Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Країна Мрій запрошує друзів відсвяткувати Різдво разом

07 січня 2017, 01:28

7 січня Країна Мрій ласкаво запрошує наших друзів відсвяткувати Різдво разом на головних мистецьких локаціях цієї зими. На Співочому полі у Києві розпочинаємо українське родинне святкування "Різдво над Дніпром". А 7-8 січня святкуватимемо у Дніпрі на "Країні Мрій Різдвяній". Ця масштабна забава розгорне мистецькi крила на Центральній площі міста.Наші фестивалі відбуваються у найдивовижніший період. Адже Різдво – це радісний час, який віщує про народження сина Божого. Час див, казкових мрій, родинного єднання та колядок, що лунають звідусіль. Різдво – одне з найбільших родинних свят. Це той день, який українці традиційно святкують у теплому родинному колі. І саме таку атмосферу, щиру і родинну, ми прагнемо створити для усіх наших гостей та шанувальників.

Несподіване похолодання у Києві та у всій Україні не змінює наших мистецьких планів. Країна Мрій, як і футбол, відбувається за будь-якої погоди. Впевнений, у ці січневі морози разом нам буде гаряче. Від запальної коляди, радісного спілкування та вогню наших сердець.

У Києві й у Дніпрі дійство розпочнеться опівдні і триватиме до зоряної ночі. Із опівдня і допоки місяць на небі світитиме добрим людям ми весело колядуватимемо та насолоджуватимемося справжнім українським Різдвом, виступами фольк-колективів, смачною кутею, живою Різдвяною Шопкою, святковими майстер-класами, етнічними ярмарками із унікальними мистецькими витворами.

Спільно з "Le Grand Orchestra" ми весело співатимемо для вас у Києві та Дніпрі. Разом з нами на фестивальних сценах виступатимуть ILLARIA, Бурдон, ТНМК, Діля, Atmasfera, Joryi Kloc. (Детальніший опис програми фестивалю шукайте за посиланням http://www.krainamriy.com).

Разом готуємося встановити рекорд із наймасовішого одночасного виконання колядки. "Різдво над Дніпром" на Співочому полі завершиться Зірковим Вертепом. Сценарій Вертепу підготував головний казкар України Сашко Лірник, який приміряв головні ролі багатьом відомим українцям. Зокрема, братам Капрановим, Лесю Подерв'янському, Фомі із гурту "Мандри", ILLARIA, гурту "Врода" та іншим.

Відтак, запрошую усіх шанувальників Країни Мрій на головні Різдвяні забави країни. Вже сьогодні ласкаво відчиняємо наші фестивальні брами для невгамовних мрійниць та мрійніків.

Веселих свят та Божого благословіння Вашим родинам! Христос народився!

hrim _ 07.01.2017 17:38
IP: 193.93.217.---
Oleg Angel:
В Україні генетично притаманна висока музична і співоча культра. Впевнений, як би у людей спитали, вони б захотіли, для себе і особливо для дітей – Країну мрій замість Євробачення. Паралогічні бородаті жінки, люди в масках – це антикультура, що викликає агресію і міжнаціональні конфлікти. "Країна мрій "об'єднує етноси і раси, і логічно в цей фестиваль вкладати гроші.
......

Не варто протиставляти Країну Мрій з Євробаченням.

Олег Скрипка зі своїм колективом творять міжнародного рівня український музичний продукт. Згадаймо лише його "Щедрик" у пластиліновому мультику, його "Весна прийде". А їхні фольк-концерти!

Євробачення – це можливість черговий раз показати українську пісенну культуру, ще раз нагадати Світові, що є така Україна. Адже, про нас ще дуже мало знають. Тому, потрібно використовувати найменшу можливість для власної популяризації та не шкодувати на це коштів.
Mikolaj Kren _ 07.01.2017 17:27
IP: 178.92.62.---
Коментар видалено автором блогу
Mikolaj Kren _ 07.01.2017 17:19
IP: 178.92.62.---
Коментар видалено автором блогу
Oleg Angel _ 07.01.2017 16:27
IP: 213.110.136.---
В Україні генетично притаманна висока музична і співоча культра. Впевнений, як би у людей спитали, вони б захотіли, для себе і особливо для дітей – Країну мрій замість Євробачення. Паралогічні бородаті жінки, люди в масках – це антикультура, що викликає агресію і міжнаціональні конфлікти. "Країна мрій "об'єднує етноси і раси, і логічно в цей фестиваль вкладати гроші.
Vladimir Khotenko _ 07.01.2017 11:07
IP: 195.189.48.---
Олег Скрипка, готуйтесь святкувати Різдво по-новому: 25.12.
hrim _ 07.01.2017 09:29
IP: 193.93.217.---
ЧУДОВО!
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте