ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
Роман Андрушко _ 22.12.2013 00:53
IP: 178.136.242.---
а раптом всім взяти і штани вдягнути на виворіт, а раптом не всеремось:)

може харе фігньою страждати – затвердити другий за популярністю на майдані прапор червоно-чорний державним і тоді точно нас в тайожний союз не візьмуть
Юрій Ленець _ 22.12.2013 00:53
IP: 178.95.125.---
Ви, діду, або чарку йо*нули, чи укалолись харашо.
Симулякр Симулакрум _ 22.12.2013 00:52
IP: 91.202.107.---
місяць стояти щоб перевернути прапор, йопта-йопт...
Chad _ 22.12.2013 00:52
IP: 74.125.183.---
Роман Андрушко:
а давайте завтра всі штани навиворіт вдягнемо, може й не всеремось:)
а ти падла кагда паслєдній раз сасюру чітал.?

>>жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов
Chad _ 22.12.2013 00:49
IP: 74.125.183.---
давно пора.
інтірнєт годамі кріком крічіт.
скотіну Кравчука всє умолялі – нє дєлай етого.
а он – голубєнькє нєбо над пшєницєю.
знал жідюра шо дєлал
Роман Андрушко _ 22.12.2013 00:47
IP: 178.136.242.---
а давайте завтра всі штани навиворіт вдягнемо, може й не всеремось:)
Роман Андрушко _ 22.12.2013 00:45
IP: 178.136.242.---
а давайте завтра всі штани навиворіт вдягнемо, може й не всеремось:)
Rex Rexus _ 22.12.2013 00:36
IP: 74.125.181.---
давайте перевернемо прапор і почнемо гризню між собою, між прихильниками нинішнього зображення і перевернутого. янукович буде апльодувати окарі.
-vts-m- _ 22.12.2013 00:36
IP: 74.125.181.---
Нет, господа, так не бивает: тут умний, а тут – не умний...

Ви еще предложіте встать на голову і погудеть в свісток...
Zibarelli _ 22.12.2013 00:32
IP: 95.132.176.---
Жмайло,згинь,нечиста сила!
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter