Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Заклик до порятунку планети та переходу на відновлювану енергію. Місія "Go 100% Renewable". Заява

15 березня 2019, 17:32

Молодь більш ніж у 100 країнах світу вийшла сьогодні на демонстрацію за наше майбутнє. Вони глибоко переконані, що кліматичні зміни знищують Землю, а разом з тим ставлять під загрозу їх майбутнє.

У той час, як протягом останніх десятиліть викопне паливо було головною рушійною силою людського розвитку, сьогодні ми знаємо, що його використання є найбільшим ризиком для майбутнього людства, зокрема, для молодого покоління.

Проте сьогодні у нас є унікальна можливість перейти на стиль життя, який більше не базується на небезпечних викопних джерелах палива чи атомній енергетиці, а в основі якого – невичерпна відновлювана енергія.

Молодь, яка вийшла сьогодні на страйк, усвідомлює, що ми на порозі появи нової культури, в основі якої відновлювана енергія. І їх протест обумовлений необхідністю пришвидшення цього переходу на цю нову культуру.

Вони знають, що майбутнє на відновлюваній енергії можливе, але цей перехід стримується старою енергетичною системою, яка більше переймається своїми доходами, аніж майбутнім наших дітей.

Ми висловлюємо свою підтримку та глибоку повагу всім організаторам та учасникам руху #FridaysForFuturе та закликаємо всі покоління об'єднатися і зробити все можливе, щоби якнайшвидше досягти 100% відновлюваної енергії у всьому світі.

Перехід суспільства на 100% відновлюваних джерел енергії – це не лише питання збереження планети. Це також питання індивідуальної незалежності та гідності кожної людини.

Для того, щоби об'єднати мільйони тих людей, які прагнуть працювати разом з нами над майбутнім на чистій енергії, ми на початку літа організуємо спеціальний тематичний день. Ми запросимо кліматичних активістів, представників зі спільноти прихильників відновлюваної енергії, митців, громадських активістів і кожного, хто хоче стати частиною руху #go100re та прямувати назустріч #renewablefuture.Руслана, Міжнародний Амбасадор відновлюаної енергії у світі

Стефан Гзаенгер, генеральний секретар Світової вітроенергетичної асоціації, член виконавчого комітету платформи Global 100% RE

powered by lun.ua
Коментарі — 7
Tarahtun _ 16.03.2019 16:18
IP: 35.235.226.---
Міжнародний Амбасадор, объясните мне неразумному,
как вы уже решили например следующие проблемы:

1) Сохранение неравномерно поступающей энергии (свинцовыми аккумуляторами?)
2) Чтобы создать солнечную панель надо потратить энергии больше, чем она выработает за все время ее эксплуатации (т.е. угля сжигается гораздо больше?) – и это оценка для южных солнечных стран
3) Низкочастотное загрязнение ветряками

Пункт 1 в частности подуразумевает, что потребитель будет оплачивать гораздо больше, чем при использовании традиционной энергии.
wed _ 16.03.2019 11:51
IP: 35.235.227.---
Руслано, будь-ласка, не проповідуйте екстремістські відхилення, котрі до того ж шкідливі для України, а в даний момент корисні для Росії і 2-3 укр. олігархів

Віктор Ковальов:
Тільки в такий сросіб. посилюючи тиск на енергетичне лобі викопного палива, громадськість зможе врятувати і себе, і планету Земля. (Сорі).
"енергетичне лобі викопного палива" – це мабуть всі, хто бажають розвитку країнам, котрі мають порівняно великі запаси вугілля?:)
а "громадськість" підтримує "екологічно чистіший" (не до кінця правда) газ з Росії?:)
Vasil Gora _ 15.03.2019 19:37
IP: 35.235.226.---
Це тільки у Вас Руслано та ще 0,5 % відсотка населення України є унікальна можливість перейти на відповідний стиль життя... купувати та використовувати технології альтернативної енергетики.
В Україні більше 4-ох млн субсидіантів – людей які не можуть оплатити житлово-комунальні послуги.
Висловлювати підтримку..., закликати зробити все можливе..., це все на що Ви здатні? Слабо реалізувати та подарувати громаді будь-який екологічний проект?
Слабо відмовитися від особистого авто?...
Вам також варто "підчитувати" літературу про технології уловлення та утилізації СО2.
"Попсі" не місце в енергетиці!
Daniil Pobiehaylo _ 15.03.2019 18:09
IP: 35.235.227.---
Все правильно, але не треба боятися використовувати атомну енергетику
Oleksandr Botte _ 15.03.2019 18:09
IP: 35.235.227.---
Ганьба Руслані. Можливо вона дійсно вірить у те, що каже, проте така неосвіченість з її боку одночасно засмучує і лякає.

Я зі школи ще займався відновлювальною енергетикою і наведу лише один факт – для забезпечення суспільства електроенергією від сонячних електростанцій потрібно видобути алюмінію рівно стільки, у скільки оцініються його запаси.

Єдине, що роблять учасники таких демонстрацій – створюють інфопривід. Ганьба.
Віктор Ковальов _ 15.03.2019 18:03
IP: 35.235.226.---
Тільки в такий сросіб. посилюючи тиск на енергетичне лобі викопного палива, громадськість зможе врятувати і себе, і планету Земля. (Сорі).
Віктор Ковальов _ 15.03.2019 18:01
IP: 35.235.226.---
Тільки в такий сросіб. посилюючи тиск на енергетичне лобі, громадськість зможе врятувати і себе, і планету Земля.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter