Мустафа Найем народний депутат України

Заява об'єднання ''Реформи мають бути справжніми'' на підтримку в.о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун

05 квітня 2018, 16:11

"Ми висловлюємо свою підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун, її команді та підтримуємо обраний курс розвитку та зміни, які запроваджує Міністерство охорони здоров'я за підтримки Уряду.

Вперше з часів незалежності нашої держави зміни в системі охорони здоров'я відбуваються системно. Міністерством охорони здоров'я та Урядом була розроблена реформа системи охорони здоров'я, яка була ухвалена Верховною Радою України. З 1 квітня реформа почала запроваджуватися на місцях і українці вперше за 27 років отримали можливість обирати свого сімейного лікаря, а не бути заручниками старої пострадянської системи "прописки". Вперше Україна системно підійшла до реформування фінансування системи, коли кошти будуть використовуватися ефективно, а українці зможуть отримати кращу якість послуг.

За останні 14 років, які пройшли від помаранчевої революції 2004 року, коли українці вийшли заради змін в країні, від захворювань серцево-судинної системи померло більше 6 мільйонів українців.

Половину цих людей можна було врятувати за допомогою програм, які за останні півтора року розгорнула команда Уляни Супрун та Уряд:

- запровадження програми "Доступні ліки", а саме відшкодування державою ліків для контролю тиску, якої вже скористалися 8 млн українців;

- будівництво центрів ангіографії для екстрених втручань при інфарктах;

- закупівлі ліків через міжнародні організації, які економлять до 40% бюджету України на закупівлю ліків і дають можливість врятувати більше життів;

- безкоштовні стенти для невідкладного стентування, вперше в історії країни вперше закуплено в повному обсягу для всіх пацієнтів, які їх потребують.

Відсутність системних змін та простих програм закупівлі та лікування призвели до того, що за 14 років наша держава втратила мільйони життів. Всі були націлені підтрімувати напівживу і відверто непрацюючу систему охорони здоров'я, яку Україна успадкувала від СРСР.

Сьогодні ми бачимо, як команда Міністерства охорони здоров'я крок за кроком вирішує проблеми, які не вирішувались десятиріччями.

Команда Супрун запроваджує сучасну націлену на громадянина систему охорони здоров'я, в якій кожного будуть лікувати за найкращими світовими практиками.

Це досяжна мета і кожен, хто сьогодні приймає рішення має розуміти, яку велику ціну заплатить Україна у разі звільнення Уляни Супрун та її команди.

Вимоги відставки Уляни Супрун з боку реакційних сил комітету з Охорони здоров'я Верховної Ради – останній бій старої корумпованої системи, всемогутнього фармацевтичного бізнесу та популізму, яким байдуже до потреб реальних пацієнтів.

Сьогодні наше суспільство складає екзамен на зрілість – чи готові ми, незважаючи на порожні лозунги про зраду і зубожіння, розбудувати нову систему охорони здоров'я України.

Ми висловлюємо повагу та підтримку команді Уляни Супрун і закликаємо представників всіх політичних сил залишити осторонь вузькі інтереси і згадати, що одного дня існування в Україні сучасної медицини стане питанням саме вашого життя або смерті."

Руслан Корж

Мустафа Найєм

Вікторія Войцицька

Григорій Шверк

Олена Сотник

Андрій Длігач

Олексій Скрипник

Оксана Маркарова

Андрій Журжій

Лев Підлісецький

Володимир Омелян

Макс Нефьодов

Світлана Заліщук

Владислав Рашкован

Іванка Климпуш-Цинцадзе

Олег Деревянко

Андрій Герус

Бернацька Наталія

Світлана Коломієць

Вікторія Пташник

Тимофій Милованов

Наталія Миколська

Валерій Пекар

Ярослав Маркевич

powered by lun.ua
Коментарі — 74
Віктор Володимирович _ 06.04.2018 13:00
IP: 35.196.84.---
Елена Величко:
Віктор Володимирович:
Так треба було ТЕПЕРІШНЮ привести до ладу, а не робити ЩЕ ГІРШЕ,
Перше, то ГРОШІ проконтролювати та куди ідуть – ЩО ТУТ НЕ ЗРОЗУМІЛЕ???
Це якраз вам незрозуміло.Мені все зрозуміло що при нинішній системі проконтролювати гроші дуже важко.Тому проти цієї реформи і повстали корумповані медичні діячі.Та ж Богомолець,яка має дуже великий медичний бізнес.
mihaylenco _ 06.04.2018 12:59
IP: 194.28.6.---
Елена Величко
Оце показує як у нас усе діє...

Олено! Може, ця рехворма і згодилася б для країни з заможним населенням, розвинутою інфраструктурою, та адекватною владою. В насже вона мертвонароджене дитя. Гірше – навіть на сперматозоїд не тягне. Треба починати з наведення порядку. Для початку треба провести інвентаризацію. Всього. Кадрів, та пацієнтів в тому числі.
mihaylenco _ 06.04.2018 12:55
IP: 194.28.6.---
Віктор Володимирович
Ви типовий совок та комуняка.Щоб пересадити всіх хабарників та казнокрадів,хоча цього не змогли зробити в жодній країні світу,потрібні докази.

Приклад. Дорога не побудована, і будувати її не збираються. Бо на папері воніа є. Є акт завершеного будівництва. Є акт робочої комісії. Є акт державної комісії. З підписами. З мокрими печатками. Все є Тільки немає дороги, і грошей, які за неї отримав підрядник. Які ще докази потрібні?
Елена Величко _ 06.04.2018 12:52
IP: 178.95.234.---
Віктор Володимирович:
Так треба було ТЕПЕРІШНЮ привести до ладу, а не робити ЩЕ ГІРШЕ,
Перше, то ГРОШІ проконтролювати та куди ідуть – ЩО ТУТ НЕ ЗРОЗУМІЛЕ???
Александр 1 _ 06.04.2018 12:52
IP: 188.163.12.---
mihaylenco:
При всій повазі до Вас, я не можу дивитися червоненка. Гидко.
++++ Аналогічно.
Елена Величко _ 06.04.2018 12:51
IP: 178.95.234.---
Оце показує як у нас усе діє... Підписанти підписались, Автор написав...
От просте питання до усіх підписантів та рехформаторів: болить вухо чи око чи інше, БОЛИТЬ,
КУДИ ЙТИ??? Треба тоді КАБІНЕТИ ЕКСТРЕНОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, чи по кожному питанню швидку викликати? Чи є стільки швидких? Нащо підписувати проти своїх громадян?
Напишіть ВІДПОВІДЬ, що робити людині... Й ще, кабінет екстреної стоматології зостався ОДИН на увесь Київ – на Троєщині – ОТО УСІ ВАШІ реХформи – бажаю усім, коли болить зуб їхати на Троєщину як наші пенсіонери та інші, хто не може полікувати зуб за 1000 грн. Чому в нас усе так? Бо ті, хто дорвався до влади, у тому числі й "молоді реХформатори", НІЧОГО не роб.лять для суспільства, більш того, поняття не мають та не хочуть й знати, що насправді. Але це допоки когось не зачепе...
Віктор Володимирович _ 06.04.2018 12:50
IP: 35.196.54.---
mihaylenco:
Ви якраз скиглите і плачете,а не обурюютесь.якщо нинішня жалюгідна система охорони здоров'я,яка тільки на папері безкоштовна а насправді ПЛАТНА!!! і ви це чудово знаєте,у вас не викликає асоціацій зі словом ГЕНОЦИД,то про що можна з вами дискутувати?і перш ніж повторювати за брехливою політичною аферисткою та їй подібними слово "геноцид" вивчіть значення цього слова.
в слаборозвинутій країні не може апріорі бути нормальної!!!безкоштовної медицини.
mihaylenco _ 06.04.2018 12:46
IP: 194.28.6.---
Віктор Володимирович
Ви типовий совок та комуняка.Щоб пересадити всіх хабарників та казнокрадів,хоча цього не змогли зробити в жодній країні світу,потрібні докази.

Гітлер. Піночет. Сталін, в решті решт.
mihaylenco _ 06.04.2018 12:44
IP: 194.28.6.---
Шановний авторе! Колись все таємне стає явним. Дуже шкода, що Ви в одних рядах з пекарями-шверками. Тим більше – з міловановими. Наприємну несподіванку підсунула Заліщук. Цікеавий персонаж – Олег Дерев'янко. Це як політтехнологія, аби вдарити по Саакашвілі.

Шановні читачі УП! Олег Дерев'янко, та Юрій Дерев'янко – різні люди. Олег – гламурний онук совєцького високопосадовця. Юрій – колишній безхатченко.
Віктор Володимирович _ 06.04.2018 12:42
IP: 35.229.74.---
mihaylenco:
Александр 1
Не знаю, але знаю, що для того, щоб медицина стала безкоштовною...

1. Пересадити всіх казнокрадів, та хабарників.
2. Поставити на керівні посади професійних, порядних людей.
3. Навести порядок у своєму домі.

Ви типовий совок та комуняка.Щоб пересадити всіх хабарників та казнокрадів,хоча цього не змогли зробити в жодній країні світу,потрібні докази.Це при вашому сталіні садили та розстрілювали без суду та слідства.
mihaylenco _ 06.04.2018 12:39
IP: 194.28.6.---
САНДРО
Ні. п.Міхайленк, це на НьюсВАн.Рекомендую!
ГАРНОГО НАСТРОЮ!

А ще, він вчора знову згадував ахметова, як доброго баріна, та турботливого батька. Сандро! При всій повазі до Вас, я не можу дивитися червоненка. Гидко.
mihaylenco _ 06.04.2018 12:37
IP: 194.28.6.---
Александр 1
Не знаю, але знаю, що для того, щоб медицина стала безкоштовною...

1. Пересадити всіх казнокрадів, та хабарників.
2. Поставити на керівні посади професійних, порядних людей.
3. Навести порядок у своєму домі.

Олександре! В нашій державі немає елементарного порядку. Хто сильніший, той і качає права. На свій розсуд. По бєспрєдєлу. Наша "еліта" елементарно тупа. Вона не розуміє елементарного – вбиваючи своїх підданих, ти забираєш в себе майбутнє.
Александр 1 _ 06.04.2018 12:15
IP: 188.163.12.---
mihaylenco:
А скажіть мені, Олександре, чому рехворматори не взяли за зразок естонську, або іспанську систему?...
Не знаю, але знаю, що для того, щоб медицина стала безкоштовною, треба багато чого зробити, насамперед, ввести медичне страхування і створити розвинуту економіку. Ні першого, ні другого у нас поки що немає. Тому треба ефективно використовувати ті гроші, які є у держави. Саме на це спрямована реформа, як я розумію.

Навіть багата Канада не могла собі дозволити безкоштовну медицину довгий час. Але останнім часом все більше населення, насамперед пенсіонери, дійсно одержують безкоштовні медичні послуги поряд з коштовними (при бажанні).
mihaylenco _ 06.04.2018 11:56
IP: 194.28.6.---
Александр 1
Тому реформа необхідна (не обговорюю переваги, бо це окрема тема), і, на мій погляд, не треба "вигадувати велосипед", що і робиться по прикладу західних країн.

А скажіть мені, Олександре, чому рехворматори не взяли за зразок естонську, або іспанську систему? Ті, де медицина для пацієнтів безкоштовна. Чи псевдобезкоштовна, чи квазібезкоштовна. Адже для країни із злиденним населенням запропонована модель робить медиуинські послуги недоступними. понад 80% населення залишаються без медицинських послуг. Олександре! Як це називається. Якщо не здогадуєтеся, то я нагадаю. ГЕНОЦИД.
mihaylenco _ 06.04.2018 11:51
IP: 194.28.6.---
САНДРО
Ви хоч і маєте певні застереження проти Червоненка, але я б все ж таки порадив передивитесь учорашню його програму.

Це на 112 каналі? Краєм вуха слухав. Мені сподобався епізод про мера Чикаго, та його заступника, яких посадили за те, що недорахувалися 4 мм дорожнього покриття.
Александр 1 _ 06.04.2018 11:42
IP: 188.163.12.---
САНДРО:
...неужели в САмОМ ДЕЛЕ вы думаете, что в результате так называемой реформы все эти вещи, о которых Вы говорите будут бесплатны, или даже за 50%...
Ви не зрозуміли. Я не про те, що буде безкоштовна медицина. А про те, що вона і зараз не є безкоштовною, навпаки, дуже дорога і вкрай неефективна. Ті 4000 $ заплатив пацієнт без всякої реформи.

Тому реформа необхідна (не обговорюю переваги, бо це окрема тема), і, на мій погляд, не треба "вигадувати велосипед", що і робиться по прикладу західних країн. Інша справа, що будь-яка реформа в нашому корумпованому суспільстві не може пройти гладко та без проблем. Але, як що Рабинович проти Супрун збирає безстроковий мітинг, то це означає (для тих, хто не в курсі суті реформи), що Супрун точно треба підтримати: вона не корумпована і не є політиком, на відміну від Рабиновича.
mihaylenco _ 06.04.2018 10:11
IP: 194.28.6.---
Віктор Володимирович
Шановний а чому ви завжди скиглите і плачете?

Я не скиглю. І не плачу. Я обурююся. Я не можу погодитися, що людям, які створюють національне багатство, влада залишає винятково проблеми, а покидькам, які дорвалися до бабла, та влади – повний комфорт. Тільки не треба мені казати, що то є еліта. Успішні люди. Така еліта, що в цивілізованому світі цій еліті гидують руку подавати. Приклад успішної людини – я.
Александр 1 _ 06.04.2018 09:37
IP: 188.163.12.---
анжелика кубатина:
что-то в статье ни слова-а сколько же придётся выложить из кишени простому украинцу?Одни дифирамбы и только.
Саме для вас повідомляю, що зараз (до реформи) простому українцю перелом шийки стегна з заміною суглоба коштує 4000 доларів + сплата медсестрам за елементарні послуги + повне цілодобове обслуговування з боку родичів. Така медицина вас влаштовує?
Віктор Володимирович _ 06.04.2018 08:43
IP: 35.196.62.---
mihaylenco:
Шановний а чому ви завжди скиглите і плачете?ви мужик чи баба?
медицина в нас знаходиться в такому стані що далі нікуди.якщо це вас влаштовує тоді все зрозуміло.тому започаткована реформа все таки змінить справ.впевнений на краще.медреформа тільки стартувала і давайте почекаємо результатів,перш ніж впадати в песимізм.
mihaylenco _ 06.04.2018 07:17
IP: 194.28.6.---
Віктор Володимирович
САНДРО:
Не хочеться впадати в песимізм, але ж гарантій, що це не закінчиться пшиком, як і створення доблесних антікорупціних органів нема.
Тож і залишиться: Корупція-нам мать рідна. а Охорона здоров"я- падчерка

Ви не песиміст а юлебот.тому будь-яка реформа,навіть така необхідна та актуальна як медицинська,викликає у вас юльканутих злобу і ненависть!

Вікторе Володимировичу! Чому будь яке погіршення для життя українців ви називаєте реформами! На якого... людям потрібні такі реформи? Як набридли мантри про умови для бізнесу! Та не може бути ніякого бізнесу, якщо немає клієнтів! А клієнт може бути лише один – заможне населення! Дбайте про населення, а не про купку міліардерів!
13м _ 06.04.2018 00:58
IP: 35.187.179.---
Почему-то напращивается вопрос, Вы уверены, что опять не ошиблись?
Aleks Rinko _ 06.04.2018 00:21
IP: 77.52.84.---
це що, такой тонкий троллинг???
meua _ 06.04.2018 00:02
IP: 93.72.11.---
Страшно далеки они от народа...
Они поддерживают якобы рыночные тарифы в отсутствие рынков газа, электричества,
поддерживают и называют реформой то, что творит Супрун и ее "молодая" команда.
А есть ли среди них хоть один медик, Мустафа???
Или вы готовы поддерживать все, что поддерживают и продвигают ваши кураторы,
сколь бы антисоциальным это не было?
Стыдно называть себя народным депутатом, будучи фактически против своего народа!
13м _ 06.04.2018 00:01
IP: 35.192.161.---
Будет не так, напишу 100 хвалеюных постов но пока, из-за шквала критики от експертов и спецв, не вижу таких предпосылок
13м _ 05.04.2018 23:59
IP: 35.225.163.---
Как по мне, так если систему Симашко цифровать и обеспеить ее ати технологиями, компами и електронным учетоми и то будет в разу лучше. то сравни гипелупа, в некоторые нас. пункты вообще доехать невозможно но мы, чо-то там строим но уже по технологиям 22 века. ((Есть уверенность, что мнигие подписанты, то-же не видят себя в Украине но это субъективно, вобщем как и передыдущий пост, столько критики как Супрун, не получал ни один министр или парламентер, даже от ПР.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter