21 червня 2017, 01:00

Запрошую усіх у мандри літньою ''Країною Мрій''

Цього року мистецький фестиваль "Країна Мрій-2017" відбудеться упродовж двох днів – 28 та 29 червня у Києві, у рамках фестивалю Аtlas Weekend у Національному Експоцентрі.

Ми готуємо безліч цікавинок для дітей і дорослих. Наші фестивальні галявини стануть зеленим амфітеатром для виконавців української та міжнародної етнічної музики.

Впевнений, що два дні для усіх нас промайнуть щасливо й безтурботно, під акомпанемент кращих українських митців етно-мелосу та наших друзів-музикантів з інших країн.

Отож, вдягайте найкрасивіші купальські віночки, найсвятковіші вишиванки і вирушайте з нами у Країну Мрій – вишуканої музики, краси, співів та танців.

Неодноразово помічав, як мистецькі прояви "етно" пробуджують у людині генетичну пам'ять, розкривають свідомість, змушують сягнути родинного коріння, вивчати історичну глибину власного народу.

"Країна мрій" щиро і натхненно шліфує різнобарвні грані етно стилю. Завжди спостерігаю, як наші учасники підносять народне тисячолітнє мистецтво на неймовірний художній рівень. Поєднуючи давні традиції із ультра-сучасним музичним забарвленням. І, зрештою, таким чином усі ми перетворюємо наше українське етно на актуальну, сучасну течію.

Упродовж двох фестивальних днів на сцені "Країни Мрій" для вас співатимуть:

Олег Скрипка у супроводі оркестру НАОНІ (Оркестр Народних Інструментів), The Celtic Social Club (Франція), Vivienne Mort, Illaria, Христина Соловій, Vuraj (Білорусь), Atmasfera, The Doox, Vroda & The Вйо, Очеретяний кіт, HeartBeat Brass Band, Transylvania Damn Fun.

Окрім Великої сцени, на наших гостей очікує Козацька галявина зі смачним кулішем, дитяча ігрова етно-зона, Алея ковалів, Майстерня гончарів.

І наостанок про сюрпризи нашої Країни! Для всіх своїх відвідувачів ми робимо приємний подарунок у перший день фестивалю, у День Конституції 28 червня – ВІЛЬНИЙ ВХІД на всі концерти та заходи "Країни Мрій".

"Країна Мрій" запрошує на вечір українського бароко до Мистецького Арсеналу

Прийнято вважати, що бароко було народжене в Італії і свого часу поширилося Європою в однакових формах. І справді, якщо порівняти італійське і польське бароко, то це – фактично одне духовне явище...

Зустрінемо весну музичним шоу ''Зачаровані весною'' у Київській Опереті (фото)

Весна – час радикального оновлення і креативних творчих експериментів. Водночас – це нагода реалізувати несподівані формати і нестандартні можливостІ для просування мистецького контенту...

Мій Висоцький (відео)

Коли у 1986-му ми створювали ВВ, то одним із тлумачень цієї назви було – Володимир Висоцький. Це було природньо для хлопців 80-х. Адже Висоцький – символ тієї епохи, її голос та нерв, із загостреним відчуттям справедливості...

ВВ презентує мультик ''Країна Мрій'' до дня Святого Миколая (відео)

День Святого Миколая – це день, коли відбуваються дива, загоюються душевні рани, здійснюються потаємні мрії, які спроможний втілити лише чарівник Миколай...

Наш Марш українським героям (відео)

Нашу першу зимову прем'єру – відео на пісню "Марш Нової Армії" – презентуємо до Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і які вже стали частиною нового українського війська...

"Країна Мрій" запрошує мешканців Сєвєродонецька, Краматорська, Покровська та Маріуполя на фестивалі "Ти – серед своїх"

Наразі перебуваю у концертному турі Сполученими Штатами, але попри це продовжуємо наші проекти в Україні. Переконаний, що підтримка українських дітей, які страждають через зовнішню агресію, – важливе й актуальне завдання...