Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Global 100RE Ukraine – ще один шанс для України

23 вересня 2019, 12:00

Чи є я сьогодні серед протестуючих за збереження Планети?

Так!

Я з FridaysForFuture!

І в мене є не просто протест чи бачення, в мене є план дій!

Свої пропозиції я надала всім ключовим персонам, від яких залежить сьогодні можливість Радикальних Змін в ставленні та збереженні Екології в Україні та Клімату в цілому світі.

Ці зміни можливі лише за умови негайного та швидкого переходу країни на Чисту Відновлювану Енергію!

Головні документи я передала на минулому тижні – Офісу Президента, Прєм'єр Міністру, Асоціаціям та організацям, що працюють у сфері Екології та Відновлюваноі енергії в країні, деяким посольствам та послам інших країн для ознайомлення та координації.

Всі ці люди отримали Програму Руслани, Посла Чистої Енергії у світі".

Завтра у Києві відбудеться презентація Спеціально Створеної Платформи "Global 100 RE Ukraine", яка в діяльності співзвучна міжнародній платформі Global 100 RE (штаб квартира у Бонні, де і мій офіс Амбасадора). В українську платформу увійшли ключові та найвпливовіші організації та персони, що розвивають Зелену енергію в Україні!

Я прошу мас-медіа, блогерів, активістів, долучитись до Платформи – це реальне просування та лобіювання на всіх рівнях питань збереження Клімату та програм переходу України на 100% Чистої Відновлюваної Енергії!

На жаль, в країні ситуація довкола Зеленої Енергії викривлена. Інформація подається тенденційно і навіть замовно, як черговий міф, щодо невигідності, нерентабельності Зеленої Енергії, про "олігархічне походження" "зеленого тарифу" і тому подібне.

Все це в надії, що читач, глядач, слухач не в стані розібратись з реальною ситуацією в світовому масштабі.

Найближчим часом я з командою докладу всіх зусиль, щоб пояснити українцям – що таке Чиста Енергія, що робити, який план дій (недекларативний, а дієвий) має бути прийнятим у Державі, та прийнятним для Суспільства!

Україна буде країною Чистої енергії!

Україна може стати центром розвитку Зеленої Енергії та Європейським Зеленим Хабом.

Ми можемо експортувати Зелену Енергію Європі і світу!

Українець може і має сам виробляти свою Чисту енергію – це право Кожної Людини на планеті – право берегти Планету та бути Енергетично Незалежним!

powered by lun.ua
Коментарі — 7
Александр Цысь _ 26.09.2019 08:12
IP: 35.235.226.---
мадам, скажите что Вы сама лично сделала на территории вашего двора где живете?, а потом ратуйте за судьбу планеты. (Вы специалист по всем вопросам, а по конкретному делу – ЛУЗЕР).
Tarahtun _ 25.09.2019 13:06
IP: 35.235.227.---
Рекламируемые Русланой возобновляемые источники энергии весьма прерывисты: генерируемая мощность может за считанные секунды падать в десятки раз, а в пределах одного года гарантированно меняется в разы. Это вынуждает держать в энергосистеме значительный избыток мощностей, используемых в предельно неэкономичных режимах. Таким образом возобновляемые источники энергии в лучшем случае перекладывают свои проблемы на массового потребителя, а в худшем – если тарифы становятся непосильны – разрушает всю энергетику, приводя к массовым отключениям и в конечном счёте к параличу хозяйства в целом. Лондонский блекаут 9 августа 2019 тому подтверждение
Влад Дорошенко _ 24.09.2019 00:53
IP: 35.235.226.---
Путін казав, навіщо мені світ, в якому не поважають Росію?
Нам треба Зелена Планета, в якій не буде України, а порозбігається (чи вимре) наш народ від злиднів, окупації, корупції, відсталості, деіндустріалізації, отупіючого впливу укр телебачення, знищення колишньої науки і освіти?
Назар Фантовик _ 23.09.2019 21:21
IP: 35.235.227.---
О да! Русланочка, яка доводила, що можна газ замінити на дрова – великий спеціаліст в потеплінні.
hrim _ 23.09.2019 20:27
IP: 35.235.227.---
Yuri Dubov:
"...Ми можемо експортувати Зелену Енергію Європі і світу!..."
Пані Руслано, ну для кого оці фантазії, які можуть наснитися в людей, які не знають різниці між кВт-ами і кВт*годинами, скільки енергії Сонця припадає на квадратний метр, де та ж сонячна енергія віигідна, і де це джерело халявної наживи за рахунок інших. Чи подобаються Руслані проекти встановлення огидних вітряків в наймальовничиших районах Капат.?І взагалі, слід розуміти, що жодні "зелені" джерела не є панацеєю, вони не забезпечать зростаючу потребу суспільства в енергії...
Для України надзвичайно актуальним є раціональне енергоспоживання. Так, у комунальному господарстві та промисловості питомі енерговитрати є значно більшими, ніж у європейських країнах.
Yuri Dubov _ 23.09.2019 19:25
IP: 35.235.226.---
"...Ми можемо експортувати Зелену Енергію Європі і світу!..."
Пані Руслано, ну для кого оці фантазії, які можуть наснитися в людей, які не знають різниці між кВт-ами і кВт*годинами, скільки енергії Сонця припадає на квадратний метр, де та ж сонячна енергія віигідна, і де це джерело халявної наживи за рахунок інших. Чи подобаються Руслані проекти встановлення огидних вітряків в наймальовничиших районах Капат.?І взагалі, слід розуміти, що жодні "зелені" джерела не є панацеєю, вони не забезпечать зростаючу потребу суспільства в енергії. А ось дійсно перспективне джерело майбутнього, до того ж практично безпечне і не забруднююче середовище – це термоядерний синтез, який через пару десятиліть може стати реальністю. В масштабному міжнародному проекті ITER приймають участь практично всі розвинені країни, навіть наші західні сусіди, ось тільки Україні мабуть це не потрібно...
Vitalii Babak _ 23.09.2019 12:39
IP: 35.235.226.---
Опять бесплатнаые советы стратега по спасению мышей перевоплощением в ёжиков! Теперь добавились прожекты по экспорту "иголок ёжиков"!
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter