Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

''Кому война, кому мать родна''або пандемія по-київськи

04 листопада 2009, 10:16

Вчора я побував у мерії на засіданні надзвичайного штабу по ситуації з грипом. Проводив його особисто Леонід Черновецький. Але якщо хтось думає, що міська влада приймала там якісь стратегічні рішення по боротьбі із "свинячим" грипом, то хочу розчарувати. Оточення мера розродилось аж на дві ініціативи – мити господарським милом сходові клітини в будинках і роздати 300 тисяч медичних пайків для пенсіонерів. Тобто спочатку була гречка а тепер амізон та оксолінова мазь. Очевидно цим і обмежиться боротьба з вірусом. Можливо, команда Черновецького просто не хоче "вбивати собі подібних"?

Насправді з 2006 року в Києві на повну силу лютує інший вірус, вірус Черновецького. Ця інфекція активно паразитує на киянах. Вона зуміла пережити санітарну обробку у вигляді торішніх виборів, а зараз хоче закріпитися в столиці до 2012 року. Її головні ознаки – намагання побільше вкрасти, побільше зруйнувати, тотально приватизувати місто разом з його мешканцями.

Наслідки – Київ балансує на грані банкрутства, комунальне господарство виживає лише завдяки казначейським кредитам, комунальні підприємства заробляють гроші в тіньовий бюджет, тоді як в офіційному кошторисі величезна дірка в 5,2 млрд. грн.

"Свинячий" грип просто показав справжнє становище київської медицини, він підняв завісу, і всі побачили, до чого довели галузь молоді менеджери столичного градоначальника. Відбувся "прорив" під напором епідемії, але такий же прорив може завтра статися в будь-якій галузі міського господарства – ЖКГ, освіті, транспорті. Вірус Черновецького пожер Київ зсередини, тепер місто лихоманить, але вакцину від цієї інфекції можуть вигадати тільки самі кияни.

Нагадаю, що ще в 2007 році медицину вилучили з-під контролю районів, централізували, створили три територіально-медичні об'єднання (ТМО). Після цього вона була зруйнована вщент. Сьогодні столична медицина не готова побороти не тільки "свинячий" грип, але й банальну нежить. У лікарнях (навіть У дитячих поліклініках) немає елементарного набору ліків включаючи аналгін та аскорбінову кислоту. Головні лікарі звертаються до районів за допомогою, хоча теоретично ТМО мали б забезпечити їх усім необхідним. Наприклад, днями до мене звернувся головний лікар однієї з дитячих клінічних лікарень Шевченківського району. Він повідомив, що йому практично нічим лікувати хворих, а для закупівлі ліків потрібно 870 тис. грн. Загалом в столиці, щоб забезпечити лікарні та поліклініки на період епідемії потрібно бл. 200 млн. грн. Знайти такі кошти можна через внесення змін до міського бюджету і чим швидше, тим краще. 29 жовтня столичні депутати мало не до півночі дерибанили землю, але не знайшли жодної хвилини, щоб обговорити епідемічну ситуацію. Якщо вони й далі будуть тягнути час, то завтра медикам як в середньовіччі залишиться лише обкурювати димом заражені квартали. Інших інструментів у боротьбі з інфекцією в них не буде.

Те що запропонував мер на засіданні штабу по грипу, – це чергова порція популізму на ґрунті медичної безграмотності. Що таке 300 тис. медичних пайків для пенсіонерів? Це крапля в морі, яка не допоможе ні пенсіонерам, ні іншим киянам. Будь-який лікар вам скаже, що в групу ризику входять люди працездатного віку 20-50 років. По-перше, їх коло контактів досить широке, по друге, вони інтенсивно пересуваються містом, по-третє, вірус як правило атакує порівняно молоді організми. Тобто ті 5 млн. грн., які мер виділив на пайки, слід було б віддати комунальним медичним закладам. Це, звичайно, крапля в морі, але двом-трьом лікарням можна було б допомогти. Але перед "молодою" столичною командою стоїть зовсім інше завдання – "освоїти" бюджетні кошти, попутно зробивши широкий жест, нібито для допомоги бідним. Як каже російське прислів'я: "кому война, кому мать родна". Тобто замість того, щоб затвердити пакет комплексних заходів по боротьбі з грипом, команда Черновецького продовжує роздавати "гречку".

Сьогодні комунальне підприємство "Фармація" працює виключно на ці пайки та на дезінфікуючі засоби для миття сходових клітин у під'їздах. Скільки грошей пройде через це КП і який відсоток дійде до адресата це велике питання. Але знаю точно – київська медицина як була голою-босою такою і залишиться. За минулі роки столична влада обібрала її до нитки та ще й змусила заробляти гроші, нібито для наповнення бюджету. Ці комерційні експерименти тривають у медзакладах і досі. Створили жахливу за своїм цинізмом систему – керівництво ТМО виступає в ролі збирачів оброку, яке доводить до відома головних лікарів щомісячно розкладку коштів, що мають надійти з лікарень. Причому назад у вигляді інвестицій ці гроші не повертаються, а йдуть комусь у кишеню.

Всі знають про такі факти, але офіційно лікарям про це говорити заборонено. Черновецький і його заступники досить довго і не безуспішно намагаються закрити лікарям рота. Лікарні перетворили мало не на режимні секретні об'єкти, за розголошення інформації – звільнення. Дійшло до того, що навіть профспілку, яка доносила до журналістів кричущі факти зловживань столичних посадовців, намагалися зруйнувати. Як результат – між пафосом і бравими рапортами заступників Черновецького та реальним станом київської медицини величезна прірва. Насправді, Київ не готовий до "свинячого" грипу. Вірус Черновецького настільки ослабив імунітет медичної галузі, що вона беззахисна навіть перед звичайною застудою.

Але великі потрясіння, як правило, є каталізаторами змін. Сподіваюсь, що "свинячий" грип, навіть якщо він не проявиться в столиці, стане приводом задуматися над шляхами реформування нашої медицини. А ще є надія, що разом з грипом ми позбудемося й команди діючого мера, тобто створимо дієву вакцину. Тому вже сьогодні потрібно думати, що слід зробити для того, щоб витягнути столичну медицину з тієї прірви бідності та приниження, куди її загнали Черновецький і компанія. Пропоную своє бачення змін у медичній галузі:

- ліквідувати ТМО;

- створити районні медичні об'єднання, незалежно від відомчої підпорядкованості;

- включити до складу районних медичних об'єднань усі амбулаторно-поліклінічні та стаціонарні заклади. Створити єдиний медичний простір.

- залишити за Головним управлінням охорони здоров'я організаційно-методичну та координаційну функції;

- розширити мережу закладів сімейної медицини. Почати будівництво районних Клінік сімейної медицини, які будуть працювати одночасно з дитячим і дорослим населенням;

- розширити мережу стаціонарів (і особливо для хворих, які потребують тривалого лікування). Має бути переглянутий радіус обслуговування населення поліклініками – поліклініка повинна бути біля дому;

- запровадити державне медичне соціальне страхування;

- створити муніципальну аптечну мережу;

- запровадити міські стандарти якості медичних послуг. Функції контролю та моніторингу їх дотримання покласти на спеціальну комісію.

- забезпечити медикам зарплату не меншу за середню зарплату по Києву (довідково: за 2008 рік – 3212 грн.) та соцпакет;

- вирішити проблему житлового забезпечення медиків через створення фонду муніципального житла;

- одночасно розвивати платну, безкоштовну медицину та медстрахування;

- запровадити в дію громадську міську ініціативу "Здорова родина – щаслива дитина".

З деякими ініціативами можна сперечатись, деякі можна доповнювати. Але головне – зрушити справу з мертвої точки. Для цього киянам потрібно набути природного імунітету проти двох речей. По-перше, проти "свинячого" та будь-якого іншого грипу, а, по-друге, проти вірусу Черновецького. Останній знищив усю інфраструктуру міста і залишив нас беззахисними перед епідемією. Але весна обов'язково принесе нам свободу від цієї пошесті (30 травня вибори до районних у місті Києві рад). Киянам треба тільки не втратити шанс на одужання. Основні компоненти нашої вакцини – це єднання та віра у власні сили. Об'єднуйтесь заради рідного міста, розраховуйте тільки на свої сили, обирайте нову професійну та порядну владу. І жодна пандемія, ні "пташиного", ні "свинячого", ні "Черновецького" грипу нам не буде страшна. Тож не хворійте, будьте здоровими і дивіться в майбутнє з оптимізмом. Звичайні люди здатні на надзвичайні вчинки.

powered by lun.ua
Коментарі — 100
_piton_ _ 30.11.2009 12:01
IP: 195.140.245.---
По друге – ті тихенько крадуть й не висовуються – а цей тут піариться: мовляв, я ніякий не владноможець – я голова громадської організації, білий і пухнастий!

Поки він тут прикидається ангелом безгрішним, ніхто не знає про це -

Черновецкий и Пилипишин отдали рейдерам старейший детсад Киева

Благодаря совместному голосованию депутатов Блока Черновецького с отдельными депутатами Блока Литвина на сессии Киеврады 2 апреля 2009 г. самый старый детский садик Киева N1 "Орлятко" по пер. Аскольдов, 5, может прекратить свое существование.

Значить що виходить. Тут він підписується =почесний голова громадської організації=
а в іншому місці – заступник голови Народної Партії, голова КМО Народної Партії, голова Шевченківської районної ради та держадміністрації.

Фарбований лис цей Пилипишин!!!
_piton_ _ 30.11.2009 12:00
IP: 195.140.245.---
Пилипишин – невід'ємна частина київської влади.

Чим він відрізняється від інших глав районів?

По перше – там менший ресурс – в Шевченківському районі столиці бюджет більший за Житомирський обласний.
Солоха777 _ 26.11.2009 20:28
IP: 94.178.227.---
bogomol:
А что вы сделали для Киева, кроме тупого протирания штанов за комментированием блогов и получая за это определенное вознаграждение от людей, которые являются оппонентами друг друга?
bogomol _ 24.11.2009 10:20
IP: 195.64.226.---
kiev99:
протестант-самоучка))))))))))))))))))))))))))))))))))
держите меня,держите))))))))))))))) до тех пор пока будете перед компом штаны протирать и чужое бабло считать-ничего в этом районе,городе,стране не изменится,а вдобавок на одни штаны станет меньше,а зависть съест любые потуги в кошельке
и протесту вашему из он-лайн недр,грош цена,если других,более активных проявлений нет...
Ahvanasij _ 24.11.2009 10:16
IP: 195.64.226.---
марсианка _ 24.11.2009 09:44
Я телефонував 49998888 Пилипишину. Так мене не просто вислухали і записали прізвище. Запросили на особисту зустріч з Пилипишиним післязавтра. Якщо він знаходить час, щоб особисто зустрічатися з людьми, то це вже плюс.
марсианка _ 24.11.2009 09:44
IP: 195.64.226.---
Glory:
есть такой 4999888,сама звонила,только торлку от этих телефонов никаких
ничего ж не делают потом,только жалобы собирают и отчитываются о их количестве
у одних власти не хватает,чтоб сделать,у других ее слишком много,она глаза застилает и не до людей уже
у меня в ПР знакомая работала,они потом по телефонам мерского call-центра людей агитируют,так что не для жалоб это совсем-базу страждущих и обездоленных формируют
Glory _ 21.11.2009 10:39
IP: 62.64.124.---
Господин Пылыпышин так и не ответил,
есть ли у него аналог службы 15-51.
Я если бы была, то я бы спросил,
почему в пяти метрах от стадиона школы N139 на ул.Татарской
стоят пивные и сигаретные киоски, работающие от зари до зари.
А ещё я было бы интересно узнать, почему учащиеся лицея N38
должны ему кланяться в пояс за стадион, ремонт и пр.?
Может, он делает это не на средства из районного бюджета,
а на свои, заработанные?
kiev99 _ 18.11.2009 19:45
IP: 77.91.189.---
Джульета:
_piton_:
_piton_, невже замовники Вашого епiстолярного жанру не взмозi Вам надати цю iнформацiю, якщо Вам так цiкаво. Адже нiхто крiм Вас не задае подiбних питань...
Вы за всех то не расписывайтесь, активистка на зарплате. Просто не у всех хватает времени и желания воевать с ветряными мельницами. У Пили бабла не меряно, вот он и может нанимать таких как Вы, а питон видать протестант-самоучка, не понимает, что его писанина здесь существенно ситуацию не поменяет. Хотя... Вода камень точит
ре22 _ 16.11.2009 12:44
IP: 195.64.226.---
хочу сказати, як людина, яка має відношення до охорони здоров"я, що такого жалюгідного стану у київських лікарнях не було ніколи
_piton_ _ 16.11.2009 09:39
IP: 195.140.245.---
Пилипишин – то невід"ємна частина київської влади!

Коли сам пан Пилипишин говорить "Влада розікрала... Влада неспроможна... іт.д." – то слід розуміти, що й про себе в тому числі він говорить.

Мало того, Віктор Петрович – заступник голови Народної Партії України!

І коли депутати від цієї партії в Київраді голосують за приватизацію дитячого садочка Киэва N1 "Орлятко" – то ми всі маємо право знати правду!!!

Віктор Петрович, прозвітуйте перед виборцями: "А чи голосували за це рішення депутати Київради від очолюваної Вами партії?"

to Солоха777: а по суті діяльності можновладця?
Солоха777 _ 15.11.2009 18:31
IP: 94.178.253.---
_piton_:
Уважаемый, вы просто живете на блоге Пилипишина))))))
Наверное, вы – тайный поклонник))))))
_piton_ _ 15.11.2009 18:01
IP: 88.214.115.---
Пилипишин – то невід"ємна частина київської влади!

Коли сам пан Пилипишин говорить "Влада розікрала... Влада неспроможна... іт.д." – то слід розуміти, що й про себе в тому числі він говорить.

Мало того, Віктор Петрович – заступник голови Народної Партії України!

І коли депутати від цієї партії в Київраді голосують за приватизацію дитячого садочка Киэва N1 "Орлятко" – то ми всі маємо право знати правду!!!

Віктор Петрович, прозвітуйте перед виборцями: "А чи голосували за це рішення депутати Київради від очолюваної Вами партії?"

Ось таке просте питання.
_piton_ _ 15.11.2009 17:54
IP: 88.214.115.---
Помилка. Заповніть всі поля.

Шановний ВП: "Можете представить список пофамильно голосовавших =ЗА=?"
Солоха777 _ 15.11.2009 16:14
IP: 94.178.238.---
Здесь даже нечего сказать. Всем и так понятно, что _piton_ – проплаченный комментатор, который хоть и не за большое, но все же вознаграждение, обливает грязью Пилипишина с помошью высосаных из пальца (а может из какого-то другого места) аргументов (если можно это так назвать).
Zabava_ _ 15.11.2009 11:58
IP: 95.133.213.---
Все, я від вас уходжу, бо це не коменти до блогу, це якісь голодні напади на автора.
Захищати від несправедливості – моя дурна звичка. От про Орлятко я широко відкрила очі і написала у Гуглі. І що?... читайте нижче...

Нема з ким поспілкуватися на болючі теми. Про ту ж інвалідку- медицину. Треба ж ПІДТРИМУВАТИ ТИХ, ХТО МАЄ ІДЕЇ І ВЗМОЗІ ІХ РЕАЛІЗУВАТИ для держави.
Ругають усі один одного, ругають, а працювати не хочуть. Всі зараз хочуть бути у політиці, як казав Літвин – депутат зараз не професія, а стан душі. Piton, певно хочете у депутати, чи не так?
Zabava_ _ 15.11.2009 11:31
IP: 95.133.213.---
_piton_:
Чтобы в дальнейшем совершенствовать методику воспитания детей в дошкольных учебных заведениях, столичная власть включила в комплекс Киевского городского педагогического университета им. Б. Гринченко детский садик N1 "Орлятко". Об этом сообщает пресс-служба КГГА.
Соответственно решению Киевсовета от 25.12.2008 N939/930 "О внесении изменений в решение Печерского районного в г. Киеве совета от 11.12.2008 N48 "О передаче недвижимого имущества из коммунальной собственности территориальной громады Печерского района в коммунальную собственность территориальной громады г. Киева" и решению Киевсовета от 27.12.2001 "208/1642 "О формировании коммунальной собственности, территориальных громад районов города Киева", детский садик "Орлятко" будет передан из баланса района на баланс города и закреплен за Киевским городским педагогическим университетом имени Б. Гринченко, с целью апробации новых учебных программ.
http://www.kmv.gov.ua/ru/news.asp?IdType=1&Id=213654
Джульета _ 15.11.2009 08:07
IP: 213.227.200.---
_piton_:
_piton_, невже замовники Вашого епiстолярного жанру не взмозi Вам надати цю iнформацiю, якщо Вам так цiкаво. Адже нiхто крiм Вас не задае подiбних питань. Отже це нiкому бiльше не потрiбно. Решту Пилипишин влаштовуе з усiма його "грiшками". Як на мене, то в кожному коментарi по кожнiй темi недоречно грати одну i ту ж платiвку. Дуже швидко обридае. Моя порада зробiть перерву. Вас вже не сприймають. Якщо вже на те пiшло то хоч звинувачення в тему пiдбирайте. Не змогли вкусити з приводу того, що зроблено в планi бородьби з епыдемiею, нарештi зрозумiли, що саме нинiшня влада КМДА знищила нормальне iснування полiклiнiк та лiкарень, але соромно собi ж самому в сьому зiзнатись, то вирiшили перейти на iнше. Бережiться краще грипу, бо епiдемiя ще не стихла, людей в яких стiльки фальши вона зачiпае насамперед. А коли що не думайте скористатися послугами наших лiкарень, бо нiкому буде обливати брудом Пилипишина.
_piton_ _ 14.11.2009 20:03
IP: 88.214.105.---
Черновецкий и Пилипишин отдали рейдерам старейший детсад Киева

Благодаря совместному голосованию депутатов Блока Черновецького с отдельными депутатами Блока Литвина на сессии Киеврады 2 апреля 2009 г. самый старый детский садик Киева N1 "Орлятко", расположенный по адресу пер. Аскольдов, 5, может прекратить свое существование.
Об этом заявил секретарь постоянной комиссии Киеврады по вопросам образования и науки.
"На 85-летнем детском садике, с учреждения которого началось становление дошкольного образования в Украине, благодаря сфальсифицированному голосованию Киеврады поставлен крест. Это яркий пример захвата здания, расположенного в самом сердце Киева, с целью передачи его в частную собственность должностными лицами КГГА при участии Блока Литвина", цитирует депутата пресс-служба одной фракции в Киевраде.
А как на самом деле?
Вы гордо подписываетесь =заступник голови Народної Партії, голова КМО Народної Партії=

Можете представить список пофамильно голосовавших =ЗА=?
_piton_ _ 14.11.2009 19:55
IP: 88.214.105.---
Проплачений ви, пане мільйонере – і проплачений нами – киянами
нами ж ви і найняті у Шевченківську районну Раду

С бизнесом, оказавшимся на его территории, Пилипишин еще более крут, чем с персоналом своих компаний. В Шевченковской районе царит полный тоталитаризм, все, что зарабатывает деньги, отстегивает от 10 и выше процентов Пилипишину, сбор денег налажен четко, известны случаи, когда бизнес у людей просто отбирали. Это касается даже таких мелочевок, как киоски, магазинчики, сдача в аренду квартир (гостиничный бизнес). Тут мы вынуждены довольствоваться голословным обвинением. Увы, любой конкретный пример – сразу видно, кто застучал.

Но дальше пойдут лишь факты. Итак, по бизнесу Виктор Петрович, 06.04.1961 г.р., уроженец села Раковское, Жовкивского района Львовской области, его жена Людмила Константиновна, 01.10.1962 г.р., уроженка города Новая Водолага Харьковской области, и а так же их дочь Елена, 12.03.1984 г.р., родившаяся в Харькове в разное время указывали следующие...
Джульета _ 13.11.2009 23:12
IP: 213.227.200.---
Віктор Пилипишин:
_piton_:
Якщо ви вже так далеко і глибоко копаєте, то не полініться і знайдіть договори купівлі-продажу, за якими моя сім'я придбала приватний будинок та за власні кошти розселила кілька сімей, які жили на цій території. І до політики тоді не мав ніякого відношення.
На жаль, у мене ваші коментарі викликають тільки відчуття огиди та відрази. Тому що ви відстоюєте не принципи розвитку Києва, думаєте не про майбутнє міста, а просто відпрацьовуєте черговий пайок Черновецького. Ви і вам подібні харчуєтесь "гречкою" за рахунок решти киян. Тому втягуватися в беззмістовну дискусію з вами я не маю наміру. Мене цікавить майбутнє Києва, а не пусті розмови з проплаченими коментаторами.
Супер Вiкторе Петровичу! Я так довго чекала, коли ви нарештi це скажете. Вже навiть на прийом до Вас хотiла записатися
Віктор Пилипишин _ 13.11.2009 22:31
IP: 94.178.253.---
_piton_:
Якщо ви вже так далеко і глибоко копаєте, то не полініться і знайдіть договори купівлі-продажу, за якими моя сім'я придбала приватний будинок та за власні кошти розселила кілька сімей, які жили на цій території. І до політики тоді не мав ніякого відношення.
На жаль, у мене ваші коментарі викликають тільки відчуття огиди та відрази. Тому що ви відстоюєте не принципи розвитку Києва, думаєте не про майбутнє міста, а просто відпрацьовуєте черговий пайок Черновецького. Ви і вам подібні харчуєтесь "гречкою" за рахунок решти киян. Тому втягуватися в беззмістовну дискусію з вами я не маю наміру. Мене цікавить майбутнє Києва, а не пусті розмови з проплаченими коментаторами.
_piton_ _ 12.11.2009 20:17
IP: 94.27.101.---
http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/al ldocWWW/8A60521C6A068509C22573C000526D30?Open Document

РІШЕННЯ

від 26 червня 2003 року N 548-3/708
Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пилипишиній Олені Вікторівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Золочівській, 50/6-а у Подільському районі м. Києва.

Прокоментуйте, Вікторе Петровичу!

ПС: не можете самі – попросіть користувача Джульета _
Zabava_ старалась відповісти за Вас – не вийшло
Zabava_ _ 12.11.2009 13:20
IP: 88.81.225.---
Пітоне, а ще подивіться на оце наприклад! Як на вашу думку – гарно?)) http://pravda.com.ua/news/2009/11/10/105037.htm

бо особисто я вже вашу ссилку подивилась...курам насміх. Може ви його піарите, що він такий скромний)))))))))))))
я у зрівнянні – багатійка))
Zabava_ _ 12.11.2009 12:42
IP: 88.81.225.---
_piton_:
А скажіть, шановний, скількі там гектарів?
_piton_ _ 12.11.2009 12:30
IP: 94.27.64.---
http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/al ldocWWW/8A60521C6A068509C22573C000526D30?Open Document

РІШЕННЯ

від 26 червня 2003 року N 548-3/708
Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Пилипишиній Олені Вікторівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Золочівській, 50/6-а у Подільському районі м. Києва.

Прокоментуйте, Вікторе Петровичу!

не можете самі – попросіть користувача Джульета _
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter