Євген Шпитко Керівник проекту "Реальна економіка"

Щодо Британського власника ТВай розпочато процедуру примусової ліквідації

25 квітня 2013, 18:34

Поки Микола Княжицький публікує витяги з реєстру, а журналисті "розслідування" щодо ланцюжка власників (які в принципі не є доконаним доказом зв"язків), чомусь всі пропустили дуже цікаву річ.

На британському сайті Companies House, де можна побачити та замовити інформацію щодо компанії BALMORE INVEST LIMITED (яка за витягом з держреєстру володіє 95% каналу) – вказано, що вона – "Proposal to Strike off". Це означає, що вона не подала вчасно звіт про фінансові результати, і 16 квітня було опубліковано повідомлення у FIRST GAZETTE, згідно з яким – якщо власники компанії не подадуть звітність та не сплатять відповідний штраф протягом трьох місяців – компанія буде ліквідована (викреслена з реєстру).Це означатиме, що ТВаєм володітиме ліквідована британська компанія:)

Пане Миколо, спитайте з юристів, чому вони не якісно виконують свою роботу? Хай організують подачу звітності та продовжать дію компанії, а то не зручно якось вийде.

****

І ще раз дозволю собі тезу стороннього спостерігача. Не буває хороших і поганих. Всі три бізнесмени причетні до каналу, мають свої інтереси, продають його кому хочуть, і це їхній корпоративний конфлікт.

І не залежно від того, на яку сторону став хтось із журналістів – вони заручники ситуації просто, зі звичайним меркантильним бажанням зберегти роботу не на останньому каналі країни, до того ж якщо на ньому дозволяють чесно і вільно хоча б іноді виконувати свою роботу.

Просто у Княжицького, мені здається, як у творця цього каналу, більше моральних прав відстоювати його інтереси і ставати на чийсь бік. А власники у суді чи в іншому місці – між собою розберуться.

Це – приватна власність, і чию б сторону не зайняли журналісти – вони, на жаль, програють: (

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter