Владислав Синяговський

ЄC-Україна: шлях попереду

02 березня 2012, 14:37

27 лютого, в той самий день, коли головною новиною, і не лише в Україні, було винесення вироку Юрію Луценкові, у Брюсселі відбувся публічний діалог між представниками Європейського Союзу та уповноваженими українськими урядовцями, які сьогодні відповідають за інтеграцію з ЄС: В.Хорошковським та А.Клюєвим. Українську делегацію також представляли два колишніх міністра закордонним справ П.Порошенко та Б.Тарасюк: першій – в якості співорганізатора заходу, а другий – як представник опозиції.

Про цей форум вже встигли повідомити інформаційні агенції та залишити свої тексти журналісти і деякі політики, але навряд чи емоційні оцінки перших і дипломатична або політично вмотивована стилістика других здатні проілюструвати атмосферу заходу та донести сутність сказаного в максимально повному обсязі.

Організатори планували пряму трансляцію з цієї конференції, але на жаль, Бельгійська Амбасада за день до відльоту відмовила у візі нашому колезі, який мав забезпечувати якісний прямий відеосигнал в мережі Інтернет. Від так, для більш глибокого розуміння проблем та перспектив стосунків між Україною та Європейським Союзом пропоную вашій увазі повний звіт від нашого партнера – Центру Європейської політики та фотозвіт з цієї Брюссельської події.Більше фото можна подивитися тут

Захід був організований спільними зусиллями Фонду Петра Порошенка та Центру Європейської політики.

для дискусії запрошую на FB

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter