Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

МВС продовжує ''зачистку'' добровольців

09 жовтня 2015, 15:53

Чергове підтвердження політичного переслідування нелюстрованими аваківцями "Свободи" і свободівців.

Бійця батальйону "Січ", полтавчанку Аллу Федорченко звільняють з органів МВС за нібито участь в акції 31 серпня під ВР. Хоча в той час вона була на передовій, в Пісках-Водяному.

Переслідують, звинувачують, залякують, оббріхують не тому, що винний, а тому, що націоналіст, доброволець, свободівець!

Цій владі це так не минеться!Алла Федорченко – доброволець батальйону "Січ" з червня, офіційно зарахована в МВС 4 липня 2014 року, кандидат в депутати Полтавської міської ради від ВО "Свобода"

powered by lun.ua
Коментарі — 87
cjasn _ 14.10.2015 15:34
IP: 91.124.124.---
Pixel:
Якщо хочете впевнитися що не має спільного "Свобода" з шовінізмом (у версії антисемітизму) – продивіться будь-яку гілку форуму УП. Навіть тут: штатні дописувачі "Свободи" тих, хто їм не подобається, звуть "пейсатими" і "ж.идвою". Отже, дійсно, ніякого нацизму, ніякої гебельсятини. Хайль Тягнибок!
=============
Учи матчасть. 1. Антисемітизм тут ні в пліт, ні в двері. До семітських народів належать десятки народів загальною чисельністю більше 200млн. людей (араби, вавілоняни, сірійці, ефіопи...) Жиди сладають від них менше 10%. І саме вони прикрилися всіма семітами, щоб злиняти від відповідальності за свої злодіяння проти палестинців, сирійців, єгиптян (читай – тих же семітів!). Справжня ідеологія жидів – СІОНІЗМ, була засуджена ООН, як расистська.
2. ЖИД – це віками установлена назва юдеїв практично у всіх народів (Jude) – читай книЖЕЧки, а не тільки устарілі методички.
_yurkiv_ _ 14.10.2015 14:28
IP: 104.154.94.---
Pixel:
Pixel:
Тобто в тебе помилочка: тра не "Мадонна з автоматом замість немовляти", а "Мадонна з автоматом замість стрінгів". Ідеал жіночості. Бере в рот. Дає одразу декільком. Справжній ідеал.
++++++++++++++++++
Ідеал жіночості – це піксель зі стрінгами на голові.
Справжній мудіал
Pixel _ 13.10.2015 11:46
IP: 95.69.248.---
cjasn:
"Свобода" – партія лівого напрямку і соціалістична по суті. Якщо вже повністю відверто, то вона НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІСТИЧНА. І в цьому немає геть нічого поганого. Убогі і недалекі можуть поскавчати про Геббельса, але український націонал-соціалізм і нацизм (расизм, сіонізм, шовінізм) не мають нічого спільного.
- – - – - –
Та так воно і є. Якщо хочете впевнитися що не має спільного "Свобода" з шовінізмом (у версії антисемітизму) – продивіться будь-яку гілку форуму УП. Навіть тут: штатні дописувачі "Свободи" тих, хто їм не подобається, звуть "пейсатими" і "ж.идвою". Отже, дійсно, ніякого нацизму, ніякої гебельсятини. Хайль Тягнибок!
Pixel _ 13.10.2015 11:11
IP: 95.69.248.---
_yurkiv_:
Pixel:
Нахаба:
Pixel:

До побачення, приспішники "Свободи" – ПОСИНІЛОГО ПОЛІТИЧНОНГО ТРУПУ!
ПНХ, пей.сатий псевдо-волонтер.
- – - – -
От дурненьке. Пише "пей.сатий" ніби матюк:)))... Але я підозрюю, що тягнибодівці не знають значень взагалі більшості слів, які вживають. От тут нижче один де-білоїд написав про "мадонну з автоматом замість немовляти". Хто б йому розповів, що мадонна – то Марія, а немовля – То Ісус. Тільки Марія і тільки Ісус. Бо ma donna – то є "моя (наша) господиня". І – ввтомат замість Ісуса??!! Ну тоді й справді – до побачення, вбогі. Лікуйтеся.
А як бути з Мадонною, що співає в стрінгах?
То чому не може бути мадонни з АК?...
- – - – - –
Тупе, ой насмішило. Тобто в тебе помилочка: тра не "Мадонна з автоматом замість немовляти", а "Мадонна з автоматом замість стрінгів". Ідеал жіночості. Бере в рот. Дає одразу декільком. Справжній ідеал.
cjasn _ 13.10.2015 10:30
IP: 193.160.226.---
"Свобода" – партія лівого напрямку і соціалістична по суті. Якщо вже повністю відверто, то вона НАЦІОНАЛ-СОЦІАЛІСТИЧНА. І в цьому немає геть нічого поганого. Убогі і недалекі можуть поскавчати про Геббельса, але український націонал-соціалізм і нацизм (расизм, сіонізм, шовінізм) не мають нічого спільного.
Takozh _ 13.10.2015 04:12
IP: 176.8.134.---
Нахаба:
Андрей Кононенко:
Takozh:
Захід ментально капіталістичний.
Ото ж. А Свобода – соцiалiстична.
Не верзіть дурниць. Тим більше, що капіталізми всілякі бувають. Тзв. "ліберальний" – беззаперечне зло. Якщо під соціалізмом мати на увазі справедливе використання суспільного пирога через державний сектор в системоутворюючих галузях та прогресивне оподаткування, то Свобода такі да – соціалістична партія. Це злочин? Чи вас в часи пєрєстройкі так некритично індоктринували ліберальним капіталізмом, що ви й досі вважаєте його найкращим типом суспільного устрою? Роззуйте очі, читайте розумні книжки, дивіться розумні інформативні фільми. І не верзіть дурниць.
Ви неуважно слідкували за попереднім змістом. Розмова йшла про відмінності щодо побудови партійної системи в західних демократіях.
_yurkiv_ _ 12.10.2015 22:35
IP: 104.197.101.---
cjasn:

...Дарую, 66, і я народився націоналістом на Сибіру, а тому впевнений, що СВОБОДА, це єдина в Україні сучасна ОРГАНІЗОВАНА націоналістична сила, яка сповідує бандерівську спадщину.
==
В тому-то і проблема. Друже, "сповідувати бандерівську спадщину" – то не ціль політичної партії. ГОЛОВНА ЦІЛЬ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ – ПРИХІД ДО ВЛАДИ і реалізація своєї програми і ідеології (в т.ч. і бандерівської спадщини) шляхом введення її у ранг державної політики країни. А з цим проблематично, як бачимо... і не говорити про це та замовчувати ми не маємо права. Слава Нації!
Ну, то почитайте хоча б Програму Свободи...
Що стосується об'єднання націоналістичних сил, то з цим завжди проблема.
Кожний хоче бути Провідником, хоча на це не заслуговує. Ось – Ярош, чому б ПС не йти на вибори до ВР зі Свободою, як з більш потужною організаційно партією? Пройшли б однозначно, набравши в сумі 10%.
Але він вирішив, що краще бути Провідником на Сході, аніж "напів" по Україні:)
cjasn _ 12.10.2015 21:43
IP: 91.124.124.---
_yurkiv
...Дарую, 66, і я народився націоналістом на Сибіру, а тому впевнений, що СВОБОДА, це єдина в Україні сучасна ОРГАНІЗОВАНА націоналістична сила, яка сповідує бандерівську спадщину...
=======
В тому-то і проблема... Друже, "сповідувати бандерівську спадщину" – то не ціль політичної партії. ГОЛОВНА ЦІЛЬ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ – ПРИХІД ДО ВЛАДИ і реалізація своєї програми і ідеології (в т.ч. і бандерівської спадщини) шляхом введення її у ранг державної політики країни. А з цим проблематично, як бачимо... і не говорити про це та замовчувати ми не маємо права. Слава Нації!
_yurkiv_ _ 12.10.2015 21:36
IP: 23.236.49.---
cjasn:
Від того, що ви "жуватимете шмарки", не визнаючи помилок РЕЗУЛЬТАТУ НЕ БУДЕ. Я казав про СЛАБІСТЬ ПРОВОДУ НАЦІОНАЛІСТІВ.Якщо у нас "3% забрав ПС" – то це ознака недостатньої роботи керівництва "Св." Мушу розчарувати – "забиратимуть" і надалі з таким керівництвом. Якщо "Свободу" "не пустили" до ВР, – то це через нездалість її керівництва. Чи і надалі працюватимемо в стилі "авось, пропустять-не пропустять"?Знову розчарую – НЕ ПРОПУСТЯТЬ! Якщо у нас "украли 2% голосів" – то це ознака нікчемності Проводу і його юридичної служби. Далі "крастимуть вагонами". Доречі -украли значно більше...Потрібно преобрати Провід і об"єднати всі націоналістичні організації в ЄДИНУ ПАРТІЮ.На основі суворої дисципліни,відбору,обмеженого членства, контролю і жорсткої відповідальності ЗА РЕЗУЛЬТАТ.
===
Проти адміністративного лому нема прийому!
СВОБОДУ, на жаль, не підтримує більшість громадян України, тому що суцільний совок, навіть, в Західній Україні, де нібито осередок націоналізму.
_yurkiv_ _ 12.10.2015 21:21
IP: 173.255.113.---
cjasn:
_yurkiv
В рази симпатиків збільшила війна, а в тому, що вони стали націоналістами, заслуга СВОБОДИ, бо вони є провідниками ідеї націоналізму в Україні.
==
Я був націоналістом, коли п. Тягнибок ще попід стіл ходив пішки, а "Свободи" ще не було в проекті. Їхньої "заслуги", при всій повазі,тут немає. Націоналізм – в крові і генах кожного націонала, незалежно від наявності чи відсутності партії. ПРИХІД ПАРТІЇ ДО ВЛАДИ, АКТИВАЦІЯ, МАТЕРІАЛІЗАЦІЯ ІДЕЇ НАЦІОНАЛІЗМУ, ВВЕДЕННЯ В РАНГ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ – то вже "заслуга" партії (кадрової,політ-партійної, селективної, агіт-пропагандистської, передвиборної, і далі – державотворчої та ін. роботи). Саме цей сегмент роботи є крайнє недостатнім – партійний (організаційний,"технічний"), отже – Проводу. Даруйте, ...скільки Вам років?
Дарую, 66, і я народився націоналістом на Сибіру, а тому впевнений, що СВОБОДА, це єдина в Україні сучасна ОРГАНІЗОВАНА націоналістична сила, яка сповідує бандерівську спадщину.
cjasn _ 12.10.2015 21:19
IP: 91.124.124.---
Нахаба.
Не знаючи ситуації всередині – не меліть дурниць. Свободу до ВР не пустили, і Ви чудово це знаєте. Всі екзитполи показали 6%. Близько 3% забрав ПС. У 2012 у Свободи також украли 2% з фактичних 12-ти
===
Від того, що ви "жуватимете шмарки", не визнаючи помилок РЕЗУЛЬТАТУ НЕ БУДЕ. Я казав про СЛАБІСТЬ ПРОВОДУ НАЦІОНАЛІСТІВ.Якщо у нас "3% забрав ПС" – то це ознака недостатньої роботи керівництва "Св." Мушу розчарувати – "забиратимуть" і надалі з таким керівництвом. Якщо "Свободу" "не пустили" до ВР, – то це через нездалість її керівництва. Чи і надалі працюватимемо в стилі "авось, пропустять-не пропустять"?Знову розчарую – НЕ ПРОПУСТЯТЬ! Якщо у нас "украли 2% голосів" – то це ознака нікчемності Проводу і його юридичної служби. Далі "крастимуть вагонами". Доречі -украли значно більше...Потрібно преобрати Провід і об"єднати всі націоналістичні організації в ЄДИНУ ПАРТІЮ.На основі суворої дисципліни,відбору,обмеженого членства, контролю і жорсткої відповідальності ЗА РЕЗУЛЬТАТ
_yurkiv_ _ 12.10.2015 21:11
IP: 146.148.41.---
Pixel:
Нахаба:
Pixel:
Нахаба.-
Бл.ядь,

Оце вперше від т.з. Нахаби (штатного симпатика "Тягнибоди" побачив слово правди.

"В рази побільшало симпатиків" – то було 10, а стало 20. Грандіозний прогрес!!! Так тримати!
І – подальших успіхів.

До побачення, приспішники "Свободи" – ПОСИНІЛОГО ПОЛІТИЧНОНГО ТРУПУ!
ПНХ, пей.сатий псевдо-волонтер.
- – - – -
От дурненьке. Пише "пей.сатий" ніби матюк:)))... Але я підозрюю, що тягнибодівці не знають значень взагалі більшості слів, які вживають. От тут нижче один де-білоїд написав про "мадонну з автоматом замість немовляти". Хто б йому розповів, що мадонна – то Марія, а немовля – То Ісус. Тільки Марія і тільки Ісус. Бо ma donna – то є "моя (наша) господиня". І – ввтомат замість Ісуса??!! Ну тоді й справді – до побачення, вбогі. Лікуйтеся.
А як бути з Мадонною, що співає в стрінгах?
То чому не може бути мадонни з АК, в якій все одно проглядує жіночість?
Пейсатий без мадонни в голові!
Pixel _ 12.10.2015 17:56
IP: 95.69.248.---
Нахаба:
Pixel:
Нахаба.-
Бл.ядь,

Оце вперше від т.з. Нахаби (штатного симпатика "Тягнибоди" побачив слово правди.

"В рази побільшало симпатиків" – то було 10, а стало 20. Грандіозний прогрес!!! Так тримати!
І – подальших успіхів.

До побачення, приспішники "Свободи" – ПОСИНІЛОГО ПОЛІТИЧНОНГО ТРУПУ!
ПНХ, пей.сатий псевдо-волонтер.
- – - – -
От дурненьке. Пише "пей.сатий" ніби матюк:)))... Але я підозрюю, що тягнибодівці не знають значень взагалі більшості слів, які вживають. От тут нижче один де-білоїд написав про "мадонну з автоматом замість немовляти". Хто б йому розповів, що мадонна – то Марія, а немовля – То Ісус. Тільки Марія і тільки Ісус. Бо ma donna – то є "моя (наша) господиня". І – ввтомат замість Ісуса??!! Ну тоді й справді – до побачення, вбогі. Лікуйтеся.
Pixel _ 12.10.2015 17:42
IP: 95.69.248.---
_yurkiv_:
Anton Varnava:
Алла неперевершена жінка, справжня українська красуня. Дай Бог їй пройти до Полтавської міськради
Неначе мадонна...з автоматом, який тримає, ніби немовля.
- – - – -
_yurkiv_ – хворий на всю голову.
Pixel _ 12.10.2015 17:30
IP: 95.69.248.---
Нахаба.--
Бл.ядь,

Оце вперше від т.з. Нахаби (штатного симпатика "Тягнибоди" побачив слово правди.

"В рази побільшало симпатиків" – то було 10, а стало 20. Грандіозний прогрес!!! Так тримати!
І – подальших успіхів.

До побачення, приспішники "Свободи" – ПОСИНІЛОГО ПОЛІТИЧНОНГО ТРУПУ!
Pixel _ 12.10.2015 17:24
IP: 95.69.248.---
Мене і як безпосереднього учасника Майдану, і як волонтера першого півріччя війни на Донбасі, що своїми очима бачив ще авіаційні операції сил АТО і СКСи на озброєнні в наших бійців, завжди зачаровувало те нахабство, з яким "Тягнибода" приватизувала собі право на патріотизм і націоналізм. Перечитайте допис Тягнибока: з перших рядків – тіки свободівці – то є патріоти. І їх, звісно (то вже читайте коменти штатних симпатиків) "переслідують, звинувачують, залякують, оббріхують" нелюстровані кацапсько-пейсаті москалі.

А, до речі, якщо вже писати про недолугість "нелюстрованих аваківців", то не гріх би й показати доказ прибуваннячка цієї дівчини 31.08. 15 саме "на передку", а не біля ВР. Ну хоча б запевнення когось з тих самих "30 осіб". Але немає жодного. А чому тоді "30", а не "300" або "3000"?!

Фото? ВОЛОНТЕРКА З "СОТИМ" АК?! У БРОНІКУ??!! ВОЛОНТЕРКА???!!!

Жодному слову Тягнибока після його виступів щодо 31 серпня – не вірю. Забрехався і ніяк не вибрешеться.
cjasn _ 12.10.2015 12:52
IP: 193.160.226.---
_yurkiv
В рази симпатиків збільшила війна, а в тому, що вони стали націоналістами, заслуга СВОБОДИ, бо вони є провідниками ідеї націоналізму в Україні.
=======
Я був націоналістом, коли п. Тягнибок ще попід стіл ходив пішки, а "Свободи" ще не було в проекті. Їхньої "заслуги", при всій повазі,тут немає. Націоналізм – в крові і генах кожного націонала, незалежно від наявності чи відсутності партії. ПРИХІД ПАРТІЇ ДО ВЛАДИ, АКТИВАЦІЯ, МАТЕРІАЛІЗАЦІЯ ІДЕЇ НАЦІОНАЛІЗМУ, ВВЕДЕННЯ В РАНГ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ – то вже "заслуга" партії (кадрової,політ-партійної, селективної, агіт-пропагандистської, передвиборної, і далі – державотворчої та ін. роботи). Саме цей сегмент роботи є крайнє недостатнім – партійний (організаційний,"технічний"), отже – Проводу. Даруйте, ...скільки Вам років?
_yurkiv_ _ 11.10.2015 22:33
IP: 162.222.179.---
cjasn:
В рази симпатиків збільшила війна, а в тому, що вони стали націоналістами, заслуга СВОБОДИ, бо вони є провідниками ідеї націоналізму в Україні.
cjasn _ 11.10.2015 20:39
IP: 91.124.124.---
_yurkiv
Націоналістичний Провід не дасть засидітися Провідникові.
Отже, вартий ним бути!
=============
Дивийся. За останні 1.5 року відмічено ріст кількості українських націоналістів і, особливо, їх симпатиків (врази). Водночас, націоналістична партія "Свобода" не потрапила до ВР. ЯКЩО ПРИ РОСТІ РЯДІВ СИМПАТИКІВ ПАРТІЯ НЕ ОТРИМУЄ НАЛЕЖНОГО РЕЗУЛЬТАТУ НА ВИБОРАХ _ ТО ОЗНАКА СЛАБКОСТІ ПРОВОДУ, його неспосібності до належної організації роботим, передусім – передвиборної.
Вже казав – націоналісти мають те, чого не мають переважна більшість т.з. "партій" в Україні – глибинну, невмерущу ідеологію... Але сидіти, склавши руки та чекати "манни небесної" – згубно (бачимо, як цим користаються всякі авакови, поросенки, клички і ляшки...). Партійна, кадрова, селективна, агітаційно-пропагандистська та ІНША робота націоналістів має постійно вдосконалюватись в і нести НАСТУПАЛЬНИЙ характер. І накше – "зачистять". Свої же.
_yurkiv_ _ 11.10.2015 20:22
IP: 104.197.2.---
jut:
_yurkiv_:

Точно, але вже одна така Мадонна з автоматом була. Ельзою Кох звали, теж обожнювала фотографуватися зі "шмайссером" на тлі табора смерті, який вона очолювала...
Де ж Ви побачили за спиною нашої Мадонни "колючку", і себе за нею? ***** Поки що в її очах, але концтаборів в Україні чекати вже недовго.
Знає кіт, чию пайку їстиме:)
_yurkiv_ _ 11.10.2015 18:47
IP: 104.154.59.---
jut:
_yurkiv_:
Anton Varnava:
Алла неперевершена жінка, справжня українська красуня. Дай Бог їй пройти до Полтавської міськради
Неначе мадонна...з автоматом, який тримає, ніби немовля.
*****

Точно, але вже одна така Мадонна з автоматом була. Ельзою Кох звали, теж обожнювала фотографуватися зі "шмайссером" на тлі табора смерті, який вона очолювала...
Де ж Ви побачили за спиною нашої Мадонни "колючку", і себе за нею?
-Vesna- _ 11.10.2015 15:24
IP: 93.72.141.---
Ольжич:
cjasn
100%
Тягнибок засидівся на чолі Проводу і не відчуває політичну ситуацію,пора у відставку.
Давно пора!
Андрюха Іллєнко... хай очолить Провід.
_yurkiv_ _ 11.10.2015 15:22
IP: 130.211.134.---
Андрей Кононенко:
Takozh:
Захід ментально капіталістичний.
Ото ж. А Свобода – соцiалiстична.
Отож, Соціял-Національна Партія!
_yurkiv_ _ 11.10.2015 15:18
IP: 104.154.95.---
Ольжич:
cjasn
100%
Тягнибок засидівся на чолі Проводу і не відчуває політичну ситуацію,пора у відставку.
Жодний Націоналістичний Провід не дасть засидітися Провідникові.
Отже, вартий ним бути!
_yurkiv_ _ 11.10.2015 15:16
IP: 23.251.148.---
Anton Varnava:
Алла неперевершена жінка, справжня українська красуня. Дай Бог їй пройти до Полтавської міськради
Неначе мадонна...з автоматом, який тримає, ніби немовля.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter