Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Наш план дій або звичайні люди здатні на надзвичайні вчинки

14 жовтня 2009, 12:26

Останній запис у моєму блозі викликав у людей ряд питань, відповідь на які, мабуть, хотілося б почути кожному киянину. Наприклад, які практичні наслідки референдуму про недовіру меру в Шевченківському районі і чи можливо провести подібні референдуми в інших районах? Чи реально сьогодні всім районам об'єднатись, щоб змістити непрофесійну столичну владу? Чи здатні ми взагалі її змістити легітимно? А найголовніше – чи здатні ми щось дійсно змінювати? На останні питання є ствердна відповідь. Але, щоб не бути голослівним, пропоную наступний порядок дій, які я та моя команда застосуємо, щоб позбавити Київ від Черновецького.

Наш план дій простий.

1. Ми, кияни, візьмемо на себе зобов'язання не давати жодного голосу тим кандидатам в президенти, які публічно не пообіцяють нам відсторонити Черновецького від влади та провести позачергові вибори Київради і мера Києва.

2. Ми, кияни, об'єднаємо свої зусилля, щоб закрити доступ в районні ради політичним силам, які співпрацювали з Черновецьким. (Це можна буде зробити вже весною наступного року, оскільки в березні-травні відбуватимуться вибори до райрад). Жоден депутат, жодна політична сила, яка брала участь в дерибані бюджету, землі і комунального майна, не повинні повернутися до влади. Після виборів у кожному районі столиці ми проведемо референдум, аналогічний тому, який відбувся в Шевченківському районі (референдум по недовірі меру та Київраді). Ми примусимо новообраного президента та парламент на основі цих референдумів призначити позачергові вибори міського голови та міської ради. Ми оголосимо райони столиці територією, вільною від клану Черновецьких

3. Ми об'єднаємо людей і створимо професійну команду. Вже сьогодні ми створили громадську організацію "Кияни передусім". Ми формуємо команду з людей, які б відповідали вимогам трьох "П" – порядності, професіоналізму і патріотизму. Такі люди складуть основу майбутньої влади в м. Києві. Ми створимо команду не з політично заангажованих солдатів партій, а з представників інтелігенції, працівників медицини, освіти, правоохоронних органів, комунального господарства, управлінців, представників малого та середнього бізнесу.

4. Ми разом з кращими фахівцями Києва та України формуємо майбутнє столиці вже сьогодні. Ми розробляємо Економічний план розвитку Києва на наступні 25-30 років. Закликаю всіх небайдужих долучитись до обговорення цього плану для того, щоб він відображав інтереси і думки максимальної кількості киян.

5. Ми візьмемо участь у виборах мера столиці і у виборах до Київради та разом з киянами виграємо ці вибори. При цьому жоден депутат чи інший політик, який співпрацював з Черновецьким, до нової міської ради не повинен бути обраний. Для цього ми зробимо максимально публічною і доступною для людей інформацію про діяльність того чи іншого депутата Київради в 2006-2010 роках. Після виборів ми сформуємо нову професійну команду, яка створить програму дій, фахово її реалізує і в своїй роботі керуватиметься, передусім, інтересами киян.

Ми разом зможемо реалізувати цей план дій. Ми віримо в нашу спільну перемогу, віримо у велике майбутнє Києва. Ми разом здатні змінити Київ, перетворити його на найкраще місто Європи. Єдине, що нам потрібно – віра у власні сили. Повірте – звичайні люди здатні на надзвичайні вчинки.

powered by lun.ua
Коментарі — 41
_piton_ _ 30.11.2009 11:52
IP: 195.140.245.---
в нормальній країні такий корупційний діяч давно сидів би й надовго.
у нас з екрану Черновецький заявляє що ніяку прокуратуру не боїться.
Ющенко говорить "ніяка людина, яка заходить до мене в краватці – в тюрму не сяде"

от вам і відповідь, добродії
_piton_ _ 30.11.2009 11:51
IP: 195.140.245.---
в нормальній країні такий корупційний діяч давно сидів би й надовго.
у нас з екрану Черновецький заявляє що ніяку прокуратуру не боїться.
Ющенко говорить "ніяка людина, яка заходить до мене в краватці – в тюрму не сяде"

от вам і відповідь, добродії
Солоха777 _ 26.11.2009 20:15
IP: 94.178.227.---
_piton_:
Вы можете подтвердить чем-либо, кроме пустых обвинений, причастность Пилипишина или его семьи к этой компании?
Кроме того, райсоветы принимают подобные решения на основе тендеров. И если именно эта компания предложила хорошую продукцю по хорошей цене, то почему нужно отказываться от ее услуг?
_piton_ _ 10.11.2009 15:12
IP: 77.123.79.---
30-12-2008 года Шевченковский районный в г. Киеве совет принял решение "Об итогах заготовки плодоовощной продукции и картофеля на зимнее хранение 2007-2008 г.г.". В документе прямым текстом написано: "ООО" Пасат "обеспечивает плодоовощной продукцией общеобразовательные учебные заведения, детские и лечебные учреждения (...) До конца 2008 года ООО" Пасат "будет реализовано дошкольным учреждениям Шевченковского района 490, 494 тн. продукции... на общую сумму 2 248 073, 00 грн. "
Этот документ – один из многих, которые свидетельствуют, что за время руководства в районе Виктора Пилипишина ООО "Пасат" постоянно получает выгодные многомиллионные контракты. И это не удивительно. Ибо этим обществом с ограниченной ответственностью владеет... семья Пилипишина!
_piton_ _ 07.11.2009 15:23
IP: 94.27.105.---
Пане голово адміністрації та ради Шевченківської районної!

ВІДКРИТІ ПИТАННЯ (без Вашої відповіді):

- чи є у Вашій власності (або наближених до Вас людей, як то дружина, родич, або бізнес-партнери) земельні ділянки у столиці – скільки, яка їх згальна площа, коли набули власності;

- чому у Вас під носом (на Володимирська,19-а) фальсифікуються громадські слухання, а Ви переймаєтесь блогерством на УП?;

- яка Ваша позиція (як збираєтесь реставрувати цю культурну спадщину всього українського народу?!) стосовно варварського знищення Садиби Мурашка – детальніше тут – http://www.kosmos-stop.org/hot.html?nn=438?
Einz _ 04.11.2009 01:45
IP: 80.84.191.---
Уважаемый Виктор Петрович!
Спасибо, что ведёте этот блог. Это прекрасная возможность для жителей города и района обратиться к Вам лично. Очень немногие политики сегодня готовы вести такой открытый диалог.
Что касается выборов мэра: в 2008 году были повторные выборы. И снова победил Черновецкий. Хотя, надо признать, Вы тоже были в числе фаворитов и, на мой взгляд, достойны быть мэром. Но Черновецкий победил из-за того, что другие не смогли договориться о "едином" кандидате. Распылили голоса. Что делать, чтобы не повторилась эта ошибка?
"не давати жодного голосу тим кандидатам в президенти, які публічно не пообіцяють нам відсторонити Черновецького".
Если будут ещё одни выборы и снова победит Черновецкий – что тогда будете делать?
_piton_ _ 02.11.2009 15:02
IP: 195.140.245.---
Класика жанру – "сам дурак"

Пане голово адміністрації та ради Шевченківської районної!

ВІДКРИТІ ПИТАННЯ (без Вашої відповіді):

– чи є у Вашій власності (або наближених до Вас людей, як то дружина, родич, або бізнес-партнери) земельні ділянки у столиці – скільки, яка їх згальна площа, коли набули власності;

– чому у Вас під носом (на Володимирська,19-а) фальсифікуються громадські слухання, а Ви переймаєтесь блогерством на УП?;

– яка Ваша позиція (як збираєтесь реставрувати цю культурну спадщину всього українського народу?!) стосовно варварського знищення Садиби Мурашка – детальніше тут – http://www.kosmos-stop.org/hot.html?nn=438?
Аліса _ 22.10.2009 18:03
IP: 94.248.91.---
Абсолютно згодна з автором, причина в самих мешканцях Києва, вони звикли до того, що їм всі зобов"язані, а вони самі можуть тільки рекомендації видавати або показувати яка влада недостойна їх. Яскравий приклад: пофарбувала влітку за власні кошти стіни в під"їзді, вистачило рівно на тиждень. А потім з"явились написи вьлюдський зріст, виявляється об стіни зручно тушити недопатки і т.д...а між іншим, всі кияни, будинок майже у центрі міста, з такою власною гідністтю з під"їзду виходять...от тільки звикли жити як свині.
Віктор Пилипишин _ 22.10.2009 11:37
IP: 195.64.226.---
_piton_:
Може, мер мені "подарував земельку" за те, що я організував референдум про недовіру до нього з боку мешканців району? Чи, може, він мені так віддячив за те, що ми не дали йому пошматувати адміністративну карту Києва і скоротити кількість районів? А, може, він так перейнявся до мене симпатією через те, що ми привселюдно викрили його афери з благодійними аукціонами, комунальними підприємствами, маніпулюванням бюджетними коштами? Може, саме від великої любові до мене Черновецький в цьому році зробив величезні вилучення з районного бюджету і поставив під загрозу функціонування ЖКГ та виплату зарплат? Можливо тому в комунальних ЗМІ щоразу мене, район та людей, що стоять в опозиції до мера, мажуть брудом? Цей список запитань можна продовжити. І якщо ви дасте на них відповіді, то зрозумієте, яка в мене є гіпотетична можливість займатися в Києві земельними справами.
БОРОМИР _ 21.10.2009 16:56
IP: 89.209.10.---
БОРОМИР:
Вірніше, ВОВКІВ у овечих шкурах!
БОРОМИР _ 21.10.2009 16:55
IP: 89.209.10.---
Команда ВП, що щелкає клювами, ще гірше ніж хлопчики космоса. Поцікавтеся, куди відійшли через приватизацію цілі будівлі у центрі шевченківського району Бійтеся овець у вовчих шкурах!
skazka05 _ 21.10.2009 16:36
IP: 95.133.191.---
Добрый день! Полностью согласна с автором, который пытается донести до ВП простую мысль о том, что главная работа для нач. райадминистрации в том, чтобы решать насущные проблемы жителей района. " Кияни перед усім" – более чем абстрактная и скользкая программа. Для тех, кто хочет убедиться в беспокойстве ВП об жителях своего р-на, приглашение. Приезжайте по адресу Туполева, 12 и оцените, в каких условиях живут в общежитии люди, проработавшие на Киевской овощной фабрике более 20 лет. Если не в его силах расселить 25 комнат, в которых живут от 2 до 6 чел., то грошь-цена такому начальнику. И для всех остальных он так-же ничего не сделает. В здании детского сада – офис г-на Пилипишина, на детской площадке – парковка а/м, в бывшем здании одного из общежитий – офис, который, видимо приносит неплохие доходы. А ведь можно было хотябы сделать реконструкцию и переселить людей в человеческие условия.
_piton_ _ 21.10.2009 12:11
IP: 195.140.245.---
Шановний Виктор блогер УП =Передусым= Пелепишин!

Ви первно були на курсах популістської брехні від =ВОНА ПРАЦЮЄ=!!!

папірці розіслали – а в очолюваному Вами районі палять цілі садиби – наприклад Мурашко!

ПИТАННЯ, ЯКЕ ВИ ЧОМУСЬ НЕ ПОМІТИЛИ:

Виктор Петрович! Вон Настоящие киевляне (kosmos-stop.org) в своем "черном списке" нагло врут, что у Вас несколько сотен гектар киевской земли. Что бы Вы им ответили? За что Черновецкий подарил Вам земельку?
Віктор Пилипишин _ 20.10.2009 10:37
IP: 195.64.226.---
silverdog
Щодо питання по вул. Володимирській, 19а. Шевченківська райдержадміністрація цілком на боці мешканців. Ми задіяли всі правові механізми, щоб захистити інтереси людей. Ми звернулись до міністра внутрішніх справ, написали подання до прокуратури, до районної міліції, щоб вони відреагували на відверте насильство по відношенню до мешканців. Ми звернулись до голови комісії з надзвичайних ситуацій Анатолія Голубченка з вимогою скликати засідання цієї комісії і розглянути ситуацію по вул. Володимирській. Ми поставили вимогу до столичної влади скасувати всі розпорядження, які стосуються горищних приміщень будинку по вул. Володимирській, 19а. Сподіваюсь, що у всіх цих інстанцій вистачить порядності та професіоналізму належно відреагувати на рейдерство в центрі Києва. Якщо ж цього не відбудеться, я готовий підтримати будь-які дії людей на захист їхніх прав і їхнього майна.
kiev99 _ 19.10.2009 22:42
IP: 77.91.189.---
Виктор Петрович! Ну что же Вы на простой вопрос насчет Ваших сотен гектаров киевской земельки не можете ответить? Или не хотите? Или боитесь? Или отвечать нечего?
Atl _ 18.10.2009 12:30
IP: 91.193.32.---
ПРОКУРОР2:
ДЛЯ ВСЕХ. Я ЗАНИМАЮСЬ ПОДОБНЫМИ ДЕЛАМИ ИЗЛОЖИТЕ ЗДЕСЬ, ПОЖАЛУСТА, ССЫЛКИ НА ЗАКОНЫ ИЛИ ДР.ДОКУМЕНТЫ, НА ОСНОВАНИИ КОТОРЫХ НЕОБХОДИМО ПОЛУЧИТЬ ТАКИЕ СОГЛАСИЯ.
Вы наверное из прокуроров молодых и быстроспелых?
Жилищный кодекс читали? Там черным по белому написано, что общественные зоны и придомовая территория принадлежат жильцам дома. И эту собственность можно использовать только с разрешения их владельцев – жильцов дома. Это для Вас откровение и новинка?

Правила застройки Киева, Державні будивельні норми " Жилые и общественные здания", Сан.нормы... Почитайте на досуге, там много интерестного.
Кстати, у Вас запала клавиша "CapsLock", клавиатура барахлит, что вы печатаете все большими буквами?
ПРОКУРОР2 _ 18.10.2009 11:46
IP: 95.133.231.---
ДЛЯ ВСЕХ. Я ЗАНИМАЮСЬ ПОДОБНЫМИ ДЕЛАМИ И ЕСТЬ СТАТИСТИКА И ОПЫТ. К МОЕМУ МНЕНИЮ ПРИСЛУШИВАТЬСЯ НЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО, НО Я ЕГО ВЫСКАЖУ.
1. В КИЕВЕ ЗА ПОСЛЕДНИЕ 5-7 ЛЕТ ПОДОБНЫХ ПРОЕКТОВ РЕАЛИЗОВАНО ОКОЛО ПОЛУСОТНИ. ВЕЗДЕ БЫЛИ ПОДОБНЫЕ СИТУАЦИИ, НО ПРОЕКТЫ РЕАЛИЗОВАНЫ.
2. ИНВЕСТОРОВ ПРОВЕРЯЮТ НА КАЖДУЮ ЗАПЯТУЮ, ПОЭТОМУ, ПОВЕРЬТЕ, ТАКИЕ РЕАЛИЗАЦИИ ВОЗМОЖНЫ ТОЛЬКО ПРИ НАЛИЧИИ 100 % ЗАКОННЫХ СОГЛАСОВАНИЙ И РАЗРЕШЕНИЙ.
3. Я УБЕДИЛСЯ, ЧТО СУЩЕСТВУЕТ ГРУППА ИЗ СМЫШЛЕНЫХ ЖИЛЬЦОВ, КОТОРЫЕ ЗАХОТЕЛИ ПОЛУЧИТЬ КАКИЕ-ТО БОНУСЫ,ДЛЯ ЭТОГО ВВОДЯТ В ЗАБЛУЖДЕНИЕ И ОСТАЛЬНЫХ ЖИЛЬЦОВ, И АДМИНИСТРАЦИИ. ОХОТНО ВЕРЮ. ТЕМ БОЛЕЕ ТАМ ГДЕ ЗАСВЕТИЛАСЬ ЮРКОМПАНИЯ "СОЛОДКО И ПАРТНЕРЫ". ТО, ЧТО ТАКИЕ ВЫМОГАЛИ ДЕНЕГ У ИНВЕСТОРА- ТИПИЧНАЯ КАРТИНА ВО ВСЕХ СЛУЧАЯХ. ОЧЕНЬ РИСКОВАННЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ.
4. КАК НАДОЕЛИ ВСЕ ЭТИ КРИКИ О СОГЛАСИИ ЖИЛЬЦОВ И ПОМЕЩЕНИЯХ ОБЩЕЙ СОБСТВЕННОСТИ. ГРАЖДАНЕ, ИЗЛОЖИТЕ ЗДЕСЬ, ПОЖАЛУСТА, ССЫЛКИ НА ЗАКОНЫ ИЛИ ДР.ДОКУМЕНТЫ, НА ОСНОВАНИИ КОТОРЫХ НЕОБХОДИМО ПОЛУЧИТЬ ТАКИЕ СОГЛАСИЯ. ЧТОБ СЭКОН
grumbler _ 18.10.2009 00:13
IP: 95.133.127.---
pravdaball:
Усім, хто має інформацію про Малу Житомирську.
Прошу мені подзвонити: 067-7348008.
Я живу в будинку 12-а по цій вулиці.
Олександр
_piton_ _ 16.10.2009 12:56
IP: 88.214.87.---
Шановний блогер УП Віктор "Кияни передусім" Пилипишин!!!

Окрім того, що посада ваша звучить грізно =Голова Шевченківської райради та райдержадміністрації=

скажіть де ж тут =Передусім=?!!??!, Люди ж вас обирали мером району?

Чому зранку не були на даху будинку на Володимирській?!?!?
Де позиція по знищенню будинку Мурашка?!?!?
Stepan83 _ 16.10.2009 10:10
IP: 195.64.226.---
vavila:
Насчет Владимирской есть информация на сайте ШРДА.
http://shev.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=2513&Itemid=7
Интересно как отреагирует Луценко?
Юрій Свірко _ 16.10.2009 01:12
IP: 93.73.151.---
http://blogs.pravda.com.ua/authors/svirko/4ad6f1756c082/
після народження третьої дитини (у мене 19 березня цього року в Києві народився син) звернувся до управління соціального захисту Шевченківського району, який очолює блогер УП Віктор "Діти передусім" Пилипишин. Звернувся я в травні, але лише в серпні виявилося, що "передусім" не працює – як мені сказали, тому що Міністерство праці має письмово пояснити урядову постанову.
bela4nider _ 15.10.2009 22:28
IP: 93.72.225.---
Дуже хочеться дізнатися, що Шевченківська РДА та Ви особисто конкретно зробили для того, щоб врятувати від руйнування садибу Мурашка (вул. Малій Житомирській 12-а). Чи споглядання за руйнацією памятки і є Вашею позицією? І тоді і за вашого мовчазного сприяння знищується історична частина міста.
kiev99 _ 15.10.2009 20:45
IP: 77.91.189.---
Виктор Петрович! Вон Настоящие киевляне (kosmos-stop.org) в своем "черном списке" нагло врут, что у Вас несколько сотен гектар киевской земли. Что бы Вы им ответили? За что Черновецкий подарил Вам земельку?
vavila _ 15.10.2009 18:25
IP: 94.27.106.---
Виктор Петрович, простите, кое-где описался, писал с КПК
vavila _ 15.10.2009 18:20
IP: 94.27.106.---
Добрый день, Виктор Петрович, я от Вас не отстану, хотя если Вы отвечать не будете,
то я не то что обижусь, я разозлюсь... и на киллера будкем собирать без Вас, хотя Вы могли бы и помочь.
Во первых, пожалуйста, ответь на мои вопросы в предыдущих сообщениях.
Во вторых
В чем проблема в домах
"Будинки по вул. Малій Житомирській 12-а, 12-б, 14-а, б"
"владимирской 19а. "
Разберитесь, пожалуйста, и расскажите.
В третьих когда мы с Вами встретимся, мобильника Вашего у меня до сих пор нет.
Может помогу чем-нибудь, как Вы видите, я хотя бы грамотный.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter