Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Якщо люди будуть обізнані про чисту енергію, ''брудні'' ігри будуть не можливі!

28 листопада 2019, 18:47

Я щаслива, що мережа прибічників переходу на 100% відновлюваних джерел енергії по всьому світу розширюється і зміцнює свої позиції.

Я щаслива мати серед друзів і партнерів таких людей, як Ханс-Йозеф Фелль, Йорго Хатцимаркакіс (генеральний секретар організації Hydrogen Europe), Стефан Гзенгер (Global 100% RE), Джайлз Діксон (Wind Europe).

Я безмежно щаслива, що в Україну говорити про інвестиції у відновлювану енергетику, приїжджають люди такого рівня, як президент Міжнародного Агентства з Відновлюваних Джерел Енергетики (IRENA).

Для мене за честь було сьогодні познайомитися з паном Франческо Ла Камера. Вірю, що сьогоднішня наша зустріч стане початком плідної співпраці.

Я дуже рада сьогодні бути захисником чистої енергії в моїй країні!

Попри все, що сьогодні відбувається у цій сфері в Україні, я з впевненістю заявляю, що Україна готова, хоче і буде експортером чистої енергії! Вона не просто перейде на програму 100%! Вона буде виготовляти чисту енергію і заряджати світ.

У нас є потужності!

У нас є потенціал і можливості для створення кластерів, розвитку технологій зеленого водню, нарощування потужностей сонячної та вітрової енергетики, а головне у нас є неймовірні люди! Поєднавши все це, ми зробимо такий перехід найближчим разом! Це станеться швидше, ніж це зможуть пообіцяти чи навіть правильніше сказати "боязливо анонсувати" політики.

Політики в Україні сьогодні дуже обережно говорять на цю тему. Виглядає, що вони не хочуть брати на себе відповідальність. Інакше би вони вийшли і чітко заявили, що наш пріоритет – 100% Renewable Energy, і за якою дорожньою картою ми йдемо до цієї мети. Саме так відбувається у цилізованому світі. Тому поки не буде відповідних заяв від уповноважених осіб, я не заспокоюся.

По-друге, я вважаю, що все це має виходити за рамки нашої спільноти назовні – у широкі маси. Люди мають розуміти, що більше не може бути ніяких брудних маніпуляцій Люди мають добре розбиратися і орієнтуватися у цих питаннях, щоби їм ніхто не нав'язував фейки. У моїй країні не буде ніяких фейків проти зеленої енергетики! Я цього не допущу!

Я зичу всім нам плідної роботи, прекрасних проектів, серйозних інвестицій в Україну у різні сфери відновлюваної енергетики! Цього року Україна піднялася на 55 позицій в рейтингу привабливості країн, що розвиваються з точки зору інвестицій у відновлювану енергетику – 63го на 8 місце! Але без цілеспрямованої злагодженої роботи втримати ці позиції (а головне піти далі) буде неможливо!

powered by lun.ua
Коментарі — 8
Андрій Гречаний _ 01.01.2020 13:30
IP: 35.235.227.---
Подібні аферестично-популістські проекти однозначно нанесуть шкоду економіці України. Схоже Руслана слабо орієнтується скільки коштує кВТ*год з відновлювальних технологій. Їй би краще на завод з енергомістким виробництвом)))) поговорити з економістами та керівниками. Декілька блоків АЕС запустила, от би і принесла користь Україні.))))
Дмитрий Фрей _ 05.12.2019 18:53
IP: 35.235.226.---
Интересно сколько из авторов комментариев сталкивались с темой альтернативной энергетики вне интернета)
Я работаю в компании, которая строит промышленные сэс и я не могу сказать что мы имеем трудности с поиском заказов или недоверием/непониманием ниши. Следовательно инвестор понимает:

а – доходность
б – перспективность

Посмотрите на количество проектов в работе и на завершенные объекты eds-development.com
Ниша активно растет и судя по тому что я вижу. Единственная проблема это сложившаяся ситуация с зеленым тарифом, но не думаю что здесь власть пойдет на глобальные изменения.
Tarahtun _ 29.11.2019 10:44
IP: 35.235.227.---
Проблема "чистой энергии" в ее прерывистости и сохранении. Аккумуляторы дорогие, малоемкие, недолго служат (Маск на этом и зарабатывает), про их экологичность просто прослезимся (ну это проблемы китайцев, а китай далеко).
Сейчас ничего лучше не придумали, чтобы рядом с ветряком ставить газогенератор, т.е. пока ветряк работает, газогенератор работает на холостых. Как в самый неподходящий момент ветряк отключается, а он отключается, запускается газогенератор для поддержки сети.
По сути идет дубляж электрогенерации (цена квт умножаем на 2).
Если будет решена проблема сохранения – тогда зеленые аферисты милости просим.
Олександр Гальченко _ 28.11.2019 20:34
IP: 35.235.226.---
Особливо контрастно-неадекватно спіч Руслани на тлі сусідньої новини "Ціна на ринку електроенергії "на добу наперед" знову рекордно впала (до 0,9 грн/квт) – це на ринку, тобто споживачів ніхто не примушує купувати та є конкуренція виробників.

А зелений тариф щодо ВДЄ це схема – тобто, неконкурентна фіксована ціна десь у 5 грн./квт, яку ми всі змушені платити схематозникам-інвесторам не зважаючи на те, що цей надлишок дорогої електики нікому в країні не потрібний!: (
Василь Бойчук _ 28.11.2019 20:19
IP: 35.235.226.---
Дорога пані Руслана! Дуже приємно, що Ви поєднуєте Вашу творчість з ативною пропагандою і боротьбою за впровадження в Україні відновлювальних джерел енергії. Зрозуміло, що протистояти глобальни змінам клімату, а отже врятувати нашу планету від знищення, можна лише через відмову від використання традиційних джерел, таких як вугілля, нафта, газ. Очевидно, що клани, які контролюють і наживаються на цьому, добровільно не поступляться. Йде велика боротьба у всьому світі.
Дякую Вам за розуміння важливості чистої енергії, за Вашу боротьбу, сміливість і стійкість.
Олександр Гальченко _ 28.11.2019 19:39
IP: 35.235.226.---
Сергей Левин:
Руслана, вы прекраснодушный мечтатель. Братья Клюевы построили "чистые" солнечный электростанции исключительно для "грязного" зароботка по 6грн/кВт. Они и на газе зарабатывали и на солнце))) "Грязь" у людеё в головах, а не в разных видах энергии...
- БРАВО!
Олександр Гальченко _ 28.11.2019 19:38
IP: 35.235.226.---
Іноді краще співати... Руслана або розумово недалека, або в долі (проінвестувала? хто б з журналістів дізнався?) щодо афери с "зеленим тарифом".

"що Україна готова, хоче і буде експортером чистої енергії!" – це українців можна тримати за лохів, навісивши на них (авжеж, бюджет) ОБОВ,ЯЗОК купувати схемно-корупційну вес-сес-електику за завищеними вдвічі від ТЕС та втричі від АЕС цінами, але ж ніяк не іноземців. Єдине куди Україна могла б експортувати електрику – це Західна Європа, але ж там відновлюваний тариф в півтора рази менший за коруційно завищений український.
Сергей Левин _ 28.11.2019 19:29
IP: 35.235.226.---
Руслана, вы прекраснодушный мечтатель. Братья Клюевы построили "чистые" солнечный электростанции исключительно для "грязного" зароботка по 6грн/кВт. Они и на газе зарабатывали и на солнце))) "Грязь" у людеё в головах, а не в разных видах энергии...
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter