Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

Приєднуйтеся до вигнання нездатних пояснити своє майно посадовців

01 лютого 2016, 23:31

Україна ставатиме успішною з кожним громадянином та громадянкою, які скажуть собі: "Я відповідальний/відповідальна за стан справ в моїй державі. І я буду його виправляти".

Ми зробили закони, які дозволяють кожному виявляти та зупиняти упирів на будь-яких посадах. І чим більше нас буде цим займатися, тим швидше ми упирів позбудемося.

Вже зараз кожен може перевірити, чи не збрехав посадовець у своїй декларації.

Дивіться зібрані Канцелярською сотнею декларації – http://www.declarations.com.ua.

А ось посилання на відкриті за нашим законом державні реєстри власності:

- реєстр речових прав на нерухоме майно – https://kap.minjust.gov.ua/services/registry

- земельний кадастр – http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

- реєстр власників транспортних засобів – https://igov.org.ua/service/1397/general
.

Кожному по силах відчути себе Денисом Бігусом, Наталкою Седлецькою чи Дмитром Гнапом:).

І скільки б не саботували свої обов'язки Генеральний прокурор та міністр внутрішніх справ, спільно ми здатні вже цього року запалити землю під ногами корупціонерів. Кожен посадовець, який приховує своє майно або не може його пояснити, має відчути на собі обурення громадян. Давайте відродимо традицію давньогрецького остракізму – виганяти таких якщо не з країни, то принаймні з державної служби.

Задля максимальних результатів ми разом з провідними громадськими організаціями, що протидіють корупції, вирішили поєднати зусилля в цій справі. Сьогодні Громадський люстраційний комітет, Канцелярська сотня, Transparency International Ukraine, Центр Політичних Студій та Аналітики, Інститут Медіа Права і Центр локального самоврядування створили коаліцію "Декларації під контролем".

Приєднуйтеся і робитимемо нормальну державу разом. Зв'язок тримаємо через you@fightcorruption.org.ua

powered by lun.ua
Коментарі — 42
Юрій Неживий _ 03.02.2016 22:30
IP: 46.202.134.---
побачив як ти діпутатік Соболєв... (хіба може вийти з продажного журналіста депутат в цілому??? прикладів не бачу) обмочився!!!...до цього моменту ти ще привертав якусь певну повагу -здавалось??? – що ти не "Що" – а "Хто"...нині побачив як ти блєєш -що продажний корумпований та воровитий міністр Павлєнко – є достойний та європейський??? я нарешті пересвідчився що і ти така сіра продажна убогість як 99 % -цієї конченої ВР -цирк – і ти в тому цирку -не останній клоун. А твоя свинопоміч -разом з тим покидьком Павлєнком -наприклад залишили без мінімальної зарплати тисячі лісоводів??? бачу ви не свинопоміч а козлосрач...
Микола Злочевський _ 03.02.2016 13:34
IP: 176.8.116.---
sidor:
Rab_fack:
...Сідор, шо бум делать с помощніком Царьова, депутатом батьківщіни – Вятічем.
Пацан вроде твой земеля.
Неужелі Юля снова проморгала?...

На рею сучару.

Ну шо зробиш, нет у нее кадровика. А доступ к телу настолько ограничен, что невозможно достучаться и "поднять веки".
Пане Сідор, Невже Ви такий і досі наївний, як женщіна в солідном возрастє відносно Цілі?!
Orest Asgard _ 03.02.2016 02:55
IP: 80.64.83.---
По астрологии Порошенко антитотем полностью затмил его тотем:
"Черты антитотема отчетливо проявляются в людях с расплывшейся фигурой и одутловатым лицом, в мерзостных, трусливых приспособленцах, холуях и жадинах."

//nostradamys.ru/ZOROastrizm.html
Orest Asgard _ 03.02.2016 02:53
IP: 80.64.83.---
Какой ещё прогресс судебной реформы, если Порошенко даются полномочия на два года собирать вместе с Шокиным от коррупционных судей гешефты и выписывать индульгенции одиозным судьям через своих адептов у ВРЮ (Высшим Совете Юстиции)!
Будет ПороШокинская профанация, а не реформа! Такая, как и реформа прокуратуры, – на манеже одни и те же, косить "бабло" (деньги) готовы.
Нужно срочно отправить коррупционера Шокина в отставку и переформатировать ВСЮ.Вот тогда можна проводить реформы правоохоронной системы.

Опасность для экстраверта Порошенко заключается в том, что он вовлекается в объекты (гешефты, решалово, и разные схемы) совершенно теряет в них самого себя.Он не может остановиться, и это часто приводит его к истерии.
Его тучная фигура и манера разговора с циничной ухмылкой только подтверждает диагноз.Он не может обуздать свою патологическую жадность.
LYCIV_OLGA _ 02.02.2016 22:12
IP: 109.251.42.---
А "яка різниця" (для справи "вигнання нездатних пояснити своє майно посадовців") – чи замішаний Соболєв особисто в чомусь "такому"/темних справах, чи ні???...
У нас вся (!) країна, вже, давним-давно звикла (!), що "і на Сонці є плями"! (Інколи такі "плями" – навіть "обов'язкові") Тож – якщо хоч щось "таке" про Соболєва підтвердиться – абсолютно ніхто і не здивується!!!...
Але пропоную право розбору хитросплетінь біографії та життя Е. Соболєва – залишити "компетентним органам" (хоча які там у нас "компетентні" (хі-хі) органи...)
А от нам всім (!) набагато (!) корисніше (!) задуматися про те, що кожен з нас може зробити задля "вигнання нездатних пояснити своє майно посадовців"!
sidor _ 02.02.2016 19:58
IP: 77.52.19.---
Александр 1:
пишет Тернопільський тиждень.
Гражданин Украины Соболев Егор Викторович до 2003 года был гражданином России (отец по национальности мордвин) Зиминым Егором Анатольевичем, о чем свидетельствуют полученные копии документов на изменение фамилии.
Издание сообщает, с целью сокрытия факта принадлежности к Российской федерации, Соболев намеренно подделал свои документы. Удалось получить копии заявлений Соболева на получение украинского паспорта, причем в 2003 году он отмечает, что находился ранее в иностранном гражданстве (РФ с 1995 года), а в заявлении, написанном им в 2011 году на получение паспорта (прежний у него якобы украли) он уже отмечает, что не было других иностранных гражданств.
Издание также настаивает на наличии информации о связях Соболева с офицерами ФСБ РФ, которые тянутся еще от его начала обучения в Сахалинском педуниверситете...
Александр 1 _ 02.02.2016 18:53
IP: 188.163.12.---
sidor:
...Как утверждают СМИ, главный люстратор замешан и в земельных аферах.
Пане, Сидір! Що ж ви такий падкий на всілякі чуткі? Не розумієте, що зараз всі корупціонери будуть намагатись компрометувати Єгора за його діяльність? У їх власності повно ЗМІ, які щось там стверджують. Наприклад, у 18 років Єгор переїхав в Україну. З 19 – живе у Києві. Як він міг двічі одружитись у РФ до 18 років? Прізвище змінив, не тому що ховався, а тому що рідний батько (Зімін) вмер, коли йому був рік. А новий батько Віктор Соболєв, очевидно, усиновив його, до досягнення 16-річного віку. Може все ж по ділах треба судити людину, а не по чутках?
ViHo _ 02.02.2016 16:43
IP: 37.55.2.---
mihaylenco:
ViHo
Вони нічого не приховують. Навпаки, демонструють. Маєтки, дорогі подорожі. Дорогі тачки. Дорогі коханки. Якщо узагальнити – дорогі понти. Демонструють нахабно. Тішаться з того, що їм ніхто нічого не зробить.
Шановний, ви плутаєтесь у термінах. Те, що вони демонструють – це витрати, а не доходи. Доходи – це цифра у зарплатній відомості.
Владимир Поляков _ 02.02.2016 15:45
IP: 94.100.217.---
Beemon:
+++
LYCIV_OLGA _ 02.02.2016 14:25
IP: 109.251.42.---
Вже давним-давно ДУЖЕ БАЖАНО/НЕОБХІДНО СКАСУВАТИ ПРАВОВУ НОРМУ ПРЕЗУМПЦІЇ НЕВИННОСТІ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНИХ ЗЛОЧИНІВ. Щодо всіх державних чиновників необхідно ввести в дію десь таку правову норму: "Економічні злочини проти Держави Україна і народу України не мають строку давності. На економічні злочини не поширюється норма права про презумпцію невинуватості. Активи, гроші і матеріальні цінності, нажиті злочинним шляхом, не можуть бути заповідані, передані у спадок або продані".
Це необхідно тому, що економічні злочини завжди на видноті, тож – і не мають потреби в ретельному збиранні доказів. Якщо видатки державного чиновника перевищують його офіційні доходи, то цей чиновник сам, особисто, в суді повинен довести легальність джерела походження додаткового доходу. Якщо у чиновника немає документально підтвердженого, легального джерела походження майна/активів, то вони повинні автоматично (!) конфіскуватися за рішенням суду...
Ну, десь так...
sidor _ 02.02.2016 14:21
IP: 104.197.225.---
Rab_fack:
...Сідор, шо бум делать с помощніком Царьова, депутатом батьківщіни – Вятічем.
Пацан вроде твой земеля.
Неужелі Юля снова проморгала?......

На рею сучару.
Та у меня таких "земляков"...Она Игорек собирает на бойкот товаров с Мордора публику,а в нашем городе полно торговіх точек, хозяева которіх у воздух чепчікі бросалі встречая оккупантов.Их нужно с помощью гранатометов терапию делать а не плакатами.
Ну шо зробиш, нет у нее кадровика. А доступ к телу настолько ограничен, что невозможно достучаться и "поднять веки".
sidor _ 02.02.2016 13:18
IP: 77.52.143.---
...Как утверждают СМИ, главный люстратор замешан и в земельных аферах. "Через своих однопартийцев – племянника Вячеслава Колесникова и Владислава Куценко – мошенническим путем оформлял на подставных лиц земельные участки в Запорожском районе с их последующим присвоением", сообщает "Запорожский криминал". По данным издания, Люди Соболева (Зимина) в Васильевском районе предлагали селянам свои услуги по правильному оформлению документов на земельные паи, а затем, благодаря "правильным пунктам" эти паи у них отбирали.
По данным "Запорожского криминала", "Соболев (Зимин) вместе со своим ставленником – губернатором области Александром Старухом, организовывал в 2008-2009 годах рейдерские атаки на местные высокорентабельные предприятия, доводя их до банкротства и последующей ликвидации. Один из примеров – Бердянский завод стекловолокна".
P712 _ 02.02.2016 13:13
IP: 92.113.62.---
Микола Злочевський:
P712:
Єгоре, мо тоді нас призначити генпрокурором, от тоді ми будемо констролювати. А то ми платимо податки, шокін-пшокін ні фіга не робить і ви нас закликаєте пахати. То виганяйте його і прийде здатний працювати.
ННі, пані P712:, ген.прокурором потрібно призначити Сергія Іванова!
я нічого не маю проти Сергія Іванова, гірше пшокіна точно не буде (гірше вже нікуди).
Микола Злочевський _ 02.02.2016 12:33
IP: 176.8.116.---
P712:
Єгоре, мо тоді нас призначити генпрокурором, от тоді ми будемо констролювати. А то ми платимо податки, шокін-пшокін ні фіга не робить і ви нас закликаєте пахати. То виганяйте його і прийде здатний працювати.
ННі, пані P712:, ген.прокурором потрібно призначити Сергія Іванова!
P712 _ 02.02.2016 12:27
IP: 92.113.62.---
Єгоре, мо тоді нас призначити генпрокурором, от тоді ми будемо констролювати. А то ми платимо податки, шокін-пшокін ні фіга не робить і ви нас закликаєте пахати. То виганяйте його і прийде здатний працювати.
Beemon _ 02.02.2016 12:14
IP: 104.197.42.---
Orest Asgard:
Негайно ввести компенсаційні (прогресивні) податки на непідтверджене легальними доходами майно суддів і прокурорів-олігархів, "жирних" чинуш податкової та митної служби. Покарати корупціне зло. Щоб корупціонерам не було навіть бажання дертися за посади, в інакшому випадку вони будуть лізти на свої місця,як "щурі та таргани",і їх нічим не зупиниш!
Какие еще "податки"? Тюрьма с конфискацией. Только так!
Orest Asgard _ 02.02.2016 12:10
IP: 80.64.83.---
Негайно ввести компенсаційні (прогресивні) податки на непідтверджене легальними доходами майно суддів і прокурорів-олігархів, "жирних" чинуш податкової та митної служби. Покарати корупційне зло. Щоб корупціонерам не було навіть бажання дертися за посади, в іншому випадку вони будуть лізти на свої місця,як "щурі та таргани", і їх нічим не зупинеш!
"Правий сектор" повинен в легальній площині боротися з внутрішньою окупацією -корупціонерів та олігархів.
Ирина Будаева _ 02.02.2016 12:04
IP: 193.34.94.---
Orest Asgard:
Егор, срочно создать инициативную группу для лоббирования введения компенсационных налогов WIND FALL TAX по имуществу олигархов, которое они прихватизировали во времена Кучмы-Януковича! Есть английский опыт введения этого налога.
Кто не платит налог- у того государство выкупает актив за 1 грн. и меняет собственников на открытом биржевом рынке капитала.Все олигархи скупили активы на банкр-ве ограбленных гос.предприятий.
Энергетика (газ и електро) не может принадлежать в единоличном владении! Это способствует тотальной монополии рынка и открытой коррупции власти. Прим: нынешние тарифы на газ и електрику.
Олигархи содержат коррупционную власть и проводят фэйковые выборы своих политпроектов.Ничего не меняется:тотальная коррупция, монополии олигархов и криминала, рабовладельческий строй в производственных отношениях, нет стимулов в повышении производительности труда.
Законодательное утверждение ESOP для публичных корпораций
Підтримую!
tos07 _ 02.02.2016 11:54
IP: 80.91.163.---
Єгоре, прокоментуйте будь ласка пропозиції, які розмістив Голос Америки "Покарати українських корупціонерів міг би спеціальний міжнародний трибунал – формула від Foreign Policy". Чи взагалі можливе створення CICIG в Україні? Дякую.
Orest Asgard _ 02.02.2016 11:51
IP: 80.64.83.---
Негайно ввести компенсаційні (прогресивні) податки на непідтверджене легальними доходами майно суддів і прокурорів-олігархів, "жирних" чинуш податкової та митної служби. Покарати корупційне зло. Щоб корупціонерам не було навіть бажання дертися за посади, в іншому випадку вони будуть лізти на свої місця,як "щурі та таргани", і їх нічим не зупинеш!
"Правий сектор" повинен в легальній площині боротися з внутрішньою окупацією -корупціонерів та олігархів.
Orest Asgard _ 02.02.2016 11:27
IP: 80.64.83.---
Негайно ввести компенсаційні (прогресивні) податки на непідтверджене легальними доходами майно суддів і прокурорів-олігархів, "жирних" чинуш податкової та митної служби. Покарати корупціне зло. Щоб корупціонерам не було навіть бажання дертися за посади, в інакшому випадку вони будуть лізти на свої місця,як "щурі та таргани",і їх нічим не зупиниш!
mihaylenco _ 02.02.2016 11:18
IP: 37.54.124.---
ViHo
Пане Соболєв, а Вам не приходила у голову думка, що наші посадовці приховують свої доходи не по причині

Вони нічого не приховують. Навпаки, демонструють. Маєтки, дорогі подорожі. Дорогі тачки. Дорогі коханки. Якщо узагальнити – дорогі понти. Демонструють нахабно. Тішаться з того, що їм ніхто нічого не зробить.

Ти як жив на 12 метрах, так і житимеш. А він житиме так, як захоче. Не дивлячись ні на які закони, та постанови.
Базь _ 02.02.2016 10:42
IP: 199.223.233.---
Слава Богу "населення" України стає помалу Громадянами України. Дякую Вам пане Єгор за Вашу сильну громадянську позицію!!!
ViHo _ 02.02.2016 10:24
IP: 37.55.14.---
Пане Соболєв, а Вам не приходила у голову думка, що наші посадовці приховують свої доходи не по причині якоїсь їх внутрішньої злодійкуватості, а для того, щоб не руйнувати ілюзію соціальної рівності на якій тримається нинішня соціальна стабільність в країні, тобто, такби мовити, "по многочіслєнним просьбам трудящіхся"?
-Vesna- _ 02.02.2016 07:46
IP: 93.72.134.---
Андрей Кононенко:
І скільки б не саботували свої обов'язки Генеральний прокурор та міністр внутрішніх справ,
-
А уволить саботирующих чиновников вы не пробовали?
Янукович тоже не хотел уволить Захарченко...
Корупція1288 Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

1
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

5
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter