Євген Рибчинський

Мобільна Нація

15 січня 2015, 15:12

Кілька разів було проголошено перемир'я, метою якого було збереження життів українських військових та добровольців, а також цивільних, які знаходяться в зоні так званого АТО.

Наказ не стріляти у ворогів України на терені України фактично дав змогу ворогам нашої державності безперешкодно дислокувалися у найбільш небезпечних для української армії місцях.

Вороги за цей час зміцнилися і знахабніли. А наші шпиталі збільшили кількість койкомісць для поранених.

Я не беруся ставити під сумнів рішення Головнокомандувача, але не можу не констатувати того факту, що мир такою ціною не є консолідуючим фактором у суспільстві. На думку мільйонів українців, мир не може бути одностороннім, а тому він в очах пересічного українця втрачає сенс, навіть не набувши його.

Після чергових втрат Україна знову мобілізовується.

Сьогодні Верховною Радою був проголосований законопроект про часткову мобілізацію населення, який набуває чинності з дня його опублікування, тобто з 16 січня 2015 року. За нього після виступу Олександра Валентиновича Турчинова проголосувало 268 народних обранців. Проти – 45.

Утрималося – 2.

Ще багато хто просто принципово не голосував.

У мене особисто чимало питань до секретаря Ради Національної безпеки і оборони.

На жаль у емоційному виступі пана Турчинова я не почув жодної відповіді на свої конкретні запитання.

По-перше, чи будуть призвані ті, хто вже під присягою? Наприклад, рядові і офіцери Міністерства внутрішніх справ? Їх після скорочення залишилося біля чверті мільйона осіб. А під мобілізацію підпадає, як відомо, 200 тисяч. Це б для багатьох міліціонерів було б виходом з складної ситуації, пов'язаної з можливою люстрацією.

По-друге, чи будуть призиватися чоловіки, що живуть на територіях Донецької і Луганської областей? Якщо по відомим причинам Міноборони боїться їм видавати зброю, тоді нехай вони хоча б риють окопи і блендажі, працюють у службах забезпечення і таке інше. Вони ж громадяни України, чи як?

І по-третє, або військовий стан і мобілізовані усі, або служитимуть Батьківщині надсвідомі особистості і ті, хто не зміг відкупитися. Адже, хто в темі, ті знають, скільки і кому треба занести, аби не бути мобілізованим. Таким чином створюється корумпована складова навколо військкоматів і медичних установ, що визначають придатність призовника.

Саме тому я, попри те, що в цілому підтримую політику Президента, утримався від голосування ЗА часткову мобілізацію в редакції секретаря РНБОУ.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter