Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Новий поштовх для української культури

15 травня 2016, 12:26

Я однозначно горда зараз за перемогу України.

Як музикант, розумію наскільки якісну музику буде зараз просувати Джамала в Європі, наскільки це ще більше симпатій пригорне до України. Джамала принесе Європі і світу розуміння, наскільки Україна різноманітна, екзотична і приваблива, якщо очистити її образ шкаралупи ворожої пропаганди і заскарузлих стереотипів...

Я хочу подякувати Джамалі за те, що вона все це витримала. Вона надзвичайно сильна духом. Переживати такі важкі емоції під час численних репетицій – це надзвичайно важко.

Я хочу традиційно подякувати UA:Першому, всій євровізійній команді, українській делегації та її голові Вікторії Романовій, роль якої в нашій перемозі неоціненна, і Зурабу Аласанії,  якийтвідважився підтримати та дати зелену дорогу дуже нестандартному вибору для України. Так народжуються і відбуваються реформи!

Але цього року необхідно віддати належну подяку і телеканалу СТБ, який перетворив Євробачення в Україні на справжню європейську якість – Україна почала зовсім інакше ставитися до Євробачення за багато років після нашої перемоги. Інтрига довкола Євробачення в Україні закрутилася одразу на початку року. Це  сколихнуло всю нашу українську спільноту. Всі музиканти зробили певний апґрейд своєї творчості. Більшість музикантів почало аналізувати стан української сучасної музики. Все це яскраво виплеснулося в мережу, на сторінки медіа, в широкі маси. Закрутилися здорові і нездорові дискусії. Самі українці цього року чи не вперше почали під час національного відбору аналізувати, що таке саме українська музика, якою ми хочемо і мріємо її бачити, яка саме українська музика нас вставляє, чи можливий у нас розрив шаблону, і чи можна те, що ми чуємо, називати і ідентифікувати, як українську музику. Безліч думок та зіткнення поглядів. Суперечки, скандали, перетурбації, протиріччя та переосмислення. І це не погано! Тому що це життя!

Цього року почалося переосмислення української музики, а з цим і переосмислення, чи справді настільки важливо іти за модою, чи важливіше іти вперед, навіть і поза трендом, але формувати свою автентичну екзотику, яка має всі шанси сама стати світовим трендом, як українська вишиванка!

Єдине, за що я переживаю, щоби за традиційною українською ейфорією не прийшла така сама українська буденність. Ми настільки захоплюємося власними досягненнями, що дуже швидко про них забуваємо, але певні речі все ж таки варто культивувати. Що я маю на увазі? Можливо, на часі для всіх українських музикантів і митців скористатися такою увагою до України і зробити наступний рік максимально активним у своїй творчості та чим більше представити української продукції та українського контенту.

Звертаюся до українських бізнесменів! Наступного року буде доречно, якщо ви, попри економічну кризу і попри те, що у вас залишилося буквально кілька останніх мільйонів чи мільярдів  все ж таки вкладете інвестиції в українські проекти. Не всі можуть бути успішними, але це єдиний шлях починати розвивати музичну індустрію в Україні.

Користуючись ситуацією, я одразу звертаюся до Парламенту, який зобов'язаний прийняти ряд законів і забезпечити український контент всіма необхідними пільгами та підтримкою. Прийшов час!

Я звертаюся до всіх, хто бере активну участь в боротьбі з інтелектуальним піратством. Не може Україна, інтегруючись в Європу і світ, залишатися "злодійкою" та "піраткою". Це прірва, в яку ми завалимося, скільки разів ми би ще не перемагали  на Євробаченні.

Єдиний правильний шлях, при якому такі перемоги і такі спалахи працюватимуть на Україну, – це стрімкий та незалежний ріст української музичної та мистецької індустрії, як великого та самодостатнього бізнесу. Його треба підтримати і не заважати його розвитку, допомогти стати на ноги.  Ми вже сформували всі необхідні пропозиції для цього, витрачаючи немало часу на зустрічі з різними парламентарями, щоби їх переконати, що це необхідно і варто робити. Можливо, хоча би ця перемога на них вплине і вони зрештою зрозуміють, наскільки важлива їх чітка і активна позиція в даному процесі.

Не заборони, а дозволи! Не нагороди, а інвестиції! Не слова, а справи!

Саме культура, мистецтво і зокрема, музика просувають Україну вперед.

На жаль, нічого оптимістичного не можу сказати нашим політикам. У мене до вас єдине прохання – не піартесь і не заважайте.

Окремо хочу привітати наших братів – кримських татар!

Справедливість, як ми бачимо, є. Я вірила в неї, і ця віра справдилася. Ви, як ніколи, отримали сьогодні енергію у вигляді перемоги Джамали, яка розкрила не лише біль кримськотатарського народу, а й біль всієї України.

Мій чоловік ще за довго до початку фіналу Євробачення дуже влучно написав, що  "сьогодні для мене рідна кримськотатарська мова", що "сьогодні я прихильник стилю, якого досі не слухав і не чув."

Однозначно, що після того, як це зробила Джамала, я можу назвати себе фаном кримськотатарської культури. Мені справді цікаво пізнати якомога більше про цю культуру.

Хочу нагадати цікавий факт, що коли я була одним з коучерів на "Голосі Країни" у мене в команді була кримськотатарська співачка Севіль Меметова, яка, до речі, співала мою пісню "Знаю я". Вона намагалась карпатські мотиви заспівати тою ж автентичною манерою, якою співала вчора Джамала. І це було фантастично! Така еклектика може стати українською неоавтентикою! І це життя, а не музейне існування нашого коріння, переплетеного та захованого від загалу.

Від того, як ми використовуємо різноманіття культури наших етнічних груп залежить наш заш загальний спільний сталий розвиток!. На території України  близько 20 різних етнічних груп,  але ми майже не вивчаємо один одного.

Ми в поп-музиці іноді плетемося за жованим-пережованим, співаним-переспіваним. Але поп-музика, користуючись популярністю серед мас, ідеальна для просування оригінальних речей. Треба чим більше пізнавати свою екзотику і розкривати скарби, які у нас під ногами. Джамала зробила це досконало, за що їй величезна повага і уклін.

Я щаслива, як ніколи.

Коментарі — 93
Tochka _ 19.05.2016 12:40
IP: 46.118.249.---
Методи праці платного редакційного троляки Пікселя:

1. Вилазити на форум виключно з метою боротьби з "інакшемислячеми".
2. Безпідставно звинувачувати їх в брехні.
3. Створення видимості дискусії шляхом постановки питань, будь-які відповіді на них, навіть очевидні та загальновідомі оголошуються також брехнею.
4. Несамовите виття про "ігнори", а коли це не допомогає – дзвінок до редакції щодо бану.

ТОМУ, НІЯКА ДИСКУСІЯ З ПІКСЕЛЕМ НЕ МАЄ СЕНСУ – НЕ ДЛЯ ТОГО ВІН ТУТ Є.

Залишається тільки висловити співчуття редакції УП, яка не спромоглася підібрати менш брутального та примитивного, шаблонного ТРОЛЯКУ...
--
Tochka _ 19.05.2016 12:39
IP: 46.118.249.---
Методи праці платного редакційного троляки Пікселя:

1. Вилазити на форум виключно з метою боротьби з "інакшемислячеми".
2. Безпідставно звинувачувати їх в брехні.
3. Створення видимості дискусії шляхом постановки питань, будь-які відповіді на них, навіть очевидні та загальновідомі оголошуються також брехнею.
4. Несамовите виття про "ігнори", а коли це не допомогає – дзвінок до редакції щодо бану.

ТОМУ, НІЯКА ДИСКУСІЯ З ПІКСЕЛЕМ НЕ МАЄ СЕНСУ – НЕ ДЛЯ ТОГО ВІН ТУТ Є.

Залишається тільки висловити співчуття редакції УП, яка не спромоглася підібрати менш брутального та примитивного, шаблонного ТРОЛЯКУ...
Tochka _ 19.05.2016 12:16
IP: 46.118.249.---
Микола Злочевський _ Пане Миколо, окрім тієї печатки є простий та очевидний факт. Це – титул володаря держави, тобто -такий же її атрибут, як герб, флаг, за викривлення якого негайно оголошувалися війни. Саме ним підписувалися усі МІЖНАРОДНІ ДОКУМЕНТИ в дипломатичних відносинах з іншими державами.

Так ось – титул Іоанна Грізного такий: "Великий государь, Божиею милостью царь и великий князь всея Руси, Владимирский, Московский, Новгородский, Псковский, Рязанский, Тверской, Югорский, Пермский, Вятцкий, Болгарский и иных"

Впоследствии, с расширением границ Русского государства, к титулу добавилось "царь Казанский, царь Астраханский, царь Сибирский", "и всея Северныя страны повелитель"

Зверніть увагу, що "великий Володимирський" – перед "Московським"...
Микола Злочевський _ 18.05.2016 10:37
IP: 176.8.116.---
Tochka:
Пане Точка, от завжди хочу у Вас уточнити про Ваше твердження, що Іван Гроозний був царем всієї Русі на основі напису на печатці Івана Грозного. Мені мій знайомий, дав посилання, де це трактується як видумка московської пропаганди, підхопленої потім і компартійними істориками. Хотів це детально прочитати і вступити з цього приводу з Вами у полеміку...Але десь посилання загубив, нажаль...
Виктор Белый _ 17.05.2016 19:21
IP: 178.219.88.---
А что Джамала стала национальным героем -чушь.
Pixel _ 16.05.2016 18:02
IP: 37.55.15.---
РЕЗЮМЕ Т.З. ПОЛЕМІКИ З Т.З. ЙУТОМ (ВІН ЖЕ Tochka)
Не в змозі відповісти на мої питання щодо

1) засилля в Харкові п"яних військових, які ніби-то Йутові проходу не дають;
2) про морфінізм Булгакова, а потім його, "патрійота Києва", втечу спочатку до білих, а потім до червоних у Москву -

Йут багатозначно сказав "у ніщіх лакєєв нєт" – і не менш багатозначно сховався у тогорішньому картоплинні на своєму городі в Кулінічах.
Микола Злочевський _ 16.05.2016 18:00
IP: 176.8.116.---
Pixel:
Tochka:
Оскільки Піксель вилазить на сайт не з метою спілкування та пошуків істіни, а виключно з метою вичавлювання та залякування інакшемислячих – ВІН НЕ ВАРТИЙ НАВІТЬ МІНІМАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ, бо воно хіба що допомагає заробляти йому на життя та на суботній внесок до сінагоги...
- – - – -
Pixel _ 16.05.2016 17:20IP: 37.55.15.-
Йуте,
я певен, відповіді на мої питання не буде – бо коли тебе беруть за бубєнчікі – ти зникаєш "на городі".

1) Отже, в Москві Булгаков морфієм лікував вже... хворі нирки. Всі лікували мінеральною водою – а він морфієм. Оригінал! І знову, як у Києві "зуд був нестерпним" – то тут біль у нирках, ач, був нестерпним. ОЦЕ Й ЗВЕТЬСЯ НАРКОМАМНІЯ У ЇЇ КОНКРЕТНОМУ ПРОЯВІ – МОРФІНІЗМІ. Доречі, звідсіль й летюча Маргарита, й гемірканія Пілата і т.п.

2) Ну що, й про втечу "патріота Києва" до Москви через перебігання з УНР до Добрармії розповідати? Ні?
Розповідай...Дещо знаєш...
Pixel _ 16.05.2016 17:52
IP: 37.55.15.---
Tochka:
Оскільки Піксель вилазить на сайт не з метою спілкування та пошуків істіни, а виключно з метою вичавлювання та залякування інакшемислячих – ВІН НЕ ВАРТИЙ НАВІТЬ МІНІМАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ, бо воно хіба що допомагає заробляти йому на життя та на суботній внесок до сінагоги...
- – - – -
Pixel _ 16.05.2016 17:20IP: 37.55.15.--
Йуте,
я певен, відповіді на мої питання не буде – бо коли тебе беруть за бубєнчікі – ти зникаєш "на городі".

1) Отже, в Москві Булгаков морфієм лікував вже... хворі нирки. Всі лікували мінеральною водою – а він морфієм. Оригінал! І знову, як у Києві "зуд був нестерпним" – то тут біль у нирках, ач, був нестерпним. ОЦЕ Й ЗВЕТЬСЯ НАРКОМАМНІЯ У ЇЇ КОНКРЕТНОМУ ПРОЯВІ – МОРФІНІЗМІ. Доречі, звідсіль й летюча Маргарита, й гемірканія Пілата і т.п.

2) Ну що, й про втечу "патріота Києва" до Москви через перебігання з УНР до Добрармії розповідати? Ні?
Tochka _ 16.05.2016 17:11
IP: 46.118.249.---
Оскільки Піксель вилазить на сайт не з метою спілкування та пошуків істіни, а виключно з метою вичавлювання та залякування інакшемислячих – ВІН НЕ ВАРТИЙ НАВІТЬ МІНІМАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ, бо воно хіба що допомагає заробляти йому на життя та на суботній внесок до сінагоги...

Див. "ознаки тоталітариста на сайті".
Pixel _ 16.05.2016 16:56
IP: 37.55.15.---
Tochka:
Я з притаманного мені гуманізма та любові до тварин, зокрема – до собак, чемно виконав нахабні вимоги коломойської шавки ПІКСЕЛЯ – навів йому публікацію про пиятику в ЗСУ з цілком проурядового джерела, "Корреспондента", а також вказав де шукати фото, на яких вивіз євреїв до концтаборів преподнесено, як депортацію кримських татар до Сибіру...

Але йому цього замало! Він продовжує давайкати!

ВТІМ, ТЕ, НА ЩО ВІН, платний редакційний троль та нечуване хамло, як і його хазяїн, РЕАЛЬНО ЗАСЛУГОВУЄ – НЕОДМІННО ОТРИМАЄ.
- – -
Йуте, заплач! І знов твоя брехня не "проперла"! А ще раз збрешеш – доведеться вигадувати тобі, вилазячи з бану, ще більш грандіозний нік, аніж "точка У":)))! Завчасно пропоную "satana"!
Pixel _ 16.05.2016 16:53
IP: 37.55.15.---
h t t p s: // w w w. youtube.com/watch?v=w_gW8Hi9qS4

Фінал конкурсу "Нова Хвиля", Росія, 2009 ріік. Ведуча Тіна Канделакі (перелічує членів журі після виступу Джамали):

"Джамала!!! Украина!!! Николай Басков аплодирует стоя!!! Игорь Николаев аплодирует стоя!!! Валерий Меладзе, Константин Меладзе стоят!!! Макс Фадеев, Леонид Агутин!!! Пресняков Владимир!!! Кто ещё сидит?!!!
10 баллов ставят все члены жюри!!! И тем самым выражают свой грандиозный респект участнице из Украины Джамале!!!"
Tochka _ 16.05.2016 16:42
IP: 46.118.249.---
Я з притаманного мені гуманізма та любові до тварин, зокрема – до собак, чемно виконав нахабні вимоги коломойської шавки ПІКСЕЛЯ – навів йому публікацію про пиятику в ЗСУ з цілком проурядового джерела, "Корреспондента", а також вказав де шукати фото, на яких вивіз євреїв до концтаборів преподнесено, як депортацію кримських татар до Сибіру...

Але йому цього замало! Він продовжує давайкати!

ВТІМ, ТЕ, НА ЩО ВІН, платний редакційний троль та нечуване хамло, як і його хазяїн, РЕАЛЬНО ЗАСЛУГОВУЄ – НЕОДМІННО ОТРИМАЄ.
Pixel _ 16.05.2016 15:30
IP: 37.55.15.---
Антон Прокопенко:
Ссыкуны, у вас даже не хватает смелости писать под собственными именами. Вы упоротые, майданутые, закомплексованные, трусливые шакалы. Слава Богу, что вас гнид, не так много, как кажется. А при большом шухере половина с ъ е б е т с я в Россию, пересиживать этот самый шухер. Поэтому не прячьте буденновки, хотя они вас все равно не спасут.
- – - – -
ВСЕ, ДУРНИКУ. СВОЇ ІСТЕРИКИ ЗАЛИШ ДЛЯ СВОЄЇ МАМУСІ.

МОСКАЛЬСЬКИЙ ТРОЛЬ Антон Прокопенко:ЗА ОБРАЗИ ФОРУМЧАН УП – В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП.
Yuriy Vologjaninov _ 16.05.2016 15:15
IP: 93.72.20.---
Успех Джамалы замечателен. Это артистический и гражданский подвиг. Это праздник со слезами на глазах для её народа, о трагической судьбе которого строки Бориса Чичибабина:

"...Стало их горе солоно.
Брали их целыми сёлами,
сколько в вагон поместится.
Шёл эшалон по месяцу...

Умершим – не подняться,
не добудиться умерших...
но чтоб целую нацию -
это ж надо додуматься..."

Юрий Вологжанинов.
Киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
Pixel _ 16.05.2016 13:49
IP: 37.55.15.---
Микола Злочевський:
Pixel:
РУСЛАНО,

1) ті, хто слідкував за підготовкою України до "Євробачення", в моїй особі дякують й Вашого чоловіка за проведену роботу. Взагалі чудово, що в команді були люди, які ще з 2004-го ВЖЕ знали "ЯК";

Прівєтік Гніда! Не можна дякувати Вашого чолоіка...Треба подякувати Вашому чоловікові...Таке тупе Гнидисько з костлявим задком, а стільки умнічанія...
- – - – - -
Доречі, дєдушка, а що ти відповів хлопцям на Кірова на їх питання: а чому в на твоїй сторінці у Фейсбуці замість твого фото – та пів собачої морди:)))?

Розкрий секрет!
Pixel _ 16.05.2016 13:45
IP: 37.55.15.---
Tochka:
:)))))))
ПРАВИЛЬНО, БРЕХЛО!

ЯК ТИ ПІВ СВОГО ЖИТТЯ ПО УКАЗЦІ ПОЛІТБЮРО У СКЛАДІ Т.З. "РАДЯНСЬКОГО КОНТИНГЕНТУ" ПРИДУШУВАВ НАЦІОНАЛЬНО -ВИЗВОЛЬНІ РУХИ В СВІТІ ("мочив обрізаних і чорних" (с)) – ТО НЕ БУЛИ "ОЗНАКИ ТОТАЛІТАРИЗМУ", А ЯК ТЕБЕ ТУТ ВЗЯЛИ ЗА ХІМОН З-ЗА БРЕХНІ – ТО ВЖЕ "ТОТАЛІТАРИЗМ":))))

Я мабуть-таки зателефоную щодо тебе своїм знайомим військовикам у Харків. Час з тобою, Табакі, познайомитися ближче.
Pixel _ 16.05.2016 13:43
IP: 37.55.15.---
Микола Злочевський:
Pixel:
РУСЛАНО,

1) ті, хто слідкував за підготовкою України до "Євробачення", в моїй особі дякують й Вашого чоловіка за проведену роботу. Взагалі чудово, що в команді були люди, які ще з 2004-го ВЖЕ знали "ЯК";

Прівєтік Гніда! Не можна дякувати Вашого чолоіка...Треба подякувати Вашому чоловікові...Таке тупе Гнидисько з костлявим задком, а стільки умнічанія...
- – - – -
Можна. І мені і всім українцям, незважаючи на "заборону" маразматичного пенсіонера Миколи – МОЖНА ПОДЯКУВАТИ ЧОЛОВІКА РУСЛАНИ!

Форумчани,
от він тут картинно невдоволений якоюсь Гнідиською (мо, це нове псевдо гермафродитки Тараски Чирко?), а як же картинно плазував і рачкував цей пенсіонер Миколка, коли його викликали на вул. Кондрать"єва (бувша Кірова)! Як гудив Левка Гнатовича! Як "поливав" Тараску Чирко!

Так тримати, дєдушка! Ти вже виздоровєл? Зі мною зустрічатися не роздумав?
Tochka _ 16.05.2016 12:36
IP: 46.118.249.---
Ознаки тоталітариста на форумі.

1. Ведення полеміки за ЛЕНІНСЬКИМ ПРИНЦИПОМ – переводу дискусії з теми, що обговорюється на особу опонента з його негайним несамовитим обпльовуванням, образами, накліюванням політичних ярликів.
2. Граничне хамство, брутальність, цинічність.
3. Постійні безпідставні обвинувачення опонента в усіх гріхах з метою вимусити його виправдовуватися замість розвиття теми.
4. Наведення задля достовірності суто фейкових посилань для надання власним вигадкам вигляду обґрунтованих.
5. Намагання спровокувати опонента на підстави для бану.
6. Вдавана зверхність, менторський тон, самоприсвоєння собі статусу "експерта".
7. Приписування опоненту того, що він не казав з негайним спростуванням.
8. Спроби оголошення оппоненту безпідставного "ігнора".

Неважко помітити, що віртуозом- тоталітаристом тут є коломойська такса ПІКСЕЛЬ...
Tochka _ 16.05.2016 12:35
IP: 46.118.249.---
Pixel _ (прод.) 46-летний украинский военнослужащий застрелил 33-летнего сослуживца из автомата возле села Опытное Донецкой области. А чуть ранее боец украинской аэромобильной бригады расстрелял в Славянске троих "коллег" и еще двоих ранил, после чего сам был застрелен...

Официальная статистика

По данным Министерства обороны с 14 апреля 2014 года в АТО погибло погибло 1930 военнослужащих, из них: боевые потери – 1402 человека; не боевые потери – 528 (самоубийство – 145, несчастные случаи – 125 (в т.ч. утопления – 34, отравления – 39), умышленное убийство – 92 (в т.ч. военнослужащими – 73, гражданскими – 19), в результате ДТП – 80, нарушение мер безопасности – 72 (в т.ч. нарушение правил обращения с оружием и боеприпасами – 52), другие случаи – 14, – указано в ответе на запрос INSIDER.

А ЗАРАЗ – ПІНТУЙ В ФОЗАРУ, ПІПІНА!

-
Tochka _ 16.05.2016 12:33
IP: 46.118.249.---
Pixel _ (прод.) Они все вместе напивались, а потом пьяный командир роты вез своего пьяного зама в комендатуру сдавать. Вот до такого бреда доходило".

При этом, по словам Бакулина, в армии с пьянством активно борются. Командир утверждает, что на весь батальон из 483 человек сейчас у него до 15 алкоголиков. Из этих 15-ти пятеро – неисправимые.

"Мы у них даже оружие отобрали. Вот и ходят теперь, как в том фильме – "Украл, выпил – в тюрьму": напился, посидел в клетке, проспался... У нас есть специальная клетка", – рассказал он.

Пьяные перестрелки

В Донецкой области, под Волновахой, военный, поссорившись с сослуживцами, расстрелял двух разведчиков из 72-й бригады. В этой же бригаде произошел еще один инцидент: ссора двух бойцов на КПП в селе Гранитное закончилась смертью одного из них...6-летний украинский военнослужащий застрелил 33-летнего сослуживца из автомата возле села Опытное Донецкой области. (див. далі).
--
Tochka _ 16.05.2016 12:32
IP: 46.118.249.---
Pixel _ "Корреспондент" 16.09.15 р.:"

"Главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос отмечает значительное увеличение количества небоевых потерь в украинской армии, связывая их в первую очередь с плохой дисциплиной в рядах ВСУ... Главной проблемой среди украинских военных остается алкоголизм.

Александр Бакулин, командир 41 мотопехотного батальона из 72-й бригады утверждает, что в украинской армии до 50% потерь – это потери не боевые. Так, по его данным, у 72-й бригады до недавнего времени было 64 погибших бойца. Из них 33 – небоевые.

"В зимнюю кампанию у нас один умер от водки. Просто организм не выдержал такого количества. Я думал, может, он пьяный упал да головой ударился – оказалось, нет. Просто настолько много выпил", – рассказывает Бакулин..."Был у нас тут пост – его по старой памяти так и называют – "пьяный пост". На этом посту дежурило 8 человек. Двое из них капитаны. Один – командир роты, другой – замкомандира. И шесть рядовых, все в стельку. (див. далі).
Микола Злочевський _ 16.05.2016 11:40
IP: 176.8.116.---
Pixel:
РУСЛАНО,

1) ті, хто слідкував за підготовкою України до "Євробачення", в моїй особі дякують й Вашого чоловіка за проведену роботу. Взагалі чудово, що в команді були люди, які ще з 2004-го ВЖЕ знали "ЯК";

Прівєтік Гніда! Не можна дякувати Вашого чолоіка...Треба подякувати Вашому чоловікові...Таке тупе Гнидисько з костлявим задком, а стільки умнічанія...
Pixel _ 16.05.2016 10:24
IP: 109.87.178.---
Pixel:
Tochka:
антивірус _

Зараз МОЄЮ Харківщиною лазять якраз Правосекі, Азови, Айдари та інша п"янь в камуфляжі...
- – - – -
ФОРУМЧАНИН Tochka (ВІН ЖЕ jut)! НАВЕДІТЬ ПОСИЛАННЯ НА ЗМІ, ЯКІ Т А К О Ж БИ, РАЗОМ З ВАМИ, БАЧИЛИ Б НА TЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕТВЕРЕЗІ ВІЙСЬКОВІ ФОРМУВІАННЯ УКРАЇНИ: "...Правосекі, Азови, Айдари... п"янь в камуфляжі..."
- – - – -
ФОРУМЧАНИН Tochka, ЗА СВІДОМУ БРЕХНЮ НА ФОРУМІ УП ВАС ПОПЕРЕДЖЕНО.

НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРУМУ УП – ПРИ НАЯВНОСТІ ЩЕ ХОЧ ОДНОГО БРЕХЛИВОГО ВИСЛОВУ В АДРЕСУ ЗСУ, ЇХ PR-ПРЕДСТАВНИКАМ БУДЕ ПЕРЕДАНО ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВАШОГО МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ У СЕЛИЩІ КУЛІНІЧІ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОІЇ ОБЛАСТІ І ЩОДО ВАШОЇ ПРОФЕСІЇ.
Pixel _ 16.05.2016 10:19
IP: 109.87.178.---
Taras Petrenko:
Pixel:
Tochka:
антивірус _

Зараз МОЄЮ Харківщиною лазять якраз Правосекі, Азови, Айдари та інша п"янь в камуфляжі...
- – - – -
ФОРУМЧАНИН Tochka (ВІН ЖЕ jut)! НАВЕДІТЬ ПОСИЛАННЯ НА ЗМІ, ЯКІ Т А К О Ж БИ, РАЗОМ З ВАМИ, БАЧИЛИ Б НА TЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕТВЕРЕЗІ ВІЙСЬКОВІ ФОРМУВІАННЯ УКРАЇНИ: "...Правосекі, Азови, Айдари... п"янь в камуфляжі..."
военнослужащие ВСУ не бывают пьяными. Они вообще в рот не берут...
- – - -
Москалику, та то у вас так: "бєрут в рот – нє берут в рот". Але в Московії в рот беркуть всі – це загальновідомо. А у нас тут на форумі трошки інакше: або була подія, про яку "повідомляє" брехло, або ні. Без ніяких "взагалі". Як ні – то ПНХ з форуму за брехню. Андестенд, дурнику?
Pixel _ 16.05.2016 10:16
IP: 109.87.178.---
Taras Petrenko _ 16.05.2016 09:52IP: 130.211.154.-

Москалику, ти не відповів уже на друге підряд моє запитання, а це нечемно. Тут тобі не "Однокласники". Отже, повторюю:

А чому це Лазарєв, зображуючи, як ви любите писати, на Ґеєвробаченні, обсмиканого двоголового імперського орла, не взяв з собою свого інтимного друга Топалова зі "Смешу"? Друга голова була б кльова!

Отже, чому зображення герба Московії на Євробаченні було таким недоумкуватим? Чи це якийсь натяк на те, що друга голова "тово, ну єто самоє"? Продусером Кіркоровим терміново треба зайнятися феесбешникам!
І чому перед виступом Лазарєва патріарх Кирил не освятив сцену? Феесбешникам треба зайнятися і Кирилом також!
Корупція1155 Уряд реформ337 Україна та Європа955 Aтака Путіна1123 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте