23 травня 2012, 18:05

Про Гебельса та ''акції на захист української''

Думка про "захисників російської мови" як колективного Гебельса – очевидна, і я не запозичував її з нещодавніх матеріалів УП. Це раз.

А ось два. Говорячи про "протест на захист" (химерна конструкція, авжеж?), ми вже ставимо себе в позицію тих, котрі захищаються. Я б іще й стисліше сказав: у позицію. Хоча насправді "україномовні" захищають тільки двомовний статус-кво. Тоді як різні там Колесніченки так само "борються за права російськомовних", як Гебельс "боровся за права" судетських німців у Чехії та сілезьких німців у Польщі.


Гебельс, як відомо, не ставив за мету, аби німці знали німецьку. Він відверто проголошував вимогу, щоб вони не знали польської та/або чеської.

Нікого не нагадує, ні?

При цьому Гебельс також наголошував, що от у Німеччині, бач, подібного на польське чи чеське "пригноблення нацменшин" нема і близько.

Як ми знаємо, завдяки гебельсівській пропаганді та таланту німецьких генералів, "права" німців у Польщі та Чехії дійсно були "захищені". Ми також знаємо, за чий рахунок. Знаємо, на який час. І знаємо, як жорстоко поплатились за це 1945 року ті самі сілезькі та судетські німці.

Та й сам Гебельс, коли на те пішло.

Але це й підводить до печального, як сказав би Жадан, висновку: наразі протести нічого не дадуть. Якщо "подагричний король арканарський" ((с) бр. Стругацькі) у своєму Межигір'ї вирішить, що закон треба приймати, аби вибити карти з рук Москви (котра риє під нього Медведчуком і не тільки), то так і буде.

А не вирішить – не буде. Згадайте Харківську зраду, врешті-решт.

У парламенті нинішнього скликання замало людей, здатних завадити такому рішенню. Не "замало патріотів". Не "замало українців". Я б сказав так – просто замало грамотних. У класичному сенсі слова.

А до того ж, декотрі аж надто грамотні розуміють ситуацію так: прийняття антиукраїнського законодавства дає нескінченні можливості для "проукраїнської" боротьби... То ж навіщо насправді йому протидіяти?

Відтак, хлопці й дівчата, якщо закон дійсно приймуть, наше майбутнє реально залишиться тільки в наших руках. В принципі, це не так страшно. Не вперше.

Треба тільки ніколи більше не забувати, що за нами немає нікого, крім нас.

Про Гебельса та ''акції на захист української''

Думка про "захисників російської мови" як колективного Гебельса – очевидна, і я не запозичував її з нещодавніх матеріалів УП. Це раз. А ось два...

Викриття п...расів

Панове! Ті, котрі, з піною при пащеці, обговорюють блог Андрія Чернікова! Ви всі поїхали дахом. Яка ще, чорти б вас забрали, пропаганда гомосексуалізму?! Де ви її бачили? Ви – ідіоти? Ага, зараз...

Ідеалістові Лещенку (nothing personal, no business!)

Сергій Лещенко – невиліковний ідеаліст. Він пише, що "Україна заслуговує на Януковича", бо, бач, у Facebook усі лають картину Ротка та павлодарську випускницю...

Пам'ятаймо, як це було:)

- И хочу вам сказать, шо эти Межигирья не простые, а наколотые. Люди берут Межигорье, съели – и берут Сухолучье. От! И она тянется и тянется – рука...

Зря я обозвал Колесниченко

Как именно обозвал, видели многие. И многие из этих многих, я так понимаю, считают, что правильно обозвал. Я тоже считаю, что правильно. Я вообще удивляюсь сам себе, что удержался от совсем уж нецензурных эпитетов...

Вадим Колесниченко топчется по трупам ветеранов. ДОБАВЛЕНА ИНФОРМАЦИЯ МИЛИЦИИ!

Народный депутат Вадим Колесниченко, конечно, имеет право нести в своем блоге любую чушь. Не знаю, зачем УП дала ему этот блог – ну да не мое это дело, не так ли...