Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Моя місія – зробити відновлювану енергію найбільш популярною енергією у світі

28 вересня 2018, 18:58

Кілька годин тому завершився мій шоу-перфоменс на глобальному саміті WindEnergy Hamburg 2018 в Гамбурзі (Німеччина).

Мене офіційно проголошено глобальним Амбасадором Відновлюваної Енергії в світі. Я отримала відповідний сертифікат ініціативи Global 100% RE з рук Стефана Гсаенера, (генеральний секретар Світової вітроенергетичної асоціації та член виконавчого комітету платформи Global 100%RE).Перед початком перфоменсу та врученням сертифікату на сцену, щоб проголосити промови, також піднялись Ханс-Йозеф Фелль (президент Energy Watch Group, лауреат премії LUI Che Woo Prize), Андрій Конеченков (віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, голова правління Української вітроенергетичної), Карло Райкер (виконавчий директор Німецького вітроенергетичного союзу).Я звернулась до гостей WindEnergy Hamburg, до всіх своїх прихильників і друзів, до всього людства зі словами:

"Я хочу звернутися до всіх і пообіцяти, що займатимуся питанням переходу людства на 100% відновлюваних джерел енергії 24/7. Я зроблю все, що від мене залежатиме, щоби це сталося якомога швидше.

Я закликаю всіх не забувати про відновлювані джерела енергії.

Недостатньо просто говорити. Не достатньо просто організовувати заходи. Для кожної людини перехід на чисту енергію означає в тому числі і відмову від штучних речей, від наркотиків. Для всього людства і всіє планети це означає відмову від ядерної енергії, від використання вугілля, нафти і газу – повну відмову від цієї темної енергії та збудованої на ній системи. Вона руйнує все наше життя. Не лише окрему його частину.

Моя місія як Амбасадора – зробити відновлювану енергію найбільш популярною енергією у світі. І я знаю, як це зробити за допомогою свого голосу. У мене є програма і план дій.

Я хочу, щоби кожна людина на цій планеті, задалася питанням, яку енергію вона використовує. У нас достатньо сил і можливостей змінити це."

Після урочистої частини я презентувала перфоменс "Wild Energy" на сцені, яка живилась автономно і виключно від джерел чистої відновлюваної енергії.

Протягом двох днів до шоу була розгорнута мобільна сонячна електростанція та система резервування накопиченої енергії.100% Відновлюваної Енергії можливі у будь-якій сфері людського життя та діяльності.

Для мене, як для українки, це питання незалежності власної держави, питання безпеки від зовнішнього енергетичного шантажу та агресії, питання здоров'я і процвітання країни, яка пережила найбільшу в світі енергетичну катастрофу. Я це довела власною діяльністю, власною творчістю, власним прикладом, і готова допомогти всьому людству перейти на 100 відсотків чистої енергії.

Цю мету я й проголосила сьогодні.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
barmaley _ 01.10.2018 16:53
IP: 35.235.227.---
Межгалактичний амбасадор ни слова не сказала про человека, который погиб, и которому она обязана жизнью. Стыдобище.
Volodymyr Shemet _ 29.09.2018 12:31
IP: 188.163.11.---
додаток до моїх коментарів:
"СБУ побачила загрозу енергосистемі України в "зеленій енергетиці"
Економічна правда: П'ятниця, 28 вересня 2018, 20:07
Віктор Тарасов _ 29.09.2018 09:14
IP: 35.235.226.---
Руслано, а чи не виникало у вас бажання написати правду про Майдан, про сцену, про Турчинова, Яценюка, Тягнибока та інших, про розмови, які ви, напевне, чули. Ви, Руслано, багато знаєте і могли б зупинити цю вакханалію влади у зародку, але промовчали. Чому?
Віктор Тарасов _ 29.09.2018 09:09
IP: 35.235.226.---
Lutsky Vasil:
УП, можете открыть голосование читателей, чей блог закрыть?
Не відкриють, бо там Уколов на першому місці!
Volodymyr Shemet _ 29.09.2018 00:58
IP: 188.163.11.---
Oleg Chemerchenko:
Був такий вчений Лисенко він вирощував пшеницю яка повинна була давати урожай 200 ц з гектару. Так він ніякого поняття в селекції не мав, не довчився. Сталін був політиком і казав теж саме, що і Ви. Бо також мав лише освіту церковної бурси. Так який отримали результат. Ніякий. Щоб проголошувати такі тези треба мати глибоке уявлення про проблему. Другий приклад отримамання енергії за рахунок термоядерного синтезу. Проблема не вирішується принципово на фізичному рівні. Нема відповідних матеріалів. Зробити їх неможливо!!!
Oleg Chemerchenko _ 28.09.2018 22:02
IP: 35.235.227.---
Руслана, ви – супер! Так тримати. Що до технічних деталей – є технарі, які здатні вирішити проблеми і зберігання, і накопичування, і балансировки... Ось, як я бачу, ось Ви – політик! Не відступайтесь...
Volodymyr Shemet _ 28.09.2018 21:49
IP: 188.163.11.---
"Моя місія як Амбасадора – зробити відновлювану енергію найбільш популярною енергією у світі. І я знаю, як це зробити за допомогою свого голосу. У мене є програма і план дій".
Не хочу вас ображати пані Руслана, але за відсутністю технічної освіти, Ви спрощуєте багато принципових моментів у проблемі використання відновлюваної енергетики. Головна проблема де і як зберігати цю енергію. Наступний важливий момет, як інші джерела єнергії будуть компенсувати недостачу єнергії, коли не світить сонце, або не має вітру. Ви як не фахівець про це взагалі не думаєте. А це основні проблеми, не кажучи про себівартість 1 кват єнергії. Якщо хочете отримати кваліфіковану інформацію звертайтесь, поясню з задоволенням.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter