24 липня 2015, 18:32

У 205-му окрузі альтернатива владно-олігархічним кланам є!

26 липня на довиборах до парламенту у Чернігові в 205-му окрузі українці обиратимуть значно більше, ніж іще одного народного депутата. Фактично йдеться про вибір між цінностями Революції гідності та "понятіями" негідників-реваншистів, які хочуть повернути все, як було за часів Януковича. І цей вибір, незадовго до старту чергових місцевих виборів, має велике значення для майбутнього України.

У Чернігові владно-олігархічні клани нав'язують українцям спотворений вибір між поганим і ще гіршим – між двома своїми ставлениками Березенком і Корбаном, які змагаються між собою у підкупі виборців та зухвалому порушенні виборчого законодавства. Усе це відбувається за абсолютної бездіяльності судів та правоохоронних органів.

Владно-олігархічні клани знову нав'язують українцям злодійсько-корупційні правила виборів, за якими перемагає той, хто має більше грошей, хто більше скупить або сфальшує голосів виборців. Вони купують за гроші мандати, щоби вкрасти ще більше грошей з бюджету держави. А під час Революції гідності українці виступали за те, щоби вибори були чесними та рівноправними, щоби депутати захищали інтереси громади, а не олігархів, були підзвітні виборцям, а в разі недотримання виборчих обіцянок – аби виборці могли їх відкликати.

Як бачимо по ситуації у 205-му окрузі, нинішня влада показово ігнорує ці вимоги Майдану. Однак "Свобода" зробить усе можливе для того, щоби їх усе ж було виконано.

Українська альтернатива олігархічним кланам є. На 205-му окрузі це – свободівець Андрій Міщенко. Про нього ні словом не згадують олігархічні ЗМІ, його ігнорують проплачені соцопитування. Але за час виборчої кампанії Міщенко провів сотні зустрічей із чернігівською громадою, зустрічався з людьми в кожному дворі міських багатоповерхівок, і він може чесно дивитися в очі чернігівцям. Андрій з 2008 року очолює Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода", тому добре знає потреби чернігівської громади.

Для того, аби знати, яким депутатом стане той, хто претендує на парламентське крісло, варто зазирнути в його минуле. Андрій у громадсько-політичному житті – з 16 років. Він не був ні рейдером олігарха, ні наближеним до корумпованих високопосадовців. За цей час він був лише в одній партії – у "Свободі", ставши 1991 року одним із її співзасновників. За 24 роки він не зрадив – не зрадить і тепер.

Міщенко був дисциплінований народним депутатом Верховної Ради VII скликання, завжди був присутній на засіданнях парламенту і завжди голосував разом із фракцією; активно працював у Комітеті з питань правоохоронної діяльності, з українськими виборцями. Такий депутат лише посилить парламентську групу ВО "Свобода" у Верховній Раді VIII скликання у боротьбі за соціальну і національну справедливість.

Андрій Міщенко здатний перемогти обох ставлеників олігархів у Чернігові, так само як перемогли мільйонерів-гречкосіїв у Києві свободівці Андрій Іллєнко та Юрій Левченко.

Перемогти реально, якщо люди не дозволять олігархам купувати свої голоси за гроші і "гречку", так само, як у давнину поміщики купували собі кріпаків. В олігархів – гроші і влада, а в нас – людська гідність. І нас більше. Тому перемога буде за нами!

P.S. Додаю скан-копію звернення громадських діячів Чернігова до містян із приводу виборів у 205-му окрузі.

powered by lun.ua

Вагнергейт: скандал з Єрмаком та Зеленським

Журналісти із Bellingcat опублікували першу частину свого розслідування. І воно миттю стало топ-темою всіх українських ЗМІ. З'явилися тисячі коментарів – і від аналітиків, і від політиків, і від свідомих громадян...

Бандера – наш Герой! Покрова – наше свято!

14 жовтня – День створення Української Повстанської Армії. Про УПА я знаю не з підручників. Рідний брат моєї бабусі – лікар-хірург Петро Скобельський – боровся за Незалежність у лавах УПА...

"Свободі" – 30! 30 років вірності і боротьби

13 жовтня – особливий день. День народження Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Нам – 30 років. Політична сила народилася 1991 року...

Бюджет 2022: поліцейська держава та нові борги

Щойно міністр фінансів презентував у парламенті законопроект про бюджет-2022. Судячи з його слів, нас чекає не рік, а казка! Але давайте подивимось, що вони реально намалювали у тому бюджеті...

Зеленський запрошує в Україну 5000 біженців з Афганістану

Зеленський заявив, що Україна прийме 5000 біженців з Афганістану. Тим часом уряд уже збирається виділити пів мільярда гривень на їхнє утримання...

Зеленський – Байден: Крим, забутий Донбас та невдалий візит

Багато вже було коментарів з приводу візиту президента Зеленського в США – як у ЗМІ, так і зі сторони політикуму. Пропоную проаналізувати ситуацію глибше, адже вона є вкрай важливою для нашого майбутнього...