24 липня 2015, 18:32

У 205-му окрузі альтернатива владно-олігархічним кланам є!

26 липня на довиборах до парламенту у Чернігові в 205-му окрузі українці обиратимуть значно більше, ніж іще одного народного депутата. Фактично йдеться про вибір між цінностями Революції гідності та "понятіями" негідників-реваншистів, які хочуть повернути все, як було за часів Януковича. І цей вибір, незадовго до старту чергових місцевих виборів, має велике значення для майбутнього України.

У Чернігові владно-олігархічні клани нав'язують українцям спотворений вибір між поганим і ще гіршим – між двома своїми ставлениками Березенком і Корбаном, які змагаються між собою у підкупі виборців та зухвалому порушенні виборчого законодавства. Усе це відбувається за абсолютної бездіяльності судів та правоохоронних органів.

Владно-олігархічні клани знову нав'язують українцям злодійсько-корупційні правила виборів, за якими перемагає той, хто має більше грошей, хто більше скупить або сфальшує голосів виборців. Вони купують за гроші мандати, щоби вкрасти ще більше грошей з бюджету держави. А під час Революції гідності українці виступали за те, щоби вибори були чесними та рівноправними, щоби депутати захищали інтереси громади, а не олігархів, були підзвітні виборцям, а в разі недотримання виборчих обіцянок – аби виборці могли їх відкликати.

Як бачимо по ситуації у 205-му окрузі, нинішня влада показово ігнорує ці вимоги Майдану. Однак "Свобода" зробить усе можливе для того, щоби їх усе ж було виконано.

Українська альтернатива олігархічним кланам є. На 205-му окрузі це – свободівець Андрій Міщенко. Про нього ні словом не згадують олігархічні ЗМІ, його ігнорують проплачені соцопитування. Але за час виборчої кампанії Міщенко провів сотні зустрічей із чернігівською громадою, зустрічався з людьми в кожному дворі міських багатоповерхівок, і він може чесно дивитися в очі чернігівцям. Андрій з 2008 року очолює Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода", тому добре знає потреби чернігівської громади.

Для того, аби знати, яким депутатом стане той, хто претендує на парламентське крісло, варто зазирнути в його минуле. Андрій у громадсько-політичному житті – з 16 років. Він не був ні рейдером олігарха, ні наближеним до корумпованих високопосадовців. За цей час він був лише в одній партії – у "Свободі", ставши 1991 року одним із її співзасновників. За 24 роки він не зрадив – не зрадить і тепер.

Міщенко був дисциплінований народним депутатом Верховної Ради VII скликання, завжди був присутній на засіданнях парламенту і завжди голосував разом із фракцією; активно працював у Комітеті з питань правоохоронної діяльності, з українськими виборцями. Такий депутат лише посилить парламентську групу ВО "Свобода" у Верховній Раді VIII скликання у боротьбі за соціальну і національну справедливість.

Андрій Міщенко здатний перемогти обох ставлеників олігархів у Чернігові, так само як перемогли мільйонерів-гречкосіїв у Києві свободівці Андрій Іллєнко та Юрій Левченко.

Перемогти реально, якщо люди не дозволять олігархам купувати свої голоси за гроші і "гречку", так само, як у давнину поміщики купували собі кріпаків. В олігархів – гроші і влада, а в нас – людська гідність. І нас більше. Тому перемога буде за нами!

P.S. Додаю скан-копію звернення громадських діячів Чернігова до містян із приводу виборів у 205-му окрузі.

powered by lun.ua

Марш слави УПА 2020 – "Бій колаборантам!"

Покрови. День українського козацтва. 78 річниця створення УПА. День Захисника України. Для кожного патріота цей день є великим святом...

Черговий прогин Зеленського перед окупантом

Цинізм найвищого рівня. Другий день на Луганщині – страшні пожежі. Вогонь уразив вже 11 тис. га. Пошкоджено понад 250 будинків. Загинули 9 осіб...

16 вересня – 6 років тому...

Пригадую цей день, 16 вересня, у парламенті шість років тому. "Свобода" ховає і оплакує перших загиблих побратимів на війні. Україною вже тече кров Іловайська...

"Червона зона" – це політичний терор від зеленої влади

Чим ближче стає до виборів, тим сильніше підсмерджує політичним терором із боку зеленої влади. Спершу відкрито погрожують меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу...

Ліберальна антиукраїнська гниль – вона ж влада ЗЕ – добралася і до освіти

Думають, як скасувати ЗНО, щоб відновити хабарництво під час вступу у виші. Збираються змінити закон про освіту, щоб догодити фанатикам "руского міра" (скасувати обов'язковість навчання державною мовою у середніх і старших класах)...

Як зіскочити з кредитної голки МВФ

МВФ затвердив для України програму на 5 мільярдів доларів. Перекладаючи простими словами – влада наторгувала дірявому бюджету чергову "дозу"...