Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Створення кризових ситуацій, як і їх вирішення залежить лише від нас

13 лютого 2017, 18:16

До ситуації з командою організаторів "Євробачення-2017"

Подібна ситуація вже мала місце 12 років тому, коли Євробачення відбувалося у Києві.

Саме тоді на посаду виконавчого продюсера Євробачення-2005 було запрошено Павла Грицака, який вивів ситуацію із кризового стану.

У мене немає підстав ставити під сумнів професійність Павла Грицака, його досвід та його команду.

Я впевнена, що і сьогодні, навіть у ці стислі терміни, Павлові разом з командою під силу організувати роботу таким чином, щоби "Євробачення-2017" відбулося на гідному рівні.

Я вдячна всім людям, причетним на сьогоднішній день до підготовки "Євробачення-2017", за їх позицію і розуміння того, що світ потребує від України позитивного сигналу. Це питання міжнародного іміджу України.

Все вказує на те, що немає жодної перешкоди, яку би ми не подолали, як і жодної проблеми, яку ми не могли би вирішити.

Коментарі — 32
Николай Чаварга _ 19.02.2017 23:22
IP: 188.163.73.---
Шановна Руслано!
Я не знаю, що перважає в Вашій душі – патріотизм, любов до країни і народу, чи любов до матеріального, і грошей, як концентованого вираження матеріального добробуту. Бог Вам суддя.

Пропоную задуматися над ситуацією. Ось Ви послали в АТО свого отця і сина, чоловіка і брата, сестру і друга, а ті звідси дзвонять: у нас тут нема чого їсти, так холодно, що ніде переночувати, і патронів нема, і техніки нема, і начальство обкрадає. Що Ви їм скажете? – потерпіть, тут є нагальніша справа, – треба готувати Єврейбачення, ми маємо, куди дівати сотні мільйонів, а ваше АТО потерпить. Так???

ПО факту Ви іменно так і поводитесь. Не знаю, але допускаю, що Ви на Єврейбаченні плануєте непогано заробити. Це так?

Пропоную ВСІМ почати рух проти проведення цього шухеру в нас. Якщо це можливо, треба віддати право Польщі. Рекомендую сходити по адресі:
novosti-n.org/ukraine/read/152214.html.

Я сьогодні звертав вашу увагу на суть "Євре-2012". Подивіться на мої здогадки.
Неживий Юрий _ 17.02.2017 23:04
IP: 46.203.186.---
Николай Чаварга:
З Вами ОК на 100% -Так -так – " пацюча обжиаловка під час Голодомору" а Руслана??? ну співає дуже гарно – мислить нажаль мілко???
Николай Чаварга _ 16.02.2017 23:21
IP: 188.163.73.---
Зайшов на блог суперпатріота Гриценко, а там народ ось тае пише:
/*/*/Сьогодні хлопці в холоді і в голоді (сусід подзвонив і сказав що не мають що їсти в цьому АТО) а сволочна влада не нажереться,мало їм ще,вони захотіли перед виборами воєнний стан ввести,а що вони робили ці три роки,і чи підуть вони воювати,і їхні діти,якщо буде воєнний стан. /*/*/

- Ось так – і зброї нема, і хліба нема, і воювати мусять, а хтось вимагає сотні мільйонів на ЄБ, щоб побачити Транс-Кончіту... ото вже радості буде хлопцям-героям в АТО – хрін з ними, з патронами-гранатами – головне, як там Кончіта... сьогодні троє Героїв загинули, який жаль, що не дочекалися Кончіти...
Николай Чаварга _ 16.02.2017 22:53
IP: 188.163.73.---
Ось Вам ідея, яку Вам ніхто не дозволить втілити. Організовуєте дійство під умовною назвою... "Здорове Євробачення". Раз на місяць, а то і частіше, європейська країна дає концерт своїх пісень на 2-3 години на всю Єврепу. Співають не те, що дозволяє оргкомітет, а що бажає сама країна, якою вона бачить себе сама. А ми, може, в когось щось і запозичимо – у поляків, словаків, чехів, мадяр... багато яких "сіртаків" можна запозичити і крутити діткам. Можете казати, що хочете, а поки-що Ви знаходитесь в одній упряжці з Кончітою Хулівною Педрос...

але то ще не найгірше – у нас іде війна проти смертельного ворога, хлопці гинуть від нестачі зброї, обмундирування, ліків, тепловізорів, підтримки сімей, пенсіонери голодують не образно, а реально, вмирають від відсутності грошей на ліки, а держава (?) викидає мільйони на "сотрясеніє воздуха". Ми всі спокійно обійшлися б без Кончіти. Може, краще би віддати право на ЄБ Польщі, якщо вона цього хоче – сьогодні вона нам Перший Друг.
Николай Чаварга _ 16.02.2017 22:40
IP: 188.163.73.---
А тепер про Євребачення. Не сумніваюся в тому, що там ви знаєте щось таке, про що навіть говорити боїтеся. Але це інша розмова.

Суть в тому, що це один із способів руйнації індивідуальності народів до рівня худоби. Мені глибоко наплювати, як співають хорвати чи греки в стилі Євребачення. Я би з задоволенням послухав їх народні пісні, відчути їх душі і індивідуальність. Живучи в Ужгороді, я часто слухаю словацьке радіо, і мені приємно слухати те, що робить словаків словаками, чехів чехами, а не англійські мелодії у виконанні чехів.
Николай Чаварга _ 16.02.2017 22:22
IP: 188.163.73.---
Якщо Ви не зрозуміли моєї вам поради-пропозиції, то я уточню. Сьогодні вкрай актуальним є прищеплення нашим діткам з раннього дитинства нормальної, здорової музики (треба використати імпринтінг на свою користь). Для цього треба використати таланти всіх наших ведучих співаків. Зверніть увагу, як за часів незалежності ЗМІ-власники затоптали справді Золоті Голоси України – Марічки Миколайчук та ін. Такі як Марічка, або Матвієнко, Дмитро Гнатюк, не повинні ліктями здобувати місце під сонцем – цим повинна займатися держава (а у нас своїми займається закуліса). Ось Ви цим і займіться. Одну і ту саму пісню треба мати на своєму диску в авто у виконанні декількох артистів – сьогодні я слухаю Лижечко, а післязавтра послухаю Тіну, чи Пономарьова, і т.д. У нас тих пісень і мелодій стільки, що на півсвіту вистачить. Не треба забороняти музику хворих збоченців (співає, ніби їй (йому) серп витягають з задниці), треба упереджувати хворобу – робити щеплення здоровою музикою. Все в межах закону.
Николай Чаварга _ 16.02.2017 22:02
IP: 188.163.73.---
Продовжую. Я там нижче сказав "в вашій хаті", а треба "в нашій хаті". Вибачаюсь.

Так от, шановна Руслано, ви потужно прцюєте на чужинців, на дебілізацію рідного народу. Те ж саме робить Скрипка і Вакарчук та інші нижчого рангу. В якійсь мірі там є позитив – типу, і українці можуть те, що вже захопило мізки світу, і українською мовою звучить "нова музика". Нічого хорошого там більше нема. Нам треба робити діткам "культурне щеплення" – ще змалечку долучати до нормальної музики, ще в садочку крутити народні пісні, в школах, спеціально для весільних цілей записувати українську народну і нормальну естрадну музику і т.д. Ви, Руслано, ще не стара, ще маєте можливість багато потрудитися на Україну, щоб садочках, школах, на весіллях, на застіллях, просто в культурних компаніях звучала не примітивна кацапська шанса, чи псевдомузика, а чудова українська пісня і музика, у виконанні українських талантів. Ні Скрипка, ні Вакарчук не зможуть цього зробити – вони елементарно безголосі.
Николай Чаварга _ 16.02.2017 21:47
IP: 188.163.73.---
А який спосіб "оглуплєнія" можна придумати ще? – правильно, ще треба вивернути естетичне сприйняття світу, зробити "Чорний квадрат" світовим шедевром, Вуховідрізача зробити генієм, Кандінського також і т.д. А ще те ж саме треба зробити в музиці. "Чорні квадрати" треба затягнути і в музику – ось з динаміків і екранів звучить антимузика, десятиліттями нав'язують нЕсмак і просто сприйняття світу хворими людьми, ось сприймаюча публіка біснується на стадіонах – чим дурніша поведінка "співаків", тим бульше дуріє публіка. Нормальна людина не піде рвати одежу на кумирах, місяцями спати на сходах в під'їздах, де живе "кумир" і тому подібний безум. Не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що це спланований і добе організований процес дебілізації населення планети, яку хочете захопити. Штучно дебілізовані псевдомузикою будуть охоче і важко трудитися, щоб тільки мати можливість випити пива, прийняти наркоти і мліти при спогляданні "кумира". А хтось інший буде при цьому керувати банком...
Николай Чаварга _ 16.02.2017 21:28
IP: 188.163.73.---
Якщо ви людина погано вихована, аморальна, а хочете заволодіти хатою сусіда, то що найрозумніше зробити? – правильно, зробити придурками сусідів і їх дітей – "на дурака не нужен нож, ему с три короба наврешь, и делай с ним, что хошь". А з чого почнете? – правильно, з горілки і пива, з сигарет, наркоти, футболу, ліквідації сімейних цінностей (найбільш гідна поваги не мати, що народжує і виховує дітей, а проститутка), вільна любов, слабка держава (держава без державної власності), ідивідуалізм проти колективізму (не я повинен доказувати, звідки в мене статки, а ти докажи, що бачив, як я вкрав), право будь-кого поселитися в вашій країні, зі своєю церквою-синагогою-мечеттю, ми в вашій хаті не маємо права навіть вимагати, щоб чужинець вільно володів державною мовою. Ось голова ВР Мороз в своїй країні на вкраденому в нас ТБ каналі 15 хвилин сперечається з ведучою, чи перевищив він на 3 хвилини ліміт відведеного йому часу. Ви хоч раз бачили подібне приниження керівника держави?!!
Николай Чаварга _ 16.02.2017 21:09
IP: 188.163.73.---
Продовжую, шановна Руслано. Ви заради спортивного інтересу поцікавтеся, хто став власниками п'ятизіркових готелів в Києві, у скільки разів були перевищені кошториси на будівництво стадіонів? Не розумієте про що я? А Ви уявіть собі, що футбол в Україні взагалі зник. Нема його зовсім. Половина народу (жінки) були б тільки раді. Більшість чоловіків також плювали на футбол. Є тільки певний процент неврівноважених, а міліардики пливуть в чиїсь чужі кишені... бізнес... а хтось глупіє і глупіє з юних літ, грошики від своїх діток викидає і викидає... а хтось інший внушає, що без футболу вся країна неповноцінна. Наплювать, що фармація мало що може, що ряд операцій можна зробити тільки за кордоном, що авто привозять тільки із-за кордону, дрелі, флекси, мотокоси, мотопили, свердла, метчики, фрези, міні-трактори, насоси, телевізори, одежу, взуття, опалювальні котли, годинники, велосипеди, сантехніку, звичайні замки, радіоелектроніку – то все фігня, – футбол потрібен всім!
Николай Чаварга _ 16.02.2017 20:55
IP: 188.163.73.---
Не впевнений, що поступаю правильно, але скажу те, що думаю, спробую донести до свідомості шановної Руслани правду, якою я її бачу. Чому шановної? – бо справді шаную, – за чесність, за непідробний патріотизм. Але цього замало.

Вже кілька тисячоліть іде невпинна боротьба невеликого племені за владу у всьому світі. Нічого страшного, може, і не було б, якби при цьому не проводилось масове зомбування, масова дебілізація гоїв, масове знищення моралі, масовий імпринтінг. Імпринтінг – то страшне зло, мало хто може з-під нього вирватися. Ще три тисячі років тому в Торі написано: ніколи не бери в рост, але давай в рост чужим (кредит з процентами), і ти будеш володіти світом. Хто не бачить дію цієї настанови сьоодні?

Другий яскравий приклад, Євре-2012. Наші суркіси домовилися про це свинство з єврепейськими. Для чого? А ви дізнайтеся, хто отримав найкращі місця в наших містах під готелі? Плюс податкові канікули? Чиї фірми косили народне бабло на будову доріг, стадіонів, аеропортів?
Николай Чаварга _ 16.02.2017 19:50
IP: 188.163.73.---
Неживий Юрий:
Руслана -звісно ти гарна популярна патріотична небайдужа співачка...це так...але йде війна -гинуть люди...голод холод безробіття -тисячі людей вмирають бо не мають можливості лікуватись -нема фінансів???- розігнали тисячі лісоводів Півдня – залишились без засобів існування тисячі сімей -їм не найшлось -100 млн.гривень – а тут 655 млн. на " свято під час чуми"...певно в голові вже не вкладується дика дрімуча аморальність та потворність цієї хохломутації
- Повністю згідний. Респект. Більше того, якби там хоч співали по-людськи, якби там хоч людська музика була. Насправді іде прививка народу нЕсмаку. Ви можете прослухати 100 "пісень" Євребачення, і майже ніякої різниці між ними не побачите. Це аналогічно тому, як нам нав'язують "твори" Малевича, Кандінського, Вуховідрізача та інше "мистецтво". Насправді іде нівелізація народів, ідіотизація, стрижуть під один гребінець хворого мистецтва, а Руслана, на жаль, не розуміє.
grom2468 _ 14.02.2017 12:02
IP: 104.155.127.---
Админу большой респект! Быстро товарищ Mutko отправился за перебрик!
lohik _ 14.02.2017 11:43
IP: 46.118.141.---
Igor Mutko:
lohik:
Ты просто проанализируй положение Украины и России и сравни, и тут не нужно много фантазии, обнищание Украины идёт семимильными шагами, а Россия уже начала собирать деньги обратно в кубышку.
Тебе из єтой виртуальной кубьішки все равно ничего не перепадет...Топить зимой в кочегарке – єто прєдел твоих мечтаний...А летом сидеть на пособии для нищего на несколько бутьілок водки...
lohik _ 14.02.2017 11:31
IP: 46.118.141.---
Igor Mutko:
lohik:
Украіна заслужила і надала площадку для проведення Євробачення...Бо ми європейська держава...На утримання футбольноі команди "Шахтар" Рінат Ахметов щорічно тратить в 3 рази більше коштів, ніж проведення Євробачення...Але його за те чомусь ніхто не засуджує...А ігри нашоі збірноі по футболу також в Украіні заборонити?...Бо це ігри на крові?...І всі театри і ресторани також позакривати?...
Вы не победили в Евровидение это прополитесчкое шоу, и вам хохлам просто посчитали голоса в вашу пользу. Но теперь мир от вас отвернулся и с вашей татаркой вы никому не интересны, можете хоть десять татар на сцену выпустить, ваше Евровидение будет самым плохим за всё время его проведения.
Тьі лучше про своих татар из Казани раскажи...Которьіе хотят стать независимьіе от Кремля...
lohik _ 14.02.2017 11:23
IP: 46.118.141.---
Igor Mutko:
lohik:
По евровидению понятно, Русланочка почему молчим о общей ситуации в стране ведь мы дошли до ужасов нового еще более жадного режима,не за них стоял майдан не за их схемы и их коалицию барыг и воров на крови и горе.
Я противник Евровидения считаю это марно тратство в нищей стране которая ведет войну проводить танцы и песни.
.Вот Чемпионат – 2018 по футболу могут в России отобрать!...То єто реально!...Стадионьі не готовьі и денег не хватает...В паРаше все деньги на войньі расходуются...
У же в 2017 году всё решится, Украина развалится на автономные округа, Россия выйдет в мировые лидеры как сверхдержава, а США перестанут устраивать революции по всему миру, и в России пройдёт Чемпионат Мира по футболу, так что я не злопамятный, приезжай насладись цивилизованной жизнью в России!
Мало ли какие буйньіе фантазии может нарисовать твое больное соображение в кочегарке после запоя, Сємижопов!...
lohik _ 14.02.2017 11:17
IP: 46.118.141.---
Украіна заслужила і надала площадку для проведення Євробачення...Бо ми європейська держава...На утримання футбольноі команди "Шахтар" Рінат Ахметов щорічно тратить в 3 рази більше коштів, ніж проведення Євробачення...Але його за те чомусь ніхто не засуджує...А ігри нашоі збірноі по футболу також в Украіні заборонити?...Бо це ігри на крові?...І всі театри і ресторани також позакривати?...
lohik _ 14.02.2017 10:44
IP: 46.118.141.---
:
По евровидению понятно, Русланочка почему молчим о общей ситуации в стране ведь мы дошли до ужасов нового еще более жадного режима,не за них стоял майдан не за их схемы и их коалицию барыг и воров на крови и горе.
Я противник Евровидения считаю это марно тратство в нищей стране которая ведет войну проводить танцы и песни.
За Євровидение не переживай, Сємижопов!...Вот Чемпионат – 2018 по футболу могут в России отобрать!...То єто реально!...Стадионьі не готовьі и денег не хватает...В паРаше все деньги на войньі расходуются...
braterstvo _ 14.02.2017 08:39
IP: 89.252.61.---
Неживий Юрий:
Неживий Юрий:
braterstvo:
Мої на фестивалі не будуть – бо обрізатись треба та 7-40 вивчити...так що без українців "славте Уркаїну" – все-таки за 655 млн. гривень можна і свиню чомусь навчити?
Щось Ви своє порося погано муштрували, раз наша Джамала виграла фестиваль.
Неживий Юрий _ 14.02.2017 06:03
IP: 46.203.219.---
braterstvo:
Мої на фестивалі не будуть – бо обрізатись треба та 7-40 вивчити...так що без українців "славте Уркаїну" – все-таки за 655 млн. гривень можна і свиню чомусь навчити?
braterstvo _ 14.02.2017 01:36
IP: 89.252.61.---
Неживий Юрий:
Неживий Юрий:
Дикі...чи звірині танці на тілі напівмертвої України. Танцюйте...та держава Україна вже в повній комі чи мертва. Можете гепати де хочете і куди попадете. Мертві сорому не знають.
Неживий чи напівживий москалю, не Вам нам вказувати, що і як робити. Розберемось без зашмарканих.
Ваші хоч будуть на фестивалі?
Слава Україні!
braterstvo _ 14.02.2017 01:36
IP: 89.252.61.---
Неживий Юрий:
Неживий Юрий:
Дикі...чи звірині танці на тілі напівмертвої України. Танцюйте...та держава Україна вже в повній комі чи мертва. Можете гепати де хочете і куди попадете. Мертві сорому не знають.
Неживий чи напівживий москалю, не Вам нам вказувати, що і як робити. Розберемось без зашмарканих.
Ваші хоч будуть на фестивалі?
Слава Україні!
braterstvo _ 14.02.2017 01:36
IP: 89.252.61.---
Неживий Юрий:
Неживий Юрий:
Дикі...чи звірині танці на тілі напівмертвої України. Танцюйте...та держава Україна вже в повній комі чи мертва. Можете гепати де хочете і куди попадете. Мертві сорому не знають.
Неживий чи напівживий москалю, не Вам нам вказувати, що і як робити. Розберемось без зашмарканих.
Ваші хоч будуть на фестивалі?
Слава Україні!
Andrey Kononenko _ 13.02.2017 23:34
IP: 188.163.73.---
hrim:
Хорошо было бы провести эксперимент: вы – премьер-министр в своем госудаостве, а я – в своём.
Вы бы направляли бюджетные деньги на имидж своего государства, а я – ни копейки на имидж, а только в реальную экономику и на науку. И посмотрели бы на результат. К сожалению, я живу в одном государстве с вами и у нас общий бюджет, и в этом государстве побеждают ваши единомышленники, предпочитающие тратить деньги на имидж.
hrim _ 13.02.2017 22:39
IP: 193.93.217.---
Приємно, що на УП є такі коментатори як САНДРО та lohik – державницьке бачення ситуації.

Для тих, хто вважає за доцільне економити на культурі, спорті, іміджі України загалом варто згадати відповідь В. Черчілля на пропозицію скоротити видатки на Британський музей під час війни: "А за що ж ми воюємо?"

П.С. Руслану Лижичко не включили в журі з відбору на ЄВРОБАЧЕННЯ. А вона ж наша перша переможниця. І Руслана ні слова про це. Її болить, насамперед, українська справа.
Тому, не тільки поважаймо нашу Руслану. Довіряймо їй!
Корупція1155 Уряд реформ337 Україна та Європа955 Aтака Путіна1123 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter