17 травня 2020, 17:05

Розгін фейків триває

Розгін фейків триває.

Хтось намагається виправдатись.А хтось навіть не намагається...

Рояль з кущів вже викатився, і почав грати зрозумілу йому "по панятіям" "пєсню про зайців".

Кум Путіна дав старт випустити фейк "в тираж".

Я не буду коментувати редакційну політику 112-го каналу, ЗІКу та НьюзВан – це вже не "смітники", а генератори бруду!

Але повернусь до першоджерел.

І вдруге повторю фразу, що "волиньньюз" Волинські Новини – сумнівний новинний ресурс.

Адже ресурс, що публікує "новину" з посиланням на анонімний (!) телеграм-канал без жодного реального фактажу, підтвердження і т.п., таким і є.

Твердження того, що "Співачка Руслана Лижичко включилася в інформаційну кампанію Ріната Ахметова, за яку отримала 20 тисяч доларів", є маячнею з усіх точок зору.

1. Моя "інформаційна кампанія за перехід на зелені джерела" триває з 2005 року. Рінат Ахметов не має жодного відношення до цієї моєї активності.

2. Коли я отримую фінансування, якісь інші ресурси чи інформаційну партнерську підтримку, я це завжди публікую. Достатньо погортати сторінки мого ФБ, і можна побачити, які організації, підприємства та персоналії підтримували і підтримують мою соціальну діяльність. В такій інформації повага, в першу чергу, до себе і, зрозуміло, до партнерів

3. Я не отримала жодної копійки за мою роботу, контент та прямий ефір, який відбувся 15 травня. Все організовано та створено за власний кошт власною командою. За що я їм неймовірно вдячна, адже вже третій місяць ми працюємо та викладаємося, не заробляючи жодних грошей, і давно знаходимося в реальних фінансових "мінусах" буквально по всіх напрямках. Як і вся країна зрештою, то ж ніхто не жаліється з цього приводу.

4. Сума 20 000 доларів з точки зору "вкиду" – повна маячня. Продакшн такого ефіру коштує значно дешевше. А "ангажемент селебріті" в політичну кампанію, яку намагається "інспірувати" дискредитуюче джерело, коштує значно більше. "Вкид" не тільки "лівий", а ще й геть непрофесійний.

5. Поширення інформації "аноніма" новинним джерелом говорить про "смітниковість" такого ресурсу. Одразу після "волиньньюз" інформація вже з посиланням на цей ресурс розповсюдилась по інших "смітниках" тіпа "проюа", а після цього "прання" зайшла на більш читаємі ресурси. Схема типова. Ми її добре навчилися відслідковувати, працюючи в проєкті "Агенція Іміджу України".

6. Зв'язок ресурсу з соратником Коломойського – Ігорем Палицею відслідковується без жодного "напрягу": вбивається в пошуковик ресурсу ім'я та прізвище персоналії, і з'являються всі пов'язані публікації. "Джинса" – "на ліцо". Чи фінансує Палиця ресурс, чи просто купляє там "новини" – питання, яке не має принципового значення. Отже, мотивація "міжолігархічної видової боротьби" теж читається неозброєним оком. І зрозуміло, чому мене намагаються дискредитувати. Адже я із своїми закликами до переходу на чисті відновлювані джерела, не вписуюсь в меседж "коломойських" ресурсів, що "зелена енергія = Ахметов".

7. Відсьогодні приєдналися "медведчуковські" ресурси -

112-й каналЗікта інші.

Кампанія по дискредитації триватиме, доки хтось не опиниться в суді за брехню! Посилання на "анонімний канал" навряд врятує нечистоплотні медіа.

Мабуть, вони не зрозуміли мого заклику не розповсюджувати фейки і працюють по "темниках", як "в старі, добрі (для них) часи".

Ситуативний союз Медведчука та Коломойського в боротьбі з Чистою Енергією наштовхує на сумні думки щодо їхнього майбутнього.

З Медведчуком ітак все зрозуміло – це відкритий ворог Української Держави.

Щодо Ігоря Валерійовича, був час, коли ми були по один бік барикад. У 2014-му. В Дніпрі. Тоді здавалося, що Україна, як ідея, здатна зробити "людьми" навіть олігархів.

Але ілюзії швидкоплинні.

powered by lun.ua

Авторське право на компроміс

Вчора вже в черговий раз ми зібралися, щоби знайти вихід із ситуації довкола акредитацій ОКУ (організацій колективного управління) і розблокування сфери авторських відрахувань...

Музичну індустрію заблоковано

Вчора ми зібралися, щоби спробувати вивести з глухого кута ситуацію у сфері колективного управління авторськими правами. Чому це важливо? Це не лише гроші авторів та правовласників, які вони не можуть отримати...

Акредитація ОКУ: Давайте вже нарешті всі разом зробимо одну спільну справу

Вчора в рамках Всеукраїнського форуму "Україна 30" обговорювали надзвичайно важливу з точки зору іміджу України тему – тему піратства та авторського права...

Ми, українські автори та виконавці, можемо працювати разом

У цей відповідальний період для розвитку української сучасної музики і мистецтва, звертаюся до всіх авторів, музикантів, правовласників – до всіх колег і...

Настав час побудувати в Україні цивілізовану й ефективну систему охорони авторського права

Нарешті в Україні настав час зробити те, що не виходило минулі 29 років – побудувати цивілізовану й ефективну систему охорони авторського права...

Топорна правда Карпат – час зупинитись.

Вагони, повні ще живого лісу, що несуться щодня безперервним потоком... Тягачі та вантажівки, що розвозять його, випереджуючи одна одну.....