Олександр Михельсон Журналіст "Українського тижня"

Викриття п...расів

20 травня 2012, 20:47

Панове! Ті, котрі, з піною при пащеці, обговорюють блог Андрія Чернікова! Ви всі поїхали дахом.

Яка ще, чорти б вас забрали, пропаганда гомосексуалізму?! Де ви її бачили? Ви – ідіоти?

Ага, зараз. Ви – в більшості своїй – прикидаєтесь.

Я навіть підозрюю, що ви всі тупо брешете. Немає у вас ні дітей, котрі можуть піддатись на цю "пропаганду", ні родичів... ні елементарного здорового глузду.

Я вам розповім, як це було у тих, кому таки є чого боятися.

Я щодня спускаюсь у метро. Там стоять ятки з газетами. На ятках продається еротична (скажімо так) преса. Голі дівки з цицьками на пів-шпальти. Їхні фото формату А4 – А3 видніють на спеціально вивішених донизу розворотах видань, котрі – за вашою логікою! – пропагують "гетеросексуалізм". Точно на рівні очей 6-8 – річної дитини.

Випадковість? Окей. Припустімо, це така випадковість. Авжеж.

Але я, а не ви, нещасні тріпачі, проходжу повз ці ятки з донькою, котрій неповні 10 років. Саме я намагаюся відволікти її розмовою. І саме я знаю, що це мені вдасться, але тільки з однієї причини: вона все це бачила давно.

Наприклад, у фільмі, закачаному її однокласником на його приватний I-Pad, котрий ідіоти-батьки купили йому лише для того, щоби повимахуватись перед біднішими батьками (наприклад, такими, як я).

Чого ви, "борці за мораль", не виступаєте проти I-Pad? Ну, чого? Мовчите? Так отож.

Моя донька ще в 9 років бачила такі відео, яких я не бачив і в 19. Я про це дізнався значно пізніше. Ну, і як я мав її втримати? Дати в морду батькові-кретинові, котрий думає, що наявність у його синаші I-Pad робить цього синашу "крутим"?

Неважко! Тільки ж батька цього в очі ніхто не бачив. Лише няню.

Чи не пускати власну дитину до школи взагалі?

Чи що?!

І от скажіть, що ви, "борці за мораль", зробили, щоб у вітчизняних школах не було пропаганди розпусти? Верещали про загрозу гомосексуалізму? То я вас вітаю – ви доверещалися.

Наявна ситуація означає, що моя – моя! – донька стає групою ризику для а) СНІД, б) бактеріальних венеричних захворювань, г) небажаної вагітності та пов'язаних із цим психічних проблем. Не зараз, звісно. Але за 4 – 5 років – гарантовано.

І от тепер, "борці за чистоту", розкажіть мені ще щось про шкоду гей-парадів, котрих моя дитина не побачить – бо я її туди просто не поведу. І промовчте про шкоду всього іншого, що вона побачить... Бо вам же, блазням, легше "боротись" із геями, аніж із ідіотизмом газетних яток, котрі моя дитина бачить щоразу, коли заходить у метро. Та що там казати...

Якщо хочете знати, то вас, "борців із педерастами", я сам вважаю педерастами в найгіршому сенсі.

Причому – пасивними. На когось же ви працюєте, ні?!

powered by lun.ua
Коментарі —
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте