Євген Рибчинський

Інтрига останніх днів

18 квітня 2019, 18:20

Цілком зрозуміло, що до останної миті цих виборів зберігатиметься інтрига.

І не тому, що у понеділок вельмишановний КМІС оприлюднив результати опитування в пропорції приблизно 70/30 на користь нового обличчя в політиці. А тому що, невідомо з якого переляку вже через день з'явилася нова соціологія, яка показувала зовсім іншу пропорцію – приблизно 60/40 на користь усе того ж самого кандидита.

Цілих 10 відсотків за два дні це, для тих, хто розуміє, більша дивина ніж море, яке розступилося перед Мойсеєм. Це диво з див і чудо із чудес.

Адже, знову ж таки для тих, хто розуміється на темі, цілком очевидно, що провести дослідження за 2 дні просто неможливо, просто не існує такої бази і такої технології, яка б працювала по країні так швидко. Але цей маніпулятивний вкид тим не менше зіграв свою тонізуючу роль і прибічники одного з кандидатів одномоментно піднеслися духом донеможна.

ЗМІ зарясніли заголовками на кшталт: "Розрив між кандидитами динамічно скорочується".

Проте, численні колцентри по країні фіксують зовсім іншу динаміку. Ця динаміка показує, що навіть західні області України вже не вірять у перемогу досвідченого кандидата від влади і бажають бачити зміни у країні і нові обличчя у політиці вже у найближчий час.

Так у чому ж тоді інтрига, спитаєте ви?

А інтрига полягає у тому, що між оприлюдненням екзит-полів о 20.00 21 квітня і оголошенням результатів народного волевиявлення вдень 22 квітня, може бути найдраматичніша за своїм накалом ніч і найкурйозніший ранок.

Ні, чинний президент не збіжить, як його попередник. Йому реально нікуди бігти. Він битиметься до кінця, як поранений вепр. Але його оточення може показати себе в усій своїй красі. Хтось збіжить з валізами готівки, замовивши чартер з Жулян. Хтось від імені усієї армії ймовірно оголосить, що новому президенту не присягатиме. Хтось побіжить до антикорупційних органів з компроматом на нову "злочинну владу", а хтось можливо і намагатиметься унести з собою тайни вулиці Банкової і вкраденого у сліпих маєтку у селі Козин.

Будемо, як то кажуть, дивитися. Адже вельми інтригуючою для українців видалася ця холодна весна 2019.

powered by lun.ua
ONLINE
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter