19 жовтня 2012, 15:35

Нєкій Нікалай Азаров дійшов до вищого ступеня совковості й тупорилості

Щойно натрапив на інформацію з промовистим заголовком "Николай Азаров: Мария Матиос дошла до подлости и маразма". І що там можна почитати? Ось вам зразок прямої мови людини, яка уявляє себе прем'єр-міністром України:

"Номер 2 списке "УДАРа" некая Матиос, писательница. Кто там читал ее произведения, не знаю. Я лично не читал и читать не буду. Она сравнила обелиск на Могиле неизвестного солдата в Киеве в парке Славы с фаллосом. И она это сравнение сказала, когда там осудили одну тоже недалекую дивчину, которая жарила яичницу на Вечном огне"

Але це ще не все. Далі йде відверта лайка і "сєтованіє", що такі "крічущує" факти не обурють громадськість і вона, розлючена, не лінчує "зарвавшихся" "нєкую пісатєльніцу" та "нєдальокую дівчіну" і зловісна обіцянка взятися за вирішення "ідєологіческіх вопросов". Вочевидь, в кращих совкових традиціях, "как завєщалі вєлікіє Лєнін і Сталін".

Тому принагідно поділюся інформацією з українцями, бо для "нєкоєго" чиновника, який два слова не вміє зв'язати мовою країни, в якій береться прем'єрствувати, вона буде, мабуть, недосяжною.

1. М. Матіос – письменниця, твори якої практично читають всі українці, які уміють читати. Н.Азаров до таких не належить.

2. Позахудожню стелу в Київському парку слави фалосом назвала не М.Матіос, а кияни. Так цей недолугий монумент називали раніше, називають зараз і будуть називати. Просто, завдяки Марії, про це дізналося більшість українців.

3. Громадськість це не обурює, бо путінська риторика "о бальшой пабєде савєцкого народа" цікавить все менше й менше українців. Натомість все більше розуміє – то була не наша війна, і аж геть не наша перемога. Але у тій війні пролилися ріки нашої крові, а тому пам'ять – це питання особисте, а не предмет політичних спекуляцій від владних імпотентів.

4. Більшість українців знають, що Ветеранів Другої світової війни на сьогодні залишилося дуже мало, практично. Одиниці. І влада мала б займатися їхньою всебічною підтримкою, а не просторікувати на догоду "ряженим" клоунам з МГБ, НКВД, КГБ, "смершу" та інших доблєсних служб, завойовуючи в них прихильність.

5. Оскільки, через тиждень вибори, то подумайте – чи не купився хтось на брехливі ролики про стабільність, добробут та іншу красиві вигадки, адже насправді вам обіцяють тухлий совок і мракобісся.

Отже, те, що у нас при владі люди з інтелектом на багато поверхів нижче плінтуса, ні для кого не таємниця. Але коли отакі висловлювання звучать з вуст перших осіб, звиняйте, панове! Чи не пора цим тупорилим совкам туди, звідки вони і випливли – до каналізації історії?

powered by lun.ua

Жертв Голодомору сьогодні вшановують і у Вільнюсі

Зараз я знаходжуся у столиці Литви Вільнюсі. Тут хлопці з ВГО "Вся Україна" зорганізували дуже гарний захід – на одному з головних майданів – Ратушному – вибудували "Українське містечко"...

Пришліть, будь ласка, новий пароль доступу!

Редагувати попередні дописи можу, а нових додавати не можу! Може хтось пояснить – у чому справа? Може, хтось допоможе?...

Віктор Баранов: "Фарисейству немає кінця, або Чергова "правда" від Яворівського"

ВІд автора блогу. Про все це я вже тут писав, і не раз. Але коротко. У статті В.Баранова всі "яворівські" оборудки й оборудочки висвітлюються значно детальніше...

6 листопада – день відновлення московської окупації Києва

Завтра – вихідний день. І не просто вихідний – його доведеться відпрацьовувати в суботу. Бо нашим владним совкам "нє ймьотца" – ніби й до Европи сунуться, а ніяк від московської пропаганди відлипнути не можуть...

Знайти письменників

Щиро переконаний, що геніїв українського слова варто розшукувати ще серед вихованців дитсадків. Для цього має існувати спеціальна програма. Але й те, що вже другий рік поспіль робить Інститут філології КНУ ім...

Спілка письменників підтримала "Безкоштовні курси української мови". Підписано відповідний меморандум

Учора в Будинку письменників НСПУ, що на вул. Банковій,2 у Києві відбулося перше заняття охочих вивчати українську мову – після підписання відповідного Меморандуму між Національною спілкою письменників України та Всеукраїнським комітетом захисту української мови...