Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Звернення до однодумців з приводу подій під Верховною Радою.

31 серпня 2015, 22:45

Звертаюсь до всіх моїх однодумців!

Сьогодні відбулися досить знакові та драматичні події.

Знову в Києві смерть.

1. Знову влада, бездарна і недолуга, обрала мову сили замість мови аргументів. Я маю на увазі глобальне прийняття рішень та змін, а не дії силовиків під Парламентом (ми це вже проходили)

2. Знову в Раді з'явилася ситуативна "ширка" з пропрезидентської та пропартійнорегіональної більшості (ми це вже проходили)

3. Знову на обрії окреслено з'явилися "підсилені" повноваження Президента шляхом конституційних змін та диктат одної політичної сили в Парламенті (ми це вже проходили)

4. Знову кривава провокація, поранені, смерть та звинувачення опонентів у всіх смертних гріхах з ціллю дискредитувати саму суть існування та справедливості іншої точки зору, моделі, світогляду (ми це вже проходили)

5. Знову в народне обурення встроюються елементи та декорації, що створюють враження безладу, ненависті та естремізму. Зі страшними наслідками і залякуванням людей. (це вже було на північ від нас, так сформувався режим кривавого ліліПутіна)

Прошу всіх, хто не залишає надій на зміну та демонтаж Системи, хто вірить в Україну, не опускає рук, залишається активним, небайдужим, щирим, готовим до активних дій для будівництва держави третього тисячоліття зберегти віру та потенціал. Не здаватись. І не зраджувати собі і своїй совісті.

Вам будуть говорити, що ви винні у тому, що сталося. Вам будуть говорити, що насправді все так і має бути. І що все обговорювалось і узгоджувалося з народом. Що чорне це біле, а біле це чорне. Так сказали не на півночі, а на заході. Що іншого шляху нема. Що для того, щоб розв'язати ситуацію на Донбасі, треба, щоб Президент призначав та звільняв префектів по всіх територіальних громадах. Якщо ви не бачите зв' язку, тоді вам краще взагалі в такі питання не лізти. Що спекуляції з гривнею та корупція – це наслідки війни. Що ростріл в упор в Іловайську – це провина дезертирів. Але час, коли за нас говорили і за нас вирішували, минув.

І жодне життя не варте того, щоб його віддавати за зміни в Конституції. Конституція пишеться не для партій, не для президентів, і навіть не для заходу зі сходом. Конституція пишеться для України і її народу.

Я різко засуджую тих, хто використав силу, зброю та пролив кров. Ці люди заслуговують на кару. Жорстоку кару.

P.S. Щодо моєї участі в cьогоднішньому протесті, мене вразила кількість партійних прапорів та символіки (ми це теж вже проходили).

Я вважала для себе неприйнятним виходити на передвиборчі та партійни агітаційні активності, це мене відштовхнуло, тому я розвернулася і поїхала додому.

Жахливі новини мене ще більше переконали, що в цій трегедії нема позитивних героїв – зло породило зло, насилля – насилля, зневага – зневагу.

Нам будувати державу майбутнього. І берегти життя кожного українця.

Якщо здамося, нас чекає ще не один Іловайськ. Будуть знищені всі рухи – добровольчі, волонтерські, незалежні громадські. Все, що не дає повернутись Системі у свою звичну домінуючу позицію.

powered by lun.ua
Коментарі — 62
Александр Берёзкин _ 26.09.2015 23:39
IP: 104.197.47.---
З порошенком на майданi було все зрозумiло.Руслано наберiтся смiловостi покажіть приклад публічної боротьби з режимом.
wictors _ 03.09.2015 08:55
IP: 77.52.119.---
Шановна пані Руслано!
Давайте зробимо деякі висновки.
Погодьтесь, в котрий раз перемогу громадян банально вкрали.
Ми можемо з цього приводу головою об стіну битись. Хоч разом, або ж подинці. Можливо збоку буде цікаво на це подивитись. Та конструктиву немає.
Давайте накінець зрозуміємо, Майданами ситуацію не змінити.
Щиро бажаю удачі Саакашвілі, та ймовірно, що найбільш вагомим результатом буде бестселлер Михаїла Ніколозовича "Україна не Грузія".
Що стосується подій під ВР.
В "Свободі" зібрались не відморозко та ідіоти. Подібна провокація їм надзвичайно невигідна.
Особливо зараз.
Ще більш насторожує галас, що задовго до закінчення розслідування піднявся в провладних ЗМІ.
В таких випадках завжди згадую, хто найбільш гучніше галасує "Лови злодія".

Так в такій країні, як зараз, навіть виживати важко. Тому потрібно щось змінювати.
А ось що і як це предмет окремої дискусії.
Викладайте своє бачення, посперечаємось.
Теодор Дяків _ 02.09.2015 22:14
IP: 91.124.206.---
olexadovbusch:
... так що все-одно треба шукати людей, яким би віддати свій голос... Дуже б хотілось плюнути і послати всіх, але це теж не вихід, Ви краще б там згуртувались, всі небайдужі і вийшли однією силою на ці місцеві вибори...
- Треба бути або наівним, або ідіотом щоб шукати порядного кандидата в купі партійного лайна... Цей виборчий закон є цинічним приниженням народу зі сторони влади. Брати участь у ц и х виборах озгачає продовжувати агонію, відтерміновувати крах комуно-радянськоі системи влади в Украіні.
wictors _ 02.09.2015 19:43
IP: 77.52.50.---
_yurkiv_:
wictors:
Тому що Римський Статут не згадується в Мінських Домовленостях:)
Воно то так.
Але там же і про префектів не згадується.
А ось особливий статус після ратифікації статуту виглядав би менш особливим. Хоча б для злочинців.
olexadovbusch _ 02.09.2015 08:49
IP: 104.154.58.---
Я розумію, що мінстець працює і тут засилля тролів, але й однодумців не так вже й багато, пані Руслана...
Всім яничарам, якими тут в коментарях аж кишить – "собаки гавкають, а караван іде", іде, шановні, через пустелі, терени, закривавлений і часом без води, але іде – а ви й далі гавкайте – така служба ваша, бо на більше не здатні...
На рахунок символіки, пані Руслано, – Тягнибок тими прапорами собі підписав вирок, але щоб цю владу змінити – треба йти на місцеві вибори, а крім партій вони ж нікого не пустили, так що все-одно треба шукати людей, яким би віддати свій голос... Дуже б хотілось плюнути і послати всіх, але це теж не вихід, Ви краще б там згуртувались, всі небайдужі і вийшли однією силою на ці місцеві вибори...
olexadovbusch _ 02.09.2015 08:22
IP: 104.197.92.---
Віктор Уколов:
Не переконливо
Дайте можливість до своїх дописів залишати коментарі – тоді подивитесь, наскільки Ви переконливі, і, взагалі, робити критичні зауваження на чужих блогах, коли свої закриті для коентування – несолідно й неетично...
Теодор Дяків _ 02.09.2015 08:13
IP: 91.124.206.---
bozhichko:
Надзвичайно спрощене сприйняття реальности у цієї співачки ротом. Якийсь маргинал неадекват жбурнув у натовп УКРАЇНЦІВ бойову гранату. Без будь якої вини вбито двоє молодих людей. Багато ранених. Вона ж про своє. Про владу яка їй не до душі.
- Смерть цих вже трьох людей є в першу чергу результатом роботи саме тоі влади, яка "не до душі" не тільки Руслані, але й абсолютній більшості суспільства...
Skibinskoy _ 02.09.2015 04:28
IP: 78.111.187.---
Сука!!! СНАЧАЛА она эту власть привела и любила,а теперь эта власть НЕДОЛУГА!!!!
djtel _ 01.09.2015 21:52
IP: 46.211.157.---
Да,да простіше розвернутися і поїхати додому...і звідти патякати про партійну символіку
_yurkiv_ _ 01.09.2015 19:04
IP: 107.178.215.---
babakatya:
Доспивалися-я слушал и смотрел на тебя, как ты охрипло кричала гимн...и что ты думала в те минуты? Что диктатор крывавий вмре и диты-не твои-засмеются?? А щас что ты думаеш? На чьих руках кров щас-овоща или вонки, что хочет стать овощем и соединился с 39 голосами апазицки для продавливания префектуры? Ты ж хотела повеситься на майдане кажется, Руся? Так иди и повесся-будь мужественной, хлопцы загинули одураченные тобой и приспешниками твоими и их нету-а ты-есть. Иди к ним не засоряй майдан и киев...
Вона тоді думала, що диктатор – боягуз здохне, і разом з ним вся кацапська наволоч в Україні!
_yurkiv_ _ 01.09.2015 18:58
IP: 104.197.138.---
wictors:
AlexKoval:
wictors:
AlexKoval:
Я протягом останніх двох місяців чую абсолютно переконливі докази чому цей проект Конституції для України є потрібним.
Вкотре питаю, чому б тоді не ратифікувати "Римський статут" перед внесенням таких змін?
На жаль по суті Ви не відповіли ні на одне з поставлених питань,
А останнє взагалі проігнорували.
Це нагадує відповідь нерадивого студента на екзамені, який замість підготовки до екзамену три доби з товаришами пулю розписував.
Тому що Римський Статут не згадується в Мінських Домовленостях:)
bozhichko _ 01.09.2015 18:17
IP: 146.148.63.---
Надзвичайно спрощене сприйняття реальности у цієї співачки ротом. Якийсь маргинал неадекват жбурнув у натовп УКРАЇНЦІВ бойову гранату. Без будь якої вини вбито двоє молодих людей. Багато ранених. Вона ж про своє. Про владу яка їй не до душі.
babakatya _ 01.09.2015 17:53
IP: 104.154.82.---
Доспивалися-я слушал и смотрел на тебя, как ты охрипло кричала гимн...и что ты думала в те минуты? Что диктатор крывавий вмре и диты-не твои-засмеются?? А щас что ты думаеш? На чьих руках кров щас-овоща или вонки, что хочет стать овощем и соединился с 39 голосами апазицки для продавливания префектуры? Ты ж хотела повеситься на майдане кажется, Руся? Так иди и повесся-будь мужественной, хлопцы загинули одураченные тобой и приспешниками твоими и их нету-а ты-есть. Иди к ним не засоряй майдан и киев...
Navaleo _ 01.09.2015 17:31
IP: 23.236.54.---
Влада виграє – бо немає сильної одностайної оппозиції. Вчорашнє голосування об'єднало блох Петра Порошенка, Оппоблох і інших блог,
- але чи обєднали вчорашні подію Свободу, Ляшка і Правий Сектор разом з Самопоміччю та блоком Тимошенко? – нє? Вони що були по різним барикадам? – Чому ці події не стали етапом створення нової всеукраїнської оппозиції? -івони що такі надто принципові – чи помирати краще по одинці?
trakt _ 01.09.2015 16:26
IP: 91.124.210.---
влада, бездарна і недолуга, обрала мову сили замість мови аргументів
=
Вам будуть говорити, що насправді все так і має бути. І що все обговорювалось і узгоджувалося з народом. Що чорне це біле, а біле це чорне.
=
=
Якщо говорять на чорне біле, а на біле чорне – то це мова брехні і обману, а не мова сили.
wictors _ 01.09.2015 16:05
IP: 77.52.55.---
AlexKoval:
wictors:
AlexKoval:
Я протягом останніх двох місяців чую абсолютно переконливі докази чому цей проект Конституції для України є потрібним.

Вкотре питаю, чому б тоді не ратифікувати "Римський статут" перед внесенням таких змін?


На жаль по суті Ви не відповіли ні на одне з поставлених питань,
А останнє взагалі проігнорували.
Це нагадує відповідь нерадивого студента на екзамені, який замість підготовки до екзамену три доби з товаришами пулю розписував.
wictors _ 01.09.2015 15:55
IP: 77.52.55.---
руслан49:
Одне обвинувачення влади Лижичкою за одним. А хто ж це стояв на сцені на Майдані поряд з Кличко, Яценюком, Тягнибоком і Порошенко?

Не варт вважати інших недолугими.
Нагадаю Майдан почався коли поставили хрест на євроінтеграції.
І маніфестанти на Майдані відмежувались від будь яких партій.
Опозиційні партії спробували організувати свій Майдан на Михайлівській площі.
Та й там він був не надто успішним.
Якщо б не дикунський розгін Майдану, то потихеньку всі б заспокоїлись.

Одного не розумію, якщо дописувачі не однодумці, то навіщо витрачати сили та лити бруд?
Подібними методами однодумців не агітують.
Простеньке питання, добре нехай Лижичко погана, навіть стояла поряд з Яценюком.
Від цього проблеми України розстануть?
veresen _ 01.09.2015 15:25
IP: 130.211.160.---
На Майдані ти підтримувала вбивць чужих.
Тепер підтримуєш вбивць своїх.
Такий ось прогрес у тебе на ниві нiкрoфілії...
snityn _ 01.09.2015 15:19
IP: 104.197.3.---
Чого ви, шановні, зняли галас. Вона звертається не до вас, а до однодумців (Звернення до однодумців з приводу...). Як то: Захарченко. Бо всіх з ким майданила, вже раніше обплювала. Не заспокоїтесь – перекриє дорогу на Чоп.
AlexKoval _ 01.09.2015 12:19
IP: 91.237.64.---
руслан49:
Одне обвинувачення влади Лижичкою за одним. А хто ж це стояв на сцені на Майдані поряд з Кличко, Яценюком, Тягнибоком і Порошенко? І зараз знову – не тих вибрали, давай третій Майдан і різати владу. І ще ці "патріоти-націоналісти" ллють крокодилячі сльози, що високі тарифи і долар по 20 гривень. А хто це все заварив? І розплачуються за цю розруху прості люди. Влада бо втече, як втік Янукович.
А вона як піп Гапон. Спочатку зве на барикади, а потім розказує який Захарченко благородний, і які покидьки ті, з ким вона на Майданах стояла.
руслан49 _ 01.09.2015 11:42
IP: 37.55.227.---
Одне обвинувачення влади Лижичкою за одним. А хто ж це стояв на сцені на Майдані поряд з Кличко, Яценюком, Тягнибоком і Порошенко? І зараз знову – не тих вибрали, давай третій Майдан і різати владу. І ще ці "патріоти-націоналісти" ллють крокодилячі сльози, що високі тарифи і долар по 20 гривень. А хто це все заварив? І розплачуються за цю розруху прості люди. Влада бо втече, як втік Янукович.
hrim _ 01.09.2015 10:57
IP: 146.148.92.---
AlexKoval:

Парадокс українських "політиків": спочатку усі зусилля на "Україна в Європу", зараз Європа нам не указ.
_yurkiv_ _ 01.09.2015 10:15
IP: 104.197.3.---
AlexKoval:
_yurkiv_:
Так признаю, дійсно Свобода не голосувала за цей закон. Помилився.
І гранату не кидала, але "кидалово" Президентом Свободи та Правого Сектору, можливо, з подачі Заходу, затьмарило їм очі, і вони не хочуть розуміти даного політичного моменту.
Президент – не "собиратель" українських політичних земель:)
AlexKoval _ 01.09.2015 10:04
IP: 91.237.64.---
_yurkiv_:
Так признаю, дійсно Свобода не голосувала за цей закон. Помилився.
AlexKoval _ 01.09.2015 10:00
IP: 91.237.64.---
wictors:
AlexKoval:
Я протягом останніх двох місяців чую абсолютно переконливі докази чому цей проект Конституції для України є потрібним.
Соромлюсь спитати в чому абсолютизм?
В префектах, які повинні дублювати роботу прокуратури?
В всепрощенні злочинців?
Вкотре питаю, чому б тоді не ратифікувати "Римський статут" перед внесенням таких змін?
...
Спробуйте відповісти по суті!
Якщо по суті – то буде дуже довго. А якщо коротко – то позитивний висновок Веніціанської комісії ї її експертів важить більше, ніж крики Ляшка (тим більше, що ми як би вибрали рухатися в Європу, хіба не за це Руслана з студентами співала на Майдані?) По друге – які "круті" б не були перфекти (можуть призупинияти рішення рад і то не всі), але грошима вони не розпоряджаються, на відміну від нинішніх "губернаторів". А як відома з древніх часів – влада в того, в кого гроші. По-третє – якщо хтось з нинішніх політиків може запропонувати інші домовленості, ніж мінськ
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter