Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Ми не хочемо, щоб Творча Революція перетворилася у погроми...

08 грудня 2013, 21:05

Нам не потрібні будь-які варварські дії. Ми засуджуємо акти вандалізму, дикості, насилля та всього, що може роз'єднати та розколоти українців. Жоден пам'ятник не вартує долі Майдану. Ми не хочемо бути далекими від європейських стандартів і принципів гуманізму. У той час, коли наша мирна ініціатива потребує згуртованості та об'єднання всіх навколо Майдану та мирних протестів до відставки злочинної влади, трощення пам'ятників і заклики до агресії є нічим іншим, як рухом у зворотньому напрямку від євроінтеграції та гуманного суспільства.

Ми маємо діяти цивілізовано!!!!

Ми не хочемо, щоб Творча Революція перетворилася у погроми...

powered by lun.ua
Коментарі — 319
zorkost _ 09.12.2013 18:32
IP: 74.125.17.---
Руслано,не переймайся так що завалили потворне опудало лютому людожеру леніну.Тим більше,що президент В.Ющенко видав Указ про знесення всіх пам"яток організаторам кріваво-більшовицького терору в Україні. Можливо то зробили самі зрадники України – симоненківці-комуноїди,щоб звинуватити у тому українську патріотичну молодь. Треба визнати,якщо це так,то це варто схвалення,як єдине корисне діло що створили вороги України. Краще вшануємо пам"ять десятків мільйонів живими закатованих,розстріляних українців,намагавшимся створити опір нелюдському потворному вищиру червоно-коричньової ленінсько-більшовицької прокази.
zorkost _ 09.12.2013 18:08
IP: 74.125.181.---
to Андрій Павловський
Aristarh Verievskiy-Gnatyuk
Бугага, теперь у противоположной стороны есть моральное право на практически любые действия, ибо все увидели, КТО на самом деле сейчас на том майдане. Это не "студенты" сносили памятник и не "дети"
...Та прям. Можна вже в толпу кулеметами, кулеметами? Появилося, значить, моральне право, бо істукана скинули? Скільки вам мало треба щоб перетворитися в звіра.

= Тому покидьку-комуноїду мало,що людожери Ленін,Сталін зі своєю радянсько-більшовицькою зграєю закатували і розстріляли десятки мільйонів українців саме за їх сумлінну працелюбнсть і,а тому,особисте прагнення до свободного життя,без будь-яких ледарів-паразитів на своій спині, а тим більше загарбників. Провокатори-комуноїди,у своєму імбецільному маренні намагаються,заваливши те опудало ката усіх народів,обвинувачити у тому патріотичну українську молодь. Навіщо? Визнайте,зрадники українського народу,що то ви зробили.Вам те зарахується,коли будете сидіти за гратами у залі суду.
zorkost _ 09.12.2013 17:52
IP: 74.125.17.---
Prada
Что все сопли развели по поводу памятника? И Гриценко и Руслана и Найем.

Вандализм- жто когда бьют витрины магазинов.

А памятник – это символ эпохи. Поэтому нужно было его скинуть именно таким способом, СИМВОЛИЧНЫМ.

Именно тогда наступает новая ЭПОХА. А не когда памятник снимают через "громадськи слухання". Смешно

Свобода – вперед! Молодцы.

= В цілому ти правильно пишеш. Але від твоєї писанини смердить провокаціей ленінсько-людожерського розливу. Відволікаєш від покидьків-симоненківців-комуноїдів відповідальність за звалище опудала людожера Леніна.
Vladislav Namram _ 09.12.2013 17:42
IP: 74.125.181.---
Кто хочет добиться санкций, может проголосовать за них во ВТОРОЙ петиции к Белому Дому. Забейте в поисковик ее название Support the people of Ukraine in the peaceful overthrow of the current government. Получите ссылку на сайт американского правительства. Нужна обычная регистрация. Уже есть 69,309 подписей из 100 000 требующихся. Присоединяйтесь к борьбе за Украину без Януковича
zorkost _ 09.12.2013 17:36
IP: 74.125.181.---
to Ретросвіт антиквариат
VikaPetrovna

ваше присутсвие в комментах под каждой статьей на УП просто поражает!!! какая работоспособность. Внимание! под ником Vikf Petrovna работает бот о ПР- платный коментатор.

= Ви помиляетеся. Це імбецільна провокаторша з покидьків-комуноїдів-сімоненківців,наглядаючих від злочинної кремлівської влади за гопниками з регіонів.
ниобий _ 09.12.2013 17:24
IP: 176.8.81.---
_ты становишься еще одним шагом к беззаконию и хаосу._ БЛАГИМИ НАМЕРЕНИЯМИ ВЫМОЩЕНА ДОРОГА В АД. Кстати верю. что многие кто в 1917 вступил впартию большевиков совершенно искренне как сегодняшние майданщики считали, что они борятся за счастье народное. А потом пришли 30-ые годы когда и народ, осчастливленный большевиками и самих старых партейцев большевиков или расстреливали или гноили в Гулагах. А как же ы 1917 всё красиво начиналось у большевиков. 0Вабрики рабочим, земля-крестьянам.Конец войне.
хельга-київ _ 09.12.2013 15:51
IP: 176.36.95.---
Марко Савицький:
P.S. все написане мною не стосується тих, для кого повалення Ідола Тоталітаризму і Бога Комунізму є справжньою ідеологічною втратою. Прийміть мої щирі співчуття, у зв'язку з такою страшною втратою! Амінь!.
хельга-київ _ 09.12.2013 15:29
IP: 176.36.95.---
Марко Савицький:На рахунок картинки "для світу". Світ знає нас краще, ніж ми самі себе. Вони нас бачать зі сторони. І бачать всі наші недоліки і наші переваги. В контексті боротьби з олігархічним кланом, повалення комуністичного ідола лише сигнал, що ми хочемо порвати з тоталітарним минулим і з російским новітнім ярмом. Який само собою символізував і символізує пам'ятник леніну. І руйнування його, це можливо найоптимальніше спускання пару 1млн. людей, яких влада вперто не хоче чути. Як сказав хтось в коментах "ми Українці на відміну від Румун, дуже толерантні. Румуни почали спочатку з президента." І мені байдуже яку картинку покаже канал ОРТ чи канал РОССИЯ. Для них висмоктати новину з пальця ноги, нічого не вартує. Не було б леніна були б трупи людей на майдані, чи канібали в КМДА... В Кісільова фантазія для цього працює перфектно. Зважати на картинку від цих потвор, це самих себе не поважати. А картинка в інших світових медіа буде не більш варварська ніж картинка про протести в Тайла
хельга-київ _ 09.12.2013 15:26
IP: 176.36.95.---
Марко Савицький: Так, погоджуюсь, що метод варварський. Хоча очевидці кажуть (а їх тисячі), що Ленін впав сам!) Але яких почестей треба при демонтажу цього символу гвалтування України? Можливо треба було, щоб Руслана придумала якусь чергову мляву "рєчьовку", щоб якась гламурна івент-компанія розробила сценарій свята скинення ідола, щоб так гарно з падсвєткою і салютами... брєд... краще по варварськи... Мене нервує коли серйозну справу, знову починають перетворювати в дискотеку чи бієналє. Мене дратує креатив, коли звичайний народний бунт проти олігархату починають називати "Творча Революція" чи "Пісенний спротив"... Все що відбувається – все дуже серйозно. Люди на взводі. Ми й так вже дуже довго проявляємо толерантність і спокій. Підіть, браття скиглики й пройдіться київським Майданом. Ви стільки почуєте цікавого і мегаагресивного від людей які дуже далекі від галицького радикалізму!... Не від молоді чи приїзджого львівського "революціонера, а від російськомовних киян віком від 50 років.
хельга-київ _ 09.12.2013 15:24
IP: 176.36.95.---
Марко Савицький:
На рахунок, що нібито не зараз треба було це робити... Дозвольте запитати, а коли? З понеділка? Вівторка? Разом з комунальниками чи представниками району? Мене взагалі дивує, як довго простояв цей символ РАДЯНСЬКОЇ України в державі, що прагне в Європу. Цікаво скільки б простояв в центрі Тель-Авіву пам'ятник Гітлеру? І чи його руйнація таким варварським способом викликала б ваш осуд? Чи можливо ви заливали своїми крокодилячими сльозами ваші фейсбуки коли валили пам'ятник Садаму Хусейну?
хельга-київ _ 09.12.2013 15:22
IP: 176.36.95.---
Марко Савицький.
Той хто стогне, як я розумію хвилюється лише з декількох причин. По перше, що: "Це ж причина для надзвичайного стану", "Ну, тільки не зараз", "Це ж варварство", "Яку картинку робимо для світу?", "Що немає більше проблем?"... Так от по порядку.
Невже ви всі, хто так переймається долею кам'яного істукану не зрозуміли, що для цієї влади взагалі НЕ ПОТРІБНО причин для того, щоб вести надзвичайний стан? Чи ви забули як приймаються закони? Конституція порушується навіть в базових статтях. То чи ви впевнені, що для ведення НС, НАША ПРИСУТНІСТЬ на майдані вже не є причиною?? Для них причиною для ведення НС можуть бути погрози позбавити гаранта золотих унітазів!
zaratustra _ 09.12.2013 15:16
IP: 109.87.79.---
Руслана, солнышко, я понимаю, что танцуя с волками ты кое-что упустила. А именно: творческих революций не бывает! Вернее они могут начинаться как творческие, но всегда, всегда заканчиваются погромами и реками крови, а к власти приходит еще более бесчеловечный узурпатор! Поэтому танцую на майдане помни о том, что, возможно, ты становишься еще одним шагом к беззаконию и хаосу...
Peter Apostoluk _ 09.12.2013 14:35
IP: 74.125.183.---
Be assured that the toppling of one statue of a foreigner is not viewed upon as anarchy by the common American. Rather, it is a sign of emotion, of frustration, of anger, of disappointment, in the occupier. The average American, no matter what political belief, Republican or Democrat, believes in the cause of the Ukrainian people.

It is important to win the hearts and minds of the witnesses outside of Ukraine, by educating the world about the rich culture, language, faith, arts, music, goods, and love of life, that I know the Ukrainian people have to offer.
But as important is that you show your commitment through representation of all the people who seek freedom – even the rebels.

In this age of instant gratification through social media, show the world who the average Ukrainian is, what he and she believes, educate the West, differentiate yourselves from the northerners who occupy our land, who were pagan hordes in 988, and still are.
DoctorUkraine _ 09.12.2013 13:58
IP: 77.123.20.---
Всем куриным, лыжичкам, гриценкам и другим просто сочувствующим, а также горячим ревнителям и защитникам товарища Ленина, с подобным диагнозом показано: смотреть каждый день, по три видео таблетки "разгон студенческого майдана и на Банковой"-три раза в день после еды; Плюс читать перед сном по одному разделу из книги- таблетки:
Институт марксизма-ленинизма ЦК КПСС
В.И.Ленин и ВЧК
(Сборник документов и писем 1917-1922)
Москва, издательство Политической литературы,1987 (Политиздат)

Всем остальным смотреть и читать просто для профилактики!
Ретросвіт антиквариат _ 09.12.2013 13:51
IP: 93.74.134.---
VikaPetrovna:

ваше присутсвие в комментах под каждой статьей на УП просто поражает!!! какая работоспособность. Внимание! под ником Vikf Petrovna работает бот о ПР- платный коментатор
Лана Былева _ 09.12.2013 13:41
IP: 91.192.161.---
"До основанья, а затем" УЖЕ БЫЛО. ПРОХОДИЛИ.
ниобий _ 09.12.2013 13:39
IP: 176.8.81.---
"Италия, Кавриаго: бюст установлен 19 апреля 1970 года на площади Ленина (Piazza Lenin). Отлит в 1922 году на Луганском паровозостроительном заводе. В 1942 году итальянские оккупационные войска вывезли бюст из Ворошиловграда в качестве трофея. После войны передан посольству СССР в Риме, в 1970 году подарен городу Кавриаго. В настоящее время на площади находится копия бюста, а оригинал экспонируется в здании муниципалитета." – Італія не у Європі?:)
ниобий _ 09.12.2013 13:37
IP: 176.8.81.---
_ тобто усім коммунякам би заборонили займати державні посади_:) О та тоді б треба було одразу Кравчука нафіг гнати а не дозволяти йому обіймати посаду президента. І Ющенко також "підмочил" свою репутацію компартейним минулим, а ще до того ж у прикордонних (кедебешних) військах служив.
Сергій Назаревич _ 09.12.2013 13:04
IP: 77.120.16.---
Maksym Mashchyts:
Идиоты! Правильно Руслана говорит всё.
Ни один думающий человек такого бы не сделал сейчас.
Надо бы научиться различать, что объединяет людей, а что только разъединяет.
Вы думаете, столько народу вышло за евроинтеграцию? Против Ленина? Нифига подобного! Такая масса народу вышла против беспредела власти.
[/QUOTE/]
НАГАДУЮ -- Цей "бєзпрєдел" влади разпочався у жовті 1917-го року коли саме ЛЄНІН з більшовиками захопив владу.
ЯЛИНКОВИЧ та АЗІРОВ – вірні "лєнінці", які продовжують справу КАТА НАРОДІВ.
Якби у 1991-му провели ЛЮСТРАЦІЮ – тобто усім коммунякам би заборонили займати державні посади – вже були б у Європі давно – як Поьща та Прибалтика.

І правильно кажуть ДЕПУТАТИ ЄВРОПАРЛАМЕНТУ:
"...з ЛЄНІНИМ у столиці до ЄВРОПИ не ходять!"
ниобий _ 09.12.2013 12:59
IP: 176.8.81.---
_Ми маємо діяти цивілізовано!_:) Про Египет та про те як там революція "творчо" пішла почитайте. Чи про Лівію яку для допомоги також "творчим революцілнерам" Захід почав бомбувати. Як мене дивує отака здивованість дорослої достатньо паночки яка у ступорі що почалися прояви нецивілізовані. Що на це нічого не вказувало? А коли під Адміністрацією юнаків -вевешників "революціонери" гамселили арматурою та кидали каміння це був прояв "творчої революції" чи вже "перший дзвінок", що почнеться далі революція звичайна- з погромами та кровю?
Anna Chernenko _ 09.12.2013 12:57
IP: 74.125.181.---
Уявімо, що в Єресалимі під час ІІ-ї світової війни поставили пам'ятник Гітлеру. І протягом 20 років після закінчення війни і встановлення там незалежної держави Ізраїль пам'ятник продовжує стояти і його офіційно не демонтують. А потім пересічніих євреїв, які не витримають і розіб'ють його самі, називать варварами і вандалами.
Ігор Бурик _ 09.12.2013 12:52
IP: 91.200.113.---
А чого ти, кицю, хотіла? Може ще порадиш пам"ятник Пуціну на Хрещатику поставити?
ниобий _ 09.12.2013 12:46
IP: 176.8.81.---
_за Вашу бренную душу переживаю_:) Печально пан, що один Ви на світі, нема у Вас ані батьків, ані сестер ані братів за яких у першу чергу треба людині сумувати та турбуватися.:) Отакий Ви самісінький у світі.
Николай Злочевский _ 09.12.2013 12:41
IP: 46.185.103.---
ниобий:
_как вечный двигатель на поле брани на стороне сатаны_:) А Вам то какая печаль?
Как какая печаль – за Вашу бренную душу переживаю. Вот так. Тока к Гундяю не обращайтесь за прощением грехов.Лучше – к Свидетеляи Иеговы.
ниобий _ 09.12.2013 12:37
IP: 176.8.81.---
_как вечный двигатель на поле брани на стороне сатаны_:) А Вам то какая печаль? И с какого это чуда Вы тут определяете кто на стороне Бога а кто на стороне сатаны? Скромнее будьте, определить точно может лишь сам Творец а не бренный человек.:)
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter