ПЕРЕВЕРНУТИ ПРАПОР – ЗМІНИТИ ДОЛЮ КРАЇНИ! Неполітичні технології ''перезавантаження''

22 грудня 2013, 00:24

Завтра, на черговому Народному Віче, час змінити долю України.

Державний переворот вже неможливий, зміна влади та навіть її окремих представників, судячи з усього, теж.

Але слід змінити те, що ще можна: тонке духовне тіло України. Той самий філософський камінь, вузлик долі, ергрегор, що знаходиться десь глибоко на споді.

Як це зробити?


Для цього існує чимало неполітичних технологій: спільна колективна молитва, читання Псалмів Давидових, коли усі беруться за руки (для чого, думаєте, Шевченко їх перекладав та переспівував?), хресні ходи та ін.

Але завтра можна зробити вже перший крок до нової країни – перевернути нинішній український прапор, відновивши на тонкому та символічному божественну гармонію щодо історичної долі України-Русі.

Опозиція поки не стала лідером та очільником спротиву. Майдан ще не став повноцінним суб'єктом. Але в усіх – і в опозиції, і в майданщиків, і в простих людей є унікальна можливість – створити новий ергрегор, нову долю країни, її нове призначення.

Ергрегори – це, як відомо, згустки смислів, енергій та волі, які генеруються великою кількістю людей. Свій ергрегор має будь-яка держава, народ, цивілізація, релігійна конфесія, політична партія. Містик і візіонер Даниїл Андрєєв (до речі, родич Тараса Шевченка) у книзі "Роза Мира" так писав про ергрегори: "Под эгрегорами понимаются иноматериальные образования, возникающие из некоторых психических выделений человечества над большими коллективами. Эгрегоры лишены духовных монад, но обладают временно сконцентрированным волевым зарядом и эквивалентом сознательности. Свой эгрегор имеет любое государство, даже Люксембург".

Отже, ергрегор України слід негайно змінювати – звісно, це не одноденний процес, але починати треба тут-і-зараз.

Просто перевернути прапор, просто розвернути долю України – від занепаду, ентропії, виродження, неофеодалізму, небуття та мороку – до світлого та гармонійного існування, що живиться божественною енергетикою.

За законами геральдики, світлий колір мусить бути над темним, золотий (жовтий) – над синім чи блакитним.

За законами метафізики та сакральних символів, предвічне (божественне, райське, надматеріальне, золоте) мусить бути над матеріальним (людським, сотвореним, синьо-блакитним).

Хто поділяє профанічну, банально-емпіричну версію, що український прапор – то є чисте небо над золотим колоссям – хай тепер думає, що справжній український прапор – то є сонце над водою Дніпра, в якому було хрещено давню Русь-Україну.

Отже, прапором спротиву бандюкам, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Якщо комусь подібний підхід здається надто ірраціональним, ось вам раціональне, політично та політологічно обґрунтоване бачення: "свої", тобто прихильники антифеодальної революції, повинні мати свої напівтаємні знаки – наприклад, жовто-блакитний прапор – проти бездушної держави-монстра, яка крокує під синьо-жовтим.

Якщо комусь здається, що спочатку треба перезаснувати чи "перезавантажити" країну, а потім – змінити прапор, то все навпаки: спочатку слід домовитись про прапор, який стане стягом змін та оновлення, а потім вже про самі зміни.

Якщо комусь думається, що прапор догори ногами вішають лише переможені країни, то, як здається, вже 22 роки український прапор перевернутий, наче Україна – це повержена та переможена держава (що, зрештою, є правдою). Хіба не час його повернути на місце?

Завтра, в день Народного Віча, саме ця тема може стати основним порядком денним – бо на інший, більш радикальний, опозиція вчасно не наважилась, а від криків "Геть!" та співів гімну ще ніхто під землю не провалився і на сонці не згинув.

Відважимось на унікальний метафізичний експеримент?P.S.

Пропоную завтра, окрім перевертання прапору, спробувати поскандувати чудове, як на мене, українське прислів'я з позитивним зарядом: "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!".

P.P.S.

А шкода, що "східняки" не навезли в Київ малинових козацьких прапорів – хоча б для культурно-політичної симетрії з бандерівськими червоно-чорними...

powered by lun.ua
Коментарі — 335
Андрій Денисенко _ 22.12.2013 04:37
IP: 195.182.194.---
а краще просто намилюй мотузку...
Андрій Денисенко _ 22.12.2013 04:36
IP: 195.182.194.---
ти за майдан не переймайся, ти сухарі суши, ригівське охвістя
Андрій Денисенко _ 22.12.2013 04:25
IP: 195.182.194.---
а для нас бандерівські прапори – такі самі козацькі, тільки актуальніші
kyjanyn _ 22.12.2013 04:24
IP: 46.30.167.---
Божественне, небесне, несотворене (символом якого є золотий, жовтогарячий колір) є завжди джерелом і причиною існування земного, сотвореного, людського (позначається синьо-блакитним кольором)
cityzen _ 22.12.2013 04:23
IP: 74.125.181.---
Не считаю обязательным переворачивать флаг, Не считаю, что этим действом можно восстановить гармонию, когда она находится в голове каждого или ее нет вообще. А вот режущие слух слова гимна "ще не вмерла","згинуть вороженьки" стоит заменить на более жизнеутверждающие, например: процветает или хай живе и др. Такое впечатление, что слова гимна сочинил человек с заниженной самооценкой, у которого много боли в сердце.Надо менять тональность на мажорную.Как корабль назовешь, так он и поплывет. Много раз повторяющиеся слова, усиленные количеством поющих людей, что еще Украина не умерла, и надежда на то, что доля усмехнется неизвестно когда в далеком будущем, становится мантрой, которая программирует на ожидание и никак не на действие и успех.Ну это мое мнение.
Андрій Денисенко _ 22.12.2013 04:20
IP: 195.182.194.---
а для нас бандерівські прапори – такі самі козацькі, тільки актуальніші
kyjanyn _ 22.12.2013 04:07
IP: 46.30.167.---
Жовто-золотий – домінуючий колір у національному прапору має знову зайняти своє місце зверху, над домінантним – синім, який має бути внизу.
kyjanyn _ 22.12.2013 03:59
IP: 46.30.167.---
Марко Жмайло:
Вестервелле, Ляшко, Зверєв, тепер Портніков... Все блакитне на Майдані. Але Майдан – це не вся Україна, слава Богу.
А ти був на майдані, що про всих таке кажеш? Чи в тебе просто так, язик у роті не тримається?!
Desi _ 22.12.2013 03:57
IP: 176.36.177.---
-vts-m-:
Так шамана виписувать?
Шамани теж люди, з якої... серед ночі їх викликати?:)
kyjanyn _ 22.12.2013 03:53
IP: 46.30.167.---
Марко Жмайло:
kyjanyn:
знизу – блакитне, людське!
Вестервелле, Ляшко, Зверєв, тепер Портніков... Все блакитне на Майдані. Але Майдан – це не вся Україна, слава Богу.
... якщо хочеш я виправлю:

...згодом і нової країни мусить стати жовто-блакитний прапор-ікона божественного ладу: зверху – жовте, божественне, знизу – сине, земне!
kyjanyn _ 22.12.2013 03:41
IP: 46.30.167.---
зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

Це символ нашого переходу і нашого відмежування від старої, по-суті ні на що вже нездатної, комуно-олігархічної країни-колонії.

Жовто-блакитний прапор – це символ нової України і нашої, до речі, мирної революціі.

Слава Україні!
Desi _ 22.12.2013 03:40
IP: 176.36.177.---
О_о, от цікаво, як написано нове призначення, то яке було старе?
Ольга Андреева _ 22.12.2013 03:29
IP: 109.251.234.---
ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ ВЖЕ ДАВНО! ЗГОДНА З ВАМИ 1000000%
Ольга Андреева _ 22.12.2013 03:26
IP: 109.251.234.---
Дмитро Купач:
ЦЕ ВИ ПРО СЕБЕ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Юрій Романенко _ 22.12.2013 03:25
IP: 95.158.48.---
Золотий колір і за ґеральдичними правилами, і за принципами сакрального символізму дійсно мав бути вгорі, прапор УНР, доречі, був саме таким, аж доки символіку не змінили при проголошенні Української Держави на зїзді хліборобів. З того часу й тяглість традиції ототожнення ланів та неба. Проте прапор не має бути пейзажним полотном. Хочу вірити, що в майбутньому Україна матиме прапор, що несе в собі природний сакральний зміст ще з часів прадавньої культури аріїв-оріїв та відповідатиме двом чітким правилам ґеральдики – жовтий кольор – легкий – вгорі (т.н. легкі – на ч.б. зображенні – світлі), синій – т.н. важкий знизу, інше правило – жовтий (золотий) кольор як кольор символу на гербі – вгору, кольор щита герба – долі. Вірю, що й тризуб Володимира Великого – герб України вінчатиме Хрест, як знамення Божої перемоги над темними силами. Велика кількість секуляризованих держав не лякається своєї історії та традицій, своїх символів та оберегів.
Одне другому не завадить. Режим Хама – геть!
Роман Гречило _ 22.12.2013 03:23
IP: 95.132.33.---
Шановний Андрію Окара, вже пару останніх років мулька, на зразок,"Наш прапор не по феншую стоїть", смішить істориків і дає всяким вискочкам нагоду посвітитися (не сприйміть за образу, Вас, шановний, я до них не відношу).
Давайте, якщо вже піднімати це питання, то в час коли в країни буде менше проблем, бо наразі, це тільки відволікатиме від дійсно важливих питань.
Орест Хома _ 22.12.2013 03:16
IP: 192.162.81.---
Уважаемый Андрей.Вы даже себе не представляете как вы правы.Более того нашей стране нужно вернуть прежнее имя-РУСЬ.И никакая не Киевская РУСЬ а Великая Русь.Никакой другой Руси больше не было.Была РУСЬ.То что московия украла не своё название не должно нас останавливать.Нужно просто забрать свои корни и историю.Но дело в том,что сейчас вряд ли народ не отнесётся к этому процессу без подозрения.Несмотря на это,дело делать всё равно нужно.Нужно вернуть то что было нашим всегда флаг сделать правильным как он был со времени Великой Руси.а он был золотым сверху
Yevgen Yeroshenko _ 22.12.2013 03:12
IP: 74.125.176.---
С точки зрения эзотерики – верно и может быть эффективным. Но при условии, что в это верят люди. Судя по комментариям, народ эту область знаний не знает, относится к ней насмешливо или даже со злобой. Поэтому и нечего пытаться призывать Майдан переворачивать флаг и рассказывать об эгрегоре. А вот предложить всем вместе помолиться, вставив в в молитву желаемые слова об Украине (тоже эзотерика)), то хоть так и в самый раз!
kyjanyn _ 22.12.2013 03:08
IP: 46.30.167.---
Андрійю, тільки я би опустив пару абзаців про "...ергрегори...". Зараз найважливіше доступно донести суть пропозиції і швидко її поширити!
kyjanyn _ 22.12.2013 03:02
IP: 46.30.167.---
Андрію Окарі:

- не в брову, а в око!!!

на 100% доречна пропозиція
Kozak Nevada _ 22.12.2013 03:01
IP: 95.132.224.---
Краще би піднесли над майданом прапор Києва – архістратига Михаїла, краще згадайте Шевченкове:

Кругом святого Чигрина Сторожа стане з того світу, Не дасть святого розпинать.
А ви Україну ховайте: Не дайте матері, не дайте В руках у ката пропадать.
...
Не плачте, братія: за нас І душі праведних, і сила Архістратига Михаїла. Не за горами кари час.
Дмитро Купач _ 22.12.2013 02:44
IP: 95.135.127.---
Олевський Юрій:
Дмитро Купач:
Не розкидайтеся такими словами. Це невиліковний діагноз. Ви вважаєте себе цілком здоровим і розумнішим? Читайте Булгакова. Іван Бездомний вголос зробив посилання іншому – шизофренія. Вона, шиза, і зачинила Бездомного у психлікарні.
1. Залиште свої поради для Окари. Мені вони ПХ
2. Візьміть сам і прочитайте. Тільки не в скороченому варіанті. У Булгакова у першому ж розділі написано хто зачинив Бєздомного у психлікарні.
Дмитро Купач _ 22.12.2013 02:41
IP: 95.135.127.---
Коли він пропонував свої безкоштовні послуги радника всяким політикам, хто на це погодиться, то мав на увазі саме такі поради?
Олевський Юрій _ 22.12.2013 02:41
IP: 5.248.254.---
Дмитро Купач:
Не розкидайтеся такими словами. Це невиліковний діагноз. Ви вважаєте себе цілком здоровим і розумнішим? Читайте Булгакова. Іван Бездомний вголос зробив посилання іншому – шизофренія. Вона, шиза, і зачинила Бездомного у психлікарні.
-vts-m- _ 22.12.2013 02:39
IP: 74.125.17.---
Олег Прохоров:
Тоді цей "емоційний романтик" має дослухатись до Вас і знести цей блог, бо блог провокативний, призив не на часі (суспільство не готове, немає юридичних передумов) і НЕ ЗА ЦЕ ЗАРАЗ БОРЕМОСЬ!
Ну, тут згоден...
Зараз поживемо, і потім побачимо...
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter