Мустафа Найем народний депутат України

Віктор Янукович мовчить щодо зловживань його підлеглим

02 червня 2011, 10:00

Менше двох тижнів тому я опублікував пост з інформацією стосовно розслідування зловживань керівництвом Рівненської ОДА. Перед тим як продовжити цю тему, хотів би дещо уточнити з огляду на коментарі та питання, які виникли в деяких читачів.

1. Щодо характеру публікації.

В мене немає жодних сумнівів в тому, що ця інформація вийшла в світ за ініціативи опонентів діючого губернатора Рівненської області – Василя Берташа. Я жодним чином не претендую на те, що це моє особисте розслідування.

2. Чому я це роблю з огляду на вищевикладене.

По-перше, тому що інформація яку я отримав має суспільне значення. Зловживання, що зафіксовані правоохоронними органами та КРУ, але стосовно яких не порушуються кримінальні справи і не передаються в суди – це є обличчя правосуддя не тільки в Рівненській області, а всієї команди Віктора Януковича, одним з членів якої і є саме Василь Берташ.

По-друге. Хіба той факт, що викладена інформація – це частина війни в тераріумі чиновників може бути підставою для її замовчування? Чому публікація деталей слідства стосовно Юрія Луценка або Юлії Тимошенко – це нормально, а та ж інформація стосовно діючого чиновника під яким риють його ж соратники – це не нормально?

Тепер по суті.

Наскільки мені відомо, запис у блозі дещо збентежив місцеву владу. Правда відреагували не ті, хто мав би. Інформацію про злочини проігнорували і Генпрокурор Віктор Пшонка, і голова МВД Анатолій Могильов і сам губернатор рівненської області – Василь Берташ. Натомість гучну прес-конференцію дав...керівник КРУ у рівненській області Святослав Каблак. Навожу його пряму мову:

- Мене вразило те, що КРУ хочуть втягнути в якісь політичні інтриги, – зазначив Святослав Каблак. – Незрозуміло кому це вигідно, тому що ці речі, які наведені в статті, не відповідають дійсності. КРУ – це та структура, яка проводить контрольні заходи у вигляді ревізій, аудиту і практично не виконує ніяких слідчих дій. Ці терміни, які використав Мустафа, практично не мають підґрунтя. Тільки один факт має під собою підґрунтя, коли ми дійсно проводили контрольний захід в Березнівському районі й встановили факти завищення обсягів і, відповідно, вартість виконаних упродовж вересня, листопада та грудня 2010 року робіт з реконструкції будинку дітей та молоді відділу освіти. Але це ми робили за зверненням МВС у Рівненській області. У свою чергу ми передали всі дані перевірки в міліцію – замовнику, який замовляв цей контрольний захід. Тому ці факти, які викладені в статті є перш за все брутальними. Я мав кращу думку про цього журналіста. Неодноразово читав його статті, але після цього він опустився нижче плінтуса в моїх очах.

Оцінка моєї журналістської діяльності – це особиста справа керівника обласного КРУ. Врешті решт роботу журналіста оцінюють його фахові колеги і не ангажовані владою читачі. А ось що стосується діяльності самого пана Святослава Каблака, то і в нього є колеги. Наприклад, з сусідньої Львівської області, де мені пощастило бути вчора.

Навожу два нових документи без виправлень.

При уважному перечитуванні в очі кидається один факт: розслідування щодо керівництсва Держадміністрації Рівненській області проводилося працівниками...Львівського КРУ. За моєю інформацією, така необхідність виникла після того, як виявилось, що місцеве КРУ ховає факти зловживань від слідства.

А щодо політичних інтриг, до яких нібито хочуть втягнути рівненське КРУ, то до пана Святослава Каблака виникає одне питання: чому факти зловживань коментує не керівництво ОДА, а представник КРУ? За особистою ініциативою?

Ну і наостанок, невтомно нагадую Віктору Януковичу: колишній міністр внутрішніх справ наразі знаходиться в СІЗО у обвинуваченні в нанесенні державі збитків на загальну суму 330 256,58 грн.

Ті ж самі правоохоронні ограни, що підпорядковуються тим самим людям з Партії регіонів нарахували нанесення збитків державі діями керівництва рівненської ОДА на суму, що вже перевищує мільйон гривень. Чи почуємо ми з трибуни парламенту звіт Рената Кузьміна про затриманих губернаторів, керівників районних адміністрацій, контрольних органів тощо?

powered by lun.ua
Коментарі — 67
glwaruxv _ 13.07.2011 09:36
IP: 31.40.221.---
Депутат Рівненської обласної радії
(2010-2011 рр.)
20 квітня 2011 р.
Голові Рівненської обласної ради Ю.Кічатому
Прошу розглянути на сесії депутатський запит та направити його для вирішення прокурору Рівненської області.
Депутатський запит
Прокурору Рівненської області
Щодо перевірки відомостей, викладених у колективному зверненні суб'єктів господарювання Березівського району Рівненської області
До мене як до депутата Рівненської обласної ради надішли колективне зверненій фізичних осіб – суб'єктів господарювання Березнівськото району Рівненської області В.В.Федаса, C.M.Федас, В.П.Боровець, О.Ф.Наумчук, О.І.Штиба, О.Ф.Haумчук та Е.А.Громов.
У своєму зверненні підприємці вказують на численні зловживання службовим становищем головою Березнівської районної адміністрації Людвічуком М.В., а саме:
glwaruxv _ 13.07.2011 09:36
IP: 31.40.221.---
-- вимагання від підприємців, які займаються переробкою лісоматеріалу, по 10 тис. грн.;
- вимагання по 60 тис. грн. від директорів Зірненського спиртового заводу, Рівненської сірникової фабрики, Березнівського птахопідприємства, ТзОВ "Добробут-Штибу", у присутності журналіста газети "Маслучанський вісник", що відбулося 11 березня 2011 року;
- примусове направлення контролюючих та правоохоронних органів на перевірки суб'єктів підприємницької діяльності;
- щоденний тиск на суб'єкта господарювання Федаса В.В. та часті його сім'ї;
- проведення будівництва ЗОШ у с. Богуші, будинку дітей та молоді в м. Березне фірмою за сприяння Людвічука M.B. без проведення офіційного оформлення працівників на роботу та виявлення КРУ по ньому факту розкрадань на 400 тис. грн.;
- закриття за наказом Людвічука M.В. косметичного салону "Ксюша" з тих підстав, що власниця салону Наумчук H.В. підняла питання про відсутність у школах безкоштовного харчування для дітей;
glwaruxv _ 13.07.2011 09:36
IP: 31.40.221.---
-- відмінено тендери на ремонт деяких об'єктів освіти та ін.
У своєму колективному зверненні підприємці просять вжити рішучих заходів з метою припинення незаконних дій щодо них з боку голови Березнівської районної державної адміністрації Людвічука Н.В.
У зв'язку з викладеними фактами, прошу провести перевірку на предмет наявності підстав для порушення кримінальної справи.
Додаток: копія колективного звернення (на 3 арк.).
Депутат Рівненської обласної ради Сидорчук В.В.
glwaruxv _ 13.07.2011 09:33
IP: 31.40.221.---
Україна
Рівненська обласна рада
Шосте скликання
(П'ята сесія)
Рішення
від ________ 2011 року N_____
Про депутатський запит депутата обласної ради Сидорчука В.В.
Розглянувши депутатський запит депутата обласної ради Сидорчука В.В. щодо перевірки відомостей, викладених у колективному зверненні суб'єктів господарювання Березнівського району, керуючись статтею 21 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статтями 43 і 49 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада
вирішила:
1. Підтримати депутатський запит депутата обласної ради Сидорчука В.В. і направити на розгляд до прокуратури Рівненської області.
2. Про результати розгляду зазначеного депутатського запиту проінформувати обласну раду та депутата Сидорчука В.В. у терміни, встановлені законодавством.
Голова ради Ю.С.Кічатий
inga138 _ 03.06.2011 16:57
IP: 178.94.72.---
Ще знайшлися сміливці, які залучили працівників КРУ зі Львівської області, що чесно зробили свою справу. Виявили зловживань більше чим на мільйон гривень, і це тільки по Рівненській області, а в цілому по країні? І знову Пшонка, Могильов як в рот води набрали, їм заціпило, а що вони можуть відповісти на правду?
Leon2011 _ 03.06.2011 13:40
IP: 95.135.67.---
Василь Михайлович, велике прохання від підприємців Рівненщини: наведіть порядок в земельних ресурсах області. Було б непогано пані Свєту, начальницю обласного управління Держкомзему – "учительку", стрепенуть, а то під собою землі не відчуває Красуня Європейська. Думає, що все в цьому світі продається і далі можна не працювати разом із молодою командою Романчика Г... Володю і Сашків підсовує, – з тим пані погоджується. ЗАВАЛ.
Матеріали надамо і для Президента також. З повагою, Підприємці Рівненщини.
Volunteer1985 _ 03.06.2011 13:35
IP: 77.123.19.---
Дякую, Мустафо, за публікацію ох і розворушили ж ви серпентарій у нашому "тихому болоті"...
Надіюся то ще не кінець, дуже приємно спостерігати як наші чиновники з піною біля рота доводять що "Рафік в крайнєй стєпєні нєвіновєн":)

А про Берташа і його синка вже давно цілі легенди по області ходять...
rock333 _ 02.06.2011 19:06
IP: 188.163.71.---
Все абсолютно правильно написано.
lyudmilapetrenko3 _ 02.06.2011 15:13
IP: 95.135.203.---
Шановний авторе! Не почуєте ви із трибуни парламенту про Берташа, бо це дуже відданий пес партії регіонів в Рівному. І звичайно такий же кримінальний злочинець як і президент, бо він завжди порушує Конституцію у всьому... Отакі зайди у всі часи заважали жити Україні
Ovva! _ 02.06.2011 14:43
IP: 95.132.117.---
d2alex _ 02.06.2011 11:21
Шаную Вашу справу, Мустафа.

Втім іноді здається, що Ви – такий собі новітній Дон Кіхот, якого влада просто не помічає.

В мене є пропозиція, нехай на перший погляд і виглядає нереальною:

Давайте створимо громадський інтернет ресурс, де б за допомогою юристів відкривалися б, так скажімо, віртуальні крімінальні справи проти чиновників.
Ресурс, на якому б відбувався повнцінний судовий процес із громадським прокурором, обвинуваченням, захисниками, присяжними і вироком.

Головне, щоб такий ресурс не мав жодного відношення до політичної партії.

Я згоден прийняти участь у фінансуванні.
-------------------------------------------
Реалізація цієї Інтернет-ідеї – достойна відповідь Партії Ряжених (ПР) на ігнорування ними законопроекту "Про суд присяжних". І в назву, можливо, треба включити це словосполучення. Напр.: "Віртуальний суд присяжних" (ВСП).
Viktor 55 _ 02.06.2011 14:25
IP: 91.124.77.---
ПРАВЛIННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ СПIЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

03.10.2007 N 329

Про наслідки ревізії
Рівненської облспоживспілки

Заслухавши і обговоривши доповіді начальника
контрольно-ревізійного управління Укоопспілки В.А.Кудренка та
голови Ревізійної комісії Укоопспілки Б.М.Богословського про
наслідки ревізії Рівненської облспоживспілки, правління
Укоопспілки відзначає:
Стиль і методи роботи правління Рівненської облспоживспілки
(колишній голова правління М.В.Людвічук) не відповідали вимогам
законодавства України, нормативним актам Укоопспілки, статуту
Рівненської облспоживспілки.
З обранням М.В.Людвічука на посаду голови правління
облспоживспілки ним було запроваджено авторитарні, волюнтаристські
методи управління...
pranuk1213 _ 02.06.2011 14:12
IP: 95.135.23.---
От Мустафа молодець! Констатує факти без усяких винятків. Так тримати!
Viktor 55 _ 02.06.2011 14:11
IP: 91.124.77.---
Все це дуже добре,але нікого не смущає той факт що всі порушення відбуваються у Березнівському районі?Можливо ще тут якась "собака зарита".Я зовсім не виступаю в ролі захисника Берташа,але коли забувають головного героя всіх зловживань,то мовчати не можу.Виявляється що Березнівською райдерж керує Людвічук М.В. Колишній "торгаш",який в укоопспілці навчився красти цілі майнові комплекси,так що це його почерк.Почитайте наслідки ревізії облспоживспілки і всім стане зрозуміло чия це робота.
http://uazakon.com/documents/date_6k/pg_gvgaot.htm
reporterrivne _ 02.06.2011 13:48
IP: 194.44.168.---
вояка УПА:
Біда в тому, що на Рівненщині ніякого ефекту в медіапросторі Ваша стаття не справила. Так, Каблак виступив – і тишина. Не з'явилась хоч якась інформація у обласній пресі...

Читайте рівненську пресу, перед тим, як робити подібні заяви:
http://www.reporter.rovno.ua/,
http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=027952
Mibrag _ 02.06.2011 13:44
IP: 46.150.77.---
Мустафа, ну, ты ж – де факто – работаешь на Януковича и его личное ОБОГАЩЕНИЕ...
Ей-Богу! Ну, ты как ребёнок...:)))
форест _ 02.06.2011 13:40
IP: 95.111.133.---
Мустафа, тобі і Лещенку респект, бо ваші статті об'єктивні і незаангажовані. Так тримати.

п.с. Ще один маленький приклад з "діяльності" Берташа. Перед приміщенням ОДА територію було заасфальтовано дуже хорошої якості асфальтом, навіть автомоделі на радіоуправлінні батьки з дітьми там по вечорах запускали. Але перед приїздом Януковича здерли той асфальт і всю прилеглу територію, і... заасфальтували по-новому! Навіщо таким займатись?? Скільки грошей викинуто на це? Адже набагато краще було б заасфальтувати двори чи тротуари за ці гроші!
Шкода, що відсутні фотографії ДО і ПІСЛЯ, тоді побачили б, що відчутної різниці геть немає.
neia _ 02.06.2011 13:37
IP: 195.24.145.---
d2alex:
Шаную Вашу справу, Мустафа.

Втім іноді здається, що Ви – такий собі новітній Дон Кіхот, якого влада просто не помічає.

В мене є пропозиція, нехай на перший погляд і виглядає не реальною:

Давайте створимо громадський інтернет ресурс, де б за допомогою юристів відкривалися б, так скажімо, віртуальні крімінальні справи проти чиновників.
Ресурс, на якому б відбувався повнцінний судовий процес із громадським прокурором, обвинуваченням, захисниками, присяжними і вироком.

Так, це був би віртуальний вирок, але він показав би чиновнику справжнє ставлення людей до його діяльності і це могло б бути сильним ударом по його кар"єрі. Крім того, чиновник би розумів, що за нової влади віртуальний вирок швидко може стати реальним.

Головне, щоб такий ресурс не мав жодного відношення до політичної партії.

Я згоден прийняти участь у фінансуванні.
------
+100
zhenchik _ 02.06.2011 13:33
IP: 95.134.156.---
nitnatsok:
d2alex:
Шаную Вашу справу, Мустафа.

Втім іноді здається, що Ви – такий собі новітній Дон Кіхот, якого влада просто не помічає.

В мене є пропозиція, нехай на перший погляд і виглядає не реальною:

Давайте створимо громадський інтернет ресурс, де б за допомогою юристів відкривалися б, так скажімо, віртуальні крімінальні справи проти чиновників.
Ресурс, на якому б відбувався повнцінний судовий процес із громадським прокурором, обвинуваченням, захисниками, присяжними і вироком.

Я згоден прийняти участь у фінансуванні.
=
ПІДТРИМУЄМО
Дуже гарна, а також цікава ідея. І я готов прийняти якусь участь як юрист.
Ninei _ 02.06.2011 12:56
IP: 95.135.34.---
dgi:
Мустафа!!!...самому несмішно...невже незрозуміло Вам журналістам що відбуваеться.!!!! а якщо зрозуміло, то чому ви тільки констатуете факти!!! а може пора щось робити быльш серйозне.
так журналисты и дают тебе факты а ты начинай действовать...а то мы все ждем что за нас кто то все порешает.Оппозиция наша и то молчит,нет чтобы все эти факты и в суды наши продажные а уж затем с документами в Европейский суд...у них же возможности по мощнее (неприкосновенность все же) -ТАК НЕТ ЖЕ ВСЕ КАК ВОДЫ В РОТ НАБРАЛИ...А Мустафе спасибо и уважение огромное за гражданскую позицию и профессионализм...
neviglas _ 02.06.2011 12:53
IP: 80.239.242.---
Так тримати пане Мустафа, чім більше ми будемо знати про цю владу, тим скоріше вона піде ця влада, грабіжників, насильників, брехунів. Влада зрадників інтересів українців, інтересів і бажань жити краще в суверенній, незалежній, європейській Україні.
вояка УПА _ 02.06.2011 12:50
IP: 194.44.98.---
Біда в тому, що на Рівненщині ніякого ефекту в медіапросторі Ваша стаття не справила. Так, Каблак виступив – і тишина. Не з'явилась хоч якась інформація у обласній пресі. Враження, що наші (рівненські) журналісти залякані так, що пікнуть бояться. Лише на сайті Рівне 1 було згадування, проте воно подане так, що глядач, який не читав Вашу статтю подумаю, що Найем – брехун і виконує чиєсь замовлення проти рівненського князя Берташа.
_DDDDD_ _ 02.06.2011 12:48
IP: 194.0.91.---
Немного юмора в тему:
Покупайте батарейки "Депутат"! Батарейка "Депутат" никогда не сядет!
agosto _ 02.06.2011 12:31
IP: 92.112.66.---
dgi:
Мустафа!!!...самому несмішно...невже незрозуміло Вам журналістам що відбуваеться.!!!! а якщо зрозуміло, то чому ви тільки констатуете факти!!! а може пора щось робити быльш серйозне.
Справжній журналіст і має донести суспільству факти. А воно вже хай визначається, що з цим робити.
dgi _ 02.06.2011 12:28
IP: 80.239.242.---
Мустафа!!!...самому несмішно...невже незрозуміло Вам журналістам що відбуваеться.!!!! а якщо зрозуміло, то чому ви тільки констатуете факти!!! а може пора щось робити быльш серйозне.
Ivanov2011 _ 02.06.2011 12:26
IP: 77.91.159.---
d2alex:
хорошая идея... готовь поддержать, как финансово, та и организационно
ONLINE
Україна та Європа1110 Корупція1388 Порошенко4 Уряд реформ417 Зеленський51
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Лукашенко – точно не гарантія проти виходу російських танків на кордон з Україною

Мустафа Найем

Ми виконали 95% плану півріччя: 450 одиниць ОВТ передали замовникам

Олексій Братущак

У сусідньому купе знову гвалтують жінку. Чому Україна ховається за дверима?

2
Ірина Федорів

Попсуй (Заблоцька) не балотуватиметься від ''За майбутнє'', бо вона ''зашкварена''

3
Володимир Фесенко

Щоденник місцевих виборів-2020 (26 липня – 9 серпня 2020 р.)

Олексій Братущак

ЄС та "ЄС" розійшлися у своїх оцінках виборів у Білорусі

11
Ірина Федорів

Як ''клеїти'' виборців: ''Нові обличчя'' вкрали слоган ''Слуги народу''

Костянтин Матвієнко

У питанні визнання виборів президента Білорусі Україні слід зайняти консолідовану позицію з ЄС

47
Галина Янченко

Підсумки року: Які рішення парламенту українці оцінили найбільше?

3
Тимофій Бадіков

Лікарі та пацієнти страждають від недосконалої електронної системи охорони здоров'я

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter