Євген Рибчинський

Новий президент це лише шанс і не більше

22 квітня 2019, 08:20

Більше за усю історію незалежної України не набирав ніхто.

Рекордних 73% Зеленського це унікальне поєднання Сходу і Заходу, вати і бандер, реваншу і Майдану, першотравневих демонстрацій і гей-парадів тощо.

Три чверті населення України зійшлися у головному – у небажанні далі жити в атмосфері популізму, брехні, корупції і мародерства. Люди самих різних поглядів, не роздумуючи, віддали свої голоси Зеленському в надії на порядок і справедливість, на прозорість і чесність, на логіку і прагматизм, як основні засади керування державою.

Люди надали перевагу відомому артисту над досвідченим політиком аби кардинально оновити владу, перезавантажити суспільні угоди, востаннє спробувати об'єднати країну на нових, зрозумілих для усіх громадян засадах.

І не важливо, що у нового президента ще немає відповідей на більшість запитань, які готує йому суспільство. Він принаймні щиро бажає вести діалог зі своїм народом і шукати компроміси не з ворогами, а з громадянами своєї країни, роз'єднаними різними історичними і ментальними світоглядами.

Він не бреше годинами на патріотичні теми. Поки що.

Він не живе подвійними стандартами, називаючи вулиці іменами героїв УПА і годуючи в той де час ворогів України цукерками і ласощами. Поки що.

Він не має мільярдних статків у панамах, кіпрах і віргінських островах тощо. Поки що.

Володимир Зеленський це уособлення віри українців у справедливого і вольового гетьмана, який захистить їх від зовнішніх і внутрішніх ворогів і тривалих бід і негараздів.

Новий президент з його 3/4 підтримки на початку каденції це ставка на зеро у грі на все наявне майно без права програшу. Це ілюзія, що з нічого може вирости усе і війну можна завершити, підписавши чергові меморандуми.

Новий президент це усього лише шанс і не більше.

Шанс на реальну боротьбу з корупцією, шанс на рішучих прокурорів і чесних суддів, шанс на зменшення податків і підвищення пенсій, шанс збалансувати комунальні тарифи і провести реальну реформу у сфері охорони здоров'я, шанс завершити війну і посадити мародерів і винних у військових злочинах і трагедіях, шанс більше не бачити при владі людей зі старої скрапленої колоди і

шанс побудувати нові соціальні ліфти для молоді.

73% це і добре і погано в залежності від того, якими саме будуть перші 100 днів нового президента України Володимира Олександровича Зеленського.

Тож, живемо, спостерігаємо, контролюємо і допомагаємо.

Адже така одностайність вибору це передусім показник того, що голосуючі готові розділити з вибраним усю відповідальність не тільки за перемоги, а й за помилки.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter