Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Моя ідея – "переодягнути" Україну і світ у сонячну енергію

29 травня 2018, 10:14

У рамках глобального форуму The 2nd SOLAR FUTURE.TODAY Influencers Forum Asia: "Roadmap to 100" у китайському Шанхаї була відзначена нагородою SFT (Solar Future Today) Influencers Awards 2018 в рамках глобального форуму в номінації Visionary Artist (за популяризацію ідеї переходу на відновлювані джерела енергії).

Нагороду мені вручив Ганс-Йозеф Фелль, активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) та президент Energy Watch Group, який сам минулого року став першим номінантом цієї нагороди.Премію також отримали директор Австралійського центру перспективної фотовольтаїки професор Martin Green у номінації Visionary Disruptor та директор New Energy Industry Association for Asia and the Pacific, член ради директорів Global Solar Council Мі Юе у номінації Visionary Businesswoman.

Серед присутніх були представники найпотужніших світових корпорацій, які представляють галузь відновлюваної енергетики, зокрема сонячну.

Я дуже рада, що мені вдалося познайомитися з лідерами компаній, які займаються зеленими технологіями і тим самим перевтілюють світ, створюючи майбутнє вже сьогодні. Мені продемонстрували найновітніші технології і розробки. Я була вражена, наскільки найближчим часом стануть доступними технології, що трансформують сонячне проміння в енергію. Нові технології renewable energy роблять цю енергію дешевою та безпечною.

Енергія має бути чистою і світлою. Вона має нести мир, а не руйнувати та вносити розбрат. Між відновлюваною енергію та атомною енергію ми маємо зробити вибір на користь виключно відновлюваної енергії.

Моя ідея – переодягнути Україну і світ у сонячну енергію. Дати людям свободу і доступ до екологічно чистої енергії. Енергія в майбутньому не повинна нічого коштувати. Це невичерпна енергія, яка дається нам задарма. Це енергія сонця і землі. І всі мої нові пісні, альбом, шоу мають запалити сонце в кожному серці. Renewable Energy – це енергія миру. Вона зупинить війни за енергоресурси.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Vyacheslav Panchuk _ 29.05.2018 15:06
IP: 46.63.69.---
Vyacheslav Panchuk:
Україна зараз закуповує у приватних підприємств та осіб генеровану сонцем енергію по ціні 5,91 грн./кВт. При цьому експортує її "бідним" європейцям не дорожче ніж 6 євроцентів/кВт. А це по курсу = 1,56 грн/кВт. Велике прохання до автора, пояснити мені в чому тут смисл.
Вибачаюсь не євроцентів, а долароцентів, тобто 0,06 долара США за кВт.
Vyacheslav Panchuk _ 29.05.2018 15:03
IP: 46.63.69.---
Україна зараз закуповує у приватних підприємств та осіб генеровану сонцем енергію по ціні 5,91 грн./кВт. При цьому експортує її "бідним" європейцям не дорожче ніж 6 євроцентів/кВт. А це по курсу = 1,56 грн/кВт. Велике прохання до автора, пояснити мені в чому тут смисл.
Vl Kov _ 29.05.2018 13:22
IP: 35.195.155.---
"Renewable Energy – це енергія миру. Вона зупинить війни за енергоресурси." – Это новая секта?
13м _ 29.05.2018 11:06
IP: 35.235.226.---
Напевно, Ви й свма розумієте, що це дуже дорого, а тому в країні де за даними ООН більше 50% населення за межею бідності а третина сімей на субсидіях, така заява виглядає... мяко кажучи, ось так й живемо то гіперлупи та космопрти будуємо, то в зелену енергетику країну "перевдягаємо", на сьогодні, уся "зелена енергетика" – заготівля дров для майбутнього опалювального сезону (((
Oleg Zimkov _ 29.05.2018 10:30
IP: 35.235.226.---
Скільки вам платять за цю маячню??? Країни ядерного клубу ніколи не відмовлюяться від АЕС." Зелена енергетика " дорога і неефективна." Зелений тариф " в Україні становить 6 грв. за кіловатт.Вона не зможе замінити традиційну.В позеленілих Німеччині і Даніі найвищі тарифи на електрику в Європі.Крім всього Німеччина ще начепила собі на шию путінський газовий зашморг і закуповує дорогий російський газ поскільки позакривала свої АЕС.Припиняйте поширювати цю пургу.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter