Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Б'юджет-2014: що пропонує "Свобода"

08 січня 2014, 21:27

8 січня народні депутати фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Верховній Раді України подали до парламентського Комітету з питань бюджету розроблені спільно з Урядом національної альтернативи ВО "Свобода" пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2014 рік. В матеріалах обсягом у 61 сторінку містяться як пропозиції до тексту бюджету, так і пропозиції щодо перерозподілу доходів і видатків державного бюджету на загальну суму 8,4 млрд. грн.

Зокрема, свободівці пропонують за рахунок зменшення необґрунтовано збільшених видатків на утримання силових органів, центральних і місцевих органів влади, ЄВРО-2012, обслуговування державних гарантів та інших не першочергових статей збільшити видатки на оборону і національну безпеку, соціальний захист населення, освіту, науку, культуру, регіональний розвиток і житлово-комунальне господарство, промисловість та енергетику, сільське господарство, підприємництво та правовий захист населення.

Ґрунтовний аналіз поданого урядом Януковича-Азарова проекту Державного бюджету на 2014 рік показує, що влада використовує бюджет, сформований за рахунок сплачених підприємствами, підприємцями і простими громадянами податків, для утримання влади будь-якою ціною. В умовах значного дефіциту державного бюджету зменшення численності населення, падіння ВВП та промислового виробництва правлячий режим пропонує збільшити передусім фінансування "поліційних" функцій держави.

Зокрема, на 78,5 млн. грн. (або 6%) збільшується фінансування внутрішніх військ, на 78,5 млн. грн. (або на 6 %) – Ради національної безпеки й оборони України на чолі з Клюєвим, на 46,5 млн. грн. (або на 1,6%) – утримання Служби безпеки, на 22,3 млн. грн. (або на 7,1%) – державна охорона органів державної влади та посадових осіб, на 302,1 млн. грн. – утримання судів, на 490,1 млн. грн. (або 8,3%) – Міністерства доходів і зборів, на 552 млн. грн. (або на 19,1%) – обласних державних адміністрацій.

Отже, ми бачимо величезне збільшення фінансування усіх структур, які здійснюють політичні репресії, переслідування, вибіркове правосуддя. І це свідчення того, що нинішній режим вважає головними завданнями не боротьбу із зовнішніми загрозами, не захист Української держави та її суверенітету, а боротьбу з українським народом і продовження політичних репресій.

Водночас влада пропонує зменшити видатки на Збройні Сили України – на 755,3 млн. грн. (або на 5 %), агропромисловий комплекс – на 1 млрд. грн. (або на 12 %), на будівництво, ремонт та реконструкцію автомобільних доріг – на 621,7 млн. грн. (або на 4,6 %), на охорону здоров'я – на 127,9 млн. грн. (або на 1,3 %), українське кіно – на 31,3 млн. грн. (або на 21,3 %), на Міністерство закордонних справ – на 145,3 млн. грн. (або на 13 %).

Удвічі зменшено передбачені кошти на відшкодування збитків, завданих громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду, відшкодування збитків, завданих фізичній чи юридичній особі незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їхніх посадових і службових осіб. Так само вдвічі скорочено кошти на забезпечення виконання рішень суду, що гарантовані державою. Одночасно влада зменшила на 5,8 млн. грн. (або на 26,3 %) видатки на забезпечення формування та функціювання системи безоплатної правової допомоги.

Практично по всіх галузях зменшено видатки на прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, тобто на наукову складову діяльності центральних органів виконавчої влади.

На здійснення природоохоронних заходів видатки зменшено на 188,9 млн. грн. (або на 19,3 %). Замість цього втричі збільшено фінансове забезпечення цільових проектів екологічної модернізації підприємств – до 1,23 млрд. грн. Швидше за все, ці кошти в ручному режими буде розподіляти між окремим підприємствами олігархів спеціальна міжвідомча група, створена при уряді. Не надано жодної копійки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення (2013 року передбачалося 440 млн. грн.) та субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (торік було передбачено 1337 млн. грн.).

Але особливо вражає цинічність влади у ставленні до чорнобильців, афганців, інвалідів та військовослужбовців. Взагалі не надано коштів на забезпечення житлом інвалідів війни (2013 року передбачалося 95,6 млн. грн.), воїнів-інтернаціоналістів (2013 року – 95,6 млн. грн.), громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (2013 року – 157,5 млн. грн.) та на забезпечення відселення з віддалених населених пунктів військовослужбовців, звільнених у запас (2013 року – 20 млн. грн.). На 1,3 млн. грн. (або 10,6%) зменшено кошти на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, вдвічі (на 60,8 млн. грн.) – на часткову компенсацію відсоткової ставки кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво та придбання житла. Замість цього влада передбачили 80 млн. грн. для пайової участи в будівництві та придбання житла для чиновників.

Докладно про інші "подарунки", які приготував режим Януковича-Азарова приготував до Нового Року і Різдва українцям, "Свобода" вже раніше було написано в статті "Бюджет-2014 – голосувати не можна! (попередній аналіз) ".

Відповідно, фракція націоналістів для того, щоби хоч якимось чином зробити державний бюджет таким, який у сьогоднішніх умовах враховував би мінімальні потреби всіх царин державної політики України, запропонувала низку змін до головного фінансового документа країни. Таку пропозицію свободівці скерували голові бюджетного парламентського комітету Є.Гєллєра. Детально з пропозиціями ВО "Свобода" щодо змін у проекті Держбюджету-2014 можна ознайомитися за посиланням: http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/inshi/046247/

Окрім того, до пропозицій було надіслано таблиці додатків, які деталізують ініціативи свободівців.

powered by lun.ua
Коментарі — 75
Вячеслав Степанюк _ 24.01.2014 21:36
IP: 91.124.98.---
Пане Олеже!

Звертаюсь до Вас, як до людини, яка на мою думку, краще за инших повинна розуміти, що крім барикад, каміння, коктейлів молотова, іншої зброї, є ще й ідеологічна зброя, яку ви, панове "опозиція", геть не використовуєте в боротьбі за розум та сумління людей у формі. Навіть відео знущань над полоненим майданівцем показало, що не всі вони там кінчені моральні покручі.
Значно дешевше, ніж озброюватись, поставити на Грушевського перед "правоохоронцями" великий екран і на ньому день і ніч показувати захисникам влади фільм "Відкритий показ", а також матеріали розслідування Тетяни Чорновіл про усі маєтки Януковича. Що би вони бачили, що вони насправді захищають. Вони ж цього у своїх казармах не побачать. Я думаю, що багато хто з них замислиться, чи варто наражати своє життя заради чиїхось золотих унітазів. А потім можна з ними і йти на перемовини напряму, без Захарченка.
Вячеслав Степанюк _ 24.01.2014 21:35
IP: 91.124.98.---
Пане Олеже!

Звертаюсь до Вас, як до людини, яка на мою думку, краще за инших повинна розуміти, що крім барикад, каміння, коктейлів молотова, іншої зброї, є ще й ідеологічна зброя, яку ви, панове "опозиція", геть не використовуєте в боротьбі за розум та сумління людей у формі. Навіть відео знущань над полоненим майданівцем показало, що не всі вони там кінчені моральні покручі.
Значно дешевше, ніж озброюватись, поставити на Грушевського перед "правоохоронцями" великий екран і на ньому день і ніч показувати захисникам влади фільм "Відкритий показ", а також матеріали розслідування Тетяни Чорновіл про усі маєтки Януковича. Що би вони бачили, що вони насправді захищають. Вони ж цього у своїх казармах не побачать. Я думаю, що багато хто з них замислиться, чи варто наражати своє життя заради чиїхось золотих унітазів. А потім можна з ними і йти на перемовини напряму, без Захарченка.
Wladimir2008 _ 21.01.2014 23:06
IP: 74.125.181.---
Тягнибок! Не жуй соплі! А то враження, що Ви з кроликом нетрадиційної орієнтації!
Dubravvushkin Zhuk _ 12.01.2014 14:21
IP: 74.125.18.---
Texnar Texnar _ 09.01.2014 17:47...

Мне понравились ваши суждения и оценки и позволю себе с вашего разрешения откликнуться.
Думаю, что вы затронули самый главный аспект в вопросе единства с ЕС – нравстенный. С экономикой тяжело, но как бы тяжело не было, мы не такое переживали и выздоравливали и богатели, но только и только благодаря сплоченности и единству народа Украины. Единство и сплоченность происходила на основе нашей святой веры, которая держала народ в глубоко нравственных рамках. Если бы этого не было – нас уже давно не было бы ибо разобщенность – это погибель. Жидомасоны нам сегодня предлагают, а точнее, навязывают свою чуждую мораль, что разрушает единство народа, чего именно и добиваются наши враги. И на ваш вопрос: что мы принмаем, а что отвергаем. Увы, так вопрос не может стоять. Или все, или ничего, а точнее по их условиям только все. Это гибель.
Itabar Pokat _ 10.01.2014 17:13
IP: 37.54.223.---
Victor Petrenko:Это совсем не значит что все они сторонники Свободы.Они пришли в честь Бандеры.Тем более они не сторонники поджога гостиницы,которую совершили 2 свободовца.
Таня Киянка:Це неправда. Я в той момент там була.Це були провокатори.А тих двох "свободівців" засудили у партії за те "що піддались на провокації",малось на увазі,що вони вступили у сутички з провокаторами.
Вибачте, пані Тетяно, Ви маєте на увазі того провокатора який у гучномовець волав "Ми наближаємося до чергового гадюшника...це Прім'єр-Палас...такий собі публічний дом... У кого є якісь привіти, мається на увазі – феєрверки, бахалки і так далі можете передати"?
Після закликів якого і "піддалися на провокацію" оті два хвацьки свободівця?
Чи маєте на увазі охоронця, який після того як загасив полум'я "знанахабніло" заявив: "Нащо ви так робили? Це незаради України, і не заради нації це робиться."?
Щось ніде не було засуджено основного провокатора з гучномовцем.:)
Зеновій Піх _ 10.01.2014 17:02
IP: 91.124.99.---
Пане Олег! Або Вас міцно дурять ваші депутати нижчих рівнів, або...! Ви пробуєте казати, що треба змінити (і це вже добре!) але не кажете ЯК. Ви дурите людей бо самі незнаєте механізму зміни системи. А гірше, що Ви самі хочете бути основним механізмом цієї системи. Ви привели до влади крикунів, які немають ні освіти, ні досвіду,, ні практики, ні навиків практичної роботи. Деякі з них безробітні (були), які незмогли "дати раду" собі в житті, а тепер керують Містом. І кажуть -"це дуже просто, нам платять ми тиснем ". Рветесь до Держави – НЕ ДАЙ БОЖЕ.
Таня Киянка _ 10.01.2014 12:01
IP: 93.72.227.---
Victor Petrenko:

Таня Киянка:
orando:
Без Свободы и ее актива потонут вся оппозиция вместе взятые, потому что ни Удар, ни Батькивщина, ни (прости господи) ПР с КПУ не могут вывести на улицы людей для активных действий. Увы, но это факт. В ней все так разочаровались, что на прошлый марш Бандеры пришло 2-5 тысяч, а на этот 10-20 тысяч:-)))))))))))). Умойтесь
+100%
Это совсем не значит что все они сторонники Свободы.Они пришли в честь Бандеры.Тем более они не сторонники поджога гостиницы,которую совершили 2 свободовца.
Це неправда. Я в той момент там була.Це були провокатори.А тих двох "свободівців" засудили у партії за те "що піддались на провокації",малось на увазі,що вони вступили у сутички з провокаторами.
Brbr Spizzukovich _ 09.01.2014 23:06
IP: 74.125.181.---
Относительно рейтинга клячка!!--
Але згідно соціологіних досліджень під час президентських виборів 2010 серед людей до тридцяти років тих що не голосували на виборах було 48%, майже половина, а серед пенсіонерів тих хто не ходив на вибори було лише 14%. Тож і маємо – бабусі обрали президентом януковича, бабусі обрали мером Харкова кернеса, бабусі обрали мером Києва черновецького (тоді явка взагалі мізерна була, лише бабусі на вибори і прийшли)

Так шо клячка быстро отрезвееть после выборов с 2% голосов а опозиция будет в в том месте откуда какають поставив на клячу!
Павло Струбицький _ 09.01.2014 21:35
IP: 109.162.6.---
Чим далі тим більше проявляються провокаційні сли, які паплюжать ідеі незалежності і украінства... Але чому провід партіі не реагує????
Таня Киянка _ 09.01.2014 20:44
IP: 93.72.227.---
orando:
Без Свободы и ее актива потонут вся оппозиция вместе взятые, потому что ни Удар, ни Батькивщина, ни (прости господи) ПР с КПУ не могут вывести на улицы людей для активных действий. Увы, но это факт. В ней все так разочаровались, что на прошлый марш Бандеры пришло 2-5 тысяч, а на этот 10-20 тысяч:-)))))))))))). Умойтесь
+100%
Микола Луценко _ 09.01.2014 19:47
IP: 109.197.219.---
Victor Petrenko:
Микола Луценко:
Чого ж так накинулись на Тягнибока і Свободу? Бо ті пропонують реальні речі, бо бояться всі – і влада, і так звані союзники з опозиції що нормальні люди починають розуміти хто є справжніми патріотами України. Хтось запропонував щось краще? Яценюк? Не смішіть. Кличко? Цей переплюне Тигипка і Королевську. Чи може хтось сподівається, що колись Хам перетвориться в Президента?
Некрасиво и подло уважаемый свободовец обливать грязью партнеров по оппозиции.Если все плохие и тупые,а Свобода белая и пушистая,то пускай Свобода честно и прямо скажет об этом и выйдет с объединения оппозиционных сил.Тем более так называемое правительство у Свободы уже есть.
Я не свободівець. Повірте. Я не є членом жодної з партій чи рухів. Я реаліст. Я щиро ненавиджу людей, які захопили владу і плюндрують Україну. Я і вся моя родина підтримають будь кого з опозиціонерів, аби позбутись Януковича. Але хотілось би, щоб був кращий.
Van Helsing _ 09.01.2014 19:37
IP: 213.186.108.---
Это детский лепет на лужайке и попытка самопиара. Предыдущие комменты, с которыми я в основном согласен (Brbr Spizzukovich, Roman Kalytovskyi и др.), наглядно объясняют, почему. Но насчёт шлёпнуть – это глупость полная. Ну, Арбузов будет, всех пересажают и закроют демократию насовсем, неужто не понятно. Другого пути, кроме как выигрывать выборы, неееету. А как их выиграть – Кличка хотят снять, Яценюк на грани балансирует, а Тягнибока они сами будут стараться выводить во 2 тур. Тягнибок для них – выигрышный вариант. Ему ещё пару факельных шествий провести – и можно получать премию в АП. От этих фарионих и прочих недоум-в лучше бы сейчас отделаться, было бы дольше толку, пришло бы больше голосов с востока.
Brbr Spizzukovich _ 09.01.2014 19:09
IP: 74.125.181.---
станислав пилипенко _ 09.01.2014 17:36IP: 37.52.126.--
Brbr Spizzukovich:
Мені Вас дуже шкода,друже,якщо всі помисли Ваших батьків були спрямовані на те,щоб жерти та виплодити отакого урода.Жодних образ-я лише користуюсь Вашими визначеннями стосовно Вас самого.

Да я и не ображаюсь так как не приведены основания называть МЕНЯ таковым?? Похоже на брех базарной бабы!
Теперь напишите шо это Я базарная баба и ваш патрет будет полным)))))))))
Desi _ 09.01.2014 19:02
IP: 176.36.177.---
Пане Тягнибок, зменшили роль держави – добре, за яких відкритих посилань та механізмів, ось де критика доречна:)
Mihal Kyryk _ 09.01.2014 18:35
IP: 74.125.181.---
CZOMU NE PODAETE W GAGU ZA SZTUCZNYJ GOLODOMOR,A WY SZO KUPLENI L.KUCZMOJ I KUCZMIZMOM ROBYTE NOWYJ SZ. GOLODOMOR.
Texnar Texnar _ 09.01.2014 17:47
IP: 176.8.2.---
Пане Олег! Чи Ви можете публічно виступити в ЗМІ і чітко і недвозначно розповісти українцям про цілі євроінтеграції України, і саме головне які ми ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ приймаємо, а які відкидаємо!
Хотів би почути Вашу думку:
- Чому лідери опозиції промовчали на прес-конференцію депутата Пашинського, де він заявив що гомосексуалізм – це нормально і природно, і опозиція прийме відповідні закони?
- Чому в керівництво ВО "Майдан" увійшли люди які компрометували себе аморальною поведінкою – Руслана Лижичко, Портников, Аваков...?.Ці люди компрометують саму ідею євроінтеграції і відштовхують українців від єромайдану!
- Невже Ви готові поміняти "шило на мило" – Януковича на Кличка, що по суті нічого не змінить?
Теодор Дяків _ 09.01.2014 15:22
IP: 178.94.117.---
Nick UA:
Brbr Spizzukovich:
Свобода единственная украинская партия которая имеет ИДЕЮ построения Украины...
Дошкуляе шо таких як Ильенко малувато! Бо таки замало ришучих дий! Забагато бла бла а дий нема.
Запити та пропозиции в парламент де нема бильшости виглядять просто смишно. Шкода часу.
- Саме так – "ИМЕЕТ ИДЕЮ":)
- "ИМЕЕТ" в розумінні "ПОЛЬЗУЕТ"... Це правда!
Brbr Spizzukovich _ 09.01.2014 14:24
IP: 74.125.19.---
Дело в том друже Тягнибок шо большинства у вас нема в ВР и тому ваш бюджет це втрата часу и зусиль.
А будете блокувати то риги проведуть виизне засиданя десяткою ПРивських бандюг на банковий и протягнутьтакий який им до вподоби.
Я щиро вболиваю за Украину але не за ДУРНИВ и ПРОЙДИСВИТИВ.
Потрибни ПАТРИОТИЧНИ дии навить циною життя а не бла бла. Нихто не хоче вмирати! Але коли нема в житти чогось за що варто виддати життя то виникае питання- а для чого жити??Жерти та плодити таких самих уродив?? Тобто тваринне та рабське иснування??
Roman Kalytovskyi _ 09.01.2014 14:17
IP: 74.125.181.---
Отже,сумарний бюджет на 2014 рік це 403 млрд. грн,Свобода має претензії і пропонує перерозподілити 8,4 млрд. грн.,тобто 2% від загальної суми,а 98% бюджету Азарова-це витрати правильні. Чи не занадто мілко плаваєте,панове свободівці?
dunduk _ 09.01.2014 14:14
IP: 93.75.98.---
таке враження, що бюджет використовують як привід самопіару. От бачте, ми щось там пропонуємо як альтернативу до азарівського бюджету. Ой, як би хотілося побачити, як свободівці будуть хоть чимось керувати, або взагалі щось будувати (а чи будуть?) а не паркани ставити та трибуни блокувати. Уже чекаємо не дочекаємося...
Brbr Spizzukovich _ 09.01.2014 14:09
IP: 74.125.181.---
Ситуацию в Украине возможно изменить только одним путём-ШЛЁПНУТЬ СПИЗДЮКОВИЧА!
Для этого нужен не майдан а СНАЙПЕР или организованая засекреченая группа патриотов или наёмников способная завалить украинского Пол Пота! Топтание на майдане заканчивается и вскоре начнут вылавливать учасников по одному и просто закатывать в асфаль и бетон!
Уверен мне счас начнут клеить провокатора и прочую херню НО от этого ничего не меняется и я думаю шо большинство понимает шо я прав!
Brbr Spizzukovich _ 09.01.2014 13:49
IP: 74.125.181.---
Людмила Ясько _ 09.01.2014 13:04
"На запрос следователя заведующий диспансерного отдела областной психоневрологической больницы отвечает, что Татьяна Чорновил еще с подросткового возраста состоит на учете психиатра с диагнозом "синдром гиперактивности с признаками шизоаффективного расстройства по смешанному типу". Сразу после этого журналистку отпускают.
Шизоаффективное расстройство – это серьезная психическая болезнь,

Ну шож если это и так то хочу заметить шо я могу пережить шизофрению даже сотни человек в киеве
а вот КЛЕПТОМАНИЮ ОДНОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ НЕВОЗМОЖНО!!
ЭТОТ КОМЕНТ ОФТОПИК НО! имея КЛЕПТОМАНА-президента разговоры о каких либо решениях покращанях и прочих памятниках просто СМЕШНЫ! Так как ЛЮБОЕ!! решение невозможно воплотить если во главе страны ВОРЮГА!
Владислав Миронов _ 09.01.2014 13:34
IP: 194.146.197.---
что бы вы не предлагали-все равно получается КПСС.
shasta _ 09.01.2014 11:23
IP: 46.201.183.---
а, і хіба хтось не бачив, як Олежка в десна цілувався з Чечетовим?!
shasta _ 09.01.2014 11:22
IP: 46.201.183.---
Микола Луценко:
це – НЕ реальні речі, бо очевидно, що ВР поки що цілком під ПРигами. А після брехні Фаріонші Свабоді віри немає – слава КПРС і крапка.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter