6 травня 2024, 16:26

НАЇЗД НА CEO CLUB UKRAINE. ЩО НАСПРАВДІ?

Іноді, люди, групи людей та навіть цілі установи скоюють помилки. Великі, маленькі, різні помилки. Вся справа в наслідках. Так от – наїзд на CEO Club Ukraine, то була ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА! Бо ми всі розуміємо, що це. Це тупа проба пера щодо бізнес-спільнот. Але це, реально, осічка. Конкретна штанга. Бо ті, хто це придумав, навіть не уявляють, яка буде отвєтка. На всіх рівнях, включно з міжнародним.

Далі – слова Президента CEO Club Ukraine – Сергія Гайдайчука. До яких я і вся Асоціація Підприємців Ветеранів приєднуємось. І з Божою допомогою знищимо те зло, що затаїлось всередині нашої держави.

Останніми днями анонімними телеграм-каналами шириться неправдива й абсурдна інформація про те, що нібито під прикриттям CEO Club працюють підпільне казино і шахрайський кол-центр.

Що було насправді:

В п'ятницю 26 квітня, через декілька днів після закінчення мораторію на перевірки бізнесу правоохоронними органами, близько 23 години вечора до приміщення бізнес-спільноти CEO Club, яке наша організація орендує у бізнес-центрі за адресою Бутишів провулок 23, завітали представники БЕБ з постановою на обшук. В такий час клуб не проводить подій, тож простір було зачинено, на місці нікого не було. Згодом представник клубу у супроводі адвоката надав доступ для огляду приміщення. Детективи здійснили огляд у відповідності до процедури і, нікого не зустрівши, нічого не знайшовши та не вилучивши, залишили простір. Жодних звинувачень в бік клубу висунуто не було.

Навіщо були зроблені такі, на перший погляд, абсурдні дії? Щоб прив'язати обшук в CEO Club до якихось інших процесуальних дій по якихось справах і таким чином заплямувати репутацію клубу, розміщуючи оперативну інформацію разом із вигаданою фальшивою історією в анонімних телеграм-каналах.

Навіщо намагатися заплямувати репутацію CEO Club? Тому що наш клуб систематично і жорстко виступає за верховенство права, проти незаконного тиску на бізнес, проти корупції, за реформування Бюро економічної безпеки відповідно до міжнародних зобов'язань України. Відомо, що вже тривалий час точиться боротьба за те, яким бути Бюро – незалежним аналітичним органом боротьби з економічними злочинами чи інструментом хабарництва і політичного тиску. В цій боротьбі CEO Club займає безкомпромісну позицію.

Оскільки наша позиція щодо верховенства права незмінна, ми очікуємо продовження параду абсурдних звинувачень через анонімні телеграм-канали, так само як і продовження відкритих порушень закону з боку наших опонентів, на що звертаємо увагу Генерального прокурора, бізнес-омбудсмена, всіх бізнес-спільнот і небайдужих громадян, а також наших міжнародних партнерів.

Всі члени і друзі клубу, всі наші українські і закордонні партнери чудово знають, що CEO Club це прогресивна спільнота, яка вже 12 років є важливою складовою громадянського суспільства і представником українського бізнесу. І я дуже дякую за всі слова підтримки і пропозиції про допомогу, які надходять всі ці дні.

Правда переможе.

Також мій коментар щодо Вʼячеслава Лисенка.

Вʼячеслав – один із багатьох співвласників клубу, член клубу вже багато років. Це підприємець, який з 2014 року активно підтримує ЗСУ, сплачує мільйони податків та донатів, системно та публічно виступає за покращення бізнес-клімату країни.

Ми уважно спостерігаємо за законністю розгляду справи, у випадку будь-яких незаконних дій клуб буде захищати Вʼячеслава, як і кожного члена клубу.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

БІЗНЕСМЕН ЛИСЕНКО "ЗАМОВИВ" САМ СЕБЕ

Ще одна замовна інфоатака анонімних телеграм-каналів зробила з них посміховисько. Й так слабка довіра до анонімних телеграм-каналів отримала ще один потужний удар...

ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС ІЗ США ПАРТНЕРИТЬСЯ З ВЕТЕРАНСЬКИМ ПРОЄКТОМ

Ветеранський Ryder – спільний комерційно-соціальний проєкт великої компанії із оборонного сектору AZSTAR Business Management Company та Асоціацією підприємців-ветеранів АТО...

НАЇЗД НА CEO CLUB UKRAINE. ЩО НАСПРАВДІ?

Іноді, люди, групи людей та навіть цілі установи скоюють помилки. Великі, маленькі, різні помилки. Вся справа в наслідках. Так от – наїзд на CEO Club Ukraine, то була ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА! Бо ми всі розуміємо, що це...

СПІВЗАСНОВНИК Baker Tilly ІНВЕСТУВАВ У ВЕТЕРАНСЬКИЙ БІЗНЕС

Олександр Почкун, спізасновник та керуючий партнер провідної аудиторської компанії Baker Tilly в Україні, що є учасником міжнародної мережі Baker Tilly International, яка входить в десятку найбільших аудиторських мереж в світі і має кумулятивний дохід 5,2 млрд доларів за минулий фінансовий рік, придбав цінні папери ветеранського бренду FinStream...

СТРІЛЕЦЬ ХОЧЕ ЗАБРАТИ ВЕТЕРАНСЬКІ ГРОШІ

Тільки нещодавно відлунали протестні акції проти дій скандального і сумнівного голови ПрАТ Укрпрофтур Сергія Стрільця і цієї ганебної структури...

КОВА НА СМЕРТІ ВЕТЕРАНІВ

Вшанування подвигу наших воїнів – найважливіше з того, що має отримати сім'я і найменше, що може дати суспільство і влада тому, хто саме за НИХ поклав життя...