Святослав Олійник Народний депутат України п'ятого та шостого скликань, Голова підкомітету з питань кримінально-процесуального законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.

Боротьба з корупцією, або як знищити прокуратуру (документи)

25 лютого 2008, 18:23

За останній тиждень увагу ЗМІ привернула тема порушення кримінальної справи за фактом розбійного нападу на гр-на І. Гранцева особами, надзвичайно близькими до діючого київського мера. Проте, можу впевнено сказати, що навіть ті повідомлення, які були на цю тему, далеко не відображають справжній масштаб ситуації. Так часто буває, що, здавалось би, незначна на перший погляд подія раптом викликає надзвичайно серйозні наслідки, або висвітлює проблеми значно більшого масштабу.

Отже, коротко згадаємо хронологію подій.

У середу, 20 січня, з'явилося перше повідомлення про порушення кримінальної справи відносно В. Супруненка, Д. Комарницького та невстановленої особи за фактом розбійного нападу. Трохи пізніше того ж дня оприлюднено повідомлення прес-служби Київради, де від імені Комарницького ця інформація була названа "качкою". Ще до цього моменту прес-служба Генпрокуратури офіційно підтвердила факт порушення кримінальної справи відносно двох депутатів Київради.

Приблизно через годину після оприлюднення інформації про цю справу в Інтернет-виданні "Українська правда", у справі з'явився слідчий, який приступив до її розслідування і призначив перші слідчі дії на 9 ранку наступного дня. Але цей слідчий не встиг провести жодної слідчої дії, і вже з самого ранку він терміново був викликаний до Генеральної прокуратури з усіма матеріалами. Там справу було в нього вилучено і більше слідчий не бачив справу, а справа слідчого. Для того, аби розвіяти всі сумніви, від першої особи зазначу, що справа витребувана особисто Генеральним прокурором України і він сам її особисто вивчав. Для всіх, хто професійно працює у сфері кримінального процесу, абсолютно зрозуміло, яка за масштабом має бути сила, що змусила б Генерального прокурора України з такою поспішністю особисто вивчати матеріали конкретної справи, та ще й у подальшому поставити під сумнівним процесуальним документом свій підпис. І це по кримінальній справі про так званий "простий" розбій. Чому "простий"? Тому що таких справ в кожному слідчому підрозділі України десятки, і жодної з них не вивчає особисто перша особа прокуратури. І дійсно, Генеральний прокурор опинився в надзвичайно складній ситуації. З одного боку, як працівник прокуратури, як людина, яка формально покликана відповідати за стан законності в країні, він добре розумів, що справу про розбійний напад закрити не можна, особливо за своїм власним підписом. Не можна тому, що всі правоохоронці і, в першу чергу прокурори, абсолютно точно прочитають "між рядків", що саме відбулося. Прочитають, але не зрозуміють. Чому не зрозуміють? Тому що ніхто з них – прокурорів областей, міст та районів не дозволяє собі так нахабно закривати справи саме цієї категорії. Не існує також жодного рішення суду, яким було би скасовано справу про розбій, грабіж і навіть крадіжку. Тобто, для всіх, хто працює в сфері кримінального процесу, однозначно відомо, що справи про розбійні напади ще ніколи в історії не закривалися вольовим рішенням, без проведення жодної слідчої дії, та ще й за підписом Генерального прокурора. Насправді це означає колапс прокурорської системи, тому що після такого рішення прокуратура абсолютно офіційно, причому в особі Генерального прокурора, стає елементом злочинного ланцюга в системі приховування злочинів насильницького і корисливого характеру. Це остаточне падіння авторитету Генпрокурора в перш за все в очах своїх підлеглих. Фактично – це дах для бандитизму.

Отже, Олександр Медведько це все добре розумів. А з іншого боку, був хтось такий, чию вказівку Генеральний прокурор України не міг не виконати. Більше того, Олександр Іванович не взявся б приймати таке рішення на самоті. Він скликав невеличку нараду із найближчих до себе заступників, з якими і ділився своєю нелегкою долею. Крутили на цій нараді цю справу, перечитували від першого до останнього аркушу, а потім назад, шукали будь-яку зачіпку, але розбій є розбій. Це злочин, який вчинюється в умовах очевидності, саме тому його суспільна небезпека за своїм рівнем відстає тільки від умисного вбивства. Отже, по цій справі юридичних зачіпок не знайшлося. Ніхто з учасників наради не взявся порадити Генеральному виконати поставлену задачу. Набрався Олександр Іванович сміливості і видзвонився на ту вулицю, з якої надійшла команда. Сказав, вибачте, але закрити цю справу не можу! На тому і закінчився непростий день. Але така відповідь не задовольнила цих "телефоністів". Це ж треба тепер озвучити фігурантам, що генеральний прокурор не виконав задачу. А фігурант тоді скаже, що і він, в свою чергу, не виконає те що, від нього вимагається і так далі – по ланцюгу корупції. І тоді цей гнійник вибухне. Так що відмову у генпрокурора не прийняли, а кролику завжди властиво добровільно йти в пащу удава. Отже, зібрався генпрокурор і пішов...

І на ранок в понеділок всі дізналися про те, що Генеральний прокурор України особисто, без проведення слідчих дій встановив, що "факт розбою мав місце", але конкретні особи до нього не причетні.

Це нісенітниця! Очевидна нісенітниця. Оскільки до цієї корупційної вакханалії залучені люди, які сьогодні визначають напрямки розвитку нашої держави, суспільство має право знати більше інформації про ці події, тому я даю посилання на окремі документи, щоби всі зацікавлені особи могли подивитися самі. З цих документів прибрана лише та інформація, яка може зашкодити проведенню слідства, а саме – прізвища свідків. Хоча як тут можна більше зашкодити слідству, ніж це вже зробив генеральний прокурор, мені важко уявити.

П.с. Трохи слів про тих, хто одним махом зруйнував прокуратуру, як правоохоронне відомство, і створив прецедент "продажу" справ про розбійні напади. Мені достеменно відомо, що народний депутат України Андрій Портнов сьогодні мав телефонну розмову з заступником керівника Секретаріату Президента України Ігорем Пукшиним, де попередив його особисто про те, що його дії, та дії інших осіб, причетних до втручання у хід цього слідства, утворюють склад кількох злочинів, а саме – заздалегідь необіцяне приховування особливо тяжкого злочину, втручання у діяльність працівників правоохоронного органу, що перешкоджає затриманню особи, яка його вчинила, та вчинене службовою особою з використанням службового становища.

powered by lun.ua
Коментарі — 36
Unique _ 28.02.2008 01:13
IP: 91.124.62.---
27.02.2008 00:57___ _Киянин_
Всі шнирі завжди одинакові. Ви ж не можете доказати, що ви кращі, тому пробуєте доказувати, що ми, якщо не такі самі, то ще гірші. Музей жертв помаранчевої революції в Луганську – той самий принцип, розказують аби-що і казна -як, розраховуючи на відвертих даунів. І ті послушно "ведуться", вірять в найнеймовірніше. Але таких все менше.
Демонструєте повну моральну деградацію, тваринний страх всіх недолугих перед змагальністю, добросовісною конкуренцією, які все-таки неминучі.
На дно, куме, на дно...
Святослав Олійник _ 28.02.2008 00:19
IP: 194.44.137.---
1. Про причетність Пукшина та інших до втручання в цю справу знаю далеко не один я, знає певне коло працівників генпрокуратури, яким розповів про це сам Медведько. Справа в тому, що таке не можна приховати. Якщо у когось є бажання завести це питання у рамки якогось юридичного процесу – кримінального чи цивільного, то ми готові, але ніхто і не заводить тому, що багато людей володіють цією інформацією.
2. Щодо тендерних закупівель та земельних оборудок. Наводьте факти, якщо бажаєте, пришліть мені поштою на адресу ВР, якщо там дійсно є факти, я підпишу звернення до Генпрокурора з проханням їх перевірити. Я вже не один рік чую про ці земельні оборудки, але жодного разу ще ніхто не показав хоча б одну сотку землі. Більше того, я навіть колись бачив аналітичну довідку МВС на цю тему і прочитав її. ТАм йдеться про те, що в окремих випадках застовуються схеми виведення земель, до яких начебто можуть бути причетні ті чи інші депутати. І що? Ці схеми не суперечать закону, причетність депутатів взагалі нічим не підтверджена. В будь якому разі, коли мені це показали, я сказав – розслідуйте, перевіряйте. Гарантую, що в кабмін нікого не викликатимуть і вказівок не дадуть. Доречи, на Банкову викливають по три рази на тиждень в таких випадках. Жодному правоохоронцеві не дали вказівку з кабміну щось не перевіряти.
Тепер про закони, після провокації з голосуванням змін до закону про держзакупівлі, Саме наші депутати зареєстрували законопроект про ліквідацію ціє тендерної палати. Хай ПР розблокує парламент і примемо це рішення.

3. Це питання, вибачте, чистий брєд. Ніколи Портнов не представляв Януковича. Ще раз кажу, це не просто брехня, Це – брєд. Дайте хоч одне підтвердження цьому, або більше такого не пишить
Святослав Олійник _ 28.02.2008 00:18
IP: 194.44.137.---
1. Про причетність Пукшина та інших до втручання в цю справу знаю далеко не один я, знає певне коло працівників генпрокуратури, яким розповів про це сам Медведько. Справа в тому, що таке не можна приховати. Якщо у когось є бажання завести це питання у рамки якогось юридичного процесу – кримінального чи цивільного, то ми готові, але ніхто і не заводить тому, що багато людей володіють цією інформацією.
2. Щодо тендерних закупівель та земельних оборудок. Наводьте факти, якщо бажаєте, пришліть мені поштою на адресу ВР, якщо там дійсно є факти, я підпишу звернення до Генпрокурора з проханням їх перевірити. Я вже не один рік чую про ці земельні оборудки, але жодного разу ще ніхто не показав хоча б одну сотку землі. Більше того, я навіть колись бачив аналітичну довідку МВС на цю тему і прочитав її. ТАм йдеться про те, що в окремих випадках застовуються схеми виведення земель, до яких начебто можуть бути причетні ті чи інші депутати. І що? Ці схеми не суперечать закону, причетність депутатів взагалі нічим не підтверджена. В будь якому разі, коли мені це показали, я сказав – розслідуйте, перевіряйте. Гарантую, що в кабмін нікого не викликатимуть і вказівок не дадуть. Доречи, на Банкову викливають по три рази на тиждень в таких випадках. Жодному правоохоронцеві не дали вказівку з кабміну щось не перевіряти.
Тепер про закони, після провокації з голосуванням змін до закону про держзакупівлі, Саме наші депутати зареєстрували законопроект про ліквідацію ціє тендерної палати. Хай ПР розблокує парламент і примемо це рішення.

3. Це питання, вибачте, чистий брєд. Ніколи Портнов не представляв Януковича. Ще раз кажу, це не просто брехня, Це – брєд. Дайте хоч одне підтвердження цьому, або більше такого не пишить
_Киянин_ _ 27.02.2008 00:57
IP: 194.187.110.---
Святославе, дайте-но мені відповіді на 3 питання:

1. У вас є хоч один аргумент, крім "одна бабка а ля Портнов сказала", що Ігор Пукшин примусив Медведька скасувати постанову про порушення кримінальної справи?

2. Чому ви не такі принципові у питаннях причетності ваших колег з БЮТ до корупційних схем у держзакупівлях та земельних оборудках? Як так виходить, що НУ голосує за скасування мораторію на ринок земель, а ПР, БЮТ і КПУ його вкотре продовжують? Або чому НУ роками не голосує за корупційні закони про держзакупівлі, а згадана трійка робить це постійно? Невже ваші спонсори не можуть знайти менш цинічні способи красти?

3. Як ви поясните, що коли після "третього туру" у 2004 році регіонали подали на помаранчевих до ВСУ, позицію команди В.Януковича представляв "борець за правду" Андрій Портнов?

Чекаю на відповідь...
chloma _ 26.02.2008 22:39
IP: 213.179.251.---
Что делать чтобы прекратить преступ деятельность прокурора не нарушив при этом Закона?Действующих законов достаточно необходимо их уметь использовать путь Есть! Он заключается в использовании Конституц закона об обращениях граждан УК, УПК Для этого необходимо иметь факты преступлений какого-либо чиновника по хищениям на суму свыше 100тыс.Вы пишете коллективное (50человек) заявление прокурору о совершении преступления имея на руках неоспоримые доказательства Заявление в двух екз-один зарегистрир екз оставляете себе. Далее через две недели или через месяц Вы получаете ответ прокурора: в возбуждении уголовного дела отказать на осн ст.6 п2 УПК Но на основании ст.18 закона об обращении граждан мы имеем право ознакомиться с материалами проверки Далее всем подписантам необходимо явиться к прокурору в приёмный день и на осн ст18 зак об обр граждан потребовать предоставить материалы проверки Прокурор предъявляет какую-то чушь, в которой все факты искривлены,в ответ внесены недостоверные данные на основании которых прокурор, нарушив присягу и отказавшись выполнить требования ст4 УПК,совершил преступление, квалифицируемое ст. 364 ч.3 и 366ч.2 УК Украины. В таком случае Вы,выполняя свой гражданский долг обязаны задержать преступника на месте преступления и вызвать прокурора области
по приезду вручить ему заявление о преступлении прокуора и потребовать в Вашем присутствии возбудить уголовное дело по действиям прокурора.При его отказе-хватать и его и вызывать депутатовВР
Unique _ 26.02.2008 19:58
IP: 91.124.61.---
6.02.2008 10:45___ stanko
Вам не завадить наступних лекцій курс:
http://www.epravda.com.ua/columns/47c28cc6356cc
http://www.prokuratura.org.ua/modules/news/?navid=255&newsid=2439
http://www.prokuratura.org.ua/modules/news/?navid=255&newsid=2477
http://www.vlasti.net/index.php?Screen=news&id=253995
Святослав Олійник _ 26.02.2008 16:18
IP: 82.207.124.---
Шановні друзі! Дякую за обговорення піднятої теми. Спробую дати відповідь на деяки питання.
1.Чому справа порушена більше, ніж через 2 роки? відповідь на це дає сам Медведько, який констатує, що 5 разів виносилися постанови про відмову в порушенні кримінальної справи. Матеріали дослідчої перевірки містять 2 томи, з яких майже все – це листування з приводу незаконних відмов у порушенні кримінальної справи. Це такий "пінг-понг", коли прокурор відповідає, що він скасував постанову про відмову та призначив "додаткову перевірку". Таких повноважень в прокурора немає. Або постанова про відмову в порушенні справи скасовується, і порушується кримінальна справа, або рішення про відмову винесено законно. Це слідує з вимог ст. 100 КПК УКраїни. Я вже звернувся до Генпрокурора з пропозицією в рамках службового розслідування, яке він призначив, притягти до дисциплінарної відповідальності самого себе, оскільки це саме він не відреагував на численні скарги не те що потерпілого, а і багатьох (підкреслюю багатьох) народних депутатів. Наприклад, лише у березні 2007 року до Медведька звернулися одночасно шість нардепів, які звертали увагу на порушення закону в цій справі, але отримали чергову відповідь, що питання "знаходиться на контролі".
2.Чому у вказівках немає вимоги про встановлення свідків? Такі вимоги є, але вони закриті, тому що там вказується де і як встановлювати цих осіб. Це може зашкодити слідству.
Крім цього, я звернувся із зверненням до інформаційного центру МВС щоби отримати дані про кількість скасованих прокурорами в порядку ст. 100 справ про розбійні напади. Як тільки отримаю дані, проінформую.
3. Чому вказано про телефонну розмову Портнова і Пукшина – це прямий напрямок для журналістів. Кожен представник ЗМІ може попросити у Портнова коментар з цього питання і він його дасть, пояснивши роль і обсяг причетності Пукшина до втручання у цю справу. Скажу одразу, Пукшин – це маленький виконавець у цьому ланцюгу, ініциатива закриття цієї справи йде значно вище. Так само журналісти можуть спитати у самого Пукшина, або навіть у гаранта Конституції як він прокоментує ці прямі звинувачення у прикритті розбійних злочинів.
Для тих, хто розуміється в питаннях юридичної кваліфікації дій, наведу всього одну цікаву подоробицю – тілесні ушкодження завдано за допомогою кастету. Саме це і призвело до розладу здоров"я потерпілого, тому що прийшлося робити операцію на обличчі. Звичайно, що пукшини про ці подробиці не знають, бо їм байдуже. У них одна задача – забезпечити дієздатність нинішнього складу більшості в київраді
Vlad_iz_Kharkova _ 26.02.2008 15:43
IP: 195.26.93.---
Господину, который пародирует мой ник, при этом категорчиным тоном говоря странные вещи, могу только объяснить, что если депутат знает о фактах коррупции, то он знает что с этими фактами делать. А если он участвует в наезде правохранитлеей на какого-то политика или бизнесмена, то так и надо говорить.
От Черновецкого получат что хотят и дело снова закроют, с Олейником поделятся за участие. Если кто-то этоназывает борьбой с коррупцией, мне очень жаль.
gorbal _ 26.02.2008 11:06
IP: 77.91.150.---
Тотальна корупція, що після Майдану на певний час здала позиції, знову міцно охопила державу. І як не прикро, але саме вона є сьогодні найбільшим гальмом розвитку держави. Вірогідно, потрібно зменшити термін каденції ПРезидента, Верховної Ради та місцевих голів максимум до 4 років. І одразу провести перевибори. В тому числі – мера столиці.

Такий показовий крок став би черговим прецедентом в політичному життя України. Можливо, зробив би нашу політику хоч трохи прозорішою. Будь-хто, премігши на столичних виборах, матиме певний час імунітет проти корупції та кришування. Краще, щоб це була людина вполітична, як Кличко, оскільки решта кандидатів заплямовані співпрацею з різнимии кланами.
Але ключове питання не в тому, хто очолить місто, головна проблема в тому, що потрібні хоч якісь зміни.
stanko _ 26.02.2008 10:54
IP: 195.78.58.---
В наведених документах викликає подив відсутність у вказівках Генпрокуратури пункту про проведння заходів по встановленню інших можливих свідків, а це ж було в 17-30 біля БТІ, тобто народу там в той час було дуууже багато... Одних працівників БТІ опитати – то вже шмат роботи, перспективної роботи! Але... Не розумію також з якого дива Медведько скасував постанову про порушення КС проти конктерних осіб??? Потерпілий конкретно вказав хто саме нападав, є свідки, які, я так розумію, цей факт підтвердили... Відмазують грабіжників!!! Бо зятьок і васал! А де, до речі 20 тис дол., що були в портфелі постраждалого?
stanko _ 26.02.2008 10:45
IP: 195.78.58.---
Автору – останній пасаж про те, що Портнов подзвонив Пукшину та попередив його про крим.відповідальність – просто геніальний!:) В найкращих традиціях чи то Голлівуду чи то Мосфільму... із циклу: далі буде...:) А як це Ви собі уявляєте: телефонує значить юрист Портнов юристу Пукшину і ропочинає читати курс лекцій по крим.праву??:)) Цікаво, хто кого куди послав після цього? В який гастроном і за якою водярою?:) А ще Пукшину звонив юрист Іванов із заводу "Серп і молот" і теж хотів почитати курс лекцій на тему...
stanko _ 26.02.2008 10:37
IP: 195.78.58.---
25.02.2008 19:17___ БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ "Она возглавила людей "сделавший себя с самого начала", благодаря себе, а не связям, блату и деньгам"
Ржунимагу!!!!! Шановний – Ви, мабуть, останній романтик Майдану. "self-made man" – це навряд чи команда Тимошенко. Кого ви відносите до "self-made man" – Губського, Живаго, Ярославського...?? Шановний, да заглянте в їх біографію і все стане на свої місця... Чи мо Антон Яценко, що заробив мільйони на Тендерній палті це в вашій уяві "self-made man"?? Вони хочуть реформ?? да вони здохнуть через три дні вільної економіки, бо лишень в монопольно-ексклюзивних умовах можуть "варити бабки"! Вони знають як їх витягувати з бюджету та карманів споживачів за держпротекцією, але Васадзе стане жебраком, якщо з нього зняти всі пільги, кому будуть потрібні його "залізяки" за 5 тисяч доларів?? Не приписуйте Юлі та її сателітам якості, яких у них не було відпочатку...
Буд-ник _ 26.02.2008 10:36
IP: 193.27.0.---
То Vlad_iz_Kharkova 02:06
О том, что МВД закрывало дело (в 2005, т.е. при министре Луценко), а сейчас оно всплыло заново, писали в прессе.
Так то воно може бути й так, але я, наприклад, свого часу не вловив в ЗМІ оцей факт. Думаю, що більшість наших співгромадян – також. В силу різних причин.
Тому, на мою думку, С.Олійнику варто було б якимось чином для повноти викладу теми згадувати відповідні факти та давати відповідні посилання. Принаймі, для того, щоб ми з Вами зайве не сперечались. І не було приводів окремим нашим заангажованим колегам верзти нісенітниці (м'яко кажучи).
krabat _ 26.02.2008 10:13
IP: 77.121.165.---
26.02.2008 09:35___ Ф-Всеволод
"... в качестве аргументов в споре может только такая же омерзительная личность."

Ф-Всеволод, хоча дуже часто у Ваших коментарях і проблискує зерно логіки але загалом все це здобрюється вагомою порцією "сквєрнословія".Маю зауважити,що "скверна" у перекладі з грецької означає "хвороба"...І дійсно у сучасній психіатрії відомий синдром,що отримав назву КАПРОЛАЛІЯ,тобто невимушене підсвідоме вживання нецензурних, образливих,брутальних слів та виразів...Цей синдром набув найбільшого поширення у середовищі радянської партійної та господарської номенклатури як реакція на приниження вищим нижчого в умовах недорозвинутої психо-лінгвістичної природи суб"єктів... І хоча Ви безбожник,але варто мати наувазі,що "... лавина прокльонів повернеться градом скверни,що проллється на голову проклинаючого".
Vlad_z_Kharkova _ 26.02.2008 10:02
IP: 91.90.16.---
И вмешательство в дело депутата Олийныка считаю подтверждением версии о тупом наезде.
Полная хрень: если хоть один из депутатов заявляет о фактах коррупции, то это тупой наезд. А если все остальные молчат – то правильно делают.
Ockham _ 26.02.2008 08:37
IP: 195.5.37.---
26.02.2008 01:10___ БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Вас задовольняє подібна конкретика?
Не зовсім зрозуміло, чому надання певним працівникам прокуратури земельних ділянок ви називаєте комерційною діяльністю, але, погоджуюсь, що земля може бути мотивом для зловживань вдладою. Тільки от Олійник трохи інакше розставив акценти, а саме – секретаріат президента давив на Медведька з метою закриття справи. Інформації про отримання Пукшином чи Балогою зелі від Черновецького часом немає?
Vlad_iz_Kharkova _ 26.02.2008 02:06
IP: 92.113.219.---
25.02.2008 21:53_ Буд-ник О том, что МВД закрывало дело (в 2005, т.е. при министре Луценко), а сейчас оно всплыло заново, писали в прессе. Слишком хорошо известна любовь правоприменителей открывать дела, закрывать их на определенных условиях, потом открывать снова и снова на определенных условиях закрывать против лиц, с которых можно что-то получить. Поэтому я не могу из приведенных документов понять, было преступлеоение или был наезд, а теперь после конфликта он повторился. И вмешательство в дело депутата Олийныка считаю подтверждением версии о тупом наезде. Хотя категорично судить не могу, в отличие от всезнающих северянинов, йыцов77 и пр.
Vlad_iz_Kharkova _ 26.02.2008 01:56
IP: 92.113.219.---
25.02.2008 21:05_ Stan-78 Мне всегда было интересно, если человеку по сути нечего сказать, а гадость сказать хочется, неужели надо в обсуждение лезть?
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 26.02.2008 01:19
IP: 77.109.12.---
Ockham
І останне. Яким чином, після всього вище сказанного Прокуратура може бути об'єктивною, послідовною і принциповою до порушень з боку "руки дающого землю Л.Черновецького", з якої багато хто з керівництва прокуратури має "на червону ікру" для свого персонального бутерброду. Особливо, коли виникла реальна небезпека рідного зятька та кума міського голови!? Вас задовольняє подібна конкретика?
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 26.02.2008 01:10
IP: 77.109.12.---
Ockham

Ockham. Якщо Ви не побачили конкретики, а щось "взагалі", то конкретизую особисто для Вас. В народного депутата В.Бондаренка є документи, які він продемонстрував на прес-конференції, про передачу Л.Черновецьким 50 ділянок землі киян Прокуратурі Україні.Про ці дукументи було офІційно заявлено в інформагенції РБК. Прокуратура, в силу свого статусу ні при яких обставинах не повинна займатись комерційною діяльністю. Її функції строго визначенні нормативними документами. Всупереч цього Прокуратура займається торговими операціями з отриманою за сумнівними схемами від київської влади землею.Вищий інститут влади придназначений контролювати за виконанням законності інші інститути, перший порушує ці закони. Створює прицедент і виконує функції в корупційній схемі яка склалась між правниками та столичною владою. О це й є класичний приклад корупції по-київському! Схема наскільки нахабна, що так і "проситься" до гучного судового процесу, після якого ймовірність того, що "Бандити будуть сидіти в тюрмах!" досить значна.
Ockham _ 26.02.2008 00:24
IP: 77.123.165.---
25.02.2008 23:45___ БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Молодець Анатолій!
Про Гриценка на іншому Блозі. Ви мов заправський політик, Симоненко чи той же Черновецький. Коли по суті справи сказати нічого, тоді починається "взагалі".
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 25.02.2008 23:45
IP: 77.109.12.---
Ларчик відкривається досить простенько. Перша частина Марлезонського балету: Управляння справами Прокуратири України отримало від Київського міського голови близько 50 ділянок землі. Друга частина Марлезонського балету: Управління справи Прокуратури України пускає цю земельку в комерційні операції.
НОНСЕНС: ЧИ Є, ОКРІМ ФАКТІВ НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ, ВИПАДКИ КОЛИ ПРОКУРАТУРА ЗАЙМАЄТЬСЯ БІЗНЕСОМ!? ЧИ МОЖЕ ПРОКУРАТУРА БУТИ ОБЄКТИВНОЮ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО СВОГО ОСНОВНОГО БІЗНЕСОВОГО ПАРТНЕРА!? У СТОЛИЦІ ПРО ЦЕ ЗНАЮТЬ МАЙЖЕ ВСІ. ОКРІМ ГАРАНТА. АЛЕ ОСТАННЕ, ПІСЛЯ МАНІПУЛЮВАННЯ З ЗГАДАНИМИ ДОКУМЕНТАМИ, НАШТОВХУЄ НА СУМНІВИ.
Навіть біблійські притча, про те,що Ісус вигнав торговців з Храму для наших можновладців не аргумент. Подивіться на палаци наших чиновників з тієї ж прокуратури і не лише її. Тільки не говоріть, що побудованні вони виключно на їх заробітню платню.Нетреба себе обманювати.Чиновна публіка, в своїй більшості, йде у владу, не для служби на благо Вітчизни, а заради здирництва та особистого збагачення. Досить одного погляду на Супруненка та Комарницького, щоб зрозуміти хто перед Вами. Про це скаже за себе-шмаття цих мажорів. А як вони дубасили своїх колег в залі.
Щоб зрозуміти витоки української корупції не потрібно бути Ш. Холмсами, витоки зверху. Вони навиду всіх. Просто потрібно називати речі своїми іменами, вголос, прямо в очі. Тому вважаю заяву А.Гриценка,стосовно газових справ на передачі С.Шустера – сміливими вчинком. Молодець Анатолій!
Dmitriy_East _ 25.02.2008 22:49
IP: 91.124.86.---
Автор припустився помилки стосовно дати події: інформація про порушення справи з"явилась 20 лютого, а не 20 січня 2008 року.
Можна припустити, що наступним етапом буде скасування постанови про порушення кримінальної справи за фактом вчинення злочину судом (підстави для цього є, оскільки на момент порушення справи відомі особи, які вчинили злочин і порушувати справу за фактом не можна)
йцу77 _ 25.02.2008 22:48
IP: 77.91.129.---
тех денег, которых наворовали Супруненка и Кумарницкий при мэрстве Черновецкого хватит на то, чтоб подкупить и Пукшина и Медведька и даже найти трех инопланетян, которые сознаются в разбое...
цепочка коррупции, изложенная Г-ном Олейником имеет право на существование, если вспомнить, что Пукшин – в прошлом адвокат, который посреднически "решал" вопросы клиентов, вместо того чтобы этих клиентов защищать по закону. Интересно, сколько полил Пукшин, а сколько от него – Медведько, думаю где-то по дороге затерялся ноль... или два ноля
Буд-ник _ 25.02.2008 21:53
IP: 193.27.0.---
То Ockham 20:59
То Vlad_iz_Kharkova 20:35
Олійник вирішив, що ламати очі наведеними документами ніхто не стане, а ті на кого це розраховано віритимуть йому на слово
А я Вам пораджу, колеги, додатково поламати очі. І в заголовку другого аркушу документу прочитати: "Постанова про скасування постанови про відмову в порушенні кримінальної справи та порушення кримінальної справи". Тобто: Кримінальна справа за цим фактом одного разу вже відкривалась, але була закрита. Цього разу вдруге відкривається через повторну скаргу потерпілого.
Інше питання – а чим викликане оце друге звернення потерпілого до органів? Можливо, і
провокация Луценко против Черновецкого и разоблачили окружение Черновецкого в преступлении, а он прикрывает... Но то, чтособытия 08.2005 всплыли только сейчас, говорит в пользу 1-го
І на користь Вашого припущення, шановний Vlad, свідчить те, що перший раз ця справа розслідувалась підрозділом МВС. І, як видно з документів, органом МВС ця справа була благополучно закрита. Напевне тому, що ще рік тому Черновецький та його команда були у фаворі у відомого держоргану. На відміну від сучасності.
Ну, а те що це повідомлення нардепа Олійника – злив компромату по-сутті; або ж спроба привернути увагу громадськості до компромату – вже третя справа. Ми ж бо – Україна, третя країна... Безвідносно до встановленого (чи ще ні, або ж невинуватості) факту злочину з боку підозрюваних по цій конкретній справі.
Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Корупція1432 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter