Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Мрію у найближчому майбутньому сказати: ''Війна! Ти програла!''

20 квітня 2015, 12:17

Тримаю в руках диплом, який мені разом з іншими лауреатами вчора на сцені у німецькому Кельні вручив Фрітц Пляйтґен, Голова правління Форуму ім. Лева Копелева.

Це було дуже символічно – 2 українці та 2 росіянина були відзначені Премією ім. Лева Копелева.

Лев Копелев був активним учасником правозахисного руху, підтримував "Празьку весну" й польську "Солідарність", боровся за свободу Вацлава Гавела. Нагороду якраз і було вручено за внесок у боротьбу за дотримання прав людини, мир та за повагу до інших культур.

Поруч зі мною на сцені стояв Едуард Успенський. Не приїхав, але отримав диплом Андрій Макаревич. І був Євген Захаров, наш легендарний правозахисник.Власне, ці дипломи руйнують стіни ненависті та війни, які так активно будуються агресорами нового часу.

На Церемонії був присутній Голова Європейського Парламенту Мартін Шульц.

Під час вступного слова він особливо відзначив Україну, особливо наголосив на тому, що Україні потрібно допомагати і особливо зазначив, що Європа з Україною.

Я виступаю на різних майданчиках і в різних ролях, але в якій би ролі я не виступала, у якому би форматі не говорила про Україну, я бачу і вдячна за те, що Україну люблять, підтримують і дуже сподіваються на нашу перемогу. Тому вкінці своєї промови я недаремно наголосила, що мрію у найближчому майбутньому сказати: "Війна! Ти програла!".Завершила свою промову я словами:

Мир крихкий – його треба берегти!

Мир хрупкий – его нужно беречь!

Der Frieden ist zerbrechlich! Man muss in schützen.


Після нагородження я заспівала пісню, яка, на мій погляд, найкраще передає широку душу українського народу, його миролюбний характер та глибокий погляд на себе та всесвіт – "Ніч яка місячна".

powered by lun.ua
Коментарі — 38
majorvihr _ 20.04.2015 14:03
IP: 74.125.41.---
hass:
Знайдеш ще якихось ушльопків з всієі Європи,що лижуть з рук кацапів-то розповісти не забудь
,бо одного недолугого неукропа з европи мал.увато.Слава ваті!Раші кірдик!
Alexey Ingul _ 20.04.2015 13:57
IP: 178.92.173.---
hass:
Кандидат в президенты Польши и лидер партии KORWiN, Евродепутат Януш Корвин-Микке в интервью польскому интернет-порталу Wirtualna Polska заявил, что евромайдан был операцией ЦРУ. "Да, но это была также и наша операция. Снайперов обучали также в Польше. О том, кто действительно стрелял на Майдане, писала недавно газета Frankfurter Allgemeine Zeitung. Террористы застрелили на Майдане 40 демонстрантов и 20 милиционеров для того, чтобы спровоцировать беспорядки. Польский политик считает, что европейцам и полякам, в частности, не следует бояться России. "У Польши нет спорных интересов с Россией.
ВТІМ ПРАВДА ВЖЕ І РАНІШЕ ВИПЛИВАЛА... Досить згадати телефонну розмову Ештон з естонським прем"єром...
Народ и нынешняя власть в Украине – едины!!! Едины как когда то были едины народ и партия!!! Украинцы верят своему президенту, верят самому лучшему премьеру, слепо верят в светлое европейское будущее, верят так как верили в построение коммунизма!
Miki2 _ 20.04.2015 13:52
IP: 93.72.11.---
hass:
Красунечко, ці дії є цілком адекватними... ДЛЯ ПОВНІСТЮ НЕАДЕКВАТНОЇ ДЕРЖАВИ, діючий уряд якої прийшов до влади внаслідок збройного перевороту, іноземної спецоперації, а зараз активно заміняє європейську Україну на тоталітарну Бандеріну. Чи Ви готові до юридичної практики в умовах "влади, яка буде страшною"?
Шо ти карікатура верзеш?
Miki2 _ 20.04.2015 13:47
IP: 93.72.11.---
Цей старпьор Януш Корвин-Микке в Польщі щось на зразок Жиріновського по своїм пришебленим заявам, але на відміну від сина юріста має прихильників в Польщі в рази менше. Судячи з того, що він говорить дуже велика ймовірність на нього впливу з бєлокамєнной
hass _ 20.04.2015 13:44
IP: 82.117.233.---
Ірина Варшик:

Я як юрист вважаю, що дії держави в даному випадку якраз є адекватними. Тому цей диплом Захарову – дещо дивна ситуація, як мінімум.
*****

Красунечко, ці дії є цілком адекватними... ДЛЯ ПОВНІСТЮ НЕАДЕКВАТНОЇ ДЕРЖАВИ, діючий уряд якої прийшов до влади внаслідок збройного перевороту, іноземної спецоперації, а зараз активно заміняє європейську Україну на тоталітарну Бандеріну. Чи Ви готові до юридичної практики в умовах "влади, яка буде страшною"?
hass _ 20.04.2015 13:39
IP: 82.117.233.---
Кандидат в президенты Польши и лидер партии KORWiN, Евродепутат Януш Корвин-Микке в интервью польскому интернет-порталу Wirtualna Polska заявил, что евромайдан был операцией ЦРУ. "Да, но это была также и наша операция. Снайперов обучали также в Польше. О том, кто действительно стрелял на Майдане, писала недавно газета Frankfurter Allgemeine Zeitung. Террористы застрелили на Майдане 40 демонстрантов и 20 милиционеров для того, чтобы спровоцировать беспорядки. Правда наконец-то выходит наружу", – сказал кандидат в президенты Польши.Польский политик считает, что европейцам и полякам, в частности, не следует бояться России. "У Польши нет спорных интересов с Россией.
ВТІМ ПРАВДА ВЖЕ І РАНІШЕ ВИПЛИВАЛА... Досить згадати телефонну розмову Ештон з естонським прем"єром...
Yuri Yurieff _ 20.04.2015 13:37
IP: 37.55.72.---
Приятно бороться "за мир вообще", с "коррупцией вообще, как явлением",
"за все хорошее, против всего плохого". Никто не против, все согласны,
полная идиллия. Да и награды, конечно..., чувствуешь себя деятелем
мирового масштаба.
Ірина Варшик _ 20.04.2015 13:35
IP: 74.125.18.---
Організатори знають, що Євген Захаров публічно захищав Коцабу, який намагався зірвати мобілізацію? Подивіться в ютубі по ключових словах "Захаров про довідки для мобілізованих" починаючи із 13:00
Я як юрист вважаю, що дії держави в даному випадку якраз є адекватними. Тому цей диплом Захарову – дещо дивна ситуація, як мінімум.
Vit Iva _ 20.04.2015 13:33
IP: 74.125.18.---
Юрий Воронов:[/
Ыбанутый свинорылый...тебя отпиарили по всем правилам камасутры...сиди и обтекай...Хотя позавывать гимн Украины для умерщвления мух, скакануты пару раз...пошукати Славу какого то для Украины, а потом раздать его хероям Украины...есть железобетонный!!!
hass _ 20.04.2015 13:32
IP: 82.117.233.---
А я мрію, щоби справжні українці нарешти назавжди позбулися руслан лижичок та їхніх земляків-націоналістів, ЯКІ ЦЮ ВІЙНУ І ОРГАНІЗУВАЛИ... От тоді війна програє – БО І НЕ ПОЧНЕТЬСЯ...
Yuri Yurieff _ 20.04.2015 13:30
IP: 37.55.72.---
Тут один украинский теоретик банковского дела
начал свой блог на УП с рекомендации Украине прекратить войну.
Это как понимать? Украина ведет войну на чужой
территории, захватывает области в другой стране
и это надо немедленно прекратить?
Если это не так и солдаты другой страны аннексировали
пока часть территории нашей страны и ведут войну на территории Украины
чтобы оторвать у нее еще часть, а может и ликвидировать ее существование
как независимого государства, то, что значит "прекратить войну"?
Сдаться в плен ради "мира"? Сдать страну агрессору?
Ответьте "миротворцы"?
Юрий Воронов _ 20.04.2015 13:17
IP: 74.125.18.---
Vit Iva:
Одна гэбэшная мразь пиарит другую. Такая сучья работа...
Vit Iva _ 20.04.2015 13:07
IP: 74.125.18.---
ВАРШАВА, 17 апр – РИА Новости. Кандидат в президенты Польши и лидер партии KORWiN, Евродепутат Януш Корвин-Микке считает, что евромайдан в Киеве был не только делом рук сотрудников ЦРУ, но также и спецоперацией Польши.В выборах президента Польши, назначенных на 10 мая, примут участие 11 кандидатов, собравших более 100 тысяч подписей граждан в свою поддержку.В интервью польскому интернет-порталу Wirtualna Polska Корвин-Микке заявил, что евромайдан был операцией ЦРУ. "Да, но это была также и наша операция. Снайперов обучали также в Польше. О том, кто действительно стрелял на Майдане, писала недавно газета Frankfurter Allgemeine Zeitung. Террористы застрелили на Майдане 40 демонстрантов и 20 милиционеров для того, чтобы спровоцировать беспорядки. Правда наконец-то выходит наружу", – сказал кандидат в президенты Польши.Польский политик считает, что европейцам и полякам, в частности, не следует бояться России. "У Польши нет спорных интересов с Россией.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter