Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Теракти у Франції. Уроки для України

14 листопада 2015, 14:30

Жахливі теракти в Парижі сколихнули світ. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" висловлює щирі співчуття французькій нації з приводу численних жертв внаслідок атаки терористів.

Перше, що впало в очі під час огляду нічних новин, – це миттєва і професійна реакція французької влади: запровадити надзвичайний стан по всій країні, закрити кордони, задіяти регулярну армію. І жодних перемовин і угод із терористами. Президент Олланд не став збирати "самміти", "контактні групи", чекати "порад" країн-партнерів, а сам взяв на себе відповідальність і ухвалив єдине правильне рішення.

Саме так мала зробити й українська влада ще на самому початку російської агресії щодо України. І саме цього неодноразово вимагала "Свобода" – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Натомість, керівники нашої держави розпочали перемовини з країною-агресором та її посібниками, уклали зрадницькі Мінські угоди, за якими терористи мають бути амністовані, а новообрана "влада" сепаратистів разом із "народними прокурорами, суддями та поліцейськими", яка буде утримуватися коштом українців, отримує імунітет на 5 років. І все це ще хочуть узаконити змінами до Конституції!

"Свобода" вкотре нагадує про ті кроки, які має негайно здійснити чинна влада для перемоги над агресором і встановлення конституційного порядку на всій території держави:

- запровадити воєнний стан на території Донецької, Луганської областей та АР Крим;

- закрити контрольований Україною кордон із Росією;

- змінити формат міжнародних перемовин із "нормандського" (економічні партнери Путіна проти України) на "будапештський" (друзі України і гаранти її безпеки проти Путіна);

- припинити будь-які економічні відносини з окупованими територіями до часу їхнього повного визволення від російських окупантів;

- блокувати окуповані території силами правоохоронних органів та Збройних Сил України, а не тільки громадськості;

- запровадити нові посилені санкції проти конкретних осіб і російських компаній;

- закликати західних союзників посилювати санкції проти Росії до моменту звільнення окупованих територій – Донбасу та Криму – й виплати компенсацій за воєнні злочини.

Це актуально сьогодні, коли терористи знову активізувалися і обстрілюють позиції українського війська по всій лінії фронту.

powered by lun.ua
Коментарі — 162
Kotia _ 26.11.2015 18:52
IP: 195.138.81.---
jut:
Николай Чаварга _ А давайте зробимо порівняний аналіз: чи росіяни – ординці, чи ви, підляшки – зіпсовані ляхи:
1. Було пряме правління хана? НІ. Правили місцеві князі, що отримували від нього ярлика. До речі і Данило Галицький теж. 2. Чи були монгольскі гарнізони? НІ. 3. Чи володіли татари землями та кріпаками? НІ. Задовільнялися тільки даниною. 4. Чи втручалися татари в релігію? НІ. 5. Чи збагатили чимось культуру? НІ.
Хіба що матюками та організацією пошти...
.
Не все так просто було в Орді. Навіщо оді верховному ханові було вбивати залісських рюриковичів? Очевидно все упиралося у довіру. Хоча врешті ця схильність до підозри й погубила Велику Орду, але врешті й відродило її у вигляді Московського князівства, а потім царства. Ось і витримує імперія Чингіз-хана вже третю реінкарнацію у вигляді русского (російського) государства...
Хоча: Імперія романових -200 років
ссср – 70 років
РФ П.-Х. –??? (наразі 15 років)
Юра Гагарин _ 22.11.2015 12:06
IP: 104.154.70.---
ну да вы высшая раса великие укропы. Как вам ещё это не надоело?
_yurkiv_ _ 22.11.2015 09:17
IP: 104.197.158.---
jut:
_yurkiv_:
ЧИНОМ ПІДТВЕРДИВ.
Ми завжди були ворогами кацапів та їх "верных укрападляшек"!
І тому отримаєте, що заслужили.
Нема від кого, дуриний ти падляшка!
Більшість Східняків, і навіть ті, що руского походження, таки прислухалися до нашого Пророка:

Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров'ю
Волю окропіте.
_yurkiv_ _ 21.11.2015 14:29
IP: 104.197.184.---
jut:
Николай Чаварга _ Про таких як ви, одвічних польских хлопів, "би...ла, пся кр...в", які ані з якого боку не мають до УКРАЇНЦІВ жодного відношення, влучно сказав ще М.Т. Цицерон: "Раби не мріють про свободу. Вони мріють про ВЛАСНИХ РАБІВ!".

Закортіло запанувати в Україні? Перетворити нас, справжніх українців в "меншовартих" на власній землі? Або взагалі кудись "прогнати", а самим посісти на наших чорноземах????

ХРІНА В ВАС ВИЙДЕ! ВИ ЗАВЖДИ БУЛИ НАШИМИ ВОРОГАМИ І ВАШ ДОПИС ЦЕ НАЙЯСКРАВІШИМ ЧИНОМ ПІДТВЕРДИВ.
Ми завжди були ворогами кацапів та їх "верных укрападляшек"!
Николай Чаварга _ 19.11.2015 23:43
IP: 188.163.73.---
Российское издание "Власть" опубликовало "исследование генофонда русского народа", которое подтвердило уже давно известную в Украине версию, что русские не являются славянами, а относятся к угро-финской группе, но интересное не в этом, а в том, что сей факт должен радикально изменить идеологические основы "Русского мира".
В нашей стране много говорилось и говорится о важности информационной составляющей в системе национальной безопасности и несмотря на то, что война на Донбассе воочию подтвердила справедливость этого факта, ибо, по сути, война случилась только в тех регионах Украины, где российская пропаганда массово выкосила украинство из сознания местного населения, вместо этого щедро засеяв его сорняками "Русского мира".
Обіс_ався Русскій мір... Чи догадаються перейменувати його в "Угро-фінско-татарскій"? І "справжні українці" туди ж... пора гнати їх з нашої землі...
_yurkiv_ _ 19.11.2015 22:41
IP: 146.148.72.---
jut:
Нахаба _

І знов Нахаба лізе з схрону.
Сожрав лайно (*), пустив сльозу,
Послав ж...м свого прокльону,
Та звично викохав козу...
Коза волала, мов скаженна,
І доволалась – цап біжить!
Побачив зраду він страшенну -
Нахаба на рогах висить...
Живий зостався,бідолаха,
Хоч геть повитікли мізки...
І ось смердючий сіромаха
Лайном наповнює візки...

(*) – заради конспирації, щоби мо...лі не унюхали.
Правдиві стіхі про ЦАПА див. нижче...
_yurkiv_ _ 19.11.2015 08:55
IP: 104.197.207.---
Николай Чаварга:
Процитую Розанова, він не чистий кацап.
"Ми, московити, споїли киргизів, черемисів, бурятів та інших, пограбували Вірменію та Грузію, заборонили службу грузинською мовою, ожебрачили багатющу Україну. Європі ж ми дали анархістів: Кропоткіна, Бакуніна, Лєніна і т.п. моральную грязь". (Штепа, с.330)
"Ми, московити є народ небезпечний, бо маємо азійську кров, ми жорстокі від природи...пихаті, заздрі, хитрі, напівцивілізовані, зарозумілі, хворі на манію своєї ніби вищості" (Масіанов, в кн. Штепи, с.331).
Виявляється, я не перший зрозумів, що ви належите до 1.5 приматів, що ви напівцивілізовані.
Кацап залишиться кацапом,
Хоч він і каже, що не так,
Як із кози не зробиш цапа,
Так із кацапа – Homo Sap...
Николай Чаварга _ 19.11.2015 00:06
IP: 188.163.73.---
Процитую Розанова, він не чистий кацап.
"Ми, московити, споїли киргизів, черемисів, бурятів та інших, пограбували Вірменію та Грузію, заборонили службу грузинською мовою, ожебрачили багатющу Україну. Європі ж ми дали анархістів: Кропоткіна, Бакуніна, Лєніна і т.п. моральную грязь". (Штепа, с.330)
"Ми, московити є народ небезпечний, бо маємо азійську кров, ми жорстокі від природи...пихаті, заздрі, хитрі, напівцивілізовані, зарозумілі, хворі на манію своєї ніби вищості" (Масіанов, в кн. Штепи, с.331).
Виявляється, я не перший зрозумів, що ви належите до 1.5 приматів, що ви напівцивілізовані.
Николай Чаварга _ 18.11.2015 23:14
IP: 188.163.73.---
jut:
Додам: якби Ви в 13-16 вв назвали московитом рязанця чи тверича – вони були б вражені до втрати мови, а після її поновлення – послали б вас за відомою адресою...А якби новгородця – негайно отримали б по пиці...
- Ви додайте собі освіти, бо "освіта" по московських книжках – то освіта навпаки. Якщо в Мережі є книга Павла Штепи "Московство", спробуйте підвищити свій рівень.
Якби в 45-53 роках хтось, або навіть бойовий генерал, сказав, що СРСР втратив не 8 мільйонів, а 30, як виявилося пізніше, то його би розстріляли майже на місці – оце є ціна історичній макулатурі вашої Кацапії. Якби хтось сказав, що Гітлеру здались більше 5 мільйонів військових, його також розстріляли би. Якби хтось сказав, що на боці Гітлера воювали 1.5 мільйона кацапів, в тому числі і козаки, його б розстріляли. Розстріл був також за згадування Голодомору, за критику теорії відносності, за генетику і кібернетику судили, а в тюрмі знищували (напр. Вавілова). Оце ціна вашій макулатурі.
_yurkiv_ _ 18.11.2015 21:30
IP: 104.197.206.---
jut:
_yurkiv_:
jut:
Поки в великій державі вирували події світового значення, перемоги та трагедії – ви, галичани тихенько рохкали собі в ПОЛЬСКОМУ ХЛІВІ. Між свиней та вівець... Так рохкали б собі і далі – навіщо підтримали оголошення вас "українцями" катюгою Сталіним?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

Ось так РОХКАЛИ і вмирали Західняки, а тепер так РОХКАЄ вся Україна!

Кацапе, ти, невмиваний!!!
*******

Оце і є прояв пасіонарної нацменшини... Уся Україна рохкає?! Не дочекаєтеся, панове підляшки – не зробити вам ніколи з українців – галичан...
Нащо галичан?
Націоналістів!
Николай Чаварга _ 18.11.2015 20:45
IP: 188.163.73.---
jut:

1. На монетах Івана Третього "Гдрь всея РУСИ". 1470 рік. Офіційний, міжнародно визнаний його титул: "государь всея РУСИ и великий князь Владимирский, и Московский, и Новгородский, и Псковский, и Тверской, и Пермский, и Югорский, и Болгарский, и иных", 1490 р.
- А що тут дивного, нестримне бажання вкрасти – одна з найхарактерніших рис кацапів. Вже тоді починали красти у нас історію.
Николай Чаварга _ 18.11.2015 11:01
IP: 188.163.73.---
jut:
Даруйте, але мене вже нудить від фізика-ПТУшника... Тим більше, що і я до того як потрапити на війну був фізиком...
- Ви хочете сказати, що ваша поведінка визначається контузією на війні? – ні, – так діють кацапські гени. До речі, московитів кацапами назвали не західняки, а українські козаки, до яких ви пробуєте примазатись, як свого часу Гріціан Тавріческій. Ми називаємо вас москалями – як до Петра називали.

Що стосується фізика-ПТУшника, то раджу подивитися тут: specialrelativity_narod_ru Там показано, що теорія відносності Ейнштейна – бред, натомість запропоновано нову теорію відносності; показано, що квантова теорія також бред, натомість запропоновано нову теорію атома, плюс модель атома, плюс... якщо у вас є диплом, то є надія, що зрозумієте, що все це набагато перевищує всі досягнення кацапів в фізиці. А ще можна скачати книгу "Чаварга Н.Н. Проблема рационального и иррационального в физике".
Николай Чаварга _ 18.11.2015 10:44
IP: 188.163.73.---
jut:
Даруйте, але мене вже нудить від фізика-ПТУшника... Тим більше, що і я до того як потрапити на війну був фізиком...
- Ви так не старайтеся, ми все рівно бачимо вашу кацапську душу наскрізь. Українець не може бути таким нерозумним. Для українця це патологія, для московита – єстественнає састаяніє душі. Ви ведете себе природно, це ваш природний стан. Рано чи пізно вам прийдеться змиритися з тим, що московити практично не словяни, – проміжковий стан між мавпами і людьми (на 90%, які підтримують Путіна). Офіційно московитами ви були до указа Петра І в 1700-х роках, коли по наказу царя стали називатися русскими. В ті часи навіть існував "Русько (українсько) – московский словарь. Без перекладача московити не розуміли києвітів. Пізніше ви поступово позбавилися великої частини угро-фінських слів на користь руських (києвітських). Московити – це суміш майже 3 десятків угро-фінських племен, а пізніше татар-калмиків, з русичами (українцями), що мігрували в Московію.
_yurkiv_ _ 18.11.2015 10:18
IP: 104.197.153.---
jut:
Поки в великій державі вирували події світового значення, перемоги та трагедії – ви, галичани тихенько рохкали собі в ПОЛЬСКОМУ ХЛІВІ. Між свиней та вівець... Так рохкали б собі і далі – навіщо підтримали оголошення вас "українцями" катюгою Сталіним?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

Ось так РОХКАЛИ і вмирали Західняки, а тепер так РОХКАЄ вся Україна!

Кацапе, ти, невмиваний!!!
LYCIV_OLGA _ 18.11.2015 10:10
IP: 109.251.42.---
Як примітно (!!!) – jut – сам/власними постами вперто доводить, що він – як і належить всім "зайвохромосомним" рашистам – характерне/показове генетичне сміття, ще один висерок рашистського/ватяного дебелізму/маразму, чудовий/яскравий наочний приклад/доказ остаточних деградації та виродження "раSSійського світу"!
Николай Чаварга _ 17.11.2015 23:44
IP: 188.163.73.---
Микола Злочевський:
Николай Чаварга:
Пане Николай Чаварга, Ви забули згадати А.Чехова, який до 13 років говорив тільки українською. Тай не відказувався від свого українства. Колись дивився фільм-спектакль по Чехову "Человек в табакерке". Там показані двоє інтелігентних по своїй природі українців на фоні дикого кацапья.
- Не забув, я підготував коментар, де згадував Чехова, а він зник при пересилці, я від досади не став писати його заново. Взагалі, програма працює дуже неважнецько.
Николай Чаварга _ 17.11.2015 23:03
IP: 188.163.73.---
jut
Ще раз: усі досягнення українців, що жили в РІ неспростовні та викликають мою гордість...
- А хто в цьому сумніваєтьс? Це стандарт для кацапів. Ви забули добавити туди досягнення євреїв, німців, поляків. Це вказує на ваш рівень 1,5, нічого нового.

Усі досягнення ГРОМАДЯН РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ незалежно від їхньої національності є досягненнями Русского Мира, в якому вони жили і творили. Ними законно гордяться росіяни.

- Не росіяни, а московити, кацапи. А що вам залишається робити, коли свого як кіт наплакав? А давайте згадаємо "достіженія" Ульянова, Джугашвілі, Свердлова, Кагановича, Дзержинського, Троцького, Хатаєвича – перші концлагери, перші Голодомори як частини геноциду, тотальні виселення цілих народів, більше сотні малих народів під час совєтів зникли. Десятки (понад 50) мільйонів вбитих, – так, вам є чим гордитися, – у вас, якщо хтось не сидів в тюрмі, то вже й не повноцінний... а Чорнобильську АЕС хто проектував? хто аварію сотворив!?
Микола Злочевський _ 17.11.2015 18:24
IP: 46.185.103.---
Николай Чаварга:
Пане Николай Чаварга, Ви забули згадати А.Чехова, який до 13 років говорив тільки українською. Тай не відказувався від свого українства. Колись дивився фільм-спектакль по Чехову "Человек в табакерке". Там показані двоє інтелігентних по своїй природі українців на фоні дикого кацапья.
Miki2 _ 17.11.2015 18:19
IP: 178.94.37.---
jut – москалький провокатор, має багацько ніків, Дід Панас, наприклад
Николай Чаварга _ 17.11.2015 18:08
IP: 188.163.73.---
jut:
Це Вам корисно знати, що в РІ національність як правоутворюючий фактор не грала абсолютно ніякої ролі.

- А чим ви тоді гордитеся? Ви ж зовсім не при ділах.
Це вам корисно знати, що Ломоносов і іже виганяли з РІ німецьких учених як "іностранное засільє", а Ейлера до цього часу "тягнуть" в русскіє учониє". Не знаю, чи це можливо, але вам би спробувати підтягнутися з 1,5 до 2-го ступеня приматів. А Остроградських, Копиць, Ціолковських зараховують своїми елементарно тому, що мало своїх. Вам вправляли мозги, що Ломоносов – один з найбільших фізиків світу. Це нагла кацапська брехня. Наука не знає жодного закону Ломоносова, всі його "вчення" виявилися конспектами з часів його навчання в Європі. Курчатов "творив" бомбу по вкрадених в СШАА документах. Творці космічної техніки в значній мірі були українцями і євреями. Майже всі автомобілі – крадені, або куплені. Хто не сидів у тюрьмі – той неповноцінний.
LYCIV_OLGA _ 17.11.2015 17:23
IP: 109.251.42.---
Ну, jut – це "особливий випадок"! Це розумово відстале біднятко чомусь вважає себе приналежним до козаків, про що у "Франція розкрила нові "домовленості" з ворогом?!" у блозі Анатолія Гриценко, Александр 1 _ 27.07.2015 15:40 писав так: "Шановний", та ви справжній аферист (ваші ніки є в інтернеті: Cjnybr, Karakyrt, gmailo, som, Lann) з легендою про козацьке походження. Нагадаю, що я виявив ваше єврейське походження ще тоді, коли ви були під ніком som. Ви тоді ще обрадувались, коли я пожартував з єврейського анекдоту ("som, я вас не знаю, я вас вычислил"), прийнявши мене за свого "козака""
А ще jut страждає на явну/виразну манію переслідування галичанами-"підляшками"/майданівцями/бандерівцями/націоналістами/свободівцями/"правосєками" (інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви"), постійно плутає кабінет свого психіатра і сторінки для коментарів у блогах на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
Николай Чаварга _ 17.11.2015 16:51
IP: 188.163.73.---
jut:
ЗНОВУ Ж ТАКИ – порівняйте досягнення русского народа за останні років 300 і ваші, галичанські за той же период – і вочевидь стане зрозуміло, кого саме не торкнулася еволюція...:))
- О-о-о-о! Таки кацап! То вам корисно знати, що Пушкін – ефіопський еврей, в молодості носив капу, обрядовий еврейський халат і т.п. Лермонтов – шотланського походження. Маяковський – українського походження. Шолохов – мати українка, Островські – українці, Ціолковський – потомок Северина Наливайко, Кондратюк – українець, Остроградський – українець, Капіца – козацького походження (Копиця), фізик Тамм – німець, Ландау, Ландсберг и ціла плеяда фізиків – євреї, Сухой – білорус, советські композиторі – переважно євреї, актори і режисери – переважно євреї, Чехов – українського походження, Чайковський і Глінка – українського походження. З іншої сторони, Ломоносов учений тільки в межах Росії, його "досягнення" – конспекти навчання в Європі, Курчатов "творив" бомбу по вкрадених докум.
Николай Чаварга _ 17.11.2015 16:20
IP: 188.163.73.---
jut:
B]Николай Чаварга:

1. Я – з козацького роду зимівщиков, відомого з 1597 року, в якому були і сотники, і полковники, і бунчужні товаріши і навіть гетьман. Тому, хто з нас тут кацап – очевидно...
Т...
- Не тіште себе козацьким походженням. Якщо ви протиставляєте Схід і Захід України по якомусь фактору, то ви автоматично зрадник. Серед козаків такі бували – ви скорше з роду Івана Носа (зрадив власний народ в Батурині), або Іскри чи Кочубея, які зрадили Мазепу. Люди вашого типу масово побігли на "референдум" – молитися на кацапів і Путіна. Це про вас Шевченко писав:
"За шмат кацапської платні
у вас хоч матір попроси, то оддасте".
За 30 кацапських срібняків продали матір-Україну, продали за кацапські зарплати і пенсії, і масово побігли на "референдум"...
Це наша спільна ганьба перед народами світу...
Микола Злочевський _ 17.11.2015 16:18
IP: 46.185.103.---
Николай Чаварга:
Пане Николай Чаварга. звичайно, Вам,як відомому вченому-фізику,про Полюя відомо дуже багато. Я колись читав,що він і Біблію українською мовою перекладав.і був вченим енциклопедистом. Просто дані про Франка колись у школі розказувала заслужений вчитель України. Том у хронології з Полюєм і Франком я якось апріорі повторив її слова. Хоча, можливо, вона і про Полюя знала.А з нашими політиками, яких Ви привели в кінці свого коментарію, я згідний. Хоч про Скоропадського знаю не так багато. Тут уже пан Джут, напевно, міг би добавити...
Николай Чаварга _ 17.11.2015 15:56
IP: 188.163.73.---
Микола Злочевський:
Але, напевно, тоді підкацапник Джут видумає про підляшка Франка. Ну оскотинились Ви, пане Джут, чи що?
- Скоріше всього він не підкацапник, а просто кацап. Я їх називаю 1.5-приматами – на шляху еволюції від мавп (примати-1) вони вже відійшли, а до людей (примати-2) ще не дійшли. Більше того, розвиваються в протилежному напрямку. Я не поділяю Україну на Схід і Захід, ми всі – один народ. Я гордий з того, що ми дали світу Корольова і Остроградського, Шевченка і Рєпіна, Янгеля і "великого російського художника" Грабаря (його коріння з Ужгородщини), Бубку і Вірастюка.
Не Франко повинен був стати першим лауреатом Нобеля, а Іван Пулюй, він опередив Рентгена десь на 6 років. Пулюй взагалі мав стати Першим лауреатом з фізики – не пустили, як тепер не пускають Голоняка.
На жаль, в критичні моменти в Україні до влади чомусь приходять недоумки типу Грушевського, Петлюри, Махно, Винниченко, Чорновіл, Кучмо. А Скоропадському не дали розвернутися
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter