ті ж "люстратори" посадили у крісло. На сьогодні Загарія гальмує процес поновлення беркутівців, які першими проявили громадянську позицію і написали рапорти на звільнення.

Зокрема призначення Ярослава (пам"ятаєте той, що говорив на кмеру -в ютубі можна знайти), який має йти на командира спецбатальйону (змінили лише назву). У нього вже всі документи готові, спецперевірка пройдена, а очільники львівської міліції гальмують процес його поновлення...

Більше того ті беркутівці, хто "не засцяв" (як вони самі говорять) і були на Майдані до 18 лютого і надалі отримують з наших податків по 5 тисяч зарплати.

Все було б по-іншому, якщо б очільника міліції погоджували справді з Сех, а не з "люстраторами"...
Богдан Жишко _ 25.06.2014 18:46
IP: 95.132.92.---
Воно й не дивно, що корупційне львівське болото скавчатиме, якщо почати наводити порядок. Там справа не в Сех. Там йде боротьба за контроль над містом. Тому й насідають на "Свободу".
Тетяна Федотова _ 25.06.2014 17:45
IP: 194.242.103.---
Свободівці-єдині,хто думає про НАШУ УКРАЇНУ!!!!!Як ЇЙ допомогти,вивести із страшного стану війни))) 0
Sashko Barmak _ 25.06.2014 11:29
IP: 94.179.225.---
Ні один Свободівець за всю історію існування "Свободи" ні разу не зрадив України. Ірина Сех в тому числі. На мою думку "Свобода" єдина ніяк не пов*язана з Росією і хоч якось думає як допомогти Україні. А ті,хто їх обсирають, вибачте на слові, зацікавлені явно не в добрі для Україні.
Sashko Barmak _ 25.06.2014 11:29
IP: 94.179.225.---
Ні один Свободівець за всю історію існування "Свободи" ні разу не зрадив України. Ірина Сех в тому числі. На мою думку "Свобода" єдина ніяк не пов*язана з Росією і хоч якось думає як допомогти Україні. А ті,хто їх обсирають, вибачте на слові, зацікавлені явно не в добрі для Україні.
Степан Фаріон _ 25.06.2014 11:24
IP: 194.44.203.---
Всяка сволота, з різних сторін, гавкає та накидається на ВО "Свобода", значить бояться її найбільше, розуміють, що із більшенням силит "Свободи", їм не буде місця в Україні, та більше не зможуть заробляти своїх смерячих "тридцять срібняків", їхні опуси на різних сайтах проплачувати буде нікому.
Євген Кондратюк _ 25.06.2014 10:15
IP: 89.162.132.---
Шановний пане Ігоре!
"Газети не написали, як їй вдалося обрубати злочинні схеми у владі, як вона змогла позвільняти одіозних чиновників старого режиму, які вперто не бажали випускати з рук владу, як вона, ..." нарешті в останній день звільнила чи звільнився найчесніший еколог, чи правильніше податківець, Львівщини, про якого сотні разів писали всі газети, десятки разів подавали на звільнення її попередники, всі підприємці Львівщини поставили ультиматум, що організують Майдан і т.д., і т. п. Вони, що теж телек дивляться, чи тільки Експрес читають, напевне на власній шиї і своєму бізнесі весь цей жах погоджень пройшли. Сех не мала часу до них прислухатися, адже вони сплачують податки, за які, і Ви в т. ч., сидите чи працюєте у ВР. Обрубала схеми? його команда і надалі сидить на місці, не дивлячись на голосну заяву газет, що майданівці почистили екологію.
Zinovy Galko _ 25.06.2014 10:06
IP: 93.77.146.---
Шановні патріоти,замість зосередити всі зусилля на боротьбу з зовнішним ворогом,який щодня вбиває нашихгероічних вояків,ви знову чубитесь між собою.Вам нездається що ви нагадуєте пауків в банці?
Zinovy Galko _ 25.06.2014 10:06
IP: 93.77.146.---
Шановні патріоти,замість зосередити всі зусилля на боротьбу з зовнішним ворогом,який щодня вбиває нашихгероічних вояків,ви знову чубитесь між собою.Вам нездається що ви нагадуєте пауків в банці?
Zinovy Galko _ 25.06.2014 10:06
IP: 93.77.146.---
Шановні патріоти,замість зосередити всі зусилля на боротьбу з зовнішним ворогом,який щодня вбиває нашихгероічних вояків,ви знову чубитесь між собою.Вам нездається що ви нагадуєте пауків в банці?
Zinovy Galko _ 25.06.2014 10:06
IP: 93.77.146.---
Шановні патріоти,замість зосередити всі зусилля на боротьбу з зовнішним ворогом,який щодня вбиває нашихгероічних вояків,ви знову чубитесь між собою.Вам нездається що ви нагадуєте пауків в банці?
Zinovy Galko _ 25.06.2014 10:06
IP: 93.77.146.---
Шановні патріоти,замість зосередити всі зусилля на боротьбу з зовнішним ворогом,який щодня вбиває нашихгероічних вояків,ви знову чубитесь між собою.Вам нездається що ви нагадуєте пауків в банці?
zmaylo _ 25.06.2014 10:00
IP: 74.125.16.---
Андрій Свірідов:
Перемирие – перемирием. А бои уже в Киеве! Сегодня ночью, бойцы из 8й сотни Майдана, ребята Парубия, напали на офис моих друзей на Стеценка 43. Похители 2 их человек. Одного сильно побили.
Я не знаю деталей. Сейчас еду выяснять.
я знаю, что есть свидетели и есть видео. Выложу позже.
Реально прошу помощи, подскажите как усмирить негодяев.
^^^^
Отже, довідайтесь, перевірте, а тоді скажіть правду. Зрештою, ... а хто є ваші друзі? Чи ви це від Кісєльова довідались?
Андрій Свірідов _ 25.06.2014 08:05
IP: 195.211.208.---
Перемирие – перемирием. А бои уже в Киеве! Сегодня ночью, бойцы из 8й сотни Майдана, ребята Парубия, напали на офис моих друзей на Стеценка 43. Похители 2 их человек. Одного сильно побили.
Я не знаю деталей. Сейчас еду выяснять.
я знаю, что есть свидетели и есть видео. Выложу позже.
Реально прошу помощи, подскажите как усмирить негодяев.
Andrey Batyukov _ 25.06.2014 07:18
IP: 5.248.164.---
Провокатор ты Путинский! Других бандитов вылез выгораживать. Пиши з'яву складай мандат!!! Тебе бы в Москву к Киселеву новости футбола по Геббельс ТВ комментировать. Как там у вас колорадов – "Не что не забыто не кто не забит"!
Патриотом он прикидывается шлюха кремлевская!
Ostap Ost _ 25.06.2014 00:39
IP: 78.111.187.---
А почему бы Лукьянченко не застрелить? Где бравый вояка Ляшко?
Лукьянчеко-" шестерка" Ахметова, провокатор и пособник террористов.
Лукьянченко -идейный апологет террористической Партии Регионов, -политической и духовной наставнице террористических ДНР и ЛНР.
Вожди Партии Регионов, основатели ОПГ"Люкс" начинали топить Донбасс в крови в "лихие"90гг,когда начинался грабеж Донбасса и установление рабовладельческого строя в этих двух областях.Когда нависла угроза революционным путем сменить элиту рабовладельцев, и установить демократию и антикоррупцию, Партия Регионов при поддержки диверсантов Путина установила полный террор на Донбассе. Какие переговоры с террористами и диверсантами? Только наивный Юра Луценко может поверить, что Ахметов и Ко не террористы.
zmey-15 _ 24.06.2014 22:09
IP: 109.162.13.---
выделила больше 60 га, Пупсу. на основании решения комиссии. так в Верховной Раде тоже есть комиссии, и комитеты и они тоже позитивно приняли решение например по "диктаторским законам", то получается правильно за них проголосовал парламент-ведь комиссии и комитет одобрили.
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter