Мустафа Найем народний депутат України

Заява об'єднання ''Реформи мають бути справжніми'' на підтримку в.о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун

05 квітня 2018, 16:11

"Ми висловлюємо свою підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун, її команді та підтримуємо обраний курс розвитку та зміни, які запроваджує Міністерство охорони здоров'я за підтримки Уряду.

Вперше з часів незалежності нашої держави зміни в системі охорони здоров'я відбуваються системно. Міністерством охорони здоров'я та Урядом була розроблена реформа системи охорони здоров'я, яка була ухвалена Верховною Радою України. З 1 квітня реформа почала запроваджуватися на місцях і українці вперше за 27 років отримали можливість обирати свого сімейного лікаря, а не бути заручниками старої пострадянської системи "прописки". Вперше Україна системно підійшла до реформування фінансування системи, коли кошти будуть використовуватися ефективно, а українці зможуть отримати кращу якість послуг.

За останні 14 років, які пройшли від помаранчевої революції 2004 року, коли українці вийшли заради змін в країні, від захворювань серцево-судинної системи померло більше 6 мільйонів українців.

Половину цих людей можна було врятувати за допомогою програм, які за останні півтора року розгорнула команда Уляни Супрун та Уряд:

- запровадження програми "Доступні ліки", а саме відшкодування державою ліків для контролю тиску, якої вже скористалися 8 млн українців;

- будівництво центрів ангіографії для екстрених втручань при інфарктах;

- закупівлі ліків через міжнародні організації, які економлять до 40% бюджету України на закупівлю ліків і дають можливість врятувати більше життів;

- безкоштовні стенти для невідкладного стентування, вперше в історії країни вперше закуплено в повному обсягу для всіх пацієнтів, які їх потребують.

Відсутність системних змін та простих програм закупівлі та лікування призвели до того, що за 14 років наша держава втратила мільйони життів. Всі були націлені підтрімувати напівживу і відверто непрацюючу систему охорони здоров'я, яку Україна успадкувала від СРСР.

Сьогодні ми бачимо, як команда Міністерства охорони здоров'я крок за кроком вирішує проблеми, які не вирішувались десятиріччями.

Команда Супрун запроваджує сучасну націлену на громадянина систему охорони здоров'я, в якій кожного будуть лікувати за найкращими світовими практиками.

Це досяжна мета і кожен, хто сьогодні приймає рішення має розуміти, яку велику ціну заплатить Україна у разі звільнення Уляни Супрун та її команди.

Вимоги відставки Уляни Супрун з боку реакційних сил комітету з Охорони здоров'я Верховної Ради – останній бій старої корумпованої системи, всемогутнього фармацевтичного бізнесу та популізму, яким байдуже до потреб реальних пацієнтів.

Сьогодні наше суспільство складає екзамен на зрілість – чи готові ми, незважаючи на порожні лозунги про зраду і зубожіння, розбудувати нову систему охорони здоров'я України.

Ми висловлюємо повагу та підтримку команді Уляни Супрун і закликаємо представників всіх політичних сил залишити осторонь вузькі інтереси і згадати, що одного дня існування в Україні сучасної медицини стане питанням саме вашого життя або смерті."

Руслан Корж

Мустафа Найєм

Вікторія Войцицька

Григорій Шверк

Олена Сотник

Андрій Длігач

Олексій Скрипник

Оксана Маркарова

Андрій Журжій

Лев Підлісецький

Володимир Омелян

Макс Нефьодов

Світлана Заліщук

Владислав Рашкован

Іванка Климпуш-Цинцадзе

Олег Деревянко

Андрій Герус

Бернацька Наталія

Світлана Коломієць

Вікторія Пташник

Тимофій Милованов

Наталія Миколська

Валерій Пекар

Ярослав Маркевич

powered by lun.ua
Коментарі — 74
13м _ 05.04.2018 23:51
IP: 35.184.230.---
Обратите внимание, что все подписанты (почти), никогда не критикуют то, что нам предлагаю новые "старшие братья", только теперь этих "братьев" тьма, но лично меня т.с. "напрягает" тот факт, что гражданка США, не видящая свою пенсию в стране и не имеющая сбережений в стране, которую она реформирует, говорит в парламентсо-президенсткой стране, где парламент-первостепенный потом Президент, потом уже уряд, делигированный парламетом, будучи даже не министром а ИО, работала и буду работать т.е. по попростому, ложила и буду ложить, страной рулит Великий человек – Барон, через таких вот Супрун и тех кто пониже. Список найем опубликовал. Громадяни, вкл. мозок! Нас играют. ((
Степан Задорожний _ 05.04.2018 23:47
IP: 46.119.116.---
МОЛОДЦІ!!! Повністю Вас підтримую.
Супрун, єдина людина, яка залишила нормальне життя в США і приїхала на батьківщину своїх батьків, щоб допомогти будувати нові державу. Це і є патріотизм.
А ця комуно-регіональна мерзота, яка тут краде, а живе, чи готується жити там звідки Супрун приїхала, з допомогою, "тіпа большой доктор", Чортомолець, всіма силами намагається звільнити її з посади.
Народе, ти тільки глянь, хто проти Супрун, обер злодій, ще з радянських часів, громадянин Ізраїлю, на якому вже тавра нема де ставити, Рабінович, азіровський викормиш Мураєв, медведчуковська повія Шурма, весь Опущений блок і їм подібні.
Українці, хочете жити в постійному анекдоті, голосуйте за Рабіновіча і буде вам "Не до життя".
Слава Україні!!! Слава Нації!!!
анжелика кубатина _ 05.04.2018 23:19
IP: 35.205.157.---
что-то в статье ни слова-а сколько же придётся выложить из кишени простому украинцу?Одни дифирамбы и только.
Oleksandr Melanchenko _ 05.04.2018 23:18
IP: 35.205.22.---
не всяка дурь з 80-х років заходу в 21 сторіччі в Україні є реформа...
Віктор Іванов _ 05.04.2018 22:27
IP: 188.163.37.---
Дві найкращі реформи від Гройсмана і його міністрів-пенсійна і медична.Рева лікується в Ізраїлі, Супрун отримує пенсію в США. А де буде лікуватися і жити на старості-великий реформатор Гройсман?
Kateryna Ulizko _ 05.04.2018 22:22
IP: 188.163.98.---
абсолютно підтримую вас, Україні потрібні справжні реформи, а не їх імітація, а баба Яга проти, бо в її салоні красоти три шкіри здирають, боїться за особистий бізнес, на авторитеті діда піариться, замки вже приватизувала 4 дітей забезпечила до третього коліна, моталась по бєлу свєту і осіла в Україні, чому ж ти така розумна не залишилась в США? Бо там твого діда не знають, а самотушки ти не довела свою професійність, як лікар-професіонал...
Сергей Михайлов _ 05.04.2018 22:15
IP: 93.72.7.---
Интересно, есть ли в списке подписантов хоть один врач?
А если он там есть, то что у него с честностью?
"Медицинская реформа" от Супрун (правильнее говорить – от Порошенко) ни что иное, как еще одна из схем дерибана бабла. И ничего собственно медицинского в ней нет.
Олександра Базюк _ 05.04.2018 21:55
IP: 35.189.238.---
З великою повагою до автора, все таки дозволю собі заперечити.Вся ця реформа – призведе до ще більшого незадоволення і так низькою якістю нашої медицини. Сімейний лікар потрібен у випадку респіраторних захворювань, що має сезонний характер. Отже літом кількість викликів дорівнюватиме мінімуму, а в осінньо-весняно- зимовий період – максимуму. Кількість лікарів в країні значно знизиться, а ще оплата медсестер, реєстратора, бухгалтерії, менеджерів, комунальних послуг, призведе до тотальної економії, холоду в кабінетах і т п. Щодо вторинної медицини – краще й не згадувати. Бо дороговизна лікарств (адже в стаціонарах навіть шприців немає), наявність Агенств, що повертатимуть кошти (?) (до такого й Сталін не додумався) – стане й надалі явищем геноциду власного народу! Не запровадивши страхову медицину, ми нічого не "реформуємо". А вона більшості – не по кишені!
Віктор Володимирович _ 05.04.2018 21:54
IP: 104.196.5.---
САНДРО:
Не хочеться впадати в песимізм, але ж гарантій, що це не закінчиться пшиком, як і створення доблесних антікорупціних органів нема.
Тож і залишиться: Корупція-нам мать рідна. а Охорона здоров"я- падчерка
Ви не песиміст а юлебот.тому будь-яка реформа,навіть така необхідна та актуальна як медицинська,викликає у вас юльканутих злобу і ненависть!
Alexandr Tomilovich _ 05.04.2018 20:44
IP: 178.94.113.---
Я через хворобу щомісяця витрачав на ліки більше 1200 грн. А останні чотири місяці я їх отримую майже безкоштовно, це мабуть треба дякувати райці бгатирьовій. Писаки ви...
Андраш Пан _ 05.04.2018 20:41
IP: 31.172.136.---
Александр 1

Безкоштовна медицина можлива, якщо знищити прірву між надприбутками корупционерів та злодіїв з одного боку, і виживанням звичайного громадянина з іншого.
Демчук Паша _ 05.04.2018 20:35
IP: 35.205.164.---
Vasil Lutsky:
Тупак
Александр 1 _ 05.04.2018 20:15
IP: 188.163.12.---
Будь-які реформи завжди викликають опір, особливо з боку тих, хто наживався на старої системі медичного обслуговування та збоку тих лохів, які до сі (по старої радянської пам'яті) вважає, що у нас є/можлива безкоштовна медицина. Про ворогів України чи дебілів, які тут пасуться і постійно паплюжать все, що робиться в нашої державі, я вже не кажу.

Добре, що у нас є реформатори, такі як ті, що підписали це звернення, які розуміють, що ці реформи необхідно провести і що супротив старої системи треба подолати. Іншого шляху просто немає. Боріться і поборете. Дякую, Мустафа, за роботу.
Василий Дамаскин _ 05.04.2018 20:05
IP: 178.94.12.---
Пожелаем Ульяне Супрун шаг за шагом достичь намеченных целей в реформировании медицинского обслуживания населения страны.То,что реформировать медпомощь надо, наверное, известно всем. Наряду с критикой надо бы проявить большую активность в подсказке путей и способов решения конкретных проблем,а не занимать позицию стороннего наблюдателя теми,кто действительно подсказать разумное может, но не хочет из за преданности привычному. "Дорогу осилит идущий". Удачи!.
Юрій Євтіхов _ 05.04.2018 19:18
IP: 104.199.37.---
Попередні два тижні перебував у лікарні з лицевим нервом і зрозумів причину опору реформі – велика частина мед. персоналу просто залишиться без пацієнтів, а значить – без роботи. На вході до лікарні висить плакат з клятвою Гіпократа – більшісь забула її текст.
Анатолій Смерека _ 05.04.2018 19:03
IP: 91.195.173.---
похоже на список избирательный, одни слабаки
Елена Величко _ 05.04.2018 18:43
IP: 37.53.136.---
Якби вона учора прийшла зі своєю командою – ще можна було про щось казати...
Такі пафосні заяви... а ви взагалі хоча б щось знаєте, що у медицині усі ці роки, що й вона узялась робити?
А навіщо мені сидіти у черзі до сімейного, коли в мене болить вухо чи око, а серце?
А те, що тих лікарів вже не знайдеш у лікарні – оптимізували... Реформи – то повний доступ до медицини – це коли людина може швидко та доступно полікуватись, якби я не стикнулась – то б не розуміла, який все це жах – всі ці реформи усі 27 років та те, що роб...лять...
Богдан Дівнич _ 05.04.2018 18:41
IP: 35.189.238.---
Я так бачу,що все це підписали т.з. трактористи-машиністи широкого профілю,які не мають жодного поняття про поняття РЕФОРМА,як системного управлінського рішення,тим більше в галузі медицини,не кажучи вже про систему охорони здоров"я,медицина в якій має питому вагу в межах всього 10-15 відсотків.Тому і не дивно,що при підтримці таких і їм подібних т.з. реформи в Україні насправді більше нагадують афери.Подовжувати на цю тему нема смислу-як є,так є і тут сподіватись на "молоду поросль" дарма.
Василь Петренків _ 05.04.2018 18:02
IP: 46.150.22.---
Petr Petrovich:
так ты глупый или подлый?
Василь Петренків _ 05.04.2018 18:00
IP: 46.150.22.---
похоже, Супрун трезвомыслящая и искренне желающая улучшить здравоохранение в Украине. первые шаги реформы очень правильные и давно назревшие. а те, кто считает что это не так, либо глупые, либо подлые.
Vitalyy Dudar _ 05.04.2018 17:10
IP: 31.172.136.---
Якщо нічого не робити, рузультат буде 0. Дякую Супрун і її команді, якщо комітут ВР незадоволений,то МОЗ на вірному шляху.
Leonid Ovod _ 05.04.2018 16:49
IP: 35.225.247.---
Повністю підтримую. Людина відмовилася від посади лікаря в США, яка дуже добре оплачується, залишила все щоб допомогти Україні і ще її паплюжити. Образно кажучи-вона змінила хліб з ікрою на хліб з водою. Їй потрібно пам'ятник поставити за те, що вона просуває те, що мало бути зроблено 20 років назад. Це немислимо, що в Україні така висока смертність (хоча народжуваність не з останніх).
І сподіваюсь ті люди, яких вона врятує скажуть їй дякую.
Честь і хвала їй.
Viktor Chabanenko _ 05.04.2018 16:38
IP: 91.242.193.---
Омелян 2 рази
Ірина Северина _ 05.04.2018 16:37
IP: 77.91.179.---
Підтримую
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter