Ірина Славінська Літературний оглядач

Газета ''Сегодня'' вкрала фото: UPD

20 серпня 2011, 12:06

Я не купую друковану пресу. Але іноді друкована преса знаходить мене сама.

От їду сьогодні в тролейбусі та бачу жіночку, що читає свіжий номер газети "Сегодня". І бачу на сторінці своє фото із запису про совєцьку символіку на учнівських зошитах.

Подумала, що мені привиділося. Заходжу на сайт "Сегодня" і бачу статтю "Дети сметают с прилавков тетради с тематикой СССР и Сталином".

З п'яти наданих на сайті газети фото – дві фото з мого блогу на "Українській правді". Хоча про це немає жодної згадки. Натомість сказано: "все фото – Д.Орлова".

На жаль, цей пост не призведе до жодних наслідків, як і інші випадки інтелектуальних крадіжок в Україні.

А от у європейських країнах аналогічні випадки призводять до скандалу.

(піду куплю примірник газети на пам'ять)

P.S.

В газеті "Сегодня" подсуєтілісь:) і поміняли підпис на "фото "Украинской правды". От тільки моїх фото там аж 2. Чиї решта 3 штуки – я не в курсі.

ось виправлений допис на сайті: пишуть, що фото "Української правди"але мій скріншотик усе пам'ятає:) це щоб потім у наклепі не звинуватили:)P.P.S. На сайті "Сегодня" подумали та вирішили перестрахуватися: пишуть, що фото "Сегодня" та "Української правди"P.P.P.S. І нарешті третя редакція злополучного підпису під фото на "Сегодня"здається, для повної сатисфакції мені лишилося тільки дочекатися вибачень у паперовій версії видання...

P.P.P.P.S. Купила таки паперову версію вчорашньої газети. Як і писав хтось у коментарях, на паперових сторінках фотка підписана "pravda.com.ua". Здається, інцидент вичерпано.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Гайди До Байди _ 22.08.2011 14:59
IP: 91.19.45.---
Старший помощник Лом

Українська мова не знає подобу "щоби", бо це суперечить її правилам. Може бути тільки подоба ЩОБ,тобто що + б. Це зрозуміло, бо після голосівки вживають подобу Б а не БИ.

Коли вийти від російського наріччя, то це цілком інша річ.

Ото, цілком зрозуміло натовктував, маючи прикрасне розуміння справ, радянський синку:)
Тарас Савчук _ 21.08.2011 21:09
IP: 91.221.218.---
Ви круті – газета підтвердила ваше авторство. Це ваша особиста перемога і пишучих блоги. Та думаю це останнім не завадить красти фото газет, не вказуючи авторство. Хоча іноді останнє додає правдивості запису.
Тарас Савчук _ 21.08.2011 21:06
IP: 91.221.218.---
Доречі, за вашою логікою ви теж є злодійкою, бо вкрали зображення сфотографувавши без дозволу рисунок на зошиті...

Тому не варто перейматись, просто порадіти, що газети використовують ваші фотографії. Значить туди можна влаштувастиь на місце відпочиваючого десь фотографа.
Тарас Савчук _ 21.08.2011 21:03
IP: 91.221.218.---
В чому унікальність фото?

От я декілька покомпілював рисунків і хтось собі в інтрнеті їх побрав – немаю нічого проти.

Виставляючи їх на публіку – вони стають публічними. Звісно це не забирає право оморювати своє авторство. Якщо це звісно потрібно.

Щоб справа спору була варта – обєкт має щось коштувати. Тому жиди з їх патентним правом й турбуються про куплені вартісні "інтелектуальні обєкти".
Старший помощник Лом _ 21.08.2011 20:06
IP: 195.64.148.---
до Гайди До Байди _ 20.08.2011 23:25
ви хоча б самі зрозуміли, що понаписували. щоби хтось розумів сам, спочатку треба навичитись розуміти себе й чітко викладати свою думку.
Руслан Петрушко _ 21.08.2011 13:55
IP: 95.111.154.---
akuna:
Итак, прошло почти 9 часов с момента моего предыдущего поста. Ирина Славинская несмотря на очевидность аргументов (на страницах газеты "Сегодня" (не путать сайтом "Сегодня") – была конкретная ссылка на источник откуда взяли фото) не исправила заголовок своего блога...
А я вважаю, що Славінська поступила вірно! І загаловок змінювати не потрібно. Може хоч якесь застереження буде для рупорів грошових мішків.
Uatumbai _ 21.08.2011 12:06
IP: 91.213.119.---
Ну от, буває і так:) І взагалі, чого прив"язались до дівчини. Нехай живе собі. Вона вже буде хорошою:), але, краще – не треба. І має свою, не схожу від вилизувачів тарілок обох сторін, думку. І це добре.
LOlena _ 21.08.2011 04:36
IP: 67.165.141.---
не в перший раз і не тільки "Сьогодні"))))
То Вам пощастило, що Ви побачили, а скільки проходить повз нас?
crockOdile _ 21.08.2011 01:49
IP: 93.74.4.---
Хорошей сатисфакцией было бы,если бы возле каждого оффиса подобного рода и направления газетенок, или учреждений,какой нибудь брейвик в назидание регулярно отсыпал бы по 500 кг польских удобрений.
clonnn _ 21.08.2011 00:31
IP: 93.74.223.---
Так це ж "Сегодня" – газета Ахметова та териконового паханату. Подякуйте, що тільки вкрали фото – бо могли б прийти з пояльніком і бітой за шапочкамі.
Гайди До Байди _ 20.08.2011 23:25
IP: 91.19.60.---
Старший помощник
Російський панславістику, нічого подаруєте, а перелицьовуєте одну й ту ж хворобу.
Чи як зазвичай кажу, шукаєте яблука під грушею.
Буває суперечливе визначення, що за староанглійською мовою þeode за мову і нарід визначати. Проте навіщо? Тільки тому, що Ви бездумно вживаєте визначення староевропейської людности за старогрецьким написанням за річками, тощо? Який товк з цього, коли ти не старогреком?
Я все вірно написав. Ви нащадком імперського викладання, а не якихось дерев'лян, назви, яку навмання звідкись брали.
Ви хочете лише відгородити російську власність від Европи, тобто від німців. Тож там німі, а тут слов'яни... Це лише перелицьована ворожнечість, щоб порозділяти людей.
А бач, німці мають свою мову, а нам українцям хочете забороняти свою мову, підробляючи якесь вороже відгалуження з вини ворожих поляків. Та чому ворожі поляки? Ага, бо Візантія ворогувала з Римом. От, зразок кроата проти серба.
От, тому цілком служно співчував з, – ой, бідарство!
akuna _ 20.08.2011 23:07
IP: 93.72.212.---
Итак, прошло почти 9 часов с момента моего предыдущего поста. Ирина Славинская несмотря на очевидность аргументов (на страницах газеты "Сегодня" (не путать сайтом "Сегодня") – была конкретная ссылка на источник откуда взяли фото) не исправила заголовок своего блога. Таким образом она показала себя человеком без чести. Ее поведение особенно контрастирует с поведением сайта "Сегодня", который сразу после первого же сигнала исправил свою ошибку. Как говорится два мира, два образа жизни – "Сегодня" дорожит своей репутацией, а потому сразу исправляет свои ошибки. А Славинской ее репутация по хрен. У меня в связи с этим возник вопрос – кто такая вообще эта Ирина Славинская? В каком смысле она филолог? О чем пишет? Кто ее знает? В том числе и пикантные подробности ее биографии. Итак, все кто что знает о Славинской хорошего и плохого – пишите в комментариях к этому блогу. Народ должен знать своих антигероев!
Старший помощник Лом _ 20.08.2011 22:52
IP: 195.64.148.---
до Гайди До Байди _ 20.08.2011 21:43
ну-ну. горе від розуму. ще більше від зарозумілості. бо отак понапридумує собі такий розумник якихось логічних конструкцій-версій, а потім, з-за того, що найрозумнішим себе вважає, й почина вірити у видумане ним.
а відносно вашого комента, то на допис культурної людини він мало походить, даруйте.
Гайди До Байди _ 20.08.2011 21:43
IP: 91.19.60.---
Старший помощник Лом
Ой, бідарство, як не намагаєтеся, а не можете мене розуміти. От, не дивно, таких прояв як Путіна і Януковича не здибати поміж культурними народами.
Не дивно, що розуміти мене не можете, бо Ви виросли з штучної мови, яку вигадали на основі української мови для церковних потреб. Та Церква прийшла, як відомо, від візантійського цісаря:)
От, причина вашого умового скалічення шукати в цій штучній мові. Ви навіть не маєте власного слова на вітер, а вживаєте український словотвір на церковні потреби, тобто воздух, з українським пнем -дух-.
От, тому марно Вам тут відгукатися, а скоріше піти до душівного лікаря, у пошуці самого себе.
От, саме про Вас ідеться, а не про мене або Україну. Саме самоназва Україна, українців доказує на першинність словотвору. Цього можете ще здибати в племен, які живуть дуже першинним життям, називаючися власною назвою, а не пришитою від якогось грецького писця. От, наприклад, інуїд, що означає просто людина. Українці = люди цього краю:)
Старший помощник Лом _ 20.08.2011 21:32
IP: 195.64.148.---
і хотів би запитати – хто заперечує проти такої назви держави: "Слов"янія"? Україна вже не відповідає історичній сутності – ми вже відокремились від Росії. тепер треба йти далі й формувати етнос далі. й формувати той етнос, повертаючись до своїх слов"янських пращурів – до своїх первинних витоків.
чи є у цій країні слов"янин, якому не подобається назва Слов"янія?
Старший помощник Лом _ 20.08.2011 21:27
IP: 195.64.148.---
Гайди До Байди _ 20.08.2011 21:16
не знаю доказів, які би підтверджували ваші псевдонаучні перекручування назви Русь. тільки опісля приходу до Києва варягів "по імені русь" – а це є підтвердженим документальним фактом, спочатку Київська князівство почало називатись Русь, а потім і інші князівства почали входити до Київської Русі. ваша дурня про кгб не робить вам честі – звинувачувати будь-кого, що має аргументовану думку про історію своєї країни й хоче її звеличення у співпраці з якоюсь спецслужбою говорить скорше про слабкість аргументації вашої позициї ніж підтверджує вірність вашої концепції.
а те що нам треба повертатись до історичного витоку – до слов"янської своєї сутності й до слов"янської європейської сім"ї – то факт. не відокремлюватись і самоізолюватись як слабким розумом дурникам, що бояться своєї тіні, а не те що конкуренції з боку інших народів. і назва Слов"янія якнайбільше відповідає сутності як державоутворюючого етносу так і напрямку його історичного руху.
Гайди До Байди _ 20.08.2011 21:16
IP: 91.19.60.---
Старший помощник Лом

Задля вашого перекручення потрібно КҐБ. Коли цієї служби немає, то й ваші відгуки нічого не вартують. Я відгукаюся по науковій основі. От, слово Ру"с" пов'язано з грецьким влпивом. Латинські джерела слова Ру"с"ь не знають, а тільки Рутенія, рутени. Саме це слово має також свої коріння в укр. мові, що можна нині ще дослідити. Задля цього не потрібно служби КҐБ.

Навіть тямка уґро-фіни, це лише політична тямка, а в дійсності мають уґри і фіни нічого спільного поміж собою, поготів мовно. Ви лише смітником староімперського сміття.
От, слово болгари походить від укр. слова волгари та це походить від українського слова Волга, тобто Вільга або Волога, від тямки вологий. Болгари, бо це перекручення на письмі відрізняючи римський або візантійський вплив.
Старший помощник Лом _ 20.08.2011 20:56
IP: 195.64.148.---
до Гайди До Байди _ 20.08.2011 19:33
не позорьтеся такими кометами дурнуватими. назву Русь Київській державі дали зайшлі балтські помори-варяги, які потім увалили до угро-фінської землі де зараз і Москва знаходиться.
на відміну від тої азійської помісі переселенців слов"ян під проводом варягів Рюриків з місцевими угро-фінами, а потім і татаро-монголами ми – більш європейська та більш слов"янська нація.
а от з назвою країни – Україна я також не дуже згодний. Можливо назва на кшалт Слов"янія підійшла би набагато краще й більш відображала би сутність країни.
Гайди До Байди _ 20.08.2011 20:52
IP: 91.19.60.---
Vladislav Berdychevsky

Слов'яни не винні, що Ви пропагандистом. Слов'яни, це не етнічна тямка. Ідеться про мову. Та ви вживаєте не слов'янською мовою, а калькою від штучно-книжнкої, яка не має ознаки природної мови.
Також розширилися "слов'яни" по Европі, коли їх не назвали слов'янами, а галонами, тощо. От, балкани оселили українські галони, а вони розмовляють слов'янською мовою. От, Новгород-Великий не належить до Московії, тобто Росії, а це тимчасове завоювання, як ось Кубань, Волжчина..., що не належать до московської "культури".

Слов'яни, це штучна назва, щоб розділяти романів від інших европейців, які не жили під римською імперією. А наша мова ближча до европейців ніж до російського перекручення моєї рідної мови.
молоко – Milch – milk (перехід о на і в закритому складі), а рос. мальашфо.

Слово слов'яни походить найімовірніше від римського перекручення "склав зброї", склявіни. Ці люди, які склали зброї супроти римської імперії, ставши ремлянами або рабами.
Старший помощник Лом _ 20.08.2011 20:49
IP: 195.64.148.---
до Vladislav Berdychevsky _ 20.08.2011 19:16
назва Україна скорше від бажання відокремитись від таких руссскіх як ви. то вже крик душі, що означає реалізацію програми збереження будь-яким чином – головне щоби відокремитись від Московської Русі-Росії.
а ви тут повітря коптите? тут безпечніше – не підривають і не вбивають і в Чечню чи в Осетію ніхто не запроторить. ще й гроші мабуть приплачують за такі коменти. такі квасні патріоти як ви – то ганьба будь-якої нації.
Гайди До Байди _ 20.08.2011 19:33
IP: 91.20.204.---
Vladislav Berdychevsky

Походження самоназви Русь пов'язано з тризубом. От, у латинському перекладі означають русини, рутини. Та рута, це взірець, який нагадує тризубець. Розкопи показали, що вперше переселилися слов'яни до півночі, навіть аж до Ґрінляндії. Отже, українське рут змогли греки перекрутити на рус..., як ось зимовики на сармати... От, скандинавський біг Одін походить від українського слова один.
Старший помощник Лом _ 20.08.2011 18:58
IP: 195.64.148.---
до Vstavaite_ludi_russkie _ 20.08.2011 16:31
щодо руських людей. коли до Києва прийшли балтські поморці-варяги з самоназвою русь і країна отримала назву Київська Русь – то було зрозуміло. коли нащадки тих варягів-русі Рюрики перебрались на північ до угорсько-фінських племен, спочатку для розширення країни (маю на увазі Боголюбського), а потім і від татар подалі – у болота й через сотні років їх нащадки Романови спіонерили цю назву для Московії – то також зрозуміло. але коли так, то яким боком ми – руси? слов"яни – то так. нащадки полян, древлян, дублян і т.д. – також так. основний державотворчий етнос Київської Русі – правда. але правляча еліта була Руссю-варягами, а інші – Київськими підданими, слов"янами.
коли є Росія – й вона нащадок Русі, то ми – нащадки Київської держави. й зараз у нас держава навкруги Києва. й те, що ми відокремились, мабуть, не повинно відображатись на нашій самоназві. бо ми є слов"яни, а не помісь угро-фіно-татаро-монгол із варяго-слов"янською меншиною.
Гайди До Байди _ 20.08.2011 18:30
IP: 91.20.204.---
Vstavaite_ludi_russkie

Мавпуєте з наказу, так би мовити, а володіти Вам нічим. Навіть і власною думкою.
Uatumbai _ 20.08.2011 18:13
IP: 91.213.119.---
cake66:
http://uatumbai-ret.blogspot.com/2011/08/blog-post.html
Uatumbai _ 20.08.2011 18:11
IP: 91.213.119.---
Convex2 _ 20.08.2011 17:40

Тому, зокрема, ми так і живемо, що у нас вважаються нормальними речі, які нормальними не є.
---
Ніхто й не заперечує. Тоді пані Ірині, мабуть, здається, що вона живе в якійсь Західній країні. Це такий сон їй приснився. Нехай захищає свої фотки якимось своїм логотипом, і тоді подає на суд. Стане мільйонеркою. Якби ж то у нас крали тільки фото, а не заводи, то було б того горя. Давайте, почнемо з початку, – з заводів. Тоді і фотки красти перестануть.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter