10 травня 2016, 18:23

Увага! Провокація!

Attention! Provocation!

Увага! Провокація!

Мого чоловіка, який є Головою українського національного журі Євробачення-2016, намагалися спровокувати підставним телефонним дзвінком.

На жаль, під час Майдану я проходила через подібну ситуацію.

Методи Кремля не змінилися.

Oleksandr Ksenofontov:

"Attention! Provocation!

Зміна правил Євробачення дуже активувала пранкерів, спамерів, тролів, ботів і їм подібну мерзоту на великі подвиги.

Проти України знову розгортаються інформаційні провокації та напади.

Тепер взнати імена і контакти голів та членів журі від країн-учасників можна з офіційної інформації на сайті Європейської мовної спілки.

І те, що колись було секретом за п'ятьма замками, тепер відомо будь-кому, хто цікавиться конкурсом. З одного боку – прозорість, з іншого – можливість тиску, прямих контактів та спроб домовленостей з журі голосуючих країн.

Яке "роздольє" для наших північних сусідів і їх інформаційних "работяг".

Пранкери, вперед!

Ну, а якщо пранкер "пробився", можна і "казачків засилати". Подвійна вигода – або дискредитація журі "потрібної країни" забезпечена, або "договорняк" налагодити можна.

Сьогодні мені подзвонив "несвоїм голосом" видатний український політик, якого я реально поважаю (а таких зовсім небагато на нашому політичному небосхилі), і почав домовлятися за "солідарне голосування" з журі трьох країн, які ніби-то дадуть нам (Україні) високі бали.

Номер того, хто дзвонив, був дивний +1 (411) 74. Я зрозумів, що працює "профі". Він почав робити дивні пропозиції про "правильне" голосування у відповідь на таке саме з боку "країн-друзів". На всяк випадок я записав, що і від кого він пропонував. Але так, як я не міг ідентифікувати номера того, хто дзвонив, я попросив зв'язатися по так званим "захищеним" каналам – Viber або Facetime. Дзвінок з цих каналів дозволяє достатньо точно ідентифікувати того, хто дзвонить або переконатись, що це "підстава".

Зрозуміло, що контактів я не отримав. У відповідь він намагався дати мені міські телефони приймальні. Я попросив сотовий номер і отримав номер, який не відповідає. (+380934917728) На цьому моє дослідження закінчилось.

Лексика пранкера, що видавав себе за українського політика зашкалювала словами, які у нас майже не вживаються, зате часто звучать в Росії: "мой адъютант", "дружеские государства", "помочь друзьям" з дуже характерним акцентом.

Тричі я повторював, що я би не обговорював "такі питання по телефону" і просив дати якісь ідентифіковані контакти. На жаль, пранкер зрозумів, що історія "не прохиляла" і, вибачившись, швидко закінчив розмову.

Думаю, що когось їм "розвести" вдасться, і це дуже сумно. Тому що послати на три букви "видатну особу" не кожен собі дозволить в силу виховання або поваги до імені.

Але найгірше – нас знову тестують мірками "русскаго міра", ніби ми всі однакові. Але це не так.

Колеги, будьте уважні, інформаційної безпеки з такими сусідами нам ніхто гарантувати не зможе!

Посилайте одразу. Куди? Ну, ви в курсі!"

Євробачення on behalf of Ukraine. В очікуванні дива.

Слава Україні! Дорогі українці і всі, хто зараз цікавиться і намагається відчути, зрозуміти, допомогти Україні. У України на сьогоднішньому етапі нашої історії, як і на всіх інших напрямах, вирує справжній культурний фронт – фронт боротьби за нашу історію, ідентичність, за нашу Незалежність...

reNewDay for UKRAINE. Збираємо Енергію для України!

Нас намагаються позбавити пам'яті і позбавити дому. Позбавити тепла і позбавити світла. У нас намагаються забрати нашу історію і нашу землю...

Звернення до Білорусі

Білоруси! Брати та сестри! Я ще сьогодні звертаюсь так, тому що білоруси та українці завжди були братніми народами. Це не пропаганда і не переписана кимось історія...

Коли американські правовласники і український омбудсмен знаходять спільну мову (ще декілька слів про законопроект 5572)

У Сполучених Штатах є впливова організація, що має назву Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA). Це Альянс, що об'єднує інші організації (AAP, ESA, IFTA, MPA, RIAA)...

Національні інтереси чи інтереси Потураєва-Санченка? Складне питання українського парламентаризму 🙂

Я вас всіх вітаю і хотіла би, щоби тон нашої розмови був доволі гострий. Події в Україні і навколо наших кордонів не сприяють фокусу суспільства на другорядних для долі держави питаннях...

Сумні роздуми напередодні голосування за #5572

Мені сумно і соромно читати те, як опоненти по питаннях збору авторської винагороди – мої колеги та друзі, мабуть вже колишні, пишуть про мене...