Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Прес-служба: Спецназівці влаштували полювання на Віктора Пилипишина

22 квітня 2011, 10:58

Сьогодні вночі о 23.00 30-40 спецназівців увірвались в приміщення клініки Медіком (вул. Кондратюка, 8). Метою такого "маски-шоу" був арешт лідера громадського руху "Кияни передусім!" Віктора Пилипишина, який вже тиждень лікується в цій лікарні від гіпертонічного кризу.

Близько 15 осіб зайшли до його палати, пред'явили якусь постанову про порушення кримінальної справи і прямо в палаті відразу почали допит. При цьому так звані правоохоронці не зважили на відсутність адвоката, порушивши елементарні правові норми.

В ході таких "слідчих" дій лікарі заявили, що подальший допит загрожує не лише здоров'ю але й життю Віктора Пилипишина. В результаті його у важкому стані забрали до реанімації.

Але, очевидно, УБОП розсудив, що хвора людина на ліжку може бути загрозою суспільству. До палати приставили охорону а у дворі постійно чергує наряд "стражів порядку".

Громадський рух "Кияни передусім!" вважає, що такий дикунський сценарій спрямований на залякування як самого Віктора Пилипишина, так і людей, які його підтримують. Нагадаємо, що за чотири роки Віктор Пилипишин зумів зробити очолюваний ним Шевченківський район найкращим у столиці. При цьому він завжди виступав принциповим опонентом тих людей у міській владі, які проводили курс на пограбування міста.

Громадський рух "Кияни передусім!" протестує проти таких методів ведення слідства. Україна не повинна скочуватись до огульних арештів та нічних "чорних воронків", адже цим самим порушується базовий правовий принцип демократичних країн – презумпція невинності. Якщо сьогодні так вчинили з відомим політиком, людиною, яка завжди відстоювала інтереси киян, то завтра від такого свавілля не буде застрахований будь-який звичайний громадянин. Від цього залежить чи матимемо ми європейську перспективу або ж скотимося в темні часи авторитаризму та тоталітаризму.

Прес-служба громадського руху "Кияни передусім!"

powered by lun.ua
Коментарі — 80
Відрадний _ 22.04.2011 11:24
IP: 212.113.44.---
скоро выборы мера в киеве, вот попов и команда регионалов убирают конкурентов.
Ребята, кто следующий? Кличко?
Всех с торжеством демократии!
sorokina22 _ 22.04.2011 11:19
IP: 77.120.249.---
В топовый список самых серьезных обвинений, таких как утрата доверия и разбой 5-летней давности плюсуем еще и превышение полномочий в Шевченковском районе с недостачей в 15 лимонов. Делаем ставки, кто следующий окажется неугодным для новой столичной власти!
AndrAndr _ 22.04.2011 11:15
IP: 178.137.191.---
Залишилось посадити Кличка і можна йти на вибори.
kiev-kiev _ 22.04.2011 11:08
IP: 89.209.6.---
Та это Ахметова нужно ловить такими силами, а не Пилипишина. Нашли самого главного "бандита". Все для устрашения. Завтра позвонят кому-то другому: "Видел, как мы вчера Пилипишина...О!... Будеш вякать, к тебе приедем".
porsh _ 22.04.2011 11:06
IP: 89.209.6.---
Просто слов нет. Держись Виктор Петрович. Я думаю, что каждый, кто поступает неправильно, свое еще получит. Если эти мудозвоны не бояться БОГА, преступая закон, пытаясь одеть наручники на больного человека без повестки, а просто так, потому что кто-то приказал, свое еще получат! Пилипишин, увы – очередная жертва беспредела этой волчьей власти!
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter