Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Заборонити приватизацію до закінчення війни – це законодавча ініціатива ВО ''Свобода''

30 липня 2015, 16:06

Нещодавно Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк знову нагадав, що Україну чекає масштабна "чесна і прозора" приватизація.

"Свобода" ніколи не виступала проти приватизації об'єктів державної власності як такої. Проте ми завжди наголошували на тому, що приватизація стратегічних та прибуткових підприємств, а також підприємств, що є природними монополіями, – це злочин проти держави. Адже якщо їх продати, то держава втратить контроль над цілими галузями та позбавить себе стабільних багатомільярдних надходжень до державного бюджету.

Тим більше не можна продавати такі підприємства під час війни, коли є безпосередня загроза того, що їх скуплять за безцінь олігархи або "іноземні інвестори", які можуть бути афільованими до структур, власниками яких є ворожа Росія. Якщо Президент Порошенко досі не знайшов покупця, готового заплатити гідну ціну за корпорацію "Рошен", то кому і за скільки уряд Яценюка збирається продавати українські державні стратегічні та прибуткові державні підприємства?

Ще у травні цього року уряд видав постанову N271 про проведення начебто прозорої та конкурентної приватизації у 2015 році, в якій йдеться про продаж з молотка близько 300 об'єктів державної власності, з яких 43 об'єкти – це ті, що внесені до переліку заборонених до приватизації. Уряд та коаліція не полишають спроб протягнути злочинну приватизацію через парламент. Проте поки що їм це не вдається: шість свободівців у Верховній Раді зупиняли неодноразові спроби приватизувати прибуткові та стратегічні підприємства.

Щоб поставити крапку в намірах уряду Яценюка приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства негайно і зараз – "бо завтра вже буде пізно" – народні депутати від ВО "Свобода" подали до Верховної Ради проект закону N2424а щодо заборони приватизації державного майна, а саме: великих, стратегічних та прибуткових підприємств до виходу України з політичної кризи та закінчення АТО. Закликаємо українське суспільство та чесних політиків підтримати нашу законодавчу ініціативу!

powered by lun.ua
Коментарі — 12
_yurkiv_ _ 03.08.2015 16:03
IP: 104.197.71.---
pann:
Стішкі ад'вокат сочіняє,
"Дивує" публіку не раз,
Хай літом в ясную погоду
Грім тричі влучить прямо в Вас!!!
******

Які ж Ви добрі, гуманні та європеїзовані люди – галичани... Приблизно, як команчі!

Приїхала якось в 1947 таємна інспекція МІ-6 до підрозділу УПА. Випили, потеревеніли, раптом бритт і каже: "Гарні ви хлопці, але народ каже, що по нелюдському жорстокі, а ваша СБ – то просто кровожери..."
Провідник аж захлинувся:"Ми?! Та ми найдобрішій у світі народ!!! Ось наприклад, чотовий Юрків – пригрів цуцика, сам бува не поїсть – а його нагодує!" Покликали Юрківа, попрохали принести цуціка. Юрків: "Цуцік?! А-а, цуцік...цуцік... ЯК УРУБАВ ШАБЛЮКОЮ – АЖ РУКА ОТЕРПЛА!".
Ад'вокат пише й прозу?
Ось вдача голотьби!
Бере, неначе розу,
А чувстваєт шипи...
_yurkiv_ _ 02.08.2015 16:10
IP: 104.197.102.---
glok:
Ось Ольга Луців лізе з схрону...
Лайно прибрала звідусіль,
Москві прокаркала прокльони,
Сльозой прибрала зайву сіль...
І тут смертельнішу помилку
Вона зробила, збави Бог:
В струмок полізла по "бутилку",
Вдивилась – Білий, носорог
Там віддзеркалює – міттєво,
Що бомба вибухнула, жах!
Шматки летіли просто неба,
І лють – як облако комах...
Стішкі ад'вокат сочіняє,
"Дивує" публіку не раз,
Хай літом в ясную погоду
Грім тричі влучить прямо в Вас!!!
LYCIV_OLGA _ 01.08.2015 10:16
IP: 109.251.42.---
glok:
О, рифмування – в якості психотерапії, доповнюючої фармакологічно-лікарськи методи лікування – теж дуже дієве! Бачите, як вам допомагає? Тож – рифмуйте на здоров'ячко! Аби вам ставало краще.

Але й про ліки не забувайте, бо лікування повинне бути комплексним. А якщо, вже, ваш лікуючий доктор є прихильником настільки стародавніх методів, я можу запропонувати – загортання у мокре холодне простирадло та клістир з суміші мильної води та гліцерину (за словами доктора Гашека – дає дивовижні результати)

До речі – як поживають/почувають себе ваші рідні та близькі?... Як вони сприйняли висловлювання їм мого співчуття та скорботи з приводу чергового загострення вашої хвороби?...

Ну, що ж – я буду молитися за вас, якщо щось треба – знову звертайтеся, разом ми здолаємо вашу хворобу, не сумнівайтеся!
LYCIV_OLGA _ 31.07.2015 17:49
IP: 109.251.42.---
О, glok – знову ліки забув прийняти!
_yurkiv_ _ 31.07.2015 13:55
IP: 130.211.139.---
glok:
_yurkiv_:
hrim:
Пане Тягнибок.

Невже пинання приватизації – питання правої політичної сили?
Чому ні?
Національне багатство та добробут – питання #1для Націоналістів!
І як же Вас грім на місці не вбив після цього?!:)) Для націоналістів найважливіше зовсім інше: щоби усі ходили в вишиванках, спілкувалися українською а через кожні 30 сек волали "Слава Україні!", а вдома в кожному куті мали портрет Кошкодава – недомерка. Ну і ще займалися б НАЦІОНАЛЬНИМ спортом: демонстрації сусідові власної голої непідтертої... Тоді, за їхніми уявами багатство та добробут самі на них зваляться просто з неба... Ну, як незалежність в 1991 му.
Український грім знає в кого поцілити!!!
LYCIV_OLGA _ 31.07.2015 10:26
IP: 109.251.42.---
..., – НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЮ НЕОДМІННО ОЗНАЙОМИТИСЯ З: "Основи економічної теорії" – Мамалуй О. О. – § 2. Основні напрями та методи державного регулювання економіки. Економічна політика держави" Знайти можно на westudents.com.ua.Ось там можна взнати скільки/яка частина державної власності повинна бути в державі задля її повноцінного функціонування/скільки її в інших країнах!

Однак, тим не менш, незважаючи ні на що – "віз і нині там". У цієї олігархічної/антиукраїнської/антинародної влади "рученятка трусяться, слинка капає", так хочеться відхопити від України шматочок як найжирніше... А потім ще й земельки б хапонути, та побільше ("А оце – на помідорчики!")... Що поробиш – МАРОДЕРИ, ВОНИ І В АФРИЦІ – МАРОДЕРИ!

А дозволяти їм мародерствувати далі чи ні – залежить від кожного з нас! Навіть не сподівайтеся – знов відсидітися у "хаті з краю" – не вдасться! Або ми – їх, або – вони нас.
LYCIV_OLGA _ 31.07.2015 10:23
IP: 109.251.42.---
Викривальних/розгромних статей на цю тему вже написано "вагон і маленький візочок", ось він: Галина Калачова "Високоградусна приватизація", "Олександр Бондар: Почався процес перерозподілу власності між олігархами", та Світлана Ковалівська "Уряд хоче дорозпродати усі активи?" (всі три – Економічна правда); Игорь Маскалевич "Приватизация. DESHEVLE.NET" (ЗН N16-17, 2015); Юлия Самаева "Приватизация-2015: льготная распродажа или раздача "гуманитарки" для избранных?" (ЗН N19, 2015)

Вельми примітною/досить дивовижною/несподіваною є позиція Коломойського – "Коломойский предложил национализировать незаконно приватизированные предприятия" (business.vesti-ukr)

Ну, а тим, – кому цього замало; хто наївно продовжує вірувати, що приватизація – завжди/скрізь добре; хто не розуміє, що нас знову намагаються "розвести як кошенят" (тільки тепер – не "риги", а "миздобули")...
LYCIV_OLGA _ 31.07.2015 10:21
IP: 109.251.42.---
О.Тягнибок/ВО Свобода послідовно відстоюють таку позицію – тут на УП в його блозі: "Не допустити продажу держави з молотка"; Олег Тягнибок "Щодо злочинної приватизації прибуткових та стратегічних держпідприємств"

Писав про це і А. Гриценко "Торгаші у владі планують злочин проти України – його можна зупинити!"

Що є вельми примітим/показовим – ще в лютому міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус заявляв, що авральна приватизація в умовах війни буде неефективною. Цитую по пам'яті: "За будь-якою ціною приватизувати я не готовий. Про це можна буде говорити, коли ми змінимо директорів, проведемо аудит і десь на початку другого півріччя вже можна буде сказати: ці компанії ми збираємося продавати, а ці – ні", – заявляв він тоді.

Але – вже до квітня – "Украинские предприятия хотят продать за 17 миллиардов гривен, компанию Roshen – за 3 миллиарда долларов" (antikor)
_yurkiv_ _ 31.07.2015 08:23
IP: 104.197.57.---
hrim:
Пане Тягнибок.

Невже пинання приватизації – питання правої політичної сили?
Чому ні?
Національне багатство та добробут – питання #1для Націоналістів!
hrim _ 30.07.2015 21:10
IP: 104.197.79.---
Пане Тягнибок.

Невже пинання приватизації – питання правої політичної сили?
руслан49 _ 30.07.2015 20:01
IP: 37.52.16.---
Що ти Тягнибок писульки пишеш на УП. Заварив всю цю кашу, кричав "Москаляку на гілляку", а тепер, коли треба воювати, став економістом. Їдь по свому електорату, проводь мітинги, а то Львівська область виконала план мобілізації лише на 60%, а Івано-Франківська на 50%.
P712 _ 30.07.2015 17:14
IP: 92.113.66.---
Так, стоп дерибану від Сєнькі! (як то кажуть знайдіть 10 відмінностей між Сєнькою і азіровим). Таки точно – азіров відпочиває проти цього ублюдка.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter