Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Студенти Київського університету ім. Грінченка першими почують стратегію ''Справжня Україна'', яку ми ініціювали разом з командою Агентства Іміджу України

20 грудня 2014, 17:59

Дата: 22 грудня 2014, 13:00

Адреса: Київський університет ім.Б.Грінченка, м.Київ, вул.Маршала Тимошенко, 13б.

Формат: Лекція, мультимедійна презентація

Тривалість: 45 хв

Онлайн-трансляція в Інтернеті : trueUA.tv

Тема: Презентація стратегії "Справжня України"

"Справжня Україна" – це "стартап" моделі держави майбутнього, який передбачає творення тієї України, за яку ми сьогодні боремося.

В той час, коли проти України ведеться масштабна гібридна війна, Україна може вирватися з прірви, куди її штовхає агрессор – в лідери за рахунок інновацій.

Ми позиціонуємо Україну як країну майбутнього та інновацій.

Ми закликаємо творити Україну! Інновації необхідні національній безпеці, обороні, захисту, боротьби з корупцією та розбудови тієї держави, заради якої, власне, була Революція Гідності на Майдані".


Мета: Залучати студенські ініціативи та потенціал:

Започаткувати спільний проект Агентства Іміджу України, провідних ІТ-технологів та Університету ім. Грінченка під гаслом "Україна – в цьому слові для мене все"

Ми хочемо запросити студентів взяти участь у творінні держави майбутнього, а точніше – у процесі державотворення майбутньої моделі України.

Україна повинна мати справжній рух "іміджмейкерства", тому ми ініціюємо такий напрям і разом з командою презентуємо ідею Агентства Іміджу України.


Перед студентською аудиторією виступлять:

Руслана

презентує технологію іміджмейкерства для України,

розкаже, хто такий сьогодні іміджмейкер країни так як кожен може бути корисним для цієї великої роботи в умовах пропаганди та інформаційної гібридної війни проти України.

Олег Афанасьєв

директор компанії Business Systems,

засновник проекту Тренінг Університет Business Life, унікальної еко-системи по формуванню і розвитку молодих бізнесменів.

Володимир Лановий

доктор економічних наук, голова спостережної ради Української державної інноваційної компанії, президент Центру ринкових реформ; екс-Віце-прем'єр-міністр України, Народний депутат України кількох скликань, Архітектор ринкових реформ і розвитку незалежного підприємництва у 90-ті роки.

Ініціативна група аналітиків, активістів Майдану ("Нічна варта Майдану", "Варта Правди", "Трибунал Гідності") – Сергій Іванов, Сергій Бойко, Настя Гайдукевич, Іра Купчинська

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Юрий Воронов _ 21.12.2014 23:00
IP: 74.125.18.---
Peter Blood:
Тобi до цього яка справа. лайноротий? Ти ж тут вже визнаний гебешний троляка.
Валентин Лунейко _ 21.12.2014 12:06
IP: 78.111.187.---
Без визначення засад, на яких грунтується розвиток особистостей, іміджмейкерство нічого не варте. Запланований захід схожий на черговий грантоїдський проект.
Теодор Дяків _ 21.12.2014 10:33
IP: 46.201.115.---
Попередній коментар написав під враженням від заголовку, проте, з тексту випливає, що ініціатори розробки цієі "стратегіі" над сутністю і змістом необхідних краіні перетворень працювати не збираються – іх цікавить і м і д ж... Тобто, сутність наша – то пусте! Головне – як ми себе будемо "подавати"... У справі іміджу найбільше "досягнув" Радянський союз – нагло брехали на весь світ... Так виглядає, що і цей крок все ще не в ту сторону...
Теодор Дяків _ 21.12.2014 10:13
IP: 46.201.115.---
Нарешті активісти-протестанти-реформатори-координатори зробили п е р ш и й крок у правильному напрямку: почали думати, яку Украіну вони хочуть будувати?! Але пройде ще багато часу перш ніж вони зрозуміють, що починати потрібно з ідеологічноі основи, яка визначить м о д е л ь майбутнього суспільно-політичного устрою Украіни і визначить, ЩО і ЯК слід змінити у с и с т е м і формування і функціонування влади в Украіні. Вони, правда, трохи запізнилися – така модель Украіни була сформована ще до Майдану, але за "таньцьованням-сьпіванням, за стрибанням і беззмістовними викриками ніхто не хотів чути поодиноких тверезих голосів...
З цієі причини (відсутність ідеологіі) розпіарений після Майдану "Реанімаційний пакет Реформ" прогнозовано зазнав краху – кожна група численних експертів реалізувала у законопроектах с в о є бачення Майбутньоі Украіни, що і дало підстави професору психіатріі п.О.Фільцу поставити діагноз цим реформаторам – "хибно-компетентні". Сьогодні вся ця "праця" у смітнику.
Olexandr Golovkin _ 21.12.2014 08:48
IP: 212.178.9.---
Александр Бураков:
яка Вам справа до наших стипендій?
Александр Бураков _ 21.12.2014 07:18
IP: 74.125.18.---
А коли студенти почують стратегію – " ВІДМІНА СТІПЕНДІЙ"... Руслана надурила студентів, призивала їх на МАЙДАНІ стрибати. А зараз гроші на нікчемних лекціях заробляє – мабуть у Ющенка навчилась. Цікаво ії декларацію оприлюднити – скільки грошей з бюджету вона отримує за лекції. Ну а студенти, нехай сидять без грошей-стіпендій...
naukova _ 20.12.2014 20:08
IP: 74.125.183.---
Diaspora davno stvoryla pozytyvnyj image Ukrainy (a ce tak 100! rokiv praci).Ostanne slovo za moloddju Ukrainy.
Yuri Yurieff _ 20.12.2014 19:04
IP: 95.132.254.---
Нельзя дать этим "камикадзе"
ради сохранения сверхприбылей фирташа и его ставленников,
которые накануне президентских выборов
ездили к нему для консультаций,
окончательно добить истинное, а не купленное,
образование и украинскую науку,
которая, несмотря на ее систематическое уничтожение,
еще как-то сохранилась в Украине.
Юристов и экономистов к науке, просьба, не причислять.

относить.
Микола Злочевський _ 20.12.2014 18:59
IP: 188.163.50.---
Peter Blood:
Руслана...презентує техно л о х ію "іміджмейкерства" для України, розкаже, що за звір той "іміджмейкер"? Додатково хай ще розкаже суть всіх тих "українських" – менеджерів-шменеджерів, ділєрів-шмілєрів, рітейлерів, інсайдерів, папарацці, мобіло-дебілайзерів, дистибуторів, мерчандайзерів, девелойоперів, коп-спічрайтерів та іншої "паланктонної погані".
Бідна українська мова!!!
Пьотр, путиноидный перевертень,ты доиграєшься...
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter