Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Донбаський виборчий фарс – наслідок поступок Москві

03 листопада 2014, 23:35

Так звані вибори на окупованих територіях Донбасу – це черговий крок до легітимізації московської окупації частини Української держави та утворення на цій території маріонеткового терористичного режиму на зразок Придністров'я.

Реалізація цього сценарію стала можливою внаслідок політики поступок влади перед вимогами агресора. Початком цього було підписання Урядом меморандуму з посібниками окупантів замість блискавичного здійснення антитерористичної операції в квітні-травні цього року. Недавнім етапом – підписання 5 вересня Мінського протоколу, що передбачав проведення місцевих виборів на територіях контрольованих терористами.

Ще тоді "Свобода" застерігала, що політику "умиротворення" Кремля, підписання Мінського протоколу і наступне ухвалення Парламентом антиконституційних законів про особливий режим самоврядування в окупованих районах Донецької та Луганської областей та про амністію терористів Путін використає для закріплення окупаційного режиму на Донбасі і продовження агресії.

Свободівці були єдиною фракцією Парламенту, яка була категорично проти і повним складом не голосувала за ці принизливі закони 16 вересня. Будь-які місцеві вибори та розширення повноважень місцевого самоврядування на Донбасі мають відбуватися виключно після звільнення окупованих територій від терористів та відновлення там Українських законів.

Як попереджала "Свобода", Мінські домовленості про "перемир'я" і ухвалені закони щодо Донбасу не зупинили війни Росії проти України. Терористи не виконують цих законів та не визнають українського суверенітету. Ба більше, терористи підсилені російськими регулярними підрозділами готуються до подальшого наступу.

Саме тому "Свобода" вимагає від влади невідкладно вжити рішучих заходів для протидії окупанту в усіх царинах внутрішньої і зовнішньої політики:

1. Парламент повинен офіційно визнати російську військову агресію та розірвати дипломатичні стосунки з державою-окупантом.

2. Президент, згідно з вимогами чинного законодавства, повинен невідкладно внести на розгляд Парламенту закон про запровадження воєнного стану на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

3. Парламент має скасувати капітулянтські закони про особливий порядок самоврядування на Донбасі та амністію терористів. Натомість – ухвалити закон про тимчасово окуповані території Донбасу, яким, зокрема, заборонити передачу бюджетних коштів та інших ресурсів на окуповану територію.

Одночасно треба створити умови для переміщення з окупованих територій людей, які лояльні до України і хочуть залишитися українськими громадянами, оскільки сьогодні влада не може гарантувати їхніх прав і безпеки на окупованих територіях.

4. Керівництво держави повинне повторно звернутися до США та Великої Британії як держав-гарантів суверенітету України за Будапештським меморандумом, а також до країн-членів НАТО щодо надання військово-технічної допомоги Україні.

5. Поряд із цим, продовження і посилення західних санкцій проти путінської Росії має бути пріоритетом української зовнішньої політики.

6. РНБО має нарешті запровадити санкції проти російських громадян та кампаній, причетних до злочинної агресії проти України путінського режиму.

7. Уряд нарешті повинен подати до міжнародного суду ООН та міжнародного кримінального суду в Гаазі позови проти Росії стосовно анексії Криму, військової агресії і воєнних злочинів проти України та її громадян.

8. Підвищення боєздатності української армії, її належне бюджетне фінансування і забезпечення, а також вступ України в НАТО мають стати пріоритетами для нового Парламенту, Президента та Уряду в царині національної безпеки.

9. Необхідно нарешті подолати енергетичну залежність, а також будь-яку іншу економічну чи інформаційну залежність України від Москви.

Усі ці заходи ВО "Свобода" неодноразово пропонувала реалізувати Президенту, Уряду й Парламенту впродовж останніх півроку. Ми внесли понад 40 законопроектів на виконання цих заходів, однак більшість із них було проігноровано.

У новому Парламенті свободівці продовжать вимагати, а також організовуватимуть тиск громади на владу з вимогою ухвалити ці закони.

powered by lun.ua
Коментарі — 54
Mihail Yalovenko _ 10.11.2014 09:05
IP: 93.180.231.---
КАПІТАЛ, ЯКИЙ ЗАРАЗ ПРИ ВЛАДІ, НЕ МАЄ ВІТЧИЗНИ.
Здача агресору Криму без єдиного пострілу, здача сходу України і тим самим сприяння створенню стратегічного плацдарму для подальшого наступу на Україну, розвязання економічної війни проти народу шляхом штучного обвалу гривні з допомогою головних диверсантів, що заслані владою в національний банк, повна відсутність реформ – такий далеко не повний перелік злочинів старого олігархічного політичного класу, який зараз при владі. Цей клас не має вітчизни. Він веде Україну до загибелі.
Тому головним лозунгом зараз повинно бути: ВІД ШИРОКОЇ ЛЮСТРАЦІЇ СТАРОГО ПОЛІТИЧНОГО КЛАСУ ДО СТВОРЕННЯ НОВОЇ ДЕРЖАВИ І НОВОГО ПОЛІТИЧНОГО КЛАСУ (див. фейсбук і наші сайти в роздвлі"Інформація").
Danila Bagroff _ 05.11.2014 09:29
IP: 46.219.242.---
Brent из 110 – по 82 – это говорит как раз об очень хорошем понимании Запада:-))))))))))))))
19Yurkiv21 _ 04.11.2014 23:47
IP: 195.5.32.---
Сергій Бей-Безпалько:
То може краще намагатися робити так, що б Захід дійсно усвідомив цю небезпеку, в т.ч. і для себе, та вигоду від того, щоб імперські устремління Росії назавжди залишилися на полях України, якщо Путін зважиться на подібний крок.
++++++++++++++++++++
Та все чудово той Захід розуміє!
Уявляєте, скільки локальних конфліктів, подібних до нашого, існувало і існує на планеті?
І що, кожного разу починати світовий атомний?
Світ винайшов інакший спосіб розв'язання міжнародних суперечок – економічний, правда, Кацапстан наразився на нього вперше.
СРСР наражався, але в сучасній Росії про це вже забули.
Як там співають: "что-то с памятью моей стало"?
Нічого, нагадають!
Наберімося терпіння, панове, і зміцнімумойся.
Сергій Бей-Безпалько _ 04.11.2014 22:26
IP: 93.73.27.---
19Yurkiv21:
Але ж немає ніякої реальної "миротворчої політики", бо ця війна не зупинялася де-факто ні на годину: кожного дня вбиті, поранені, обстріли. Як відомо, від кільканадцятого повторення слова "цукор" в роті не стає солодко!
Певною мірою такою політикою ми дозволяємо західним політикам і західним націям по-страусячому ховати в голову в пісок, але ж від цього небезпека нікуди не зникає (навіть в Африці).
То може краще намагатися робити так, що б Захід дійсно усвідомив цю небезпеку, в т.ч. і для себе, та вигоду від того, щоб імперські устремління Росії назавжди залишилися на полях України, якщо Путін зважиться на подібний крок. Адже колись Україна-Русь вже здійснювала цивілізаційний подвиг, рятуючи Європу від чингиз-ханової навали.
Тож треба переконати Західний світ, що він має зміцнювати Україну у військовому плані в якості свого форпосту. А для цього треба бути точнішим і відвертішим у формулюваннях.
Сергій Бей-Безпалько _ 04.11.2014 22:11
IP: 93.73.27.---
В надцятий раз пропонується 9 цілком правильних в наявній ситуації заходів, які є зрозумілими і логічними для кожної розумної людини з патріотичним мисленням. Щось подібне завжди застосовується в умовах воєнних дій між країнами.
Все це дійсно протягом півроку неодноразово пропонувалося багато ким і на цьому сайті, і на інших трибунах (включно з "вашим покірним слугою"), але на жаль пропозиції залишаються пропозиціями і маємо те, що маємо: чи то напіввійну, чи то напівмир, та загальне нерозуміння суспільством того, що відбувається.
19Yurkiv21 _ 04.11.2014 22:00
IP: 195.5.32.---
Таня Киянка:
anno_domini
Так дійсно,про все викладене у цьому блозі було неодноразово Заявлено "Свободою" і заяви підтверджені внесеними законопроектами. Ніхто не слухав "Свободу", а їхні законодавчі ініціативи ігнорувались. Замість того,щоб збільшити представництво цієї партії у владі,аби вона могла впливати на процеси в державі,суспільство надало перевагу олігархічним партіям та сумнівним популістським політпроектам і в деяких з них вже зараз розчаровуються.
Зазомбовані масовою інформаційною пропагандою люди не хотять думати,не цікавляться програмою "Свободи", її виконанням,роботою у Парламенті,не спроможні оцінити справжній внесок "Свободи"
Все це так, але задумаймося, невже Президент Петро Порошенко дурніший за Олега Тягнибока і не розуміє натуру Путіна?
Прекрасно розуміє, але знаходиться під тиском західних партнерів, які сьогодні є нашою єдиною опорою у боротьбі з Росією.
Звідси ця миротворча політика, і ще від розуміння наших реальних можливостей.
Danila Bagroff _ 04.11.2014 17:30
IP: 46.219.242.---
Яна Якимцова:
Что делать жителям Донбасса, которые "за Украину" – спросите у жителей Одессы. Они все правильно сделали и избежали и войны и "народной республики".

А жители Донбасса изначально верили, что Путлер их заберет и "все будет как в Крыму", потому – бегали с триколорами, хлопали в ладоши, звали Путина и блокировали наши колонны.

Потом – обосрались, поняли, что ДНР – это жопа – и стали все "за Украину". Только "за Украину" в их понимании – это получать соцвыплаты от Украины и голосовать за "Оппозиционный блок" с Добкиным.

Так вот – и такого "за Украину" нам НЕ НУЖНО. Нам надо чтобы еще и за Европу. Точнее – за Украину в Европе.

Те же кто "за Украину в паРаше" – еще опаснее, чем те кто за отделение. Вот потому Луганду и следует – отделить и изолировать.
Danila Bagroff _ 04.11.2014 17:10
IP: 46.219.242.---
Яна Якимцова:
Выгоняйте. Автомат в руки и вперед! Говорить – легче чем делать.
oldfisher _ 04.11.2014 16:15
IP: 37.229.138.---
Яна Якимцова:
oldfisher:
А зачем вы мне это пишете, вы пытаетесь меня убедить в том, что я и так поддерживаю. Вот именно в других странах некоторые не зовут захватывать чужие территории как у нас. Может мне тоже хотелось бы жить в процветающей Англии или любой другой нормальной стране, точно не в раше, так что я должна звать войска этих государств?
----
А з власної держави зробити квітучу, другу Фінляндію, наприклад, немає бажання?
Mihail Yalovenko _ 04.11.2014 14:49
IP: 95.111.172.---
ПУТЬ К ПРЕКРАЩЕНИЮ ВОЙНЫ И СТРЕМИТЕЛЬНОМУ РАЗВИТИЮ
- это путь немедленных (!!!) и революционных (!!!) преобразований в самом фундаменте развития общества или в основах истории на основе идеологии научно-исторического развития (см фейсбук и наши сайты). Этот путь обеспечит стремительный подъем общества над достижениями цивилизации, радикально изменит геополитическую роль Украины, создаст новый мировой порядок, породит полосу революций, в том числе и России.
Весь абсолютный анахронизм 21 века, в т.ч. и лнр и днр, все войны будут стремительно выброшены на свалку истории, точно так же как отлетает грязь от колес, которые набирают обороты.
Научно-историческое развитие – это идеи, которые революционизируют эпоху, взорвут весь созданный предшествующим ненаучным развитием средневековый общественный строй, очистят историю от неисчерпаемого количества пороков, приведут в движение широкие народные массы, которые и будут создавать новое общество.
Яна Якимцова _ 04.11.2014 13:52
IP: 94.154.208.---
Danila Bagroff:
По поводу Крыма – президент боится,чтоб полномасштабного вторжение рос армии не было и идет на уступки и не только эти. Но получиться как всегда – и война и позор к сожалению.
Яна Якимцова _ 04.11.2014 13:49
IP: 94.154.208.---
Danila Bagroff:
Как насчет, чтоб рашисты переехали в рашу?
Danila Bagroff _ 04.11.2014 13:47
IP: 46.219.242.---
Яна Якимцова:
В том, что нам не нужна Луганда – поддерживаю.

В том, что он туда и в Крым до сих пор поставляет энергоресурсы – не поддерживаю.

26 октября убедился окончательно, что Луганду нужно выбросить из Украины и полностью изолировать от нас – посмотрев результат "Оппозиционного блока" НА КОНТРОЛИРУЕМЫХ Украиной территориях.

Они не научились ничему. И не научатся.
Их не нужно было освобождать.
Изоляция и блокада – вот это для них.

Остальным 15-20% нормальных милости просим в Европейскую Украину.
Яна Якимцова _ 04.11.2014 13:42
IP: 94.154.208.---
Danila Bagroff:
Вы во всем поддерживаете президента?
Яна Якимцова _ 04.11.2014 13:41
IP: 94.154.208.---
oldfisher:
А зачем вы мне это пишете, вы пытаетесь меня убедить в том, что я и так поддерживаю. Вот именно в других странах некоторые не зовут захватывать чужие территории как у нас. Может мне тоже хотелось бы жить в процветающей Англии или любой другой нормальной стране, точно не в раше, так что я должна звать войска этих государств?
Яна Якимцова _ 04.11.2014 13:36
IP: 94.154.208.---
Danila Bagroff:
Яна Якимцова:
Или переезжать в Украину. Или брать автоматы и воевать. Пока что я видел только ноющих здоровых лбов в Киеве – пока наши хлопцы гибнут – эти уроды скулят, что Украина их плохо защищает.

есть и скулящие, а есть и нормальные такие как Семен Семенченко и другие. почему это они должны переезжать, может пусть переезжают те, кто сильно любит рашу и поселятся в ней навсегда? почему мы должны терять территории из-за больных на голову?
oldfisher _ 04.11.2014 13:29
IP: 82.117.233.---
Яна Якимцова:
Danila Bagroff:
а как быть с теми гражданами в Луганске и Донбассе, которые проукраинских настроений? Им просто не повезло жить с такими соотечественниками?
Так, як ще ми далекі від цивілізації...
А невже вас, шановні ще не відвідала ідея створити таку державу, щоби усім в ній було гарно жити, незалежно від "настріїв", щоби усі ГРОМАДЯНИ нею ж. пишалися б?
В Шотландії майже половина бажає відокремитися від Англії. Але при цьому не б"є пики іншій половині та тим більше не лупить по "ворожих" містах з "Градів", тобто з MLRS ів...
Немає сумніву, що і в США мекси мають теплі почуття до Мексики, китайці – до КНР чи Тайваню. Ну і що? Немає там власної "Свободи", щоби жити навчила, розтлумачила, що таке "ідентичність", чи що?!
Ось за це наше політичне дикунство і страждаємо. І ще довго будемо...
Danila Bagroff _ 04.11.2014 13:24
IP: 46.219.242.---
А объяснить освобождение Маркова и последствия в виде его пребывания в ДНР – Свободе слабо?
Или голосовали тупо за деньги и за портфели Швайки и Махницкого?
Danila Bagroff _ 04.11.2014 13:23
IP: 46.219.242.---
Таня Киянка:
Конкретно – Свобода голосовала за освобождение Маркова? Голосовала!

Конкретно – Марков убил активиста Свободы? Со слов самой Свободы – да. Именно для них это голосование – НЕПРОСТИТЕЛЬНО.
Покойный свободовец наверное в гробу переворачивался при этом голосовании.

Конкретно – Махницкий у нас кем был? Не Генпрокурором ли часом?

Получили свои 4,6% – распишитесь и не нойте, а то уже начали напоминать жителей Луганды по менталитету.

И Президента нечего критиковать. Вы вообще – освободили убийцу вашего же побратима. После этого критика кого угодно из ваших уст – ничего не стоит!
Danila Bagroff _ 04.11.2014 13:14
IP: 46.219.242.---
Яна Якимцова:
Или переезжать в Украину. Или брать автоматы и воевать. Пока что я видел только ноющих здоровых лбов в Киеве – пока наши хлопцы гибнут – эти уроды скулят, что Украина их плохо защищает.

Інгвар Васьковський:
А что плохого в том, чтобы сдать Донбасс? Гнилой, не подлежащий ремонту вагон, с заклинившими тормозами – нужно отцепить – для того, чтобы поезд мог ехать дальше – в ЕС и НАТО.
Яна Якимцова _ 04.11.2014 12:47
IP: 94.154.208.---
Таня Киянка:
Татьяна, я не боюсь Фарион, не жалею Пантелеймонова и тем более не жалею памятников кровавого диктатора но я трезво смотрю на дейятельность свободы без розовых очков и сделала открытие для себя как многие, что их деятельность также фальшива и неэффективна как и других хотя безусловно в этой партии есть достойные люди нр не верхушка.
к примеру взять деятельность Махницкого как генпрокурора – что он сделал? Более того он еще и опозорился покупкой гостиницы (я не слышала убедительного опровержения этой инфо, поэтому Свобода и исключила его из лав своей партии).
Федик (прокурор Днепр. обл) – там полный абсурд с ним. поинтересуйтесь как обычные днепропетровчане высказываются о нем. он крышует наркоторговцев, более грязного бизнеса трудно найти.
Зато я голосовала по мажоритарке за отдельных представителей Свободы, так как считаю их более менее нормальными.
Яна Якимцова _ 04.11.2014 12:39
IP: 94.154.208.---
Danila Bagroff:
а как быть с теми гражданами в Луганске и Донбассе, которые проукраинских настроений? Им просто не повезло жить с такими соотечественниками?
Інгвар Васьковський _ 04.11.2014 12:09
IP: 74.125.181.---
Якби на виборах Свобода обєдналася наприклад з ПС, то прохідний процент обовязково би був, а так лишається лише писати статті. Й без статей зрозуміло, що Петя здав Донбас, нічого нового, як і тещо Україна де-факто не ввела жодних економічних санкцій проти РФ. За ситуацію на ТВ, я взагаплі мовчу, там одні парашкінські серіали.
Oleks Piskun _ 04.11.2014 11:59
IP: 74.125.181.---
"Свобода" була права коли виступила проти підписання 5 вересня Мінського протоколу, що передбачав проведення місцевих виборів на територіях контрольованих терористами.

Ще тоді "Свобода" застерігала, що політику "умиротворення" Кремля, підписання Мінського протоколу і наступне ухвалення Парламентом антиконституційних законів про особливий режим самоврядування в окупованих районах Донецької та Луганської областей та про амністію терористів Путін використає для закріплення окупаційного режиму на Донбасі і продовження агресії.

Свободівці були єдиною фракцією Парламенту, яка була категорично проти і повним складом не голосувала за ці принизливі закони 16 вересня. Будь-які місцеві вибори та розширення повноважень місцевого самоврядування на Донбасі мають відбуватися виключно після звільнення окупованих територій від терористів та відновлення там Українських законів.
hrim _ 04.11.2014 11:59
IP: 74.125.18.---
123456:
президент должен подать в отставку или рада объявить ему импичмент
.......

Путін таку пропозицію підтримає.
ONLINE
Корупція1346 Aтака Путіна1232 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter