Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Кому потрібна Чиста Енергія? Всім!

15 жовтня 2019, 16:50

Я переконана, що енергетичні інновації, як прогрес, в напрямку якого рухається увесь світ, в принципі зупинити неможливо. Не лише через технологічні та економічні процеси, а через переформатизацію інфраструктури та формат взаємостосунків країн, зміну геополітику і т.д.

Світ сьогодні розвивається під гаслом "100% Renewable Energy". Це я точно знаю. І про це сьогодні говорила під час круглого столу Української Асоціації Відновлюваної Енергетики "Нові виклики для української відновлюваної енергетики у разі зміни умов державної підтримки".Чиста енергія – це прямий і безпосередній внесок у захист планети. Іншого шляху не існує! Якщо ми хочемо отримати чисту планету і чисту людину, ми маємо переходити на 100% чистої енергії.

На щастя, вже міфи проти чистої енергії, які намагалися запустити медійно, втрачають свій вплив і не спрацьовують! Люди виходять на захист планети. З'являється все більше і більше соціальних зелених рухів! Це просто тренд не лише серед європейської молоді, а в тому числі в Україні! Я бачу все більше і більше волонтерів, які все більше об'єднують свої зусилля.

Я не хочу, щоби ми були зі своїми дискусіями профанами.

Мені хочеться запитати: кому потрібна чиста енергі?

Всім! Всьому світу!

У всіх є сім'ї. Кожен хоче жити довго, бути здоровим і щасливим.

Чиста енергія – це перш за все якість життя. Давайте правильно розставимо пріоритети і зміниться суть і предмет дискусії.

Заради чого ми це все робимо? Заради людини і планети.

В якій хаті ми хочемо жити? Брудній чи чистій? Чистій! А скільки вона коштує – це вже інше питання.

Я за чисте повітря. Я за чисту воду. Я за те, щоби ми очищали Україну. У нас є дуже багато забруднених територій.

Ми не можемо більше закривати очі і робити вигляд, що не бачимо.

Бачимо, знаємо і вже відчуваємо наслідки.

Я знаю, яка вода у Львові чи Одесі. Я знаю, які проблеми зі сміттєзвалищами!

Нам негайно потрібно вирішувати ці та інші питання. І нам дуже не вистачає масових масштабних соціальних медійних кампаній. Медіа України майже нічого не роблять в цьому напрямку, а наші кулуарні і форматні зібрання, на жаль, не в стані змінити соціальну картину: люди будуть думати одне, ми говорити інше, а владні структури робитимуть третє.

Медійна кампанія – це єдине те, що створить необхідний інформаційний клімат! Нам потрібно розробляти ці кампанії. Свої пропозиції я надала і на громадському рівні, і владним структурам. Очікую на продуктивну співпрацю!

powered by lun.ua
Коментарі — 8
Илья Гуцуляк _ 17.10.2019 08:20
IP: 35.235.227.---
Якщо людство не схаменеться і не почне жорстко контролювати свій вплив на зовнішє середовище, через нестримний ріст "благ цивілізації" – ми наступним поколінням можем залишити не квітучу природу -колиску життя, а пустелю з порожніми надрами.
Tarahtun _ 16.10.2019 16:46
IP: 35.235.227.---
Главная нерешенная проблема Зеленой энергии – прерывистость. Генерируемая мощность может за считанные секунды падать в десятки раз, а в пределах одного года гарантированно меняется в разы.
Приходится для стабильности сетки держать значительный избыток дополнительных мощностей, используемых в предельно неэкономичных режимах.
Возобновляемые источники энергии в лучшем случае перекладывают свои проблемы на массового потребителя, а в худшем – если тарифы становятся непосильны – разрушает всю энергетику, приводя к массовым отключениям и в конечном счёте к параличу хозяйства в целом.
Об этом свидетельствуют цены в Северной Германии, Дании, Южной Австралии, и Калифорнии, где ВИЭ составляют значительный процент в генерации.
Андрей Маковский _ 15.10.2019 21:47
IP: 35.235.227.---
Люди, не слушайте Руслану и не вступайте в секту Возобновляемой энергетики. Начинается всё с проповеди чистой энергии, а закончится, как обычно: заставят квартиры на себя переписывать.
Анатолий Герасименко _ 15.10.2019 21:22
IP: 35.235.227.---
Щоб досягнути майже нереального, тобто відмовитися усім одночасно від усіх благ циваілізації, треба як мінімум, покинути свої житла та переселитися у печери. І сидячи там, презирливо споглядати на навколишню метушню. Такі собі первісні кінікі...
Андрей Матвиенко _ 15.10.2019 21:06
IP: 35.235.227.---
Пока для Украины с низкими зарплатами населения экономики чистой энергетики нет. Только лирика и надувательство и воровство из бюджета
iip _ 15.10.2019 20:41
IP: 35.235.227.---
Мені хочеться запитати: кому потрібна чиста енергія?

Всім! Всьому світу!

Окрім – Ахметов, Коломойський... (дописуйте ще 5-6 прізвищ). І допоки ця гоп-компанія буде рулити в Україні і наживатися на вугіллі, нафті та газу – ніякі "медійні кампанії" не допоможуть. Тим більше, якщо то "єдине"...
Олександр Гальченко _ 15.10.2019 20:02
IP: 35.235.227.---
Olexiij Babenko:
Тут тільки одне питання: скільки коштує? Все інше – лірика і шахрайство.
+1500!

А коштує цей розвод (аКа "зелений тариф") всім українцям втридорога: (
Olexiij Babenko _ 15.10.2019 19:53
IP: 35.235.227.---
Тут тільки одне питання: скільки коштує? Все інше – лірика і шахрайство.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter